Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
4. mar 2009

ďakujem
nie wom . boli sme u rodičov na chate na podjavorníku. ale hore sme museli vyviesť sa na vleku aj s chodítkami, nočníkmi, oblečením, potravinami.. lebo ratrákom nás už nechceli vyviesť lebo už lyžovali ľudia a aby niekto náhodou nespadol podeň. nikto by si to nevzal na triko. tak chlap behal na vleku ako čert. je tam vyše pása snehu. je to chata, ktorá je od vleku asi 50m od zjazdovky a asi 50m od samého vrchu. borka aj s chalpom si to uživali na leku a ja s malými na chate. boli tam s nami ešte jedna rodina a malých mi tak rozhuckali na ruky , že teraz som z nch na pršky a prišli sme pred 18h domov.

O.I. miškovi idú konečne robiť kompletku vyšetrenia a j také , čo sa bežne robia až po roku!! dokina sa dozvedela , že chceme odísť - škoda , že to musela až takto zájsť.

womenne
4. mar 2009

nana neboj všetko dobre dopadne 😉 mne tiež dnes lepilo a ked to bol len prstik som tajne dufala že to bude ukažkove ale stale to tam ma ani neviem opisat ake to je 🤐 ale vraj lepšie,vpiatok ideme zase.
dnes maly spal od 13.00 do 16.45 chuda dospavala noci čo nemohol spinkat mojko

helka1
4. mar 2009

Lalu nehodis do albumu este tie fotecky bambuliek co si vcera vkladala, pls. Nevidela som ☹

nana77
4. mar 2009

wom, dakujem! dufam, ze mas pravdu! inak, musim ti napisat, ze ty si fakt super mamina na to, aka si mladucka!!! uz to tu niekto pisal, ale aj tak to mam potrebu zopakovat! 😉

womenne
4. mar 2009

fiha tak ja by som si netrufl ist s mojimi v takom veku ale ty si šikula.moji sa tentorok moc nesankovali a tak mi je to luto tak hadam o rok ☹
no konečne sa rozhybali to trvaloa už si si našla nahradu????a čo mliečko dohodla si sa niekm??

lalupa
4. mar 2009

oki helka

nan, bude vsetko ok, neboj, budem na vas mysliet 😉

jankabambulka
4. mar 2009

jasné dávam mleičko jednej z MK z PB a druhá už prestala chodiť, ale neviem prečo

womenne
4. mar 2009

jeeej nan dakujem vieš ako super sa to počuva 😵
aj ked ja si to nemyslim občas zliham aj ako matka dnes som nezvladla Nika lebo sa nechcel vycikat a oni surne potrebovali moč a ja som mu dala na zadok som bulila viac ako on 😢 😢 😢

lalupa
4. mar 2009

kuk fotecky

nana77
4. mar 2009

lalu, dakujem! myslite na nas, ja sa zblaznim, ako sa bojim, bojim...

womenne
4. mar 2009

lalu jej krasne babulky som ani nevedela ako vypadaju ked nikdy nestihnem fotky teda krasavice 😵

helka1
4. mar 2009

Jeeej LAlu male su rozkosne, vysmiate 😵 😵 😵 a Ako sa im paci na ceste 😀 😀 😀

adrolka
4. mar 2009

jeežžžiš ☹ kočky, to č osa to tu už deje? yazminka, to je hrozné, už nech všetko zlé čo sa s vami deje skončí. dúfa, že je malý v už v poriadku!!!!! tvojho mm-ho nebudem komentovať- otrasné správanie...
lalupa, konečne prvý krát som stihla vaše fotky! babulkyyyy sú kráásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a môžem sa opýtať, tie topánočky čo majú to sú aké? aj ja musím kúpiť niečo na nožičky, ale potrebujem poradiť.

