Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
28. apr 2009

Jej rodičov by som... to je hrozne http://www.cas.sk/clanok/114527/video-najtucnej...

grmitko
autor
28. apr 2009

ahojte,
my mame za sebou prisernu noc, teda ja mam, moj muz spi tak ze ani nevie ze deti v noci vrestia ako besne, leo vecer dostal prievan do uska asi a tak plakal od 19,30-21,30 v kuse ze ho to boli, dala som mu kvapky, ale aj tak reval a reval, potom konecne zaspal a kazdych 20 minut sa budil a strasne reval, ze ho boli brusko, tak som mu davala teplo obklady, masirovala, ale aj tak az do rana chvilu ticho a potom strasny rev ☹ uz som hotova, unavena, muz este na mna vecer navrieskla, ved ked mam narodky, nech to stoji za to vsak, tak mi pekne vynadal, ze som drbn.ta, tak som mala super narodeninovy vecer ☹
inak zapis v skolke bol vcera fajn, deti sa hrali, dostali take diplomy a dzusiky a lizatka, bolo to celkom mile 🙂 a od muza som dostala ako darcek vcera milku.....

yasmina
28. apr 2009

grmi ☹ mi je ta luto...toho vecera...aj leuska...ak ho bude dnes boliet krcna by na to mala pozriet urcite...Mimimu na take bolesti pomohli kvapky Garasone...
a k muzovi sa nebudem vyjadrovat...chudak...skoda slov...

womenne
28. apr 2009

Saši ☹ tvojho chlapa by som nakopala do zadnice 🙄 ked sme sa stretli vobec taky nevypadal no to ale každy navon však????
moji tiež celu noc pevrieskali maju silnu nadchu ktomu tu vrtaju a Sebo sa toho boji takže celu noc plakali a večer a snimi tatiko blaznili takže aj kvoli tomu uirčite.

yasmin dala som si kupit tie naplaste ak si to mam aplikovat hocikde?lebo mnaboli cely chrbat najviac zozadu hrudnik atak.

womenne
28. apr 2009

Baby tak chapete mojich dvoch dala som im pomaranč a natlačili si ho do ust a ja im hovorim že to si zjedia 🙄 kym som sa divala na recept oniho vypluli do vazy kde su tulipany vo vode.Ja pridem čumim čo to tam je take pekne oranžove 😨 🙄 🙄 🙄 🙄 to su take 2mršky fakt čo už oni nevymyslia.....

yasmina
28. apr 2009

wom. jednu naplast kde ta najviac boli....to sa ti uvolni aj do okolia...

womenne
28. apr 2009

tak mi doniesol niečo ine 🤐 ale nevadi vyskušam už to tam mam 5minut a nič len trošičku teplo 😕 som zvedava na efekt.

lalupa
28. apr 2009

aj ja sa hlasim k prisernej noci,ale mojim zavinenim ☹
vecer jablcko zdravo,ale ked dosiel mm od 23,00, tak som neodolala a dala si chilli pizzu 2ks, hoci ja take vobec, skor klasiku... celu noc som nespala a ked sa mi uz aj nadranom podarilo, tak som mala strasny sen
od nahanaciek, cez kriminalku, nemala som sancu v nicom a vyvrcholilo to tym,ze sa mm rozhodol vziat mi deti sudnou cestou a ja som tusila,ze som voci tomu bezbranna... s takym revom som sa zobudila,skoro mi srdce puklo 😢 😢

yasmina
28. apr 2009

wom. voltaren naplasti?hmmm?

womenne
28. apr 2009

nie vola sa to COSMOS ale nič už necitim žiadne teplo ani učinok ☹ ešte mi doniesol jeden:PRELblue chladiva naplast to vyskušam večer.

grmitko
autor
28. apr 2009

no dievcata, tak Leo ma hnisavu anginu ☹ mame atb a pamycon

womenne
28. apr 2009

Saška ☹ a pamycon to je no nosa však???naši maju žlte sopliky anekašlu ani teplotu tak im davam olinth a coryzaliu.

