Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
10. feb 2009

ale ja sa tak lahko nevzdam lebo nikam nechodim ani nenakupujem takže toto si odbit endam 😎

nana77
10. feb 2009

ahojte!!!
margaretka, rosarita, kocky vsetkym vam dodatocne dakujeme za gratulky k 9 mesiacom 🙂

baby, nablaznite, nie ze vsetky "zdrhnete" na ten facebook 😕 😀 😕 !!!! ja som sa tam aj zaregistrovala, ale akosi to neviem "ovladat" a nemam ani moc casu na to...

margaretka, no musi byt simonka strasne zlata, ako vas stavia do pozoru 😀 taky maly general v sukni 😵 . a to ich dzavotanie, uz sa tesim, ked moji budu rozpravat. teraz len oliverko zacal nedavno: mamamamamaaaaaa... 😵 . vzdy ma to uuplne dostane, zostanem na makko, ked povie mama. najkrajsie slovo na svete, ked vam ho povie vlastne dieta, vsak? krasny pocit 😵

zuzka, no to potesi, taky ten fasa kakaci den... 😀

grmi, preboha!!!! 😨 😨 😨 to co sa vam deje? mocak...ufff. radsej naozaj chod k lekarke, aby si si neuhnala nieco vazne...

katulka, tak mas za sebou den blbec 😒 . poznam take... nech robis, co robis, vzdy sa to niekde poserinka a nebude dobre... najlepsie v taky den nerobit nic... len keby sa to dalo, zejo? treba mysliet pozitivne s nadejou na "lepsi zajtrajsok", a pevne verim, ze ho dnes mas!!!! (dobre zamotano-komplikovane som to napisala, vsak? 😀 ). s tym mrazenim potravy pre deti ja nemam problem, asi som to len zle napisala... ja im mrazim, nie casto, len ked neodhadnem, a navarim vela.

yasmi, super!!!! mas moju pochvalu za tu upratovacku!!!! ked sa tvoj manzel ohana peniazmi, a chce mat odpocinutu, zrelaxovanu manzelku, tak nech len plati. evidentne peniaze problem nie su, tak preco by si sa mala stverat po oknach a umyvat ich??? mas dve deti a neposlusne srdiecko, tak mas co robit aj bez okien a upratovania!!! ja si na okna tiez volavam firmu... ostatne zatial ide, akurat dnes som zistila, ze na zehlenie pri detoch uz mozem zabudnut... doteraz ich to fascinovalo, pozerali, ani sa nepohli, ale teraz uz pridu k doske, tahaju kabel od zehlicky a to je uz nebezpecne... 😝

lalupka moja zlata!!!! ja sa nastvem, sadnem do auta, dotrepem sa na ten vychod s najvacsou varechou aku doma najdem a dostanes po zadku!!!!!!! to su ale silacke reci, ze? ale ked nezacnes oddychovat, tak to urobim. je mi jasne, ze sa to lahko povie a ze ta nikto neprinuti nebyt s princeznickami, ale prosim ta, neprehanaj to, oki? musis selektovat... kedze pochopitelne nemozes byt bez malych, tak vypusti ine cinnosti, kym sa ti trosku nepolepsi... naozaj si davaj pozor, aby si si neuhnala dalsie komplikacie. ale co vy zdravotaci, vy ste najhorsi pacienti - to je stare-zname 😠 😀

helka, drzim moc palce pri tom domceku a prajem to zo srdca, nech ste cim skor prec od svokrusy.... a velmi pekna nevesticka si bola!!!! a tvoj muz je basketbalita???? 😀

baby, co sa tyka zubov, u nas oliverko 7 a dalsie dva sa mu tlacia a ondrejko 4 a tlacia sa mu tri naraz... slintaju ako mali bernardini...

nana77
10. feb 2009

jeeeezisi, to co za roman som sem napisala...??? 😕 😅 😅 😕 . tak prepacte, som chcela reagovat na vsetko.... truuubka som 😅

grmitko
autor
10. feb 2009

nana super ze si napisala, aspon kazda z nas vidi, ze na nas myslis 🙂

dokina je tam dnes poobede, tak urcite pojdem lebo uz cikam krv ☹ a ta bolest, to ani nechcite zazit 😢 😢 😢
ja som to mavala jeden cas velmi casto, potom dlho nic, a naposledy somt o mala ked mali drobci 4 mesiace ateraz ma to riadne draplo ☹

margaretka11
10. feb 2009

Nana, dobre sa ten tvoj román čítal 🙂 . A nestraš, neplaš, my na facebook nepresídlime, ale je to náhradný variant keby kozmický program (modrý koník) vybuchol 😉

lenkamt
10. feb 2009

pridala som si Margarétku, Sašku a Yasminku 🙂

margaretka11
10. feb 2009

super Leni 😉

nana77
10. feb 2009

saska 😕 ☹ 😢 ... nech sa ti rychlo ulavi... a urcite chod, preboha, ze cikas krva, az mam zimomriavky...

mar, ze kozmicky program... 😀 😀 😀 si ma pobavila, ako vzdy!!!!

nana77
10. feb 2009

idem sa tusim skusit aj ja este kuknut na ten facebook... este mu dam asi sancu.. 😀

inak, ja sa chystam k dokimu v piatok (to moje menzesovanie 2x do mesiaca). tak som zvedava, co povie...

