Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
2. dec 2009

Ahojte potrebujem baby pomoct čo mam napisat mužovi do toho venovania???objednavam tie poukažky na jazdu a je tam osobne prianie aja som moc na to nie tak radte.

grmitko
autor
2. dec 2009

Kiwus, jasne zajtra pridem, uz sa tesim 🙂 🙂

astora
2. dec 2009

Baby zajtra ideme s A do nemocnice v piatok mame operaciu drzte nam palce.

grmitko
autor
2. dec 2009

astora a co mu idu operovat?
budem na vas mysliet

astora
2. dec 2009

Adik ma od narodenia hydrokelu alebo ako sa to pise a aj pisik mu idu dat do poriadku bo kozka sa nestahuje jak ma v piatok nas režu tak držte palce už teraz mi je do placu jak bude trpiet

kiwuska
2. dec 2009

tak podavam hlasenie, v skolke bolo fajn ucitelky ich pochvalili ze aj spali aj jedli ani neplakali, ze sa pekne hrali, len deti uz vymyslaju ze zajtra uz nepojdu🙂 tak som zvedava co bude🙂
janko ma najvacsi zazitok ze dievcata maju pisulky🙂 a kubkovi niekto vyplazil jazyk tak bol pohorseny a este rozpraval ze mu tam aj chlebik namastili a ze na obed papal gulicky🙂 teraz zaspali - maju kopec zazitkov a aj ja mne dnes poobede vyberali na ruke gangliom - taky vyrastok naplneny tekupinou na klbe, a dost to boli tak ide asi spat nech som rano fit🙂

grmitko
autor
2. dec 2009

no kiwus tak to je super, ved uvidis ako bude zajtra 🙂 🙂

astora, budem na vas mysliet, nech to mate rychlo za sebou a nech je Andrejko cim skor v poriadku

lenkamt
2. dec 2009

Astora - držíme palčeky 😉

Kiwu - no tak fajne im bolo 😀 sa mi zdalo že prsia a šušurky už ovládajú, lebo na tej soche u nás im to šlo v celku dobre 😀

kiwuska
2. dec 2009

hej bolo fajn len zmena velka 🙂 ale uvidime ako zajtra lebo dnes uz hovorili ze zajtra uz nepojdu🙂
vidis lenka na to som uz zabudla a aj oni asi, ale vies dnes to mali nazivo to je ine🙂

astora
2. dec 2009

kočky dakujem
kiwi super zažitky zo skolky 🙂

zefa
2. dec 2009

ahojte...tak ja som dnes opatrovala svoju najmladšiu neter..deti som dala mojej mame,že si vychutnám jedno bábo..ale dopadlo to tak,že som vydržala iba 4 hod....som normálne nevedla,že čo mám robiť..furt som sa otáčala,že kde sú čerti..také akési ticho...som sa normálne nudila 😀 😀 ,tak som si šla po svoje a moja mama sa rehotala,že som to vydržala tak dlho,že ona ma čakala po hodine 😀 😀 ...no takto som ja postihnutá na dvojmo 😵 😵

lumah
2. dec 2009

astorka nech Vám to dobre dopadne a rýchlo to máte za sebou. 😖
kiwuska supeeeer, chlapci sa nestratia v živote, keď sú takí prispôsobiví. 😀
My sme dnes boli vonku od 12,30 do 17,30, strašne ma bolia nohyyyy. 😝
Neviem či je to splnom mesiaca, ale Filip dnes večer v kuse vrieskal a nechcel ísť spať, hlavná vec že si očká žmolil, čo by spal. Ešte v spánku potom vzlykal, chudáčik. Už sme mu aj kýblik nachystali, keď plakal, on je taký hysterik, že keď plače, niekedy sa z toho až dovracia. 😒

dracik1
2. dec 2009

astora, drzim palce
kiwi, to som zvedava, ako to dopadne v dalsich dnoch 🙂
lumi, ty si sikovnica 🙂 , ze okna na chodbe 😀 😀 😀 , ja som rada, ze som posmolila okna v byte 😀

baby, zda sa, ze nam schvalili zvyseny rodicovsky od januara? viete o tom nieco?

