Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
12. apr 2009

jani, takze pocko vam vyslo a cudujem sa,ze pri tej torte vydrzali tolko foto 😉
no proste narastli babuliatka 😵

helka1
12. apr 2009

Ahojky, JAnka krasna torticka, krasni drobci aj familia a nadherne pocko ! Hm u nas zima 😖 , Yasminka asi nebude happy z toho pocasia, tento tyzden bol na pocko super, ale teraz sa to pokazilo ☹
Teraz som Adamkovi doplietla korbac, hm som zvedava co s nim bude robit 😀 , je to len taky provizorny "orgovanovy" 😅

rosarita20
13. apr 2009

Ahojte babizne, tak ako?
Uz vyoblievane, vysibane ? Aby sme mohli v zdravi fungovat po cely rok.... 😀 😀 😀 😀
Mna ti moji chlapi vykupali v posteli, som sa tvarila, ze este tvrdo spim, ale taki boli bohovski ako sa chichotali za dverami , kym prisli ku mne tak v byte potopa, a neviem kde trenovali s korbacmi, lebo im to teda sibalooooooo 😀 😀 😀
No a uz sli po kupacke, tak ja nohy na stole a vegeeeeeet 😀 😀 😀 😀
(iked s nostalgiou spominam na posledne dve velke noci a dumam kedy vyrastli na velkych kupacov 😉 😉 )

aneti78
13. apr 2009

ahojte

aj my s Tamarkou sme vysibane a okupane a sedime doma kvoli dalsim kupacom a sibacom 😀 je to Tamkin velky den, uz tyzden sa ma vypytovala, ci ma pripravene vajicka a eura 😀 😀 😀 Jakubko siel s tatikom sibat a olievat a vzal si velky kosik, tak som zvedava, ci ho aj naplni 😉

kiwuska
13. apr 2009

pekne velkonocne rano,
aj ja som vysibana, chalani sa tesili, davam fotky od babiny co mi uz poslala, a este ideme vsetci za druhou babnou a prababickami, 🙂

lalupa
13. apr 2009

ahojte
u nas sibe jedine mojmu 😠 , uz ho zacinam nenavidiet, je super zivotna brzda, mam ho plne zuby, sprava sa ako k...t, prepacte za vyraz,ale ja s nim uz nemozem... ☹ ,ma na vsetko cas, vstane o 9,30 a ja sa mam zblaznit???

rosi,kiwi, aneti - to muselo byt zlate 😵 ja mat dvoch synov ,tak pruser, ten moj by ich nic nenaucil 😖

yasmina
13. apr 2009

lalu napodobne 😒 sme u svokrovcov a pomoc veskera zadna a ak niekoho setria tak mojho muza...bo deti to zenska robota muz osi penaze...by som vrazdila...

yasmina
13. apr 2009

helka pocasie katastrofen...

lalupa
13. apr 2009

yas,mrznete? boli ste niekde na vylete? tebe uz je lepsie?
vies, "deti zenska robota" to este ok, ale nie,ked sa tvari,ze ja som ta vecne nasr..a zena na svete a on mi tak chce pomahat...do vsetkeho kafra, aj tak po nom robim veci este raz,lebo je hluchy, spomaluje ma a este mi dviha adrenalin...radsej budem sama s detmi, nech uz ide do roboty
a vcerajsia hlaska, ze by ma najradsej vypustil ako tu zensku nafukovacku v reklame , proste je trapny 😠
nemam sa chut s nim rozpravat, ani nemam o com, aj tak by povedal,ze hundrrem, hocico by som povedala...
rano o 9,30 vstane, tvari sa,ze na neho cakame,lebo sme v koncoch so silami 😀 , tisic krat prikryva male, hoci uz zaspavaju a su v pohode, ten jeho ranajkovy ritual, aj tak si kuchynu mozem spratat sama, aj deti, aj varit, on si telku pozera, boze on ma tolko roboty 😠 😠 😠 kazi mi sviatky 😢

nana77
13. apr 2009

ahojky!
tak dufam, ze uz ste vsetky vysibane a vyoblievane!!! a ze chlapom uz prestane sibat äaj ked to je asi utopia 😀 😒 ). ja som dostala za pohar vody od mm, ze aby som cely rok bola zdrava a pekna (tesil sa ako maly chlapec, pricom on nikdy nechodil oblievat ani sibat a a ni moc nemusi). ja sa velmi tesim na buduci rok, ked chlapci budu uz vacsi, najprv to schytam od nich ja, ale potom pojdu aj s tatom kade-tade a ja budem domka pred telkou s nohami na stole 😀 . tusim este budem mat rada tieto zvyky 😀

lilinka, bolo super ta spoznat osobne!!! chalani su strasne zlati 😵 😵 😵 . tesim sa na dalsie stretnutie, dufam, ze bude coskoro. dobre sme pokecali za tu chvilku.

