Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
8. okt 2009

wom,musis sa porozpravat s gynekologom,on ti povie viac...ja som vpodstate ani nemala na vyber...nemozem si do tela dat vela hormonov....a ake boli proti nazory na mirenu.....jedine a na co ma upozornoval,ze niektore nezvladnu mat 3m. menstruaciu....ale treba vydrzat

womenne
8. okt 2009

no to by som veru nevydržala taku dobu,ty si mala silnu?

womenne
8. okt 2009

aha ažteraz čita že si mala slabu,to by som asi nezvladla.Nie asi ale určite.

ja už som z Nika na prašky ja neviem čo tomu dietatu je 🙄 🤐

diddi
8. okt 2009

na zaciatku bola silna,postupne to slablo...ale uplne slaba bola posledne dva mesiace...treba to vydrazat....potom mas s ms pokoj na 5 rokov....a fakt si to uzivam,uz veru neviem co je ms,mirenu mam v sebe 2 roky,vobec o nej neviem....a ani muz 😀

lumah
8. okt 2009

Ja neberiem nič, načo, keď nemám problémy.

grmitko
autor
8. okt 2009

pekne ste to tu rozobrali 🙂

ja beriem tabletky, dost silne, diane 35, ale zase mne velmi pomohli s pletou, naozaj uzasne, takze som spokojna, ziadne problemy s nimi nemam 🙂

lumah
8. okt 2009

grmitko o diane som počula že sú dobré na pleť, ty musíš vyzerať ako bábatko. 🙂

grmitko
autor
8. okt 2009

lumi, no nie uplne ako babatko, ale ja som mala prisernu plet a teraz sa uz da na mna pozerat 😀 😀 😝

aneti78
8. okt 2009

ahojte

Mimka, tak to je supeeer ze to tak dobre dvojky zvladli, konecne mas trochu kludu,ze? 😉
a to je normalka, ze jedia aj v skolke aj doma, aj nasi tak, tam pytaju aj duplu a doma prve co urobia,ze pytaju nieco jest. im je to tam malo asi, a nam sa zda,ze doma malo jedia,ale to nie je pravda, lebo doma stale do niecoho aspon kusnu a tam im daju len trikrat aj to s rozostupom a ktovie kolko...

aj ja riesim antik. uz asi polroka, nastastie zatial sa nic neprihodilo, ale raz sme riadne stresovali, kupili sme potom tu tabletku po...za jednu tabletku sme vyhodili 20 € no ale co uz. dvojky su sice s pomocou lekarov,ale clovek nikdy neviem, MM bol vtedy ok, len ja mam PCOS,ale uz asi rok mam cyklus ako hodinky,tak sa bojim,aby sa to neobratilo 😀
no a tiez kvoli pleti,lebo odkedy chodim do prace a sedim pri pc osem hodin denne, tak sa mi zmenila na mastnu a dost zhorsila, musim ku kozmeticke aj dvakrat mesacne, ak stiham, co malokedy 😒

vranka4
8. okt 2009

ahojteeee 🙂 ,dlhšie som tu nepísala,ale čítam vás pravidelne,chorobkám prajem skoré uzdravenie a zdravým ,aby neochoreli,tých chorôb v škôlke sa obávam aj ja,ale zatiaľ sa dvojičky držkajú,ale Ivka odmieta papať v škôlke,doteraz úplne v pohode a dnes vraj nič nezjedla,ešteže doma ráno raňajkujú,neviem čím to bude,či ju nejako postrašili alebo čo 😒
nejako ste sa tu rozpísali o našich super ženských dňoch a antikoncepcii 🙂 ,tak sa pripojím,ja bolesti nemávam vôbec ani pri mrche ani ovul.,čo som rada,vám čo ich máte,tak nezávidím 😀 ,ja som skúsila aj tablet.antik.,ale mi nesadla,mala som závraty,tak mám vnútrom.tel. a som spokojná...ale mohli by niečo vymyslieť pre mužov 😀 😀 ,dosť,že pôrod je na nás,ešte mrška...a oni nič,mm mi stále povie,že oni sa musia stále holiť,a ja mu nato,že aj my sa musíme 😀 😀 a s tou pleťou,moja tiež nie je ako detská ritka,ale už sa lepší,žeby vekom 😀 😀 😀 ,po každom pôrode som dúfala,že už budem krásna,že sa to zlepší a nič,ale teraz už celkom fajn,tak do prechodu už budem krásavica 😀 😀

