Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
24. apr 2009

ahojte,
my sme boli dnes u zubarky, deti boli ukazove, dokina aj sestricka hotove z nich, len Domko zacal plakat,ked mu zasvietila tym svetlom do oci, sa zlakol, inac boli ozaj super cely cas aj kym nam robila zuby 🙂 tak som im slubila, ze ich vezmem na pizzu ked sa vyspinkaju 😉 tak nevarim 😀 😀 😀

lalupa
24. apr 2009

ahojte
yas,dakujem, skusim teda s mliekom a malinko cukru,aj ked mam pocit,ze sunarka keksiky su precukrovane s maximom vanilky,takze puding doma robeny im nezaskodi
mam novinku - herpes zoster, som z toho na nervy, uz ma nic neprekvapi ☹ , ta troska par dni dozadu bola predzvest...reku "setrit sa, vydatne spat, ziadna namaha fyzicka ani psychicka, odpocivat, klud, chodit na laser",...dobre som dopadla, co?? 😔

grmitko
autor
24. apr 2009

lalu to ma mrzi, akurat nedavno som citala o herpese zoster ☹ ☹ no veru moja mas to tazke, ale myslime na teba a posielam ti kopec energie 😉 nech si skoro fit 😉
puding aj ja robim s obycajneho mlieka a pridavam lyzicu cukru, robim aj cokoladovy 🙂

zabka0609
24. apr 2009

Ahojte zienky.Aj ja idem robit puding,ale bananovy a tiez dr oetker.Sem tam, tam dam aj piskotyDo kazdej misticky aspon 3.Pozdravujem vas vsetky.

yasmina
24. apr 2009

zabka mnam mnam... 😉

yasmina
24. apr 2009

lalu ☹ a ako budes liecit? pozor velky na babulky...
davs nejake antivirotika?

yasmina
24. apr 2009

lalu som ti poslala MMS s vyzehlenim harom bez kucierkovym 😉

lalupa
24. apr 2009

cauko,sa cudujem, lebo som herpes nikdy nemala, ale je to ten sviniar z prekonanych kiahni v dteskom veku ☹
staci sa oslabit, malo spat, vystresovat, zle papat a moze sa objavit...bola som na babule sama niekolko dni a tot vysledok...
nie je typicky vzadu na chrbte cez polku chrbatu,ale nad klucnou kostou 3x1...jedine,co som si zapamatala z tisicov koznych ochoreni - typicke pluzgieriky... etse to aj boli, pali a svrbi
na bambule budem davat pozor,infekcne su len tie vezikulky,ked sa pretrhnu, no bolesti ukrutne sa mozu kedykolvek objavit, o pol roka, na par rokov ,... ☹ ,picham si bolave injekcie,mentolova mast a tablety, soferovat asi nebudem, som z nich groggy...tot zdravotnicke okienko

yas, ty kocka prenadherna, skoro som odpadla, ty si teda krasavica!!! daj nam foto vacsie,mms je malinke...kto ta fotil? mohla si byt cela... to v tom uzkom pase a brusku si mala tych dvoch tutikov??? poviem ti sakris, TM je blb 😀

puding s piskotikami urobeny,cakam len na spachtosky

womenne
24. apr 2009

Ahoooooooooooojteeeeeeeeee 😀

sme domka konečne boli sme na slovensku unašich teda iba ja s detmi šli sme zase vlakom tam to bolo ok,deti boli super,k mame ma odviezol znamy taxikar,i ked počasie nevyšlo pršalo bolo super,dnes už bolo krasne.
Šli sme o 13.00 autobusom do mesta a vlak mal ist o 14.15,ked sme prišli na stanicu mal meškanie 45 minut to by ešte tak nebolo vela keby za chvilu nezvyšeli na 60minut potom na 80 minut a nakoniec to bolo 110minut skoro ma porazilo malych som tam nemohla udržat chceli spinkat no des.
Do karvine sme prišli 17.30 🙄 všetko ma boli chrbat ešte viac,maly su unaveny chudatka moje no mam na dlhšie klid.

idem vas prečitat ale asi až večer.

yasmina
24. apr 2009

lalu fotila kamoska 🙂)) cele parkovisko tam je vidiet a ja len taka mala 😉 a teraz uz mam vlasy trosku zvlnene som sa sprchovala a para urobila svoje 🙂)
a dakujem za tolko komplimentov... keby si to myslel aj moj MM 😒 ked vyzehlim vlasy odfotim opat nieco 🙂
joj tak mi je luto ze mas ten herpes ta to musi boliet a svrbiet...este ma napadlo beries aj nejake antihistaminika?
a daj vediet ako chutil puding...
mne sa dnes nechcelo varit puding tak spraskali Monte moje dufam ze mohli uz v ich veku taku umelinu 😀 ale chutilo im dost...

womenne
24. apr 2009

yasmin daj tu fotky aj ja chcem vidiet 😉
aj ja som si žehlila včera adne svlasy mam ich lepšie takže žehlička to isti 😵

margaretka11
24. apr 2009

Ahojte, dúfam, že ma dnes ospravedlníte, ale mám nejaké fanúšikovské povinnosti a nedá sa to ignorovať 😉 😀

lalupa
24. apr 2009

uz by sa vraj po prelieceni nemal objavit, tak dufam,ze zmizne nadobro 😠
antihistaminika neberiem, stacia antivirotika, som z nich otapena a nevladzem, aj sa mi to skrabanim rozsirilo ☹ , mozno na noc si dam...boli sme vonku a ja som prefucala celu cestu,sila,ako taky mrnus ta ovladne...

