Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
12. feb 2009

ja mam rad tie v takej škrupine čo je už polootvorena len som zabudla ako sa volaju tie milujem 😵 ale nesmiem často 🤐

lenkamt
12. feb 2009

pistácie 😵

inak dobré ránko 🙂

Jolanka - ozaj to môže byť z horalky a ak nebola arašidová tak to môže byť aj z čokolády, mne sa malé vysypali po 4čokoládových cereálnych guličkách 😉 malé deti sú na takéto veci citlivé, tak pozor 😉

Vieruna - mám síce tri deti, staršia aj žiarli, ibaže je už veľká nato aby im robila zle, tak ti neporadím

Saši dúfam že ti je lepšie 😉

jolanka
12. feb 2009

no ja uvidim, jak to bude pokracovat. tu horalku snedl vcera celou jinak ji nedostavaj, maji zeleninu a ovoce.

helka1
12. feb 2009

pappo ved ja nie v zlom, len by som to asi nedokazala 😉 A podla mna ti aj prospeje taka zmena. Dolezite je, ze sa ti ma kto o deti postarat ...

Ja milujem prazene, solene mandle 😀

yasmina
12. feb 2009

no ja som v LIDL objavila pri pokladni lieskovce v cokolade a mnadle v cokolade ....take bielo cierne pruhov.obaly a teeeda neviem sa toho dojest...su uplne cerstvucke mnam...

womenne
12. feb 2009

yasmin čonam robiš chute 🙄 😀 😀 😀
ja dnes varim baraninu drahemu 😝 to zase budem musiet vymysliet niečo premna lebo ja to nejem.

yasmina
12. feb 2009

jeje a to kde si prisla k baranovi? 🙂

adrolka
12. feb 2009

caute baby -po storokoch 😀
Pappo -super, zmena by aj mne prospela- neustály kolobeh ma oberá o rozum! 😖
Mne začali baby teraz obdobie, ked sa ani na záchod bez nic hnedostanem. dnes predobedom bol manža doma, tak reku idem sa osprchovať, Tara spustila rev ako pavián, hľadala ma po byte.Až kým som nevylezla z vane. To isté včera, o pol šiestej sme skočili spolu s manžom do kauflandu na hodinu, nakúpiť. Sokra prišla povartovať deti. vraj ako sme vystúpili z bytu až kým sme neprišli vrieskala, hľadala ma. no fasa!!!!
aspoň že cez deň to 1x spanie funguje zatiaľ, spia aj teraz 3 hodky v kuse vonku na terase v kočíkoch.
Ja cez deň vôbec nemám čas na nič a večer po 19,00 už sa mi zas nič nechce. To vtedy idú spať.
Ja som vyhrala na ebay tie popruhy na dvojičky, mienim to používať, uvidíme, potom ohodnotím.
Objednala som z jednej českej stránky už konečne autosedačky- my ich ešte furt navlačujeme hore dole na tretie poschodie vo vajíčkach- manž je teraz doma od januára, tak ich vlečie obidve naraz- brutál ťažké.
Akonáhle prídu tieto nové, už len na rukách navlačovačky. Ja som sa nakoniec rozhodla za tieto: od 9-25kg, Casualplay Beat S - VYJDú NáS 6000,-skk za kus, poštovné neplatíme, predám vajíčka za 2 tisícky, takže nové budú akoby za 5 tisíc korún jedno. Povodne som ic hchcela objednať u nás v babyshope, ale si predstavte, že by nás boli vyšli na 8000,- 😕
Nové máme, že chodíme a reveme keď nie je mama na obzore. A začíname sa mlátiť 😀
No idem na mmb trošku aktualizovať 🙂

lumah
12. feb 2009

yasminka prestaaaaň, ja nejem sladké-kvoli chudnutiu. 😝

yasmina
12. feb 2009

ja nechcem provokovat ked ja som na sladkom zavisla 😝

dracik1
12. feb 2009

kocky, odkedy mozem davat deckam normalnu krupicu? poradite mi ,ako sa to robi ked ju budem robit do beby? inak za 6 tyzdnov sme pribrali len 200 g....nechapem to, ved jedia za 4 😕 ....ale je pravda, ze su moooc pohyblivy 😀

nana, u nas je hitom tiez papuca, Jakub mi ju vcera obzuzlal celu 😀 , Jurko zasa stale otvara a zatvara dvere a stahuje zo sedacky potah- ked mu nejde je strasne zlaty ako sa jeduje...

som vytocena, ze Baba sa vyraba iba 400 g a doplatok 190 sk...no nech si ju nechaju 😠 , baby , nemate prosim skusenost s francuzskym mliekom?