helka1
8. okt 2009

Ahojte 😉 , Mima ja som tiez neriesila antikoncepciu ( ved naco, vsaaak 😀 😀 😀 ) a teda dopadli sme rovnako 😀 . Fajn, ze deti zvladaju skolku v pohode, ja sa toho trosku obavam o rok 😅 . Uz bol MM po prihlasky do skolky, aj ich mame podane v nasom buducom mieste bydliska 🙂 , sme sa kus museli poponahlat, lebo na tom sidlisku je len 1 materska skolka ...
Co sa tyka sekcii a ovulky prip. menzesu, tak ja som asi nejaka vynimka, pred otehotnenim som mala s menzesom problemy, hlavne prve dni dost bolestiva, ved som mala diagnostikovanu endometriozu 😝 ...takze som to pripisovala tomu, po porode som ani necitila ze MS prisla 😅 🙂 fakt sa to o hodne zlepsilo, co sa tyka ovulky tak obcas citim vajecniky ale nie je to nejaka velka bolest...v pohode 😉 . Takze som nejaka vynimka medzi vami 😅
Po porode uz budem musiet riesit antikoncepciu, ale to ma zatial teraz netrapi 🙂

lumah
8. okt 2009

vranka presne ako píšeš, čím staršia, tým sa pleť vylepšuje 🙂 - myslím čo sa mastenia a vyrážok týka, ja dcéru naháňam, nech mi niečo vytlačí na tvári a ona hundre, že tam nemám nič, nech neotravujem, ja to mám rada, keď sa mi tam hrabká a akože vytláča. 😀 😀
Boože baby u nás už všetci spia a ja som čulá ako sova v noci. 😝

vranka4
8. okt 2009

lumah,ja sa tiež stále dlubkám po večeroch a hľadám tie príšerky 😀 😀 ,som to zdedila po mojej mamine,nemohla som niečo príjemnejšie zdediť?ale zase nemôžeme byť všetky nádherné 😀
som zvedavá na to vaše fotenie,aké herečky a herci tam budete 🙂 ,užívali ste si fotenie,dvojičky vydržali,nebolo im dlho?ako dlho to trvalo?

katullka
8. okt 2009

Caute zienky,
lumi, aj ja tu este strasim v takuto nocnu hodinu, no rano bude krute 😝 . Uz sa aj ja tesim na tie fotecky 🙂 .
A tie z parku su perfektne!!Chalani uz riadne vyrastli.

Marodikom prajem skore uzdravenie!!!

Grmi, aj ja som brala diane kvoli pleti, ale mne z nej byvalo dost zle, tak som vysadila, uz niekolko rokov neberiem nic.

No idem ja uz spat, dobru noc vsetkym! pa pa

ajka72
9. okt 2009

ahojte babenky tak my sme mali v KE včera stretko streli sme sa 3 dvojičkovské maminy a jedna dvojtehuľka, mauzos má v albume fotečky ak chcete vidieť najdete ju v kategorii čakáme dvojičky myslím že bolo fajn, dokonca sme si dali aj kávu pri drobcoch a deni ktorá dvojičky ešte len čaká, naberala skusenosti 😉

womenne
9. okt 2009

Čauky
dnes som bola so Sebkom u lekara,stale sa mi stažoval na bolesti bruška avčera mu vybehla teplota+ vraj h bolia usta,tak ide vikend som pre istotu šla,dostal enjake lieky na brško lebo ho dnes aj prehnalo dufam že to ustupi.

Ajka krasne kočiky mate škoda že take neboli ked som ja zhanala 😝

ajka72
9. okt 2009

womenne ano Mauzos s taellou maju pekné a praktické kočíky ktoré môžu využiť v lete aj v zime, ja tiež ke´d som bola tehotná a zháňala som kočíky tak veľký výber nebol, ja mám ešte jeden taký na zimu podobný ako tako, vtedy som bola rada že som taký zohnala a ten čo máme na fotke je skor na leto a ten som kupovala keď dievčatá mali už pol roka naozaj nám dobre poslužil, teraz je ten výber predsa len lepší ako voľakedy 😵

lumah
9. okt 2009

Vranka netrvalo to dlho, asi pol hodinu, Len to bol blbý čas, lebo naši chodia ešte dvakrát cez deň spať a mali sme tam byť na 10tu,Dado si chvíľu doma aj pospal, ale Filip nie a ten mrkotal trochu, ale dalo sa. problém bol dať ich dokopy, lebo keď sme ich pustili na tú lúčku, každý sa rozbehol iným smerom. 😀 Však to všetky poznajú určite tu. Škoda že sme museli už ísť, pozrela by som si aj fotenie tých dvojok po nás. Fotiek bolo neúrekom, som zvedavá, ktoré vyberú. Ja sa nerada fotím, vyzerám ako blbec na fotkách -ja nie som vôbec fotogenická. 😝

