Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zabka0609
26. jún 2009

Ahojte vsetky

ajka ja som tu stale.kazdy den si to tu citam a naozaj mam niekedy frmol okolo dvojiciek a ked je pekne tak sme takmer stale vonku.a ako sa mate vy?uz vies co kupit dvojickam na 2 roky?

pekny dnik vsetkym

ajka72
26. jún 2009

ahoj zabka no neviem čo kupovať im na dva ročky ak máš dobrý nápad tak sem s ním 😉 inak sa držíme tiež keď je pekne tak sme vonku, chystáme sa do Tatier od 11.7. do 18.7. kde by sme chceli urobiť aj stretko dvojičiek z MK, tak uvidíme ako to celé vyjde, keby si chcela a mala možnosť prísť medzi nás bolo by to fajn 🙂

helka1
26. jún 2009

Ahojky,
Dracik chalosom vsetko naj k 1 rociku !!! 😵 Hlavne to zdravie !!! Ostatne pride, ved maju super rodicov a zazen pochybnosti o zlych matkach 😉

Yasmi ty si predvadzala ? Postavu na to urcite mas 😉

Baby zomrel Michael Jackson 😔 Uff som z toho prekvapena . 🤐

dracik1
26. jún 2009

caute kocky, dakujeme za gratulacie 🙂

nanuska, takze lodicky 😉 , budes kocka aj bez lodiciek a pojdete na promocie aj s Ockami?

janet, ja ta uplne chapem aka si predposrata zo soferovania...ja som volakedy jazdila a dobre, potom som sa rozisla s vtedajsim frajerom a moj terajsi Mm je ekolog a kebyze nie deti, tak auto asi dodnes nemame, takze za tych 5 rokov som zabudla jazdit a hlavne, bojim sa a strasne...hlavne od tej nehody co sme mali po vianociach, mam strasny strach, ked mame cestovat, baby, ja sa klepem dobre 2 dni a nemozem jest, furt mi hlavou idu vselijake scenare 😲 ....ale dobre ze si stare auto nechate, uvidis, za 2 roky ani si nespomenies ako si sa bala 😵 a to 7miestne auto je super...

ajka, zabka vy mate deticky rovnako stare?

dracik1
26. jún 2009

helka, aj ja som bola prekvapena, ked som to rano pocula, len 50 rokov mal, chudak 😲

nasi zaspali v stolickach o 11.15 pri obede, dlhsie dnes nevydrzali, no, som zvedava, dokedy pospia, dnes to bolo bez placu....som rada, ale predcasne sa netesim 😕

ajka72
26. jún 2009

ano dracik so zabkou máme rovnako starí dievčence narodili sa 6.9.2007 😵

ajka72
26. jún 2009

oprava staré 🙂

lalupa
26. jún 2009

dracikom vseeeeeeeeetko najlepsie (vsetkym trom aj mamine), uzite si vase krasne prve narodeninky ako sa patriiiiii 😵 😵 😵

pozdravujem aj ostatne mamulky, moje odpovede boli zodpovedane 🙂

yasmina
26. jún 2009

helka ano 10 rokov...postavu ano?a ksicht nie ze? 😀

helka1
26. jún 2009

Ale Yasmi, vies ze som to tak nemyslela 😉 Samozrejme ze aj tvar mas velmi peknu ! 🙂 Som sa blbo vyjadrila 😅 😀

margaretka11
26. jún 2009

Ahojte maminy 🙂

Dracik, chlapčekom želám všetko naj k prvému rôčku, nech sú zdravučkí a robia vám iba radosť 😵 😵 😵

Yasmi tak ty si bola modelka? Tak už sa nečudujem, že vyzeráš tak perfektne 🙂

mne to tu doma všetko spinká, detičky v postieľkach, manžel na gauči, ide dnes do 16-tky chudáčik ☹

yasmina
26. jún 2009

kocky dakujem za komplimenty .... v tuto dobu sa hodia ...
inac co porabate?mne sisiky spia...tak ja lezim pri nich a notbookujem....aa nic sa mi nechce...po obede pojdeme vonku pobezkat si....pride babka 🙂

katarinka123
26. jún 2009

ahojte..
malim dracatkam vsetko naj naj k rociku.veru aj nasi maju uz 14 mesiacov leti to ako voda

katarinka123
26. jún 2009

aj nasi konecne zapsli dnes sa oim nejako nechcelo.ale prehrali boj 😉 😉

margaretka11
26. jún 2009

Yasmi, ja vegetim pri notebooku 😉 . Teraz som si pustila pár Jacksonových klipov na youtube, fakt mi je ľúto, že zomrel. Vyrastala som na ňom. Pamätám sa, že som si ho púšťala vo svojom prvom walkmane, bola to taká pucka, čo žrala 4 baterky za pol dňa, ale bola to ružová pucka a ja som bola nesmierne hrdá, prehrdá 😀 😀 😀 .