a smutna sprava, firma, v ktorej som pracovala, od januara konci, beee, neviete,co to pre mna znamena 😨

aneti78
2. dec 2009

ahojte

kiwus, blahozelam malym skolkarom, oni vyzeraju uplne v pohode, ved si aj pisala, ze nemali od mala problem s niekym ostat, ja viem,ze je to blizka rodina, ale neboj, nebudu mat nejaky velky problem zvyknut na skolku si myslim.
nasich to drzalo tak do tych vianoc,lenze kvoli chorobam aj nemohli poriadne zvyknut. na vianocnej besiedke som uz ale videla, ze tam chodia velmi radi 😉
teraz su uz velka partia.

astorka, drzim palce silno

zefa, to sa mne nemohlo stat,zeby som sa po nich vratila 😀 som si vychutnavala stale to ticho v byte....dnes som treti den na pn-ke a uz by som sla do roboty a to sa uz vacsinu dna hraju spolu oni dvaja. niekedy sa fakt zamyslam ako som tie tri roky vydrzala doma a kym boli mali a vkuse len na mne viseli. ale asi to vydrzi kazda 🙂

nasi dnes s nami popozerali celucke modre z neba bez slovka, lezali vedla seba a so zaujmom kukali. som si nemyslela ze sa niecoho takeho niekedy dozijem 😀 😀 😀 ked skoncilo, vstali, umyli zuby a isli spat. nuz asi dospievaju 😉

astora
2. dec 2009

baby ak mate daktora to co nas caka uz za sebou dajte vediet chcem vediet co ma caka

vranka4
2. dec 2009

ahojtee 🙂 ,astora,my to síce nemáme za sebou,ale neboj,zvládnete to,najhoršie bude po operácii prvýkrát sa vycikať,deti zvyknú zadržiavať moč,hoci im treba močiť,akonáhle zatlačia,začne to bolieť a oni zadržiavajú,ale je to individuálne,niektoré deti sa vycikajú s menšími problémami,iné zadržiavajú až do večera...po prvom vycikaní sa uľaví,síce to bude ešte bolieť,predsa tam bude oper.rana...zvyknú sa potom robiť repíkové kúpele alebo obklady,lieky proti bolesti,dostatok tekutín 😒 ,budeme držať palce,aby to prebehlo rýchlo a nevyskytli sa žiadne komplikácie 🙂 budeš prijatá s ním?určite by mu to pomohlo,je to párdňová záležitosť, na druhý pooperačný deň občas prepúšťajú domov,pokiaľ sa nevyskytnú nejaké komplikácie-teploty,opuch,zápal....aj s hydrokélou+fimóza budete asi trošku dlhšie 😒
naša Ivka do rána schytala poriadnu laryngitídu,ešteže mám po ruke stále rectodelt ,dithiaden a ostatné lieky,lebo by sme asi skončili v nemocnici,najhoršie na tom,že obaja s mm sme išli ráno do roboty,ale manžela pustili a vrátil sa domov,išiel s Ivkou k dr.......ale celkom hrdlo povolilo,nemá taký zastretý hlas 😒

zefa
2. dec 2009

astorka..držím palce..my sme so Samkom boli 3x kôli fimoze a vždy sme ho v ten prvý deň dali cikať do harmančeka..presne ako píše vranka trochu zadržiaval cikanie ale ked už nevládal,tak sa do toho harmančeka vycikal..a teraz naposledy sme boli min.mesiac sme to urubili tak,že sme mu trošku povytiahli kožku aby mu trčalo kúsok žaluda..to ho neštípalo a v pohode sa vycikal..ježiš tieto pipíky 😒 len u vás to bude trošku ťažšie