inak, je to sranda, ze stretnem vonku rodinku s dvojickami, zarozpravame sa, su to cudzi ludia, vykame si... a zrazu zmienka o modrom konikovi, predstavenie nickname a z cudzich ludi su razom dobre znami ludkovia 🙂 🙂 🙂 . mam pocit, ze sa pozname sto rokov, mame opat dalsie a dalsie temy... je super toto forum 🙂

kili
13. apr 2009

nana, a to ste si s lili najprv vykali? 😀
a ako nastala zmienka o MK?
našich si vtedy spoznala asi hneď, že?

ináč, máme novinku, S. je ostrihaný, už vyzerá ako chalanisko 😀 ale za kučierkami mi bolo smutno.
A. je tiež trošku, ale spustil taký rev, že sa nedalo pokračovať. skúsim ho dostrihať na stoličke, keď pôjdu reklamy. Ale on to mal aj tak krátke, tak to nie je moc vidieť, ale teda nech už to majú rovnaké. no a teraz ich už ani ja nebudem vedieť rozoznať 😀

margaretka11
13. apr 2009

Ahojte. Tak aj ja sa hlásim ako obliata a šťastná, že už to máme za sebou. Ja tento sviatok zásadne iba prežívam a potichu trpím 😝 . Ale zas je to iné, keď sú tu aj deti. Simonka dostala ráno nádielku od braček a chudiatko sa tak naplašila, veľké očká a kútiky na pusinke zvesené dolu a pripravené na plač. Veru som ju musela popestovať, chúďatko. Ale čoko zajac jej potom vylepšil náladu. V nestráženej chvíli ho rozbalila a ja som ju našla s plnou pusinou čokolády, líčka jej vydúvalo 😀 . Simonko sa prejavil ako poriadny kupač, vodu lial všade, babinu oblial až na druhý krát, na prvý sa netrafil 😀 . Ale bol hrdýýýý náramitánsky. A aj manžel-ocino bol hrdý na svojho chlapčeka 😵 to bolo vidieť na prvý pohľad. Ale kúpačka sa bude z roka na rok zhoršovať, už teraz manžel sľuboval Simonkovi, že mu kúpi vodnú pušku aj s tými veľkými zásobníkmi 😝 😀 . Čo nás to len čakáááááá

Kili aj Simonko má nový zostrih, manžel ho vystrihal podľa seba, takže celú hlavičku má vykosenú nakratúčko a vzadu chochol ako kozák. Môžem zapletať 😀 . Konečne je Simonka tá vlasatejšia 😉

helka1
13. apr 2009

Ahojky aj my uz mame kupacku za sebou, Rdka revala ze MM a Adamko odisli a Adamko bol na navstevach cely neisty ze ja nie som nablizku 😅 😅 😅 . Takze to malo asi vyzerat tak, ze som mala chodit s Adamkom po kupani ja 😀 😀 😀 . Inac Adamko spustil nekutocny rev, ked ma kupal kamarat MM

grmitko
autor
13. apr 2009

caute
tak ja som sa tesila, ze budem konecne pol dna sama doma a oddychovat a makovy prd, deti si zmysleli ze musim ist s nimi tak som absolvovala vsetky sibacky a oblievacky, maju sladkosti na rok dopredu 🙂
ja vyoblievana a vysibana, takze budem cely rok krasna a zdrava 😀 😀 😝

kili
13. apr 2009

grmi, mala si im povedať, že ty musíš čakať doma na ďalších šibačov

womenne
13. apr 2009

Ahojte babulky tak mi sme konečne domka juj konečne som sa vyspala domov je len domov 😵 ako som sa bala tak to dopadlo dobre aj so svokrovcssmi posedeli sme do 01.00.poobede sme išli k našim ale so segrou to dobre nedopadlo sice som sa snou rozpravala ale to čo mi povedala ma uistilo že to bola ona 😔 dovolila mi sa postarat o maleho vtomi mi nebranila,je nadhernučky,ale na pipiku ma taku bielubublinku vypada to ako opar som jej stym kazala ist neviete čo by to mohlo byt?

