Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

silvia.s
11. aug 2009

sory malo ta byt Zuzankám 😀
to uz je deformacia s mojich detiiiii 😉

silvia.s
11. aug 2009

no idem rychlo navarit obed a dat deti do hajan nech tu je aspoň chvíľku ticho. 😉

nana77
11. aug 2009

ahojky!
dakujeme za pochvalu izbicky 🙂 .

zinuska, tie nalepky su uplne obycajne, su umyvatelne a vodeodolne (daju sa nalepit aj na obklad v kupelni) a kupila som ich u nas vo vrakuni v hrackarstve. cele to stalo okolo 200sk (ja este stale neviem "rozmyslat" v eurach... 😅 ). zo steny sme ich v pohode odlepili, ale len ked boli tak jemnucko nalepene. ked sa nalepia poriadne, moze sa stat, ze pri odlepeni pojde aj kusok omietky, resp. farby. inak, som rada, ze ste uz zdravi, tak sa potom dohodneme a stretneme, oki? teda, ked skonci nasa prazdninatka u nas...

dracik, strasne su sikovni ti tvoji soploskovia!!!! moji chodit ani omylom. teda, oni to vedia, ale nechcu... proste sa im lepsie stvornozkuje... aaaaale co uz, neriesim. si hovorim, ze do tridsiatky kolenackovat hadam nebudu 😀

lenka, fakt krasny torticka!!!! mnaaaaaam, slinky sa mi zbiehaju len ked na nu pozriem na fotke!!! istotne bola dobrucka! no a tie tvoje tri babizne ani nejdem komentovat - ved jedna je krajsia ako druha, ci tretia 😵 !!! tvoj muz dobre hovori, ze sami ste si urobili!!! my len mozme dodat, ze veeeeeelmi dobre ste urobili!!!! 😀

margaretka, super fotky!!!!! s&s su strasne zlati!!!!! 😵 no a mamina je riadna supa! fakt, moc ti to sekne!!!

baby, ja som vcera nasej laurinke (to je ta neter, co je u mna na prazdninach) dala prestrelit usi... 😅 . nemala este nausky a stale chcela a sestra nemala na to odvahu, tak som to poriesila... trosku poslzila, ale len chvilku. a odvtedy sa stale obzera v zrkadle 😀 😀 😀 , no holt baba 😀

katarinka123
11. aug 2009

silvi decka maju dnes narodky?
ak anotak vsetko len to naj naj vela zdravicka lasky stasticka 😉 😉 😉 😉 😉 😉

silvia.s
11. aug 2009

hej katarinka123 mame dnes 2 ročky dakujeme za gratulacie.

lenkamt
11. aug 2009

jéééj Silvi - však sa zverejni, lebo toto sa tu dá veľmi rýchlo prehliadnuť 😅

takže všetko naj Sebkovi aj Samkovi 🙂

Nanuš - 😀 však sme sa snažili urobiť Miška 😀

lalupa
11. aug 2009

ahojte,mame tu nejaku zuzku???

lenkamt
11. aug 2009

Zuzku25 určite 😉

silvia.s
11. aug 2009

lenkamt: vieš dlho som tu nebola ale uz mam čas sem chodiť tak uz tu budem častejšie 😀 😀 😉

lenkamt
11. aug 2009

musíš normálne prísť /aj po dlhej dobe/ a že čaute my máme dnes narodky 🙂

ja som to tu preventívne písala týždeň dopredu 😀

lalupa
11. aug 2009

pana beka hanbim sa hlava derava, zuzinka, vsetko naj!!!! 😅

silvia.s
11. aug 2009

no my budeme oslavovat asi v sobotu . a druhy krat v septembri ked sa vrati babka z chalupy .

katarinka123
11. aug 2009

no aj mi budeme oslavovat az ked sa vrtati tatko s roboty asi okolo 21 markove narodky a domkove meniny

womenne
11. aug 2009

čauky babenky tak segra šla s deckami na nakupy moje spia,teda je to zabijak udržat 4 deti moje sa tak predvadvadzaju až hroza včera vysypali 4x guličky-cerealie,dnes bola na zemi tanier smelonom 🙄 ,guličky.Aj kedprši dnes pojdeme do mesta autobusom dufam že ich unavim aby hned zaspali.