vranka4
2. dec 2009

fakt tieto pipíky 😒 ,Marekovi donedávna nešiel pretiahnuť ten beťár malý,ale každý deň pri sprchovaní trénujeme,tak už celkom slušne pretiahne,budem čakať minimálne do 4 rokov....nateraz som spokojná 😀 😀

lumah
3. dec 2009

dobré ránko! 🙂 Konečne krpci už spia zas. 🙂
dracik to moja svokra vymýšľa, ja ako dobrá nevesta poslúcham. 😀 😝 Ale bude to pekné na tej chodbe, my tu máme len dva vchody po 6 bytov, tak snáď to nikto neukradne, zatiaľ sa nestalo, aj topánky s botníkom máme na chodbe.
dracik ja som len o tom počula, že to máme mať, ale vraj len do dvoch rokov dieťaťa , čo je síce zas blbosť, ale u nás je všetko možné, nikdy to nespravia v úplný prospech nás.

lenkamt
3. dec 2009

ahojte 🙂

Kiwu - ako dnes???? už pijete so Saškou kávičku? 😀

my zajtra ideme na to stretko levíčat do dudiniec, tešíííííííííííím 😵

diddi
3. dec 2009

ahojte...tak, dnes ma to caka, normalne som nemohla v noci spat...stale to mam pred sebou, ako mi lekar hovoril postup...brrr 😖

ajka72
3. dec 2009

lenka takže my do tých dudiniec nejdeme kvoli diaľke že by to bolo veľa v piatok ísť a už v nedeľu sa vracať, no nič hádam sa bude niečo organizovať aj trochu bližšie ku nám, i keď ja by som išla hneď ale som to tiež zvážila a mm má pravdu 😒

ajka72
3. dec 2009

didii držím prsty nech všetko dobre dopadne a máš zubky v poriadku 😉

womenne
3. dec 2009

baby prosim pomožte mi stym prianim 😢

lenkamt
3. dec 2009

Wom - mňa napadla iba sexistická sprostosť 😀 niečo o tom jazdení 😅 😀 fakt neviem, niečo v zmysle aby si to užil tak ako život s tebou a deťmi, alebo niečo podobné 😉

Ajka- ja dúfam, že na jar bude niečo v tatrách - veľa, veľa dvojičiek na štrbskom - zavoláme tribulu a budeme slávne 😀

grmitko
autor
3. dec 2009

Leni,
cajik sme uz dopili, poklabosili, polenosili a uz sme zase vo svungu 😀 😀 ivanka vari, ja doma uz periem a pracem ten bordel co tu vecne mame, ja neviem kto nam ho tu stale robi 😕 😀 😀

zefa
3. dec 2009

ahojte
hlásim sa spotená aj tam kde sa nepotím 😅 ..kým spali som navarila a umyla v kuchyni a obývke okná..ufff 😝 😝 kafe som už nestihla..neva..ešte vyvesiť prádlo

leni užite si to stretko 😉

wom..mňa tiež napadaju nemravnosti 😀 😀

a dúfam,že pipík a zuby dnes budú ok..držím palce

kiwuska
3. dec 2009

sasi uz je navarene🙂 za hodky ideme po deti...
dobre sme sa zo saskou pobavili, pokecali, nasmiali aj poplakali (aj od smiechu) fajn nam bolo
lenka no dnes sa janko zobudil o pol siestej a zo sna hovori : ja nejdem do skolky, a potom rano pred odchodom ze mami mne je zle🙂 :( ale v skolke bol uz ok dokonca jakubko plakal ze nechce ist a janko ho tam tahal aj ja pekne rozlucil, tak som zvedava co povedia dnes ucky ze ci dlho plakal a tak....

grmitko
autor
3. dec 2009

kiwus, no ty si sikulka 🙂 🙂 veru dnes nam bolo fajn, musime este do vianoc vyuzit volny cas a stretnut sa 😉 teraz by si ty mohla prist k nam 😉
ja tiez idem za hodku pre detuchy 🙂

kiwuska
3. dec 2009

jasne pridem rada🙂 dohodneme sa