Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katarinka123
23. jún 2009

ahojte tak to je zase pocasie,raz prsi raz nie.hotovy april...

grmitko
autor
23. jún 2009

no veru kati strasne pocasie ☹ ale dnes sme kupili konecne gumaky a prsiplaste s bleskovym mcqeenom tak uz mozme aj za takehoto pocasia strasneho von 🙂

pappo
23. jún 2009

caute baby, teda poviem vam riadne dlho som tu nebola. ako sa mate dufam, ze dobre ze ste zdravucky rastiete , pekne bezkate a rozoravate. tak my sme uplne v pohode chodime do jasliciek mame sa fajn, az na horucky zo zubkou ale to uz patri k tomu.
🙂 pridam dake foto aktualne postahujem do pc a hodim do albumu

yasmina
23. jún 2009

vyzera to tak ze niekto si ma vzal do oka a kontroluje co tu pisem a kde a komu o MM a bonzuje vo velkom aj stara veci spatne do zadu...takze zrusim asi aj konto tu...a ak sa prihlasim tak pod inym nickom a napisem vam do IP ze som to ja 😔 😔 😔 😔 😔
a pozdravujem tymto tu kravu kt. sa snazi ublizit mojmu manzelstvu a buduje si tymto cesticky k mojmu muzovi...

tatolu
23. jún 2009

yasmi - veľa síl 😔

diddi
23. jún 2009

Yas,to nemyslis vazne?! 😕 ....a nemoze to aj muz citat?

yasmina
23. jún 2009

diddi on nema cas ... aj som si zmenila heslo ... ale ma info kt. som pisala tu a viem odkial vietor fuka ... a neverim ze by si dal namahu a cas toto tu vsetko preluskat...

grmitko
autor
23. jún 2009

yas to ma mrzi ze ti chce niekto takto skodit ☹ co je to za cloveka???? drz sa moja a vela sil

rosarita20
23. jún 2009

cafte baby,
yasmi, to je mi luto, ze musis riesit taketo veci ☹ Fakt niektori ludia su bez chrbtovej kosti ☹ 😠 Drzim palce nech sa to vsetko urovna!

Marg, krasne fotecky z dovolenky, normalne by som sa "nechala ukecat" ist niekam 😀

adrolka
23. jún 2009

yasmina- to, že mi rozum ide zastať nad takouto drzosťou a xrbtovou kosťou!!! ti ani nemusím písať. tak tyvollle, čo je to za p.ču??????!!!! určite nám prosím daj vedieť cez ip ako sa s tebou budeme vedieť odteraz kecať!!!!
lebo nieže sa vyparíš úplne!!!!
škoda, že tu na mk sa nedá nejako zablokovať téma, kde by mali prístup len tí, ktorí tam patria- aby sa vyhlo takýmto špiclom 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

adrolka
23. jún 2009

jaj v tejto zúrivosti som úplne zabudla pozdraviť PAPPO!! 😉
No a ty si sa kde poflakovala takú dlhú dobu prosím ťa????? teším sa, že si sa ozvala!!!

ivet77
23. jún 2009

yasminka - to je strasne, ze niekto je taky bezocivy a drzy! 😠 Vsak toto forum ma sluzit ako pomoc pre nas maminky, kde sa mozme poradit a velakrat aj vyzalovat, postazovat, ... A niekto to takto hnusne zneuzije 😖 😠 Verim, ze tvoj MM to pochopi a nebude z toho robit vedu.

yasmina
23. jún 2009

kocky mail na mna ma margaretka ak chcete nech vam ho preposle...ak by som nahodou zrusila profil aj tu... 😔

aneti78
23. jún 2009

ahojte

som tu sto rokov nepisala, aj ked priebezne vas citam kolko sa da 😉

tak dodatocne vsetkym oslavencom vsetucko naj naj

yasmi, no riadne ma to vytocilo, co sa ti stalo, lebo mne sa bezne stavalo, ked som pisala na presovske forum, ze ma vonku oslovovali cudzie mamicky, ze ma poznaju z konika...aj kamosku tak cital jeden pako a potom roztruboval, tak uz odmieta pisat cokolvek o svojej rodine na forum 🙄 drzim palce, nech sa to vyriesi.

