Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
23. sep 2009

vieruna a rano si si nim bola ty alebo muz?
my sme do piatku na doporucenie doktorky iba do 12 🙂 tak verim ze budu spat doma, lebo ma asi svihne, ja uz nemam nervy na to ked nespia.....

grmitko
autor
23. sep 2009

aneti, zelam drobcom vsetko naj naj naj k narodeninam 😵 😵 😵 😵

vieruna
23. sep 2009

Grmitko isiel s tatom rano. Vzdy tak chodia, iba ked je tato na sluzobke, tak idem ja. Cize dnes sa o dvanastej vidime pred skolkou?? 🙂 To vam odporucili preto, ze kaslu?? Podla mna budu spinkat. Ja sa teda spolieham na to,ze maju zo skolky vela inych zazitkov, ktore ich unavia. Aspon dufam, lebo ked A nebude spat, tak ho roztrhnem 😀 😀

grmitko
autor
23. sep 2009

hej idem na dvanastu, tak sa mozme stretnut, budem rada 🙂
preto sa pytam lebo som rano videla takeho vysokeho tatina s takym chlapcekom vystupovat z auta, chlapcek si niesol ruksacik, tak som myslela na vas, ze ci uz ste dnes isli do skolky 😉

vieruna
23. sep 2009

no ked to bolo z modrej dodavky, tak to mohli byt oni 😉

grmitko
autor
23. sep 2009

modra dodavka tam veru stala nejaka 😀 😀 ci vystupili z nej to neviem, lebo ja som to len tak jednym okom zahliadla 🙂 🙂

vieruna
23. sep 2009

nas vsade poznaju podla tych nasich dodavok 😀 My prideme s trosku mensou. Ale podla dvojiciek nas spoznas na 100% 😉

grmitko
autor
23. sep 2009

no ved aj ty mna 🙂 o dvanastej tam budeme jedine dvojickove 🙂 🙂 len nas pockajte vonku, lebo v triede sa urco nestretneme, nasi maju triedu na poschodi 🙂 😉 uz sa tesiiim na vas 🙂

grmitko
autor
23. sep 2009

vieruna, chcela som ta pockat, ale deti zavelili, ze cakat sa nebude, tak sme isli 🙂 ved snad zajtra sa nam zase zadari sa stretnut 🙂 🙂
inak som ta rada spoznala, aj ked sme sa nestihli zoznamit 😀 😀 😀

vieruna
23. sep 2009

Grmi deti maju dobru intuiciu. Ja som sa tam este zakecala s uckou a odchadzali sme zo skolky o pol jednej 🙄 Jedna mi povedala ze plakal straaaaaaaaaaaaaaaaaasne, ze si netrufa ho nechat zajtra spat, lebo ze by mohol tak plakat,ze by odpadol. No sa mi zda ze pani trosku zvelicuje. A Andrej ani taku vydrz nema. Druha mi hovorila, ze no poplakal si blablabla, ale ved si zvykne. No tak si vyber.

vieruna
23. sep 2009

koxo Grmi inac jakych dvoch uplne rovnakych gangstrov mas 😀 Perfisni boli v tych okuliaroch a maskacoch 😉 Vzdy ich obliekas rovnako??

grmitko
autor
23. sep 2009

vieruna, ano vzdy ich obliekam rovnako, to mam taku uchylku 😀 😀 😀 😀
no este ho tam teda nenechaj spat, ked este tak vela plakal, daj ho tam spat od pondelka nech to ma jednoduchsie zlatusik 🙂 🙂 zvyknut si zvykne, ale zase netreba nasilu ho tam nechavat ked ma este take zachvaty, ja to viem podla nasich, aj ked nasi chodili na 4 hodiny takmer dva tyzdne a to sa mi uz zdalo ozaj dost 🙂 🙂 a hlavne mi z nich uz doma sibalo....

vieruna
23. sep 2009

Praveze on nemava zachvaty. Akoze vie vrestat jak pavian, ale kedze mu nieco take nikdy k nicomu nepomohlo, tak ho to drzalo max 20 minut. Ale zajtra ho este nenecham a potom uvidim ci od piatka, alebo az od pondelka.
Inak ja som si vzdy myslela, ze decka rovnako obliekat nebudem. Mi to prislo take odveci. A odkedy mam dvojicky, tak ked sa da kupim dokonca vsetkym trom rovnake oblecenie 😀 Ale vzdy nie su rovnako, lebo mam strasne vela veci po Andrejkovi.

grmitko
autor
23. sep 2009

no ja mam "len" dve deti a od zaciatku ich rovnako obliekam, mne to prislo take automaticke, ja som neista ked ich mam obliect inak 😀 😀 😀 😀

vieruna
23. sep 2009

Presne preto som im zacala kupovat rovnake oblecenie. Mala som pocit ze je nespravodlive, keby mal kazdy ine 😀 Ozik, zaspali drobci?

grmitko
autor
23. sep 2009

jasne ze nie, uz su na dvore 🙂 to zas bude do vecera zahul ☹ lebo oni su strasne nervni ked nespia cez obed...

grmitko
autor
23. sep 2009

no kde ste dnes vsetky babule?