margaretka11
10. feb 2009

Saši chúďatko moje 😢

margaretka11
10. feb 2009

Nani len choď pekne moja. Ale pošli mi svoje meno do IP, nech si ťa vyhľadám 😉

pappo
10. feb 2009

caute co je nove, zijem a hlasim sa
musim pridat foto z nasej party narodeninovej. deti zacali chodit na 4 hodinky do jasiel tie co tu bol inzerat baby konfort. je to celkom fajn, ale poviem vam inac som revala ked som ich tam nechavala, ale zvykli si su tam max 5 hod a t zoho 2 spia. strasne sa im tam paci hned na 3 den dosli domov a naucili s akopec novych veci som znich paf. vcera sme zacali plavat a uz majuz lene sopliky, nop neporazi ma. okrem toho som zacala na 4 hod. pravcovat ale len pozvolna vlastne tak ako doteraz.

grmitko
autor
10. feb 2009

ahoj pappo, tak to je super, ze su deticky take sikovne 🙂

evka1310
10. feb 2009

ja som sa chcela pochavlit, ze maly Rudolf uz ma prvy zub a kedze to ho cini velkym dietatom, tak na druhy den ako mu vysiel zub sa k tomu aj posadil....
ja viem ze vy tu uz vsetci mate velky babatka a take ze sedi je banalita...ale ja sa z toho aj tak tesim.. 😅 😅

grmitko
autor
10. feb 2009

Evka blahozelame!!!!!! to je super, prvy zubok a aj si sadol, viem si predstavit aku mas radost 🙂

margaretka11
10. feb 2009

Evi žiadna banalita, my sa tešíme s tebou 😵 . Gratulujem k zúbku aj sedeniu, hotová paráda 😵

Pappo, dúfam, že to so soplíkmi rýchlo vybojuješ a neprerastie to do poriadnej choroby. Držím palce 🙂 A idem obzrieť fotky 😉

margaretka11
10. feb 2009

Pappo, deti ti rastú ako z vody. Páči sa mi tá Samkova blažená fotka v stoličke po papaní 😵 . A Lilien je krásne nežná bábika 😵 . Chytro daj aj fotky z oslavy, už zbieram inšpirácie na oslavu druhého roka našich lapajov 😉

evka1310
10. feb 2009

Dakujem...tesiim sa...Musim bezat...mam tu malu revoluciu...prave som prebalila maleho Alberta. Isla som ho posadit do sedacky ked citim smrat, mrknem do plienky, no nie je pokakany? Ta plienka mu vydrzala na cestu do sedacky... Sikulko

margaretka11
10. feb 2009

Evi, šikovné chlapča 😀

pappo
10. feb 2009

margaretka dam dam, len ich musim pozmensovat.

nana77
10. feb 2009

ahoj pappo!!! dllllho si tu nebola!!! mali su kraaasni 😵 😵 😵 , pekne fotocky!

evi, gratulka k zubku aj k sedeniu!!! rudolf je teda inak sikovny!!!! moji mali sami zacali sediet len par dni dozadu...

lenkamt
10. feb 2009

Pappovci akí zlatí 🙂

Nanovci akí pampúšikovia krásni 😉

nana77
10. feb 2009

lenka, dakujeeeeme 🙂

lalupa
10. feb 2009

grmi, juuuuj, sice nemam na rozdavanie, ale aj to malo energie a zdravicka ti posielam, pre pana jana, co je to vo vzduchu?!!! uz stacilo, my musime byt najsilnejsie stvorenia pre nase pokladiky a nie take rany pod pas 😠

nan, jupiii, ak ta to vyhecuje a fakt prides, zacnem robit vacsie blbosti 😀

yasmi, nasich 27 ks ostane brutalnych, pokial nepride pekne krasne jar 😅 ,zatial cez ne vidno, ale radsej by som sa uz divala na zelen a farebne rozkvitnute stromy 😵

evi, no jasne, prvy zubok a sedenie su nakrajsie etapy u drobcov, gratulujeme!!! 😵 s takymi vecami sa predsa treba chvalit!!! cakame na dalsie spravy

pappo, klobuk dole, sikulka, tolko veci zvladat, ja som stastna,ze este ma nejako vyrazne nevolaju spat, asi by mi puklo srdce 😅

evka1310
10. feb 2009

🙂 Rudolf je sikulko..a to je narodeny o 2 mesiace skor...a vobec som ho nedavala sediet, lebo som ratala s tym ze este aspon mesiac dva...ale ako som ho prezliekala vidim ze sa drzi- opiera len jednou rukov..reku skusim ho posadit co to spravi...a on hned skusal bez ruk...no 2 dni skusania a uz sedel sam...ale on je taky zivi, ze neobsedi...uz sa stavia na nohy drobec...sediet ho nebavi...no ale sikulko...tesim sa, teraz by to mohol naucit aj brata 😀

yasmina
10. feb 2009

jezisi lalu ved ty byvas v palaci!!!

lenkamt
10. feb 2009

už viem kde budeme mať stretko 😀 že 27okien 😕 😨 lalu - neboj každá ti jedno-dve umyjeme 😀

evka1310
10. feb 2009

nana - tag gratulujem aj vam. sikovni

kiwuska
10. feb 2009

aspon narychlo vas vsetky pozdravim, baby uzdravte sa vsetky, aj deticky vase, mam toho vela a tak nestiham chodit na dostihovu drahu. lalu, to si pocitala aj windows v pocitaci?

pappo
10. feb 2009

diky baby

margaretka tak ten blazeny usmev to je nasa Lili 😉