grmitko
autor
28. apr 2009

pamycon do nosa a do uska 🙂

yasmina
28. apr 2009

Pamycoin je tiez oki...chuda tak nech sa z toho skoro dostane...
lalu tu pazravnica 😀 v noci takto bastit...ja to poznam cely den nic v noci sa obzeriem a mam take stavy ako ty...este ze existuje Kreon,Pancreolan a Iskra...poprip.soda bicarb. ...

mima595
28. apr 2009

Ahojte,
hlasim sa po dlhsom case, lebo som musela predýchavat jednu velikánsku novinu / Yasmi, dík, že si nezradila 😀 - Sherlock/, ale poctivo som vas citala.
Grmi - tak najprv všetko najlepsie a po 2, Leuskovi nech sa co najrychlejsie uľaví.
A teraz k tej novine - vid moj profil - budeme mat babetko, ale až dnes som bola na sone a tam lekar po dlhom a fakt poctivom hladani zodpovedne prehlasil, že bude "len" jedno - tak ten buchot, co ste poculi o pol dvanastej, bol moj kamen zo srdca.
Zatial to predychavam zhlboka, lebo moje 2 tornada vobec neberu ohlad na moj tehu 😀 stav 😎 - a vystrajaju o106.

helka1
28. apr 2009

Mima gratulujem !!! Pritrafilo sa ci planovali ste ? Asi pritrafilo ked to rozdychavas 😅 A mozno neuveris, ale doma budes mat 2 pomocnikov pri babenku 😀

yasmina
28. apr 2009

Mimi to je tvoja novinka a ja Sherlock viem a mlcim...

ale este raz velke blahozelanieeeeee mam z teba zimomriavky 😵 takze jedno babo jeeeej 😵

mima595
28. apr 2009

Helka - pritrafilo - totiž my máme dvojky po velkom snažení na IVF a vraj sme obaja "boli" neplodní 😝 - tak už nie sme 😀 😀 .
Ja už som si nakupila kostymy, že budem chodiť na konkurzy a so sefom z roboty som sa dohodla, že možem unho nastupit, takže ja som sa videla od augusta v robote - dovolenku sme si zaplatili 😀 - proste to bol sok!!!!!
A este som si test robila na 1. aprila - a take 2 ciarky a este k tomu večer na mna zmurkali, že ja som zmurkala na nich ako padnuta - ked si predstavim, kolko testov som si robila predtym a nic... a teraz toto.
Mala som aj trochu strach, lebo som akurat mala chripku, brala som ATB, ale nakoniec som si povedala, že ked sa to uchytilo, tak to musi byt silne babo 😉

helka1
28. apr 2009

Mima, sme na tom rovnako myslim s tym dlhym snazenim, ale radsej nejdem ani spominat ktore IVF nam vyslo !!! Ale nam sa taky zazrak urcite nestane ☹. Ale chcela by som velmi !
Ale je to super ! 😵

mima595
28. apr 2009

Helka-nam vyslo sice 1. IVF, ale pred tym 4 IUI - nic - my sme sa proste nikdy ani nerozpravali o možnosti mat dalsie babo, boli sme spokojni, co mame a sa nam zdalo, že vychovat 2 deti je dost zodpovedné....
No a toto - proste - je to fakt pre mna velky sok, ale hlavne kvoli tomu, že ja som stale tvrdila, že nejdem skor do prace, že to je moja "jedina" rodicovska a chcem byt s detmi co najdlhsie - a zrazu bum - budem doma dalsie 3 roky - dokopy 7 a to už mam strach, že total vypadnem zo vsetkych pracovnych navykov a že sa mi už nebude chcieť do práce 🙂 -že si zvyknem na "veget" doma 🙂