lalupa
4. mar 2009

wom dik 😉 aspon mas predstavu 🙂

nan, neboj, lebo budem aj ja...nezabudni,keby nieco bolo, tak sa to uz davno prejavi, fyziologia je tusim max 3mm rozdiel, dokina by s tym nieco robila 😉

lalupa
4. mar 2009

adrol, to vazne? ked chodis skoro spinkat 😉 ,ale robis dobre 😉 ktore topanocky? na niektorych maju cizmicky a inde maju klasicke rakovky na dnu, ale lepsie sa im chodi...

helka, hej, vysmiate,ze kazda inym smerom zo zaciatku 😀

lalupa
4. mar 2009

este niekto? idem mazat

helka1
4. mar 2009

Lalu, neboj aj o pol roka si kazda pojde svojim smerom 😀 😀 😀 to poznam 😀 😀 😀

nana, silno drzim na zajtra palce, aby ste sa dozvedeli len same potesujuce spravy 😉

adrolka
4. mar 2009

tieto som vilde iba, keď sú vonku, hovorím, že nestíham tvoje fotky- teraz som mala premiéru 😀

womenne
4. mar 2009

adrol nie si sama ja ich tiež vidim prvy krat asi budem častejšieponocovat 😀

adrolka
4. mar 2009

neviem písať, malo tam byť " videla" a nie vilde 😀
a ešte som sa vás chcela spýtať, že moja Amira chodí eštetak začiatočnícky a velmi opatrne, no a chodí ta kčudne veeeľmi na široko dáva nožičky. dnes ju moja kamoška videla a vraj či nechcem ísť s ňou k ortopédovi... 😕 no neviem.

lalupa
4. mar 2009

adrol, zato ty si davno tiez nepridala...urcite vyrastli viacej do krasy, okane zlatunke...mohla by si?
helka , to hej, a este budu viac tvrdohlavejsie,ako su teraz,ze? 😅

lenkamt
4. mar 2009

stihla, stihla, stihla 😀 😀 😀

lalupa
4. mar 2009

haha haha haha 🙂 leni 😉

adrol , klud, nechaj jej cas, moja bambi niekedy chodi ako ti z funesovky, co sa postupne rozpadali 😀 ,niekedy kraca ako bocian, inokedy sa rozbehne, niekedy ako modelka...druha ma jeden styl, ale nadherny, vyrovnany 😉
ak ju das naboso, pozri sa,ako dava nozky...

lenkamt
4. mar 2009

Nanuš - zajtra na vás myslíme, neboj bude dobre 😉

Adrol - aj naša Lenka tak chodila, volali sme to robot augustín 😀

no a nám kontorlu na onko preložili kvôli chorobe až na 30.3. takže tiež nervy, lebo naposledy sme boli na začiatku decembra 🙄

a Lenke idú 4zuby naraz - horné očáky a spodné dvojky - možno preto tá choroba, inak je chorá len 2x v živote, teda 2x má antibiotiká 😔

nana77
4. mar 2009

kocky dakujem za ukludnenie, ste strasne zlate. zajtra podam spravu, dufam, ze to bude naozaj v poriadku. pokial som nemala deti, nevedela som co je naozajstny strach!!! to si uvedomujem az teraz.

lalu, a ja som ich opat videla 😵

kde je yasmina???? dufam, ze su ok!!! dnes ma to uplne rozhodilo vsetko, co bolo u nich...

bibianka
4. mar 2009

Celý deň som bola mimo a tu sa zatiaľ diali drámy - ešte že to dobre dopadlo. To musel byť des, yasmin, až ma zamrazilo ☹

Chcela som sa opýtať - o akom zázračnom sirupe tu bola reč?

lalupa
4. mar 2009

bibi, hlivusiacik s hruskovou prichutou, ale od 3rokov

yas, je s malinkymi, ked bude moct, urcite pride

lenkamt
4. mar 2009

ja idem spať. už aj tak 4min nadsluhujem 😀

dobrú noc, dúfam že zajtra bude krajší deň 🙂

helka1
4. mar 2009

Bibi, ahojki, je to sirup na posilnenie imunity deturencom, ale je az od 1 roku 😉

Yasmi, ozvi sa ked mozes, pls.

lalupa
4. mar 2009

odpajam sa aj ja, prajem dobru nocku 😉