Maly mali nadhernu tortu-auto segra upiekla fakt super 😵 hračky dostali len od nas od ostatnych korunky čož je vyhoda kupime im čo potrebuju 😵 😵 😵 aj tak to moc nevnimaju.
Musim sa pochvalit Nikolasko vie povedat darčeky a lubim ta 😵 😵 😵 😵 som v šoku normalne mi vyhrkli slzičky štastia 😵 😵 😵

A šok na druhy den tatiko ma nechal šoferovat celu cestu až do čr čož je 1.5hodiny cesty som bola na seba tak pyšna nos vysunuty dohoraa vysoka som bola jak.... 😀 (len aby mi donho nenapršalo 😀 😝 )
ked som vystupila nevladala som sa ani postavit čo som bola tak napeta kolena ma boleli prišerne krky nedokazala som sa uvolnit ked sme šli po emstach po dialnici sa šlo super.
Vyhli sme sa zapcham na cestach neboli žiadne auta,policajti nič.supiš zato dnes to bude hnus.

No mna mali riadne vyšibali ale neoblievali ani tatiko 😕 ale som rada ja to nenavidim 😝

kili
13. apr 2009

wom, a čo ťa uistilo, že to bola sestra? som asi dosť mimo 😕

grmitko
autor
13. apr 2009

Won to ma mrzi ze to ozaj bola tvoja sestra ☹ viem ake to je pre teba tazke 😒
super ze si zvladla celu cestu, si sikula 😉

kiwuska
13. apr 2009

ahojte, aj my sme uz doma. bol to fakt narocny den. pochodili sme poobede krizomkrazom. chlapci vela nenaspali akurat pri presunoch autom. dufam, ze to dospia. ideme otvarat obchod s cukrovinkami. len zajacov maju 25!!!
wom si dobra, a ten pocit ze? a domko si vybral tie najkrajsie slova 🙂
saska, toto nerob chodit si pre sibacku, to bude precedens...
margaretka, akopekne si opisala sibacku uvas. normalne si viem predstavit tvoje deticky
a pozdravuem vas vsetky 🙂 ,

grmitko
autor
13. apr 2009

kiwi, ved som ani nechcela ist, cely tyzden sa tesia ze pojdu s tatinkom a ked pride den D, tak chytia hysak, ze maminka ide s nami, ale som povedala, ze buduci rok uz ani keby oracky padali 😀 😀 idu len chlapi ja doma vegetim 😉

jolanka
13. apr 2009

ahojte maminy,
tak jsme se vratily z krasne dovolene z cech, cely mesic kdy bylo osklivo deturence zdravy, vyleze slunicko a dostanou teplotu a rymu, takze posledni tyden ten nejhezci pocasi jsme byli doma a jeste ani ted nejsou na tom moc dobre nejak se nemohou zbavit rymy.zitra hned letime k dr.
chodime uz krasne sami a je to super kdyz jde kazdy na jinou stranu.

jinak nas ceka plno vybavovani,nas tatka si nasel nove zamestnani v cechach takze se tam co v nejblizsi dobe budem stehovat. uz se na to moc tesim, kdyz si predstavim litacky po uradech tak se mi z toho dela zle. 😠

lilinka76
13. apr 2009

Ahojte, tak ja Velku noc tiez moc nemusim, dostala som iba malu davku zo striekacky z Nurofenu 😀 😀 . Boli sme na vylete na hrade Cerveny kamen, ale bolo to tam ako na Vaclavaku. Strasne vela ludi.

Kili, jasne, ze sme si s Nanou najprv vykali, ved som nemohla vediet, ze je to nasa stara znama Nana z konika 😀 Az ked povedala mena Oliverko a Ondrejko, tak mne svitlo, kolka bije a opytala som sa na Modreho konika. A zrazu sme sa poznali sto rokov, mali vela spolocnych tem, vedeli o tom, ako spia, papaju nase deti a pod.

Nanus, dufam, ze uz coskoro sa stretneme. Inak, podobne sme sa na Racianskom myte zoznamili aj s Ivet77, ale ta tu uz straaaaasne dlho nebola.

Lalu, to mi je luto, ze Ta MM vytaca. Ja nemozem na mojho povedat krive slovo, dnes som lezala v posteli do 8,30 hod., rano som mala na stole ranajky, teply caj a dokonca aj vonavu kavu.