vranka4
9. okt 2009

lumah, s tým fotením je to aj u nás podobne,spolu ich odfotiť je problém,Marek sa celkovo nerád fotí,to mu vždy musím niečo sľúbiť,ale Ivka to je malá parádnica,tá sa rada predvádza 🙂
womenne,prajem skoré uzdravenie 🙂
ajka,výber kočíkov teraz je ohromný,len sa správne rozhodnúť,ja keď som čakala vtedy boli úplne iné typy,ale náš sme tiež využili,boli sme s ním nadmieru spokojní 🙂

yasminapo
9. okt 2009

ahojte kocky ako sa mate?moji M&M uspesne dobojovali so zapalom usiek aj ked jeden este ma problem ale celkom to ide...
dnes mame 10 vyrocie sobasa...samozreje ze MM nie je doma tak mozem oslavovat sama so sebou...len neviem ci mam co 😒
lumah balicek som vcera odosla 1.triedou
grmi takze ty uz makas? v call centre to je moja parketa 🙂

adrolka
9. okt 2009

caute kočky.
yas si to tyyy? jupíííí, caaaves. teším sa!!! obidvaja zápal ušiek? kristepane. ešteže je to už za vami. ale to musela byť pakáreň. takže single oslava vravíš? hmmm. asi mm robí, že? neva, vynahradíte si to inokedy, nebuul!!! 😉

grmitko
autor
9. okt 2009

ahoj yasmi, som rada, ze si sa ozvala 🙂
k vyrociu blahozelam, oslavite spolu inokedy, aby si nebola sklamana, my sme tento rok tiez nesli ani na planovanu veceru 😒 ze pojdeme inokedy, no zatial sme sa k tomu nedostali, neviem kedy sa dostaneme..... ale neva, hlavne ze zijeme a sme relativne zdravi 🙂 🙂
ano pracujem, uz 🙂 sice som teraz doma s detmi, ale v stredu ma to caka 🙂 😀 😀
M&M zelam skore uplne uzdravenie a vela zdravicka 🙂

lumah
9. okt 2009

yasminka ty si poklad 🙂, síce mi ešte neprišiel, ale v pondelok určite príde, už sa teším. Teraz si spomínam, že ja som mala od teba aj tie biele topánočky, že? Bola som s nimi veeeeľmi spokojná. 😀
Nech sa tvoji drobčekovia rýchlo uzdravia. 😉

womenne
9. okt 2009

yas jej konečne si sa ozvala,som rada že chlapcom je už lepšie.kedy idete na tie testy?držim palce stale na teba myslim 😉
vyročiesme ani mi neoslavili moj muž zabudol a ja som sa nasrala 😀 oslavili sme to myslim že na druhy den a minule roky bol vždy v praci takže som bola takisto sama.

My dnes malujeme obyvačku na červeno hura sa vytešujem lebo milujem červenu farbu na stenach.Dnes sme kupili malym užasne kožušinkove mikiny su taky rozošny aj predavačky znich boli namekko 😵 😵 😵 Sa bohovsky obzerali v zrkadle aSebko zahlasil:"No som hezky!" 😎

lalupa
9. okt 2009

haha vyrocie, pamatala som si len ja,ani kyticku som nedostala... 😖

brucho menzes,ovulacka, pridavam sa do klubu

najnovsie som v klube marodov s manzelom, deti sa drzia, ja som prelezala uz dva dni, dutiny bolave, horucka neklesa,muz priserne kasle, no zajtra bude uz lepsie

ale pridem zas 😉

grmitko
autor
9. okt 2009

lalu, tak sa rychlo vyliec, myslim na vas 🙂 🙂

womenne
9. okt 2009

lalu no teda teta že sa tu aj objaviš 🙂 tvoj muik je nejak tiež často chory,Ja musim tomu mojmu nasadit nejake to c-čko sa bliži zima a on je vždy cez zimu nachladnuty.
tak sa rychlo uzdravte 😉

baby sakra kde ste?ked som konečne tu a ponocujem vy vyspavate alebo sledujete superstar?

grmitko
autor
9. okt 2009

ja pozeram superstar Dani 😀 😀 😀 😀

womenne
9. okt 2009

no jasne baby na tych chalanov kukate čo???ja tiež 😀 😀 😀 idem do vane.

vranka4
9. okt 2009

ahojteee,my sme pozerali Panelák a teraz mladých chalanov v superstar 😀 😀 ,tento posledný má úžasný hlas 😕 http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=602... sa ,tieto súpravy nám dnes prišli z MMB,vyhrala som nákup v hodnote 35€,tak som dvojičkám vybrala tieto krásne súpravy,vytešujem sa z nich 🙂