lilinka76
26. jún 2009

Ahojte, aj my sa pripajame a Dracikovcom prajeme vsetko najlepsie k prvemu rocku, hlavne vela zdravicka. 😉 😉

mima595
26. jún 2009

ahojte - dracikovcom vsetko len to najlepsie, kopec usmevov a radosti 🙂
my sme si dnes urobili vylet - pre Yasmi - do KOlmanky - pre ostatne - je to taky Eko park, kde su male kozicky, poniky, lama a detske ihrisko. Bol tam maly ponik, ktory sa narodil v nedelu, volne pusteny behal po parku, nahanal deti, ale dvojky sa potom odhodlali a ked prisli velki skolaci, tak si ho aj nakoniec pohladkali.
Vysantili sa, vybehali, a chudata zvierata asi prekrmili senom 😉
Potom sa vsak zacalo chystat na burku, tak sme sa rychlo pobrali prec, lebo sme museli stihnut autobus, este sme si spravili pesiu zachadzku, kym sme dosli na zastavku, potom cesta autobusom - pre deti velikansky zazitok. Tak som si myslela, že deti budu unavena - až - až. Ale kdeže -este hodinu sme pobudli na ihrisku, smykalky, kolotoc a ked sme dorazili domov, tak este velikanska debata v posteli. Som myslela, že zaspia ako hnile hrušky, ale kdeže 😉 - musela som razne zakrocit - tak to vyzera, že som unavenejsia ako oni 😀

yasmina
26. jún 2009

mimi kolmanku mam z domu 10 min.peskom...ale neradi tam chodime lebo mne tam straaaasne smrdi...tie kozy smrdia ukrutne...najma ked je teplo...
inac prostredie pekne aj preliezky ale ten puch... 😀 a ako sa citis maminka?

rosarita20
26. jún 2009

Marg, ja si tiez pustam jackie-ho pesnicky....
S walkmanom mam tiez podobnu spomienku 😀 , ked som dostala prvy walkman, k tomu ako bonusovku mi kupili nasi jeho kazetu ... este doteraz ju mam 😉
A na deluxe music davaju tiez jeho pesnicky... urcite mal svoje "muchy", ale bol to PAN SPEVAK!

mima595
26. jún 2009

Yas - viem, že to mas blizko, preto som myslela, že si tam niekedy dame stretko 😉
Mne puch nejako nevadil - ja som totiž pri zvieratach vobec nebola, dvojky tam už chodia samy, nemusim byt pri nich - a až ked si to napisala, tak som si uvedomila, že tam ma "smrdiet", ale mne to aj napriek "tehu nosu" absolutne nevadilo 😉
a mam sa fajn, vobec nemam pocit, že som tehu, len sa nemožem rychlo vyskočiť z postele a utekat za detmi 😉 - to je jedina nevyhoda.
Inak trosku studujem, lebo vo stvrtok mam prijimacky na to doktorandske, tak trosku nakukam do literatury, aby som tam nebola za total blba. Aj ked nedavam tomu velku sancu, teda davam, ale minimalnu, tak sa MM smeje, že mam vyhovorku, že nemusim chodiť s detmi poobede von, lebo sa "ucim" 😀

ajka72
26. jún 2009

mima písala som ti IP

margaretka11
26. jún 2009

Rosarite, mne teraz ide do uška Smile, nádherná pieseň. Máš pravdu, bol to Pán Spevák. Keď teraz nedávno zomrel Matuška tak moja mamina povedala, že odišiel spevák jej mladosti a obdobia dospievania. Ja môžem povedať, že aj mne odišiel spevák môjho detstva a dospievania a čo ma mrzí, že odišiel takto rýchlo 😢

rosarita20
26. jún 2009

Marg, veru škoda ho...
ja akurat pozeram (pocuvam) thriller...
(a myslim, ze je nas tu viac takych co na nom "vyrastalo" 😉 )

zabka0609
26. jún 2009

Ahojte.no to som nevedela,ze M Jackson zomrel?aj mne je to luto.tiez som casto pocuvala jeho pesnicky.

ajka uz som o tom stretku rozmyslala,ale neviem ci by som tu cestu s kockami zvladla uplne sama aj ked to nie je az tak daleko.uvidime.zatial nic neslubujem a mozno vas prekvapim.predtym ako pojdete si mozeme vymenit tel cisla cez IP.suhlasis?a k tym darcekom ku 2 rockom- my im kupime asi take tie hlboke kociariky pre babiky,3 kombinacia+stolicka na papanie pre babiky+koliska pre babiky.nie je to velmi drahe a kedze ich poznam tak viem,ze sa mi s tym vyhraju do sytosti.inak ma nic take nenapada aj ked sme boli minule v PO v draciku a videla som tam postavicku FIFI - 50 cm za 20 eur co nie je az tak vela.a nase slecny zboznuju Fifi.ak by ma este nieco napadlo tak dam vediet.

yas a fotili ta aj pre nejaky casopis?alebo si len predvadzala ako modelka?tak to ty si tu medzi nami taka hviezda hviezdicka,ze?alebo,zeby celebrita hm?

dracik moje dvojky sa narodili 6.9.07 rano a ajkine 6.9.07 poobede.dobre co?uzivaj si dnesny dnik je specialny.este raz vsetko naj naj naj lepsie z uprimneho srdca zelam.

idem trosku poupratovat.dvojky este spinkaju tak to musim vyuzit.tak ahojte zatial

yasmina
26. jún 2009

zabka IP 🙂

mima595
26. jún 2009

Ajka - alebo ešte toto:
http://www.opalexsigord.sk/

rosarita20
26. jún 2009

yasmi aj chceeem IP 😀 😀 😀 😀 😀

mima595
26. jún 2009

Ajka - sice na tej stranke nie su fotky kupaliska, ale je tam utulny bazenik pre male deti, voda byva teplucka a hlbka max. 20-30 cm. Proste je to taky bazenik pre male deti, a hlavne je tam taka protismykova guma, že aj ked ti spadne v bazene, tak sa mu nic nestane, ty možes kludne sediet na kraji bazena a oni sa možu člapat. Skusim pohladat fotku a dam do albumu.

zabka0609
26. jún 2009

yas IP.a dakujem pa

yasmina
26. jún 2009

ros 😀