kiwuska
23. sep 2009

Ahojte dievcata, my sme uz v tatrach je tu krasne, pekne ubytko verstvy vzdusik, vsetko ako ma byt, uz planujem vyltiky na najblizsie dva dni, tak dufam ze vsetko bude ok lebo vcera bol nas odchod ohrozeny, dostala som strasne krce v bruchu celom vcera a kedze mam od 18 zdravotnu kartu doma odniesla som ju k najblizsiej obvodacke a ta ma poslala na chirhou s podozrenim na slepak ale ta ho vylucila a dala mi injekciu od bolesti - preslo mi to tak sme nakoniec sli dnes do tatier, cely den ma to podbrusie pobolievalo len teraz je zasa horsie. myslim ze to je maternica a vajecniky- lebo ma to boli ako po porode, davam si ibalginy ale moc to nepomaha, neviete nahodou poradit ze co na to zabera bo tu asi lekara nezozeniem a asi mi ani nepredaju ATB bez predpisu....:(
a ta obvodna ze ci nemozem byt tehotna, ze to moze byt aj mimomaternicove tehot. co som zamietla- ale uz mi beha hlavou vsetko.....
dalsia vec ze som v strede cyklu ci to nie je bolestiva ovulacia- co mamvam od porodu ale zasa nie az takto brutal
a inak aby toho nebolo malo dalsi zazitok nas vlak zrazil cloveka- tak sme stali 2 hodiny- cestovali sme teda 6, 5 hod z Ba do tatier.......
ale aby bolo trosku veselo- dnesna hlaska: Maminka a kedy pide ujo televizor? (revizor)🙂

dracik1
23. sep 2009

kuk, som tu sasi, varim tekvicu, aby mali moje deti a ja zajtra co jest 😀

ja som bola vcera cely den na partizanskej luke s detmi, rano od 10 do vecer do 17h, baby, doobeda bolo super, ale okolo 15 tam prisla asi cela BA, tak som sa vybrala s detmi, ze ideme urobit kolečko, tak mi skoro padli do rybnika, potom zasa na preliezky, skoro som ich stratila, potom chceli ist do potoka, potom sa zasa liepali na preliezky, potom, potom....skoro som vecer umrela 😀

sasi, dnes sme boli na ondrejke na ihrisku, bola tam jedna pip mama, ktora si fotila polmetrovym objektivom svoje dieta ale pritom jej vobec neprekazalo, ze mi skoro to jej nevychovane decko pozabijalo moje 😠 , jej decko malo asi 4-5 rokov, najprv sa spustilo naschval na smykacke dole a vrazilo nohami do Jakubkovho brucha, to som este zobrala ako nestastnu nahodu, ale ked chudak Kubko krvopotne vyliezol na smykacku a chcel sa spustit ale sa bal, tak ten fagan vyliezol za nami / hlavne, ze su tam smykacky 2/ a zacal do neho kopat, kokso, ja som na neho spustila taky krik, baby, skoro som ju jednu strelila a viete co robila mamicka????sedela na piesocku s tym svojim fotakom a povedala svojmu synacikovi, aby sa mi isiel ospravedlnit, som zobrala deti a odisli sme, lebo som skoro vynadala aj jej, ako moze porovnavat 15 mesacne decko so 4 rocnym 😠, krava

zinuska
23. sep 2009

jeeeej baby pozeram Modre z Neba. je tam stretnutie s Petrom Mukom. ja ho uz takmer 20 rokov zboznujem. tak sa tesiiiim joooj.. 😅

zinuska
23. sep 2009

hihi a ta baba co sa s nim stretne ma tiez dvojky 😀 😀

aneti78
23. sep 2009

dakujeme Saska a tiez vsetkym, co nam blahozeli na FB. ste moc mile 😵

cherry01
23. sep 2009

kto to je? nie je aj tu na MK ? aj ja to kukám ... janko a jakub..zlatýýý súú

kiwuska
23. sep 2009

ako moji- janko a jakubko- prvy dvojkovsky par co sa vola ako nasi co som videla a pocula🙂

zinuska
23. sep 2009

úaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 jaaaaj,jak jej to zavidim,ale v dobrom 🙂))

Kíwu,tak to si bola ty?? ! 😀 😀

kiwuska
23. sep 2009

zinu, no jasne ze ja? xixix, 🙂🙂🙂🙂 a som povedala mukovi ze nex sa aj u teba zastavi🙂

zinuska
23. sep 2009

este ze tak Kiwu 😀 si kamoska 😉

nastastie s Petrom Mukom nieje tazke sa stretnut osobne. ja som za tych 20rokov bola s nim jooooj dost.. naposledy polroka dozadu 😵 😵 ...aaaach

helka1
23. sep 2009

Aneti, srdecna gratulacia dvojkam k 4 rociku 😵 😵 😵

zinuska
23. sep 2009

no nema v hrdle zlato??? jaaaaj

grmitko
autor
23. sep 2009

ahojte,

Deniska nemam slov na taku matku 😠 😠 asi by som jej ten fotak rozkopala, krava jedna 😠 😠 😠 ja neznasam take ignorantky

kiwus, dufam ze ti bude lepsie a ze to nebude nic vazne

zinus, veru on ma v hrdle zlato a "stiny katedral" mam velmi rada 🙂 🙂

idem ja spinkat uz ledva pozeram, deti mi zase dali zabrat 😒 ja uz neviem co s nimi....