womenne
12. feb 2009

yasmin to dostal manžel od mojho stryka za to že mu obkladal kuchynu 😉 fuuuj trošku som skusila bleeeeeee je mi špatne 🤐 ☹ a to tam je ešte polka ☹

lenkamt
12. feb 2009

Dracik - kedysi sa dávalo od 9m, teraz odporúčajú lepok zaviesť medzi 3-6m 😉 varí sa to tak že ak robíš bebu do 210ml tak si tú vodu rodelíš na 1/2 v polke uvaríš lyžicu krupice a v druhej polke rozrobíš bebu a zmiešaš.
pri Verči mi to v nutrilone išlo super, sunar pri dvojičkách hrčkatel 😝

fran.mlieko neviem, ja som počula zlé ohlasy 🤐

womenne
12. feb 2009

na francuzske mlieko som počula aj ja zle,sesternicina sneho strašne grcala 😖

lenkamt
12. feb 2009

mojej kámoške malá skončila v nemocke - kakala krv 😢 a neviem aké má zloženie, či má toľko vitamínov a pod. ako iné um, ak nie tak to radšej počkať a ísť rovno na kravské 😉

womenne
12. feb 2009

Sebastian s ami prave rozplakal že sa mu zlomila kinder čokoladka a on ju chcel celu ☹ 😀
akosi mi spia malo cez obed necele 2hodinky a predtym spavalůi dlhšie teraz su nervozny jak 😝

dracik1
12. feb 2009

lenka dakujem,to naozaj su a fr. mlieko zle ohlasy? lebo vyzera to tak, ze Beba je zasa o cosi drahsia a decka jej vypiju stale pomerne dost 😲 ...krabica sunarka ryzova nam vydrzi na 3 dni, drobci hrozne vela jedia 😀, ked nedam, je zle...3 dni som im robila Sunarku ryzovu do 120 ml vody + som im do toho este rozdelila polku vyzivy kazdemu ale som im musela dat za tym este banan, teraz pytaju Sunarku do 150 ml mlieka 😀

som na Nestle nasrata 😠

lenkamt
12. feb 2009

Dracik - ja som od nestle kupovala takú ryžovú krupičku, stálo to 49,90 a vydržalo to asi týždeň, chutí to ako krupica, skús to. a z um ak ti ide na nervy drahá beba, skús lacnejšie - sunar, hami a pod. teda myslím že sú lacnejšie.
aj keď ja ti asi nemám čo radiť, my sme od roka na kravskom 😖 😅

lenkamt
12. feb 2009

Womene - inak to vadí aj mne keď sa mi zlomí čokoládka 😀

a ste ma úplne dostali s tými orechami, asi skočím do lidlu, hneď ako príde chlap 😀

womenne
12. feb 2009

On je strašny puntičkar musi mat vše ok 😎 ale tie kinderčoko.mam aj ja strašne rada su užasne vždy im uchmatnem 😀

yasmina
12. feb 2009

kocky zajtra je piatok 13teho sme objednani na ockovanie...isli by ste v taky debilny datum na Hexu + prevenar alebo by ste tro odlozili na pondelok?
ja som poverciva a nieco mi hovori ze nemame ist...abo mi uz sibe? 😝
dracik som ti pisala ip...

womenne
12. feb 2009

yasmin nemysli na to,potom sa to stane 😉 a ozaj davala si potom ešte tie liekyna krče?

yasmina
12. feb 2009

nedala sme volali Mudr. Martina Mraza on ma aj detsku poradnu na nete a zakazal...
inac cakame na ocka a ten nie a nie sa dotrepat...
idem ich dat spat lebo polahuju...uz necakam...
cafte zatial

dracik1
12. feb 2009

leni, pouzivame Beba HA- ale uprimne povedane, myslim, ze nasi chalani to teraz az tak nepotrebuju skor islo o to, ze je to dobre mlieko a doplatok za 750g skatulu bol cca 320 sk, takze sa to oplatilo...teraz vychadza ten doplatok na cca 400 sk a uz sa to neoplati....
rozmyslala som na tym FR mliekom , ale po tom, co tu pisete , neviem 😕 , asi pojdem urobit prieskum do Ciech ....napr ryzova Sunarka tam stoji 30 ceskych u nas 59 sk 🙄 , podobne to bude asi aj s mliekom....

