Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

adrolka
4. nov 2009

caute!!!
lumah-nevydržala som a kúpila som si mamaaja- no bombastický článok, fotky, no proste skvelé 😵 😵

baby, my sme s deťmi prišli domov o piatej do studeného bytu. hrozná kosa. radiátory nekúria, už tu boli aj susedky, že nikde!!! celý dom je v kose 🙄 🙄 🙄 . už som si vygooglila aj havarijnú službu v našom meste, vraj sa na to pozrú 😠 , vedia o tom 😠 . to mi prd pomôže. som nasratá, lebo vždy sa niečo takéto stane keď som sama doma, ked mm odíde do roboty.aj minulý rok bolo niečo s radiátormi...chce sa mi z toho už revať. deti si naobliekala do body/pančuchy/pyžamo, zakryla až po uši, čo vydrží asi pár minút, lebo sa odkopávajú...ja neznášam zimu aj kvôli tomuto vykuraveciemu obdobiu, u nás ešte nikdy nebolo v byte tak fajne teplo, sme na treťom, nad nami už len holuby a pekne im ohrievame hniezda 😠 . v lete xceme už aspoň zateplovať stropy v byte, samozrejme za vlastné, lebo nám takéto nespravia z go fondu.
mimka, drž saa, juheeej, oxvíľočku už budeš trojnásobná šťastná maminka 😵 😵 😵

lumah
4. nov 2009

nana, katullka, adrolka ... 😝 tak ďakujem, asi budem namyslená. 😀
katullka super som si s tebou dnes pokecala, dúfam že som nevyrušovala. 🙂
Baby viete čo sa mi stalo? Na MMB som si u jednej maminky objednala dve bodynká s menami mojich krpcov a ona že to spraví, nech napíšem adresu-a mesiac nič. Odrazu mi prišli bodynká a ja som to ani nezaplatila, tak som jej trikrát písala, konečne śa mi dnes ozvala, vraj mala tehu nevolnosti a má dve malé deti okrem toho, tak úplne zabudla. 😀 Zlatá bola, ešte sa mi ospravedlnila, že to tak dlho trvalo, konečne som jej to dnes uhradila. 😝

lumah
5. nov 2009

Dobré ránko! Co ste všetky pozerali včera Ružovú záhradu? 😀 😝

nana77
5. nov 2009

ahojte!
adrolka, to je pruser s tymi radiatormi!!! 😕 dufam, ze vam to dnes spravia. inak, my mame take elektricke ohrievace, pre pripad nudze...

my sme dnes mali brutalnu noc. najprv od polnoci do nejakej 3.00 vystrajal jeden a potom od 4.30 druhy... nechcite radsej ani vediet, ako vyzeram... kruhy pod ocami velke ako taniere na pizzu 😝 😝 😀

lenkamt
5. nov 2009

ahojte 🙂

Lalu - všetko najlepšie 😵 😵 😵

Saška - ja pevne dúfam, že zajtra sa dostanem na poštu - konečne 😔 🤐 😅

ajka72
5. nov 2009

lalu ak máš nejaký sviatok tiež sa pripájam ku gratulácii 😵 😵

nana77
5. nov 2009

jeeeej... co ma lalu??? 😕 podla vsetkeho narodky, vsak???
kazdopadne aj my zelame vseeeeetko najlepsie!!!! zo srdca a hlavne, hlavne, hlavne veeeeeeeeeeela zdravia!!!!

ajka72
5. nov 2009

nana asi bolo niečo v noci vo vzduchu lebo aj moje dievčatá sa budili oveľa viac ako inokedy, takže asi vyzerám obdobne ako ty a ešte k tomu také perfektné upršané počiasie, ešteže ideme poobede ku kámoške tak to mi dodáva energiu že zmením trošku vzduch a s niekym pokecám 😅

adrolka
5. nov 2009

ahooj!!!
no už máme teplo, niečo mali pokazené v hlavnej kotolni.
Lalupkaa, všetko len a len to najkrajšieee a tak ako Nana vraví, hlavne nech to zdravíčko slúži!!!!! 😵 😵 😵

grmitko
autor
5. nov 2009

lalu vsetko naj naj naj 🙂

a k tej noci, ked je spln a tie noci okolo tak aj nasi chlapci vyvadzaju, tak je mozne ze aj vase deticky su na to citlivejsie 🙂

lenkamt
5. nov 2009

inak Lucka bola hore od 2.30 do 3 a Lenka od 4.30-5.30 nevyvádzali ale boli hore 😕

ajka72
5. nov 2009

tak asi na tom splne niečo bude keď boli toľké detičky hore 😒

nana77
5. nov 2009

fiiiiiha, tak to naozaj bolo asi celoslovenske 😝 . asi to fakt suvisi s tym splnom, alebo co...

adrol, tesim sa, ze vam to spravili. lebo inak v tejto kose by to bolo slusne zarobenie na nachladnutie..

ajka, to mas dobre, ty mas aspon svetielko nadeje v tuneli stereotypu v tom, ze vies, ze aspon niekam vypadnes, ale ja tu budem prikovana az do vecera... my sme totiz soplavi a trosku kaslu, takze kamosky nehrozia a von v takomto pocasi tiez nie...