A čo je dalsi problem - podobny ako Lenkamt - aj MM je prof. vojak a prave mu ponukli miesto v BA - cim by si na min. dalsich 5-10 rokov zaistil miesto v armade, lebo v PO to ma iste tak do roku 2010 - takže sme riešili aj prestahovanie sa do Blavy - nakoniec sme to sice zamietli, že ostaneme v PO, a že si bude hladat pracu v inom sektore, len stale neviem, ci sme urobili dobre, predsa tam je isty prijem a 3 deti treba z niecoho zivit -
Takže tym som len chcela povedat, že clovek mieni - a nam sa tieto novinky udiali v priebehu 2 tyzdnov - cloveku sa fakt zmeni cely zivot /alebo naplanovany zivot/ v okamihu

nana77
28. apr 2009

mima, jeeej 😵 😵 😵 !!! to je super! srdecne blahozelaaam!!! 😵

lalupa
28. apr 2009

mima, tak strasne sa s vami tesim,az mam slzy na krajicku !!! 😵 😵 😵 drzim palce , nech to dotiahnete do plneho konca a my sa tu budeme prizerat,sledovat,ako rastiete a tesit sa s vami na pampusika !!!

mimochodom, su dlhokanske a mnohe publikacie na temu tehu po ivf, jednoducho aj ten uplne nemozne neplodny par v pohode otehotnie, prirodzene samozrejme 😉
to bude teda maznacik 😵 😅 😉 a dvojita velka pomoc od braceka a sestricky 😎 JUPIIIIIIIII ,super sprava!!!

margaretka11
28. apr 2009

Mimaaaaaa, to je úžasnéééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja som z tejto noviny úplne hotová, to je krása, nádhera, super. Malinké bábenko a dvaja pomocníčkovia k nemu 😵 . Gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵

rosarita20
28. apr 2009

Cafte babizne,
co som rychlo zbehla...
Saska, Leuškovi prajeme skore uzdravenie!!! No mas toho naozaj vela, na TM som Ti povedala nazor vcera, nebudem sa tu opakovat...☹
Wom, aj Tvojim chlapcom a aj tebe nech je cim skor lepsie!!!
Povahy deti, no my mame tie detvaky povahovo asi cez kopirak 😀 😀 😀 U nas tiez presne jeden maznos, druhy nie, jeden priebojnejsi druhy skor (zatial) taky bojko...
Mima, gratujem!!!! 😵 Zmenil sa vam zivot v okamihu, ale urcite len v tom dobrom, uz budes mat doma dvoch pomocnikov, joooj, ako lalu napisala to bude maznacik 😉 😉 😉 😉
Baby, pred par dnami som vna vas mala otazocku, no nik mi neodpisal... v poslednej dobe som si vsimla, ze chlapci maju suchu pokozku, asi potrebujem vymenit kozmetiku, tak by som chcela odporucit nieco s cim mate dobre skusenosti, popripade vam odporucila dokina atd. A este som sa pytala, ci natierate tel. mlieckom (olejom)deturence kazdy den... Vopred dakujem za odpovede.

womenne
28. apr 2009

mima jej to je užasna novinka 😵 😵 😵 😵 😵 sa tu škerim na počitač jak blazon 😀

chcela som ist s malymi von ale neviem maju žlte sopliky čo myslite ist?asi skor až večer nie?ale som rada že ani nejdem ma to boli ta naplast nepomohla a zajtra idem s malymi na lokopediu to bude zabijak
😝

rosarita ja natieram doteraz tmavomodrym dove.

grmitko
autor
28. apr 2009

Mima gratulujeeeeeemeeeeeeee!!!! to musel byt ale celkom prijemny sok 🙂

rosa, ja nenatiaram po kupeli, z casu na cas iba a pouzivam johnsons kozmetiku alebo oriflame tu pre babatka, obidve zanasaju velmi dobre 😉

rosarita20
28. apr 2009

Wom , grmi, dik za odpovede, este doplnik moj dotaznik 🙂 A na tvaricku pouzivate aky krem? 😉
Wom, neviem ako je u vas, tu sice svieti slnko aale duje riaden severak,...:(

womenne
28. apr 2009

tu je teplo svieti slniečko pofukuje vetrik.ja to použivam aj na tvar a cele telo,najskor sme mali JOHNSON ale boli po nom obsypany takod prveho mesiaca použivame to modre DOVE.maju po nom hladučku pokožku.

grmitko
autor
28. apr 2009

ja pouzivam z DM v zime do zimy a v lete opalovaci 🙂

yasmina
28. apr 2009

Rosarita mi len Ecipial u Lipolotio od Spirig je to aj na predpis od babetok pouzivame doteraz... 😉