yasmi, nemysli na to, lebo sa fakt nieco stane...ja som mala vtedy ked sa nam stala ta nehoda taky debilny tusak - ale som si to skor nejako vsugerovala a ono sa to stalo 😔

lalupa
12. feb 2009

yasmi, ja ta chapem...nepocuvala som znamenia,ked pred pichnutim injekcie a tazkymi tabletami na chrbticu mi nieco stale hovorilo "kup si test, kup si test"... ked som otehotnela, na prechadzke som videla bociana, este som sa aj cudovala,ci mu sibe, ved je januar, plus zopar dalsich znameni,ale nechcem vas tu nudit
ak mozete presunut na pondelok, ja by som to zmenila a poprosila,nech vas daju co najskor rano alebo prvych poobede, aby ste mali cistu nechrobacnu cakaren 😉
napis potom,ako valentin 😖 , tusim neznasam ten sviatok a prehovorim mm,nech nekupuje kyticu, skor na den zien , pripadne den matiek 😅

dracik, mna beba HA vytocila kazdu kategorizaciu, sli hore aspon 4x, tak som s tym sekla, nehovoriac o tom,ze je hnusna, brrrrr a draha, aj tak mi jej pili menej ako mojho mliecka (120ml vs niekedy aj 270ml a to mali 3-4m),
ja osm na francuzak nepocula zle referencie, ale indi vindi 😉

nana77
12. feb 2009

ahojte!
ja som taka nasr.ta, musim sa tu vykecat, lebo ma slahne! tak sme isli s krpcami na kontrolu na gastro. objednani sme boli na 11.20, takze uz o 10.00 som ich zacala obliekat, lebo nez to poobliekam, nez sa nasackujeme do auta, nez dojdeme na kramare a nez tam zaparkujeme...no katastrofa. takze o 10.00 som zacala (v case, ked maju doobednajsie spanie), dosli sme na kramare, parkovisko plne, 5 aut pred nami, mali v aute jasne ze zaspali, tak mm cakal na volne miesto a ja som ich isla zaregistrovat. ked sme zaparklovali a dosli pred ordinaciu, bolo 11.15. to mi sestricka hned povedala, ze musime chvilocku pockat, lebo pani dr. ma toho dnes vela. cakali sme hodinu a pol!!!!! 😠 😠 😠 , nez nas zobrala dnu, najprv s jednym. len co sme dosli do ordinacie, niekto jej zavolal a povedala, ze musi este nieco vybavit a regularne 20 minut pisala nieco na pc!!!! potom oboch pozrela, to uz boli dooost nervozni, lebo ved uz cas obeda, a poslala ich pre istotu na sonograf, kvoli GER. tak sme isli o poschodie vyssie a tam ze nas uz nezoberu a ze nam da termin. a dala - o mesiac!!!!!!! baby, tak je toto normalne?????? kym sme prisli domov, bolo pol druhej, to sme ich len prelozili do kocika a do 16.00 som s nimi bola vonku, aby sa aspon raz poriadne vyspali. jasne, ze som nic nejedla, tak som si len u nas v pekarni kupila oskvarkove pagace a jasne, ze mi je z nich teraz zle, lebo som ich sfutasila len taky fukot 😠 . a to ani nejdem pisat, ze v noci u nas hotova pohroma, sme boli hore od 00.30 do 04.00... 😝 😝 😝
mam dost...

nana77
12. feb 2009

som este zabudla, ze sme ich tam nakrmili... aby ste si nemysleli, ze som krkavcia mater, co neda detom obed 😀 😀 😀

yasmina
12. feb 2009

lalu nenudis!!!
kocky pojdem v pondelok lebo sa fakt bojim ze zajtra by sa nieco stalo ... lalu pojdem ockovat poobede ked je poradna...
no fakt sa tesim na valentina...co mozme robit...ked mame drobcov...predtym sme chodili na relax.vikendy ale s bobosikmi sa neda...

tatolu
12. feb 2009

Vieruna ahoj.
Neviem Ti poradiť ako krotiť hnev ☹
Tiež niekedy vyletím. Snažím sa staršieho čo najviac chváliť. Keď však niektoré z mladších zaplače a neviem presne čo sa stalo, tak si to chudák zlizne. Ja mám trošku menší vekový rozdiel. Neviem posúdiť, či je to lepšie, alebo horšie 😖
Má Ti kto niekedy pomôcť?
Na nervy mi pomohol taký pol deň mimo. Vtedy som viac vydržala nekričať 😉
Ako je to s Tebou? Kojíš? Má Ti kto postrážiť detičky?

tatolu
12. feb 2009

By ste neverili, na čom sa dvojky smejú 😀
Luky zapína a vypína v kuchyni svetlo a oni sa rehocú, až sa zajakávajú. Teda Tánička viac, ale ona ho priam zbožňuje 😉