zehli ,zehli, nech si koca velka a chceme ta tu oficialne vidiet,nech si baby nemyslia,ze prehanam 🙂

a sekaj dobrotu,nech si to tm s amerikou nerozmysli 😉

yasmina
24. apr 2009

lalu s usa si to nerozmysli lebo 900eur moja letenka vyplatena 😀 a mas nejake nove foto v pase jeeej 😵

yasmina
24. apr 2009

lalu nech ti lieky zabera chuuuda...
wom.ja mam foto len v telef. a fotak ma so sebou MM...a cez kameru fotit neviem...a pokial sa MM vrati sa aj vlasy skuceraveju 🙂

lalupa
24. apr 2009

yas,foto je odvcera vecera 😀 to tie vyzehlene vlasy 😀 😉
poistila si sa 😉

ad puding, spravila som 3 misky, dve som zozrala ja...nie su moc na sladke, hoci som dala malo cukru, ony su teraz skor kusave...kelovy privarok rozmixovany nechceli,zato nas dospelacky ano...
skoda,ze masko este nevedia...

yasmina
24. apr 2009

lalu aj ja by som si dala radsej privarok a maso ako puding mnam mnam ja som privarkovaaa...
inac dnes sme chrustali pombar to su take zemiakove slane medvediky to mali za odmenu
🙂 kazdy 3 ks...su bez farbiv a konzervantov a ako im smakovalo Mimi sa az rozplakal chcel este ale nedala som...

womenne
24. apr 2009

baby ja idem hajat som uplne hotova,to cestovanie riadne ubija maly zaspali behom minutky 😀
lalu ja robim pudingy s čučoriedkami alebo černicami mnam to milujeme s deckami mama ma zasobila tak možem sa napchavat.
pekny večer. 😉

yasmina
24. apr 2009

dobru nocka....sa to tu nejako flaka...
idem kukat HBO papapa

rosarita20
24. apr 2009

Cafte,
lalu, chudatko, len sa opatruj a cim skor sa vyliec!! 🙂
Yasmi, no to som aj ja zvedava na to "vyzehlene" foto 😉 😉
Nasi tiez maju radi puding, robim im najma kakaovy a cokoladovy (ine chute v tomto obdobi nemusime 😖 ☹ ) a tiez im tam "zakamuflujem" cucoriedky (ked su take zdrave) nech sa im to trosku kompenzuje ..🙂
Inac baby, aku kozmetiku pouzivate pre drobcov ? Natierate telovym mlieckom alebo olejom kazdy den?
Jeden z chlapcov ma v poslednej dobe troskusuchu pokozku ale hlavne ruky ma suche... 🙄 , tak potrebujem poradit nieco osvedcene 😉

lalupa
24. apr 2009

ja viem,co su to pombary 😉 ,boze,ked to bolo vzacne, len sme chrumali doma k sampusu, to musel byt ale dovod na oslavu, to boli casy .... 😅mnaaaam, pekelne sme ich zhanali 😎
wom, to bude druhy stupen 😉myslim s ovocim, cucoriedky mam este zamrazene, al euz vypratavam mraziaky, lebo ked zacne sezona jahod, ceresni, marhuli, broskyn,zelenej fazulky, hrasku, cukiniek,...ajajajaaaaj, maso, ryby a kolace pojdu von, urobime si zdrave zasoby 😵
cernice sme este nemali,ani maliny...

skusala som hodit yasmi foto z mobilu,ale nejde to prenasat, mas nejake zasifrovane autorske prava 😀

rosarita20
24. apr 2009

No ja mam na vas stastie 😝 😝 😝 , kym dopisem prispevok vy ufrndzite do posteli 😀 😀 😀 😀
Tak bruuuuu noc 😉

rosarita20
24. apr 2009

Caf Lalu, ty este nie si v "pelechu"? 🙂

lalupa
24. apr 2009

ahooooj rosi, nie som este,pisem tu jak somar a neodosle mi to 😠

lalupa
24. apr 2009

idem haji haji, svrbi, boli, elektrizuje, santi si tam svina mala 😠

grmitko
autor
24. apr 2009

ahjte babulky, pozdravuje vas jami, ma sa fajn, pracuje a tak nestiha, deti su krasne a zdrave klop klop klop 🙂

rosarita20
24. apr 2009

Lalu dobru noc, odkaz tej svini malej, nech cim skor odpali kade lahsie....

helka1
24. apr 2009

Nikde nikoho 😨
Lalu ☹ prajem nech sa tej pliagy co najskor zbavis !
Yasmi daj si do pasu fotku s vyzehlenymi vlasmi 😉 aj ja ta chcem vidiet 🙂
My sme dnes boli na nakupoch , malym sme kupili cyklosedacky 🙂 a ciapocky a ja som si kupila 2 podprdy 😀
Tak zatial pa, pa !

grmitko
autor
25. apr 2009

bre ranko, prva
no my sme mali strasnu noc, Leo v horuckach bluznil, ja som nevyspata, mama spala u nas, tak ta tiez, a to sla dnes do prace 😒 teraz spinka, rano mal 37,4, ale je taky bez zivota, chuda moje male, uvidim co bude ked sa zobudi a ked tak pojdem na pohotovost ☹ som s nimi sama, muz je v praci, Domko je nestastny, ze nemozeme ist von, ale Leuska nemozem brat von v takom stave ☹ no dam vam vediet ako to u nas vyzera

yasmina
25. apr 2009

dobre ranko...grmi uz osm ti pisala na FB...joj drzim palce aby to nebolo nic vazne a nech to Leuska skoro prejde...