Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
7. mar 2009

helka, mas este viac ako ja?

tomaskom vsetko naj 😵

brdo,ze 23...rozmyslam,co som vtedy daaaaaaaaaavno robila 😀

yasmina
7. mar 2009

😀 lalu este nespis?inac dnes sme zaspali max o 21:00 mimi 21:30...MM 21:30 😀

grmitko
autor
7. mar 2009

no yasmi tak super, celkom fajn ti zaspali 🙂

yasmina
7. mar 2009

no o 17:00 budicek...max plakal ale idu zubky...natrela som dasienka bonjelou a bol klud...

lalupa
7. mar 2009

idem uz pomaly,len som chcela vediet, ci vela nekecate,ked tu nebudem 😀

no vidis,ako sa to lepsi, o par dni sa uz budes nudit a nedas pokoj m, reku nech sa ti venuje 😀 budes ta najlepsia manzelka na svete 🤐

lalupa
7. mar 2009

yas, inac cely den premyslam nad sojkou, velmi by som tam v lete chcela ist , neda mi to...

yasmina
7. mar 2009

lalu aj ja som dnes nad tym rozmyslala...ale pockame pokial otovria ten wellness po 1.7. velmi sa mi to paci a chcem a chcem tam ist 🙂
poslem MM to omrknut...ked bude mat cestu okolo pofoti da si ukazat rodinne izby ...

yasmina
7. mar 2009

lalu by som sa venovala keby nespal... 😀
hmmm nevenovala si nezasluzi 😀

lalupa
7. mar 2009

aj my urcite v lete, bud na zaciatku sezony alebo koncom augusta...minuly rok sme boli u huberta a bolo uzasne, mali vybornu akciu 😵
😀 tak sa povenuj sebe a dopraj si dlhy vydatny spanok 😉

dobru nocku vsetkym papa

yasmina
7. mar 2009

no aj huber je super pre deti...ale je to vzdusnou ciarou 15 km od svokrovcov tak este by nas chodili navtevovat brrrr 🙂
aj ja idem spat dobru nocku...

helka1
7. mar 2009

Hubert - sme tam boli s dvojkami asi 2-3 krat, tiez je to blizo nas 🙂 , maju koniky, jazierko a detske ihrisko 🙂

Lalu a ty mas kolko ? Ja budem mat tento rok 35 😝

kili
7. mar 2009

yas, to je super, že sa tak darí 🙂

zuzka.25
7. mar 2009

dakujeme za gratulacie 🙂 oslava je zajtra, dnes som kmitala cely den kvôli tomu, tak hadam to dobre dopadne, lebo to vyzera, ze muz je riadne nascipany :(

yasmi, no super, den ododna lepsie 🙂 bude to dobre, uvidis...

idem haji, zajtra toho bude vela

yasmina
8. mar 2009

Zuzka dodatocne vsetko vsetko naj naj naj 😵
vstali sme o 6:45 😉

womenne
8. mar 2009

Ahojte
sestra už porodila ma chlapca Alexeja mal 3300.-cm neviem.
revem ako mi to dali vediet tak som jej po roku zavolala 😔 dala som jej k telefonu maleho Sebka a revali sme obidve ja už fakt nevladzem strašne mi chyba,ale neviem čo simama mysliet či to naozaj bola alebo nie,čo ak jej krivdime a na to nebola 🤐 ale zase svedkovia tvrdia opak.ja už nevladzem nemam sa skym o tom porozpravat.
MM mihned začne nadavat. 😔 😢

yasmina
8. mar 2009

wom. chyba ti to je jasne...ale odhliadnuc od toho ze sa jej narodil syncek ti ublizila....presiel cas pozeras sa nato inac...ale ta vec sa stala...a svedkovia tvrdia ze ano...je pravda ze ked urobi nieco clen rodiny mame snahu privierat oci...

womenne
8. mar 2009

yasmin ja viem možno to na mna hrala ona je vtom dobra,len tetraz prave porodila a ked som jeje volala tak mi hovorila že to nebola tak ja fakt už neviem o mam robit.neviem ja by som to nedokazala klamat po cisarskom v bolestiach,ale zase klamala mi stale a ako sa ku mne spravala tak si nemyslim že by zase hovorila pravdu hned ako pride domov pojdem aj ja a porozzpravame sa .