Zuzka všetko najlepšie k meninkam 🙂 a ostatny oslavenci čo kto bude mat najblišši tyžden prajeme všetko najlepšie,lebo ja by som určite zabudla 😅

vieruna
11. aug 2009

Aj my prajeme vsetkym Zuzkam vsetko naj. Teda neviem presne ktore to su 😕 ale Zuziek je vzdy vsade dost 😵
Moji malkaci pregrcali celu noc. Kedze s takym nemam skusenost, tak som s nimi isla radsej k dr. Nastastie nic vazne (ani nevazne 🙂 ) na nich nenasla, kazala len dietku aby sa ukludnil zaludok. No hadam im to rychlo prejde, lebo ked nebudem spat dalsiu noc, tak za seba nerucim 😝

grmitko
autor
11. aug 2009

silvinka vsetko naj naj naj chlapcom k narodkam!!!

zabka0609
11. aug 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam vsetko naj naj naj vsetkym Zuzkam 😉

silvia a tvojim drobcom tiez vsetko len to najlepsie a hlavne nech su zdravucki a nech vam robia velku radost 😵 😵 😵

grmitko
autor
11. aug 2009

zabka pekne foto 🙂

zabka0609
11. aug 2009

grmi dakujem ho tu stale menim ako spinave ponozky 😀 ja som velmi sebakriticka vies? 😀

jankabambulka
11. aug 2009

ahojte
všetko najlepšie zuzankám- hodne zdravia , šťastia , lásky,
rodinnej pohody a nech sa Vám splní všetko po čom túžite.

jankabambulka
11. aug 2009

sebastianko a samko
Dvíhame oči nad oblohu,
vznášame vrúcne prosby k Bohu,
aby po ďaľšie dlhé roky
s istotou viedol Vaše kroky,
nech Vás vždy jeho milosť chráni,
nech splní každé z Vašichprianí.
Prežite v šťastí, v zdraví ešte rokov dlhý rad,
aby Vás mal každý rád.
všetko naj naj naj

lalupa
11. aug 2009

silvinkinym s+s prajeme vsetko najlepsie!!!

dracik1
11. aug 2009

zuzkam vsetko dobre k meninam a silviinym chlapcom vela zdravicka 🙂

nanu,dakujem , nani, keby radsej poriadne spali 😀 , lebo my sa zasa borime so spankom, uz druhy tyzden tahame 20 min doobeda, 40 min poobede, nevydrzia iba jeden spanok denne, raz som ich sice natiahla, ze zaspali o 11.30 ale spali iba 1h 20 min 😝, 2 hodiny su pre nas nedostupna meta, ale dnes som to brala v pohode, aj ked v predchadzajucich dnoch som bola na mrtvicu, verim, ze to za chvilku budu 2 hodiny, asi sa budem potom strasne nudit 😀

baby, nas Juro zacal vcera hovorit mojmu muzovi ze Jaji / akoze Jari/ a ukazju na neho prstom 😀 a rehli sa, strasne je zlaty 😵

dnes sme vyuzili dazdive pocko na nakupy, ze kupime deckam nejake jesenne boty u Batu, sme nemali kde zaparkovat, sme kruzili ...a ze kriza...ja nechapem, ci vsetci nemaju co robit a chodia ocumovat alebo maju prachy a chodia nakupovat 😕

dracik1
11. aug 2009

sasi, das potom, ked budes mat cas nejake foto z pieskoviska?dikes

kiwuska
11. aug 2009

pripajam sa k blahozelaniam zuzkam a detickam k narodkam. no my keby ze sa stretneme tak nic ine nerobime len oslavujme, 🙂 leni, piekla by si, nasi chlapci by spievali zivio, to im ide.. 🙂

grmitko
autor
11. aug 2009

dracik idem pridat 🙂

cherry01
11. aug 2009

ahojte. Prechádzam sem s Čakáme dvojičky a všetky vás vlastne poznám - z čítania - niektoré lepšie niektoré menej..
Pridala som aktuálne fotky. Rastieme ako z vody. Všetky máte krásne deti. Zinus, ste velmi zlatunkí, lenka, dracik, nana - všetci ste krááásni 😀

grmitko
autor
11. aug 2009

nejde mi nahrat, pridam zajtra

grmitko
autor
11. aug 2009

cherry nadherne deticky, ako rychlo rastu 🙂 a vitaj tu, uz si tu mala byt davno 😉 😀 😝

zabka0609
11. aug 2009

cherry01 mas prekrasne deticky. 😉 .