Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
10. máj 2009

Yasmi vyzera tam nadherne ! 😉 LEn blizo svokrusi, nie ? 😅 😀

lalupa
10. máj 2009

leni, no ste paradnice!!! verca na tatika a l&l na teba, super podelene 😉

nani, vyzeraju super! vsak uz su rocni chalosi, treba to dat najavo 😉

yasmina
10. máj 2009

helka ved to sa nasmieme priznat...by som si vypocula ze minam penaaaaaze na hotel...by ma prekliali 😀

nana77
10. máj 2009

yas, no velmi dobre to tam vyzera!!!! idete aj s malymi?

lalu, no ved. teraz su to uz taki chalani, ziadne babatka 😔 😵

lalupa
10. máj 2009

nani, praveze hej, zmiernilo sa to 😉 dikes, potrebujeme byt viac spolu a mimo domu

helka1
10. máj 2009

Yas, len aby ste ich niekde nestretli 😉 😀 😀 😀

yasmina
10. máj 2009

nanu s drobcami ideme...
lalu ta podte na romantikus vikend 🙂

nana77
10. máj 2009

mm je v kine... sa mi nechce na neho cakat 😝
inak, od utorka do nedele budeme aj my bez tatu 😝 . ide pracovne do londyna...a potom este do skoly...bude to zaberak

yasmina
10. máj 2009

nana ale si ich vystrihala...ako sa to podarilo?kto strihal...moji malicki väzni 😀

yasmina
10. máj 2009

helka oni sedia na riti 🙂 len sa nesmu dozvediet ze sme tam bo by prisli 😀 za nami

nana77
10. máj 2009

yas, ja som strihala. sedeli mm na kolenach a ja som strihala strojcekom. ja som chcela nechat dlhsie, ale mm trval na kratkych...

yasmina
10. máj 2009

joooj...a drzali?v pohode?

nana77
10. máj 2009

oliverko uplne v pohode, pozeral telku a drzal. ondrejko bol neposednejsi, vrtel sa ako na ihlach, ale dalo sa 😀 dufam, ze im spevneju, lebo boli velmi jemnucke a zle sa strihali. a bolo mi strasne luto, ze im striham babatkovske vlasky, aj som zaslzila...

nana77
10. máj 2009

idem haji, necakam uz na nikoho!
dobru nocku!!!!

lalupa
10. máj 2009

dobru nocku nani 😉
krasny den konci hadkou 😖 no co uz...naucim sa s tym zit (chory som , chory som, odpadnem z neho 😝 , hlavne,ze mame ich izieb s telkou, ale on tu musi tuberacky kaslat, deti pobudi a ja mozem za nim vkuse soluxovat, kruci, ked som chora, nik o mne nevie a nenakazim kazdeho,kto so mnou byva 😠), hlavna vec, ze zavolaj rano doktorke, ze pridem, bla bla... och, idem ja spat, snad sa mi v tej burke uvolnia nervy, ja uz budem z toho uplne scvoknuta...akoby nestacila materska ☹

papa vsetci, hura pracovny tyzden 😅

yasmina
10. máj 2009

nana dobru nocku idem aj ja 😵
lalu dobruuuu 😵
lalu viem ta pochopit...u nas to je stale tak az nakoniec nakazi deticky...
ale tvoje bambulky su silne tak verim ze ich nenakazi...
typicky muz ked je chory umiera ako moj 😀 vsetci ma lutujte 🙂

helka1
10. máj 2009

LAlu tak to vyzera ze som vas tou hadkou nakazila skor ja 😔 PA pa !

womenne
11. máj 2009

čauky my už sme pripraveny a čakam na majstrov čo začnu s oknami,sme od 6.00hore,včera sme prišli o 22.00 do bytu a ešte do polnoci všetko schovavali.
Chalanov mam u sestry som si aj poplakala ked som odišla,aj v aute lebo bolo tak ticho.Joooj chybaju mi 😢 😢 😢 😢 😢 😢
nakoniec sme šli v sobotu ranona slovensko moj drahy sa rozhodol že ide pomoct svojm krstnemu,tak sme šli,som bola konečne s malymi u kamošky a na detskom ihrisku sa vyblaznili 😵 😵 😵
Dnes pojdeme na večeru využijeme že sme tu sami.idem vas dočitat kym su tu ešte neni.

grmitko
autor
11. máj 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=15539&id=...

tak kochajte sa 🙂 vcerajsia navsteva ZOO, boli prvykrat a boli nadseni, aj dnes chcu ist 😀

adrolka
11. máj 2009

grmi- fakt krásne fotky!!! a to si s nimi bola vážne sama? super zážitok pre malých 😎

jankabambulka
11. máj 2009

yas- keby som sa neučila na štátnice tak by sme išli aj my. brat kúsok odtiaľ apartán ...

grmitko
autor
11. máj 2009

adrol ano sama, ja vsade s nimi sama chodim, nas tato ak je nahodou doma (co vcera bol) tak nemieni s nami nikam chodit, ale ja som si uz zvykla ze ich sama vsade vlacim 😀 🙂
hej mali si to super uzili 🙂

yasmina
11. máj 2009

grmi krasne fotky... 😵 a klobuk dole ze si bola sama...ja si to neviem predstavit moji zatial behaju kazdy inou stranou...

womenne
11. máj 2009

tak už mame okna všade 🙂 bordel je teda iadny ale chalani s šikuly upratuju si.aspon už nieje prievan.

yasmina
11. máj 2009

no parada womenne uz budete mat ticho a teplo 😉

womenne
11. máj 2009

to ticho teda je sme vedla hla.cesty a teraz počujem minimum 😵 😵 😵
chaloši mi hrozne chybaju 😢

zuzka.25
11. máj 2009

ahojte decká 🙂

grmi, nádherné fotky, vidno, že si to chalani užili...

wom, super, že máte okná hotovo.. aj keď verím, že malí ti chýbajú strašne... kedy budete opať spolu?

lalu, mrzí ma, ako skončil váš večer včera :(

moji teraz chrnia, mne sa nič nechce.. ani vlastne nejak nič nemusím, navarené mám, tuším si idem odkrojiť z koláča zo včerajšej oslavy 🙂

lenka, super fotky 🙂

womenne
11. máj 2009

V stredu ideme pre nich,mame aj ten sud tak som s nervami v koncoch ☹ sestra je ktoomu v nemocnici takže tam nepojde,išlo jej už o život chuda je mi jej luto 😖
inač som zistila že som rada že som preč znašej dediny ohovaranie a klebety mi lezu hore krkom bola som doma jeden den a čo som sa podozvedala no des,že ty ludia nemaju raz čo riešit.
Tak mi sme sa prestahovali k manželovi a ludia kecaju že sme sa rozviedli 🙄 😀 no chapete to???

zuzka.25
11. máj 2009

wom, no so sestrou a sudom mi je to luto, hadam to nejako uspokojivo dopadne..

ale s tymi starymi drbnami na dedine si ma rozosmiala 🙂 ktovie, kto taky nezmysel vypustil, ze ste sa rozviedli a vies ako to ide 🙂 jedna pani povedala... a druha uz pridala a tretia ubrala 🙂
su to kofy, co nemaju co robit a tak sa staraju do druhych a klebetia a robia zlu krv.. kasli na ne

womenne
11. máj 2009

no a na sestrinho maleho povedali že je to černoško,vietnamča a ciganča 🙄 😀 pritom je normalny beloch krasny chlapeček aj otca ma normlane bieleho ved chorvati nie su farebny ach jo ludska hlupost je fakt....som sa nasmiala ked som to počula 😎 to hovoria preto lebo zavidia