womenne
8. mar 2009

Ako by si sa zachovala ty??svedkina tvrdi že jej otvorila dvere a povedala že je moja sestra a že pridem neskor,myslim že toto je dostatujuci argument??nie??preto si ymslim že to bola aj ked ona tvrdi opak ale ona mi aj volala že je pred našim domom takže na 100% viem že tam bola.

yasmina
8. mar 2009

wom. jedine ze ju das pripnut na detektor lzi 😀 to len pre odlahceie situacie...

helka1
8. mar 2009

Ahojky, womene neviem o co tu ide 😨 Asi ti nejak ublizila sestra ? 😔

elenita
8. mar 2009

wom, prezrad, o co ide...?

zuzka.25
8. mar 2009

caute

yasmi, no super,uz sa vam tie spacie intervaly zlepsuju... tesim sa s tebou

wom, vo co go??? napis aj nam prosiim

ja robim este slane palacinky, vsetko uz je nachystane, upratane, chlebiky pripravene, este sa ucesem a hodim do gala a mozeme zacat 🙂

womenne
8. mar 2009

segra mi šlohla prachy,štvrt melona 😔
som sa vyrevala ako vždy sme sa pohadali s moim on prostze vobec neberie ohlad na moje city,neviem ako by sa spraval keby to bolo opačne,na 100% viem že by to ututlali,lenže je to opačne tak robia peklo 🤐

zuzka.25
8. mar 2009

stvrt melona??? no ty kokso.. a to sa jej ako podarilo??

womenne
8. mar 2009

no to by aj mna zaujimalo 😢 je to už 2.5roka ale stale mam ztoho depky,a niči ma to som zrelana prašky.

nana77
8. mar 2009

ahojky!
wom, ty brdo 😕 😨 ☹ . tak to je sila...ufff... no neviem, co na to povedat, asi ste to neriesili cez policiu a pod., vsak?

yasmi, super, aj ja sa tesim, ze vam to spanie tak pekne vychadza... verim, ze to bude fakt uz len lepsie a lepsie 😉

zuzi, tak peknu oslavu!!!!!!! 😵 a pusinecky chalosom 😉

no tak u nas reakcia na prevenar otrasna, ondrejko od piatku vecera az do dnesneho rana skoro stale plakal...s malymi prestavkami na mini spanok ☹ . ale zda sa, ze uz je to lepsie.... duuufam!!!!

kukam z okna, pekne svieti slniecko a rozmyslam, ci ist von...lebo ten vetrisko - teda aspon tu u nas co fuka... a som aj leniva, priznam sa, po dvoch prebdenych nociach sa mi moc nechce 🤐

grmitko
autor
8. mar 2009

ahojte babulky,

zelam nam vsetkym vseeeeetko naj k dnesnemu sviatku zien 🙂 🙂

nana veru fuci tam ako o zivot, nikam nechodte 😉 daj radsej slofika 🙂

nana77
8. mar 2009

sasi, dobre ze si napisala, to ma presvedcilo 😀 . ale to slnko je riadne klamlive, tak ma to taha von... na druhej strane v takom vetrisku to nema bohvieaky vyznam (tak som si to odovodnila sama pred sebou 😅 )

grmitko
autor
8. mar 2009

dobre si si to odovodnila, oazj je strasny vetrisko, ja om bola vonku tak viem o com hovorim, je to des-bes vonku

womenne
8. mar 2009

nana praveže riešime cez policiu ale viete ak aje naša policia nemusim vam asi pisat nie??? 🤐 nejak to prežijeme občas na mna dolahne hrozna depka a vtedy to nezvladam 😔

prave sme prišli vonku je nadherne svieti slniečko no krasa boli sme sa pešo prejst na ten pozemok tak sme to zvladli za 15mnut v pohode pekne prostredie klid,takže zajtra volame 😵
domov sme šli skratkou a prebehli tadial 3srnky nadherne mna tak bolia nohy a malymch nie 😕 asi až večer vtom prostredi a po prechadzke so sa konečne ukludnila 🙂 ale nakolko zas??