Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
24. aug 2009

lili dobru nocku a zelam hlavne pokojnu noc

margaretka11
24. aug 2009

Lilinka, prajem tvojim drobčiatkam skoré uzdravenie, musí toho byť teraz na teba veľa ☹ . Viem z vlastnej skúsenosti. A tak ti prajem, aby zajtrajšok bol lepší ako dnešok 😵 . A dobrú noc a krásne sny 🙂

grmitko
autor
24. aug 2009

zabka, aj tu pisu aj teple obklady

teplu, suchu tkaninu si prikladajte na postihnute oko asi 10 minut, niekolkokrat denne

helka1
24. aug 2009

Lilinka skore uzdravenie ! Katka, Zabka mate ziadosti o priatelstvo.

Marg sa tesim na fotky !

margaretka11
24. aug 2009

Helka zajtra sa posnažím ich vložiť. Ešte upozorňujem, že čepček, čo uvidíte na Simonkinej hlave bol už menší, ale Simonke sa náramne páčil a tak som jej ho nechala 😉

grmitko
autor
24. aug 2009

marg aj ja sa tesim na fotky, ja osm dnes nestihla pridat, prisli sme od mamy neskoro domov a teraz uz nebudem pokusat osud, pridam zajtra 🙂

nana77
24. aug 2009

marg, aj ja sa tesim na foto simonky v kroji!!!! 🙂

ajka72
24. aug 2009

zabka na jačmeň je myslím aj dobrý B.vitamín, tak si kup nejaký B komplex forte a užívaj ho teraz vo vačšom množstve 😉

margaretka11
24. aug 2009

no ja vám môžem sľúbiť, že sa vám Simonka bude určite páčiť 😀

adrolka
24. aug 2009

supper, rozrastá sa dvojíčkovo aj na fb 😀 😀 😉

margaretka11
24. aug 2009

adrolka však sa musíme nejak poistiť pre prípad výpadku koníka, nie? 😀

grmitko
autor
24. aug 2009

to mas pravdu marg 🙂 🙂 🙂

nana77
24. aug 2009

no jasne, poistka jak hrom... ved fakt, ze tam vsetky chodite, ma prinutil sa tam zacat trosku orientovat... aj ked mi to zatial moc nejde..

sasi, ako maly? ukludnil sa potom?

margaretka11
24. aug 2009

Nana, prídeš do toho, uvidíš. A ešte keď začneš hrať hry, koniec 😀

zabka0609
24. aug 2009

ajka dakujem skusim ten B vitamin lebo na dalsiu operaciu uz nechcem ist.bolo to sice bezbolestne,rychle,ale velmi neprijemne 😝

grmitko
autor
24. aug 2009

marg 🙂 🙂 🙂

nani, trosku sa ukludnil, aj ked velmi nie, este to pokracovalo chvilu aj u mamy a potom uz bol klud 🙂

vranka4
24. aug 2009

Ahojte žienky 😉 ,nato,že ste dvojičkové maminy+aj iné drobce 🙂 ste vééélké šikuľky,stíhate aj veľa písať,normálne som ledva všetko prečítala,tu v tejto téme sa teda nezaháľa 😀 😀 ,zdravím partiu,chorým detičkám prajem skoré uzdravenie 🙂

margaretka11
24. aug 2009

vranka sme superženy 😀

grmitko
autor
24. aug 2009

no vranka, po veceroch ked uz deti spia to tu zije 🙂 🙂 🙂

vranka4
24. aug 2009

ja zatiaľ na FB nefičím,stačí mi jedna závislosť MK 😀 😝 ,ale vy ste tam skoro všetky? 😕 😕

margaretka11
24. aug 2009

vranka no len aby si sa už o chvíľu neregistrovala aj ty 😀 . Pre mňa to tiež bola španielska dedina, ale potom som sa dopočula, že tam mám registrované spolužiačky zo strednej školy a tak som tam šla, potom som sa dostala k jednej hre, neskôr k druhej a teraz...niekedy sa až hanbím, čo to stváram 😀

nana77
24. aug 2009

vranka, teba ako najdem na fb???? haaaa????? posli do ip 😉

marg, no ved to, ze ja sa v nom moc neorientujem, myslim fb, ale tusim ma to zacina nejako chytat... 😀 moj muz sa zo mna zblazni 😀 😀 😀 . uz teraz sa smejem, ze tu tukam do klavesnice ako datel 😀 😀

zabka0609
24. aug 2009

kocky idem ja uz spat som strasne unavena,sa mi tu oci zatvaraju a vyzeram asi takto 🙄 tak dobru a hlavne pokojnu nocku vsetkym zelam. 😉

nana77
24. aug 2009

dobru nocku zabka!

nana77
24. aug 2009

vranka, tak si napisla skor, ze nie si na fb, ako som si stihla precitat... tak ked budes registrovana, daj vediet a spriatelime sa aj tam 😉

grmitko
autor
24. aug 2009

dobru zabka a sladke sny a hadam ti ten jacmen skoro zmizne 😉

margaretka11
24. aug 2009

dobrú noc zabka a krásne sny 🙂

nana, môj manžel sa tiež na mne zvykne uchechtávať 😀 . Teraz nie, je v práci 😉

vranka4
24. aug 2009

nana,tak vranka ešte nepriletela na FB 😀 😀 ,staršie baby ma stále nahovárajú,ale zatiaľ odolávam 😝

vranka4
24. aug 2009

ja si pc tiež najviac vychutnávam po 22.h,keď konečne doma nočný kľud,len ocko sa ma potom nevie dočkať 😀 😀 😀

nana77
24. aug 2009

vranka, aj ja som dlho odolavala... ale nejako to tu viazlo, tak som sa tam zacala obzerat 😀

marg, ja neviem, co im je smiesne, tym chlapom 😀 😀 😀

baby, idem aj ja off, lebo sa mi vybija notebook a ani poriadne neviem, kde mam kable...

tak dobru nocku a pekne snicky!