Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

astora
5. sep 2009

baby za chvilu nas admin vyženie do farmwill 😀

ajka72
5. sep 2009

no ano grmi čítam vaše " problémy" s dvojkami veľkými školkármi nás to čaká presne o rok, ešte si ten rok vychutnám a užijem s dievčatami lebo potom naozaj ako píšeš už budu samostatné jednotky 😀

zabka0609
5. sep 2009

ajka tak vy este nespinkate?nechaj manzelika nech sa s nimi riadne vysanti a potom ti budu dobre spat 😉

astora uz ta tam mam.dufajme,ze nevyzenie 😀 😀 😀

astora
5. sep 2009

ja ta mam ale tam pod farmou mi ta este nezobrazilo ani zajka od teba mi zatial nechce pustit tak skusim neskor na to kliknut

grmitko
autor
5. sep 2009

astora to treba chvilu cakat, na farme to neprida hned 🙂

astora
5. sep 2009

ked ja som taka nedockava 😀

zabka0609
5. sep 2009

kocky mne treba este hracky po detoch upratat,ale sa mi tak nechce,som akasi leniva 😝

lalupa
5. sep 2009

ahojte kecalky

zabkinym a ajkynim fesandam prajeme zajtra nadherne 2,narodeniny, kopec darcekov, smiechu, radosti, hodne zdravicka a lasky 😵 😵 😵

nestiham, sme mimo bez netu, ale moje koculky si uz par tt spievaju, niekedy ozajstne slova, vo stvrtok na kupku vybehli na podium a zacali tancovat pred vsetkymi, skoro som odpadla 😀

a hlaska mojej starsej "komar-somar" 😀

strasne rychle pokroky, nestiham ani zapisovat,len otvaram usta, co taky malicky cloviecik dokaze 😵 😵

pa

astora
5. sep 2009

zabka my uz toto mame poriesene nasi pekne upratuju sami dakedy pomaham ale vacsinou sami pekne sa to naucili v skolke 🙂 neboj za chvilu aj tebe budu same upratovat

ajka72
5. sep 2009

lalu dikes 😉

grmitko
autor
5. sep 2009

lalu, akurat dnes som na teba myslela, ze co je s vami, tak som rada, ze mas doma take krasne sikulky 😵 😵 😵

zabka0609
5. sep 2009

astora ja zvyknem upratovat s nimi a radi mi pomahaju,ale dnes sme boli vonku,kupali sme sa a nemala som na to cas kedze som na uplne vsetko uplne sama.

lalu dakujeme velmi pekne.inak pekne ste sa rozrozpravali,nase este nevedia tak pekne rozpravat,ale uz zacinaju.sikulky mas doma 😉

kocky idem ja to upratat a potom spat.prajem vsetkym dobru a pokojnu noc plnu krasnych snickov.papa

astora
5. sep 2009

zabka vitaj v klube vacsina z nas je na nich sama inak to nejde a ja este aj starsiu dceru obcas je to o držku ale kazdy slubuje že raz bude lepšie 🙂 🙂

grmitko
autor
5. sep 2009

astora ja sa uz na to tesim, kedy bude lepsie 😀 len keby mi niekto povedal, kedy to kedy bude 😝 😝 😝

nas tato urcite teraz niekde nasava 🙂 zajtra vecer uz pride, chalani sa dnes pytali, ze kde je tatino a kedy pride 🙂

helka1
5. sep 2009

Cafte ! Lalu nacase e si sa ozvala 😉, bo uz som zacala mat obavy ze si na nas zabudla. My mame tiez nove slovicka, mant= volant, moti= motorka-odrazadlo, ata=takto vola adamko Radku 😀 , je to mile, len trva dlhsie kym pochopime nove slovicko 😀 . Dneska sme mali s MM vyrocie svadby tak sme isli do pizzerky dali si pizzu a adamka som ucila aby povedal pizza, no nezainteresovany by bol asi v soku bo to znelo ako pi.a 😀 😀 😀
LEnka dodatocne vsetko naj k narodkam !
S tym farmarcenim ja ani nezacinam, bo ako rychlo by som zacala tak rychlo by som aj skoncila 😀 😀 😀 . Mne doma nema kto ani kvety poliat, ja si na to spomeniem, az ked maju listky odvisnute 😝 😀

astora
5. sep 2009

grmi ja ked som bola na tom stretku som si tak aj zaspominala ake to bolo fajn ked boli aj menši ale každym rokom je to uz lepsie niekedy v tom strese ani nepostrehneme ale ked sa zamyslim tak zistim ze aha fakt je uz zas trochu lepsie