ajka72
5. nov 2009

no tá koamoška sa koná po veľmi dlhom čase síce my sme chorí neboli a verím aj dlho nebudeme 😒 ale detičky čo poznám choré boli tak som rada že aspoň po dlhom čase niekam vypadneme verím že aj dievčatá budu o.k., kámoška má 4 ročné dievčatko tak verím že sa aspoň trošku nejako zahraju 😒

ajka72
5. nov 2009

ten tunel stereotypu je dobrý výraz 😅

rosarita20
5. nov 2009

Cauko,
Lalu k tvojmu sviatku Ti prajem vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka, spokojnosti a radost z tvojich krasnych princezniciek.. 😵 😵 😵
Adrol, no chvalabohu, ja si neviem taku situaciu ani predstavit, to by sme sa asi nasačkovali pocas toho " kritickeho" obdobie k dedkovcom 😀
Utekam k sporaku..paa 😉

zefa
5. nov 2009

ahojte..sa nespavosť detí šíri vzduchom či čo? 😝 ..ked nie jeden tak druhý..som tiež toho pospala 😠
idem povešať a trochu haji s deťmi

lilinka76
5. nov 2009

Ahojte baby, dlho som tu nebola, tak ani neviem, co mate nove, presla som len zopar stran dozadu.

Mima, gratulka k syncekovi v brusku.

My nastastie nespavostou netrpime, ulozila som do postielky a boli K.O.

Inak, uz od zaciatku tyzdna s drobcami chodim vonku bez kocika, byvame v centre, okolo sama cesta, tak som mala strach, ale v pohode, ked poviem, ze idu auta, chytia ma za ruku.

Ta chripka ma dobre depta...Nastastie, ten rocny chlapcek na Antolskej vraj nezomrel na chripku, urobili mu 5 roznych odberov na vyskum a ani jedna nebola pozitivna.

Do materskych centier nechodievame, ruky umyvame vzdy, ale netusim, co viac by som mohla urobit. Mam z toho strach, lebo o 3 tyzdne ideme s jednym drobcom na Kramare na chirurgicky zakrok, snad nic nechytime tam.

Nanus, krasne fotocky, odkial mate taku zirafku, ked boli nasi mladsi, strasne som im take nieco chcela kupit, ale nenasla som. Teraz uz je neskoro.

womenne
5. nov 2009

Ahojte babulky

lalu všetko naj naj naj vela zdravia štastia a lasky 😵 😵 😵 😵

Ja som bola dnes u kamaratky ma 3tyždnove miminko no rozkošne niečo ako si tam ležka,usmieva sa,som si postiskala,pochkala a šla si pre svoje do školky 😎
Dnes je vonku celkom prijemne aj rano bolo čož som sa čudovala,som daa klasicke rifle malym,a včera bola taka kosa že už maly zateplene.

mukky
5. nov 2009

ahoj len som ta wom zahliadla tak ta chcem pozdravit 😵

womenne
5. nov 2009

Ahoj 😵 dakujem aj ja zdravim 😉 sa ozvem niekedy len nejak nestiham

lumah
5. nov 2009

lalupka pridávam sa ku gratulantom. 😲
To fakt bol spln? Naši mrnčia v noci aj keď nie je, ale je pravda, že túto noc častejšie.
nanuska stále mám pred očam tvojich malých, keď mali dva mesiace a bola si za mnou v nemocnici. A teraz keď vidím, akí sú už krásni veľkí chlapci z nich... paráda! 😀

mukky
5. nov 2009

wom ok,budem rada

lalupa
5. nov 2009

jeeej babulky, odpadnem, vy ste mi teda urobili dvojnasobnu radost!!! 😵 😵 😵 dakujem krasne!

aji, nieco dohodneme spolu, oki? a zisla by sa mi nejaka zurka s kamoskami, len netusim,ci sa este viem namalovat 😀 ,myslim spiralu, lebo ceruzka ma minule zradila 😀 😠

moje sice nevyvadzaju nejako strasne, ale staci,ze kecaju zo spanku, rehocu sa,zaplacu alebo sa jednoducho otrieskavaju o tycky... 😅 , takto som vkuse hore, ale poobednajsi spanok nam to vsetkym isti 😵

helka1
5. nov 2009

ahojky, Lalu srdecna gratulacia, nech je toho zdravicka co najviac, ostatne pride samo 😉

Mima tak chlapceka cakas, co ? To je super ! Mne je to jedno co to bude, budem sa rovnako tesit z dievky ci chlapca 😵... Ty ale to je nedavno co si sa odtajnila, ze si tehula 😅 😀. To leti !!!

mima595
5. nov 2009

Lalu - tak aj ja sa pripajam - k tej sladkej 18 😉 😉

Helka - aj mne to zletelo, ale ten posledny trimester je už fakt tažší - niekedy chcem už to mat za sebou, ale vacsinou sa len modlim, aby sme este boli co najdlhsie 2 v 1.

u nas su uz naznaky samostatnych hier - asi aj tie 2 tyzdne v skolke pomohli 😉

Grmi - tvoji chalani už chodia do skolky, ci este ste doma?

womenne
5. nov 2009

mima a nejake fotečky tehulky budu??? 😵

zabka0609
5. nov 2009

lalu aj ja sa pripajam ku gratulaciam,cize hlavne pevne zdravie a v dnesnej dobe aj pevne nervy 😀

grmitko
autor
5. nov 2009

mima, este sme doma do konca tyzdna, ale uz sa neviem dockat pondelka 🙂 🙂

helka1
5. nov 2009

...ja som na chviluy pridala moje brusko zo vcerajska 😉