A na zaver... Baby, mne asi "prdlo" v hlave, ja tuzim po dalsom babatku, aj ked rozum mi hovori, ze dva su az-az, chceme stavat dom (lebo teraz sme v jednoizbaku), dopriat si aj nejaku tu dovolenku, detom zaplatit aj solidne studia, mame na krku hypoteky .... ale neviem oklamat srdce. Ale na dieta treba dvoch, takze som dotuzila....

aneti78
13. apr 2009

lalu, akoze nenaucil? ved aj baby musi niecomu naucit otec....praveze ja by som povedala, ze dcery maju iny vztah...samozrejme, ze ma MM rad obe deti rovnako, ale Tamarka je proste tatikov milacik a Jakubko visi na mne 😉
dost som v soku z toho co si napisala, je to smutne ☹
aj yasmi, co minule pisala, ze manzel cita noviny a deti po nom skacu a on si ich nevsima, no fakt ja si take nieco neviem ani predstavit 😒

kiwi, aj my sme mali korbac ako vy 😀 dam aj ja nejake fotky 😉

lalupa
13. apr 2009

aneti, pozeral telku nastastie,ked spali

som sa do seba zavrela, tak mu doslo a cely den sa snazil pomahat,len medzi nami dvoma je to onicom

lili, nechaj tomu par rokov, viac si to uzijete 😉

lenkamt
14. apr 2009

ahojte 🙂

super že šibačky dopadli dobre 🙂

Lalu, Yas - 😠 už neviem čo nato napísať 🤐

Lalu - a účesy na veľkonočných fotkách máme preto také že sme sa vrátili z pieskoviska a rovno som ich vyzliekla a komplet osprchovala lebo piesok mali všade, vo vlasoch, v ušiach , v plienkach.... 😀

womenne
14. apr 2009

Dobre ranko babule 😵
grmi no mrzi ma to velmi,ale staršia sestra ma vypočula tak hrozne mi to pomohlo,potom som už bola ok,dokonca aj smojim sme si všetko vykecali,dufam že už bude dobre.
Včera sme boli predobedom na nakupe lebo sme nemali doma nič použitelne a že ideme vyšibat znamych lenže maly nam zaspali v aute 😝 tak sme šli domov.Nakupovalo sa super nebolo tak skoro nikoho.Kupila som si 2 tielka a drahemu tričko,chcela som aj malymale nemali ich velkosti tak pojdeme v piatok do Ostravy.
Inak ked sme prišl domov tak maly nie a nie zaspat lebo pri prenašani sa ZOBUDILI ZJEDLI PRIBINAKA a šli hajat zaspali až o 13.00 a spali do 16.30 😵 tak sme si pospali aj my.Potom sme šli na 2hodinovu prechadzku do parku bolo super maly sa vybehali,unaveli,sme sa nasmiali na Sebovych hlaškach a na Nikovi ako sa snažil opakovat juj už mu to ide,krasne povie niektore slova od navštevy lokopedičky:Ľubimta,dom,darčeky,autobus,guličky,motorka som rada.

Sebastianko ma zase kopec modrin na nohach keby ich niekto videl povie že ho tyrame,on to ma od bycikla ked občas nožičkou pounie pedal 😖 neviete čo na to dat?
a Nikovi sa zase vyhodil pluzgierik na ušku z predu 😕 nechapem z čoho opalit sanemohol a natierala som ho kremom neviem čo na to dat na kožne ešte nemožem 😖

lalupa
14. apr 2009

ahojte, u nas jak na stavenisku 😠 z jednej strany cirkularka presne pod oknom, z druhej robia smolu na dome, ani vetrat, ramus, chudak deti, snad zaspia a budem sa moct pripojit aj ja ... budicek kvoli prdikom z hrasku o 5,30, mliecko o 6, este som zdriemla do 7,20,ked zazvonila suseda,ze nas pes bol u nich 😖

aky mate den vy???

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
14. apr 2009

Tak mi sme predchvilkou došli z vonku,bola som s Nikom u lekarky ten ekzemik za uškom mu nezišiel,a ktomu sa mu tam urobilo niečo take ake je herpes tak som sa zlakla a šla som dostal mastičku tak uvidime,boli sme sa aj odfotit na doklady skoro ma švihlo Sebastian aj dostal pozadku bo nechcel zatvorit usta sa robil hlupy 🙄 normalne ich mal stale otvorene a to naschval 🙄 🙄 🙄 Niko sa krasne usmieval.
Davate punčošky aj ked je trošku pod mrakom a pofukuje?ja som dnes mala dilemu nakoniec som dala ale potom bolo teplo a zase nechcema by im bola zima. 😖 ach jo moja večna dilema.