grmitko
autor
5. sep 2009

ano astora to je pravda, ze lepsie je to vlastne zo dna den, ale ja som nedockava, ja chcem aby to bolo este o nieco lepsie, aby sa uz tolko nebili, upratali si konecne po sebe, neplakali tolko, nemrcali, aby posluchali...
ale to chcem asi vela vsak? 😀 😀 😀 😝

astora
5. sep 2009

jasne ze chces vela ale pockaj ked si povies ze ake to bolo super ked len mrncali mne uz obcas mala aj odvrkuje 😅
idem hajat babulky dobru noc a nezabudnite na urodu 😀

grmitko
autor
5. sep 2009

to ti az teraz odvrkuje? nas Domko uz dobreho pol roka odvrava az tak, ze mu obcas musim dat na zadok aby si uvedomil s kym sa bavi ☹

grmitko
autor
5. sep 2009

mne prave dosadza fesanda a idem aj ja spat, takze dobru nocku vsetkym

lenkamt
6. sep 2009

ahojte 🙂

Lenke a Natálke + Andrejke a Nikolke prajeme všetko naj k dvom rôčkom 😵 😵 😵 hlavne nech sú zdravé 🙂

margaretka11
6. sep 2009

Ahojte 🙂

Lenke a Natálke a Andrejke a Nikolke prajem všetko najlepšie k dnešným narodeninám, želám im hlavne zdravíčko, nech sa im aj naďalej krásne darí a svojim rodinám robia veľa radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankabambulka
6. sep 2009

Lenke, Natálke, Andrejke, Nikolke
Len to najkrajšie,čo život môže dať,
chcem Vám k Vášmu sviatku zaželať.
Nech slza bolesti Vám tvár nikdy nezmáča,
žiaľ a smútok nech sa Vám chrbtom otáča,
nech len zdravie,šťastie, láska a dobrota,
sú náplňou ďalších rokov Vášho života.

womenne
6. sep 2009

Ahojky

Lenke,Natalke a Andrejke,Nikolke prajeme všetko naj naj naj k narodka vela zdravička,štastička,lasky a kopec novych zažitkov adarčekov 😵 😵 😵

My sme dnes šli kupit malym kopky anič 😨 neviem dam im opravit tie čo maju tam sa im le rozlepel suchy zips inak su ok.kašlem na to nič nemožem zohnat na ich nožky 😝

Moj muž si včera kupil hifi vežu najskor som bola naštvana že taku drahu ale už som predychala a obdivujem 😀 ma krasny skleneny podstavec, a konečnetu nieje tak ticho..

zabka0609
6. sep 2009

ahojte kocky

dakujeme veeeeeeelmi pekne za vsetky blahozelania. 😵 😵 😵 .dnes sa oslava nekona,ale mozno buduci tyzden tak potom pridam aj foto 😉

wom tak to je super s tou vezou a ked ti pojdu deti do skolky tak mozes pocuvat hudbu na plne gule 😀 aby si nemala doma take ticho no nie? 😀

grmitko
autor
6. sep 2009

baby tak ako keby toho nebolo malo, muz prisiel zo zrazu a auto nepojazdne ☹ ☹ ☹ ☹ prasklo tesnenie pod hlavou, oprava stoji minimalne 8000 sk ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no mna uz asi slahne z toho vsetkeho

a ako keby ani toho nebolo dost, tak mne sa od rana priserne toci hlava, nemozem ani chodit poriadne, uz som sa aj vyspala, ale je to este horsie, tak ja ozaj neviem ze co mi je 😒

womenne
6. sep 2009

Saška teeda vam sa fakt v poslednom čase dari 😔 😔 dufam že užsa prehupnete ponad tu smolu a budete mat už len štastie. 😉

asimaš nizky tlak,skus si dat červene vino alebo kavu teraz neviem či cesnak zvyšuje alebo znižuje tlak.

žabka veru rano som vstala a už zapinala,sa mi dobre varilo. 😎

grmitko
autor
6. sep 2009

Dani od rana pijem kolu a vela vody, ale z tlaku to asi nebude, na to aby to bol tlak to uz trva nejako moc dlho ☹

womenne
6. sep 2009

malo oddychuješ teta 😉 pošli chlapa s detmi von a oddychuj kašli na upratovanie 😉 blbe reči čo?
keby sa to tak dalo... 😖

Hlasim že Sebastian je bez cumlika hurááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵

grmitko
autor
6. sep 2009

Dani no super, Sebko je sikulka velka 😵 😵 😵

no chlap isiel odviest, teda kamarat ho odtahuje k mechanikovi, takze sme nejaku dobu bez auta.... a zrovna v ten tyzden ked auto potrebujem ako sol ☹ no ale co uz hlavne aby bolo pojazdne a konecne v poriadku, aj ked neviem kde vezmeme peniaze na opravu...