jolanka
23. jún 2009

ahojte maminy , tak prestehovani ze slovenska do cech jsme zvladli dobre a zabydleni take. babule rostou jako z vody a zacinaj take mluvit. byli jsme zde u dr. a na Samka povidal ze je podvyziveny a Dianka na svuj vek zase moc vysoka, ale jinak je to bezva dr. babule si prohlizel a vubec neplakali.

yasmi drz se.

vsem aslovencum dodatecne vse nejlepsi.

katarinka123
23. jún 2009

ahojte.co to tu citam za ohavnosti,ako to moze niekto takto zneuzivat co sa tu pise.to je co uz za ludi 🙄
yas drz sa a pevne nervy.

dracik1
23. jún 2009

caute kocky, hlasi sa dalsia absenterka 😀
yas, je to hrozne, ja to nechapem, ako to niekoho moze bavit chodit spiclovat cudzie osoby, inak aj mna tu chodi citat jedna osoba, mam ju na haku 🙄

no, my pomalicky v piatok oslavime 1 rok, strasne rychlo to ubehlo 😵

kocky, prosim vas, ako dlho vam trvalo, kym ste nabehli na spanok 1 x denne, nasi totiz chodia spavat tak okolo 11 az 11.30 ale spia iba 45 min, poobede tiez tak do 45 min, tak by som bola rada, ak by sa im to spojilo do jedneho spanku....ja to nechapem, spia tak malo a este teraz sa hraju....neviem, kde beru energiu 😝

helka1
23. jún 2009

Ahojky !
Yas nemam slov 😝 ...ale ze si da niekto namahu s takymto sledovanim 😠 . Dufam Yasmi ze doma z toho neboli velke problemy ... 😔

Lalu asi na dovolenke nepraje pocasie 😖 tuna je zima, prsi a fuka vietor, my sme z domu od piatka ani nos nevystrcili 🙄 , no ale aj tak sa este kurirujeme 😅

katarinka123
23. jún 2009

ahoj dtracik
nasi zacali spat na jeden spanok okolo roka.teraz ich dam spat medzi 11:30-12:00a spia do tej 14:00-15:00
a vecer lahnu ako kabele o tej pol deviatej dakedy aj o osmej

jankabambulka
23. jún 2009

ahojte
prosím Vás neviete mi poradiť ktoré opaľovacie krémy neobsahujú chemické filtre??? tie nemám kupovať miškovi na ten atopický ekzém .dddíííííííííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeesssssssssss

helka1
23. jún 2009

JAnkabambulka v lekarni ti urcite poradia 😉 /taky opalovaci krem v drogerke nekupis/, min rok sme mali tusim od Biodermy a ten bol bez chemickych filtrov....ale nazov neviem 😅

ajka72
23. jún 2009

janka a čo dávaš miškovi na ten atopický ekzém myslím aky krém díkes

lilinka76
23. jún 2009

Ahojte baby,

tak aj ja sa hlasim po dlhej odmlke. Srrrrrrrrrrrrrrrdecne pozdravujeme Pappovcov a samozrejme aj ostatne rodinky. Nesmiem zabudnut privitat nove dvojmamicky. My tiez horuckujeme a kasleme, soplime, pravdepodobne tiez zo zubov, z najhorsieho sme uz nastastie vonku.

Straaaasne dlho som vas necitala, tak neviem, co je nove.

Teda baby to co je za primitivca a obmedzenca???? Ze zalovat MM o tom, co sa tu napise.... Fuha, viete co, hned teraz menim pass...
Yasmi, drz sa, dufam, ze tu anginu si uz poslala do certa...

jankabambulka
23. jún 2009

inak Ďakujem všetkým za rady ohľadom katuše, už našťastie jej nie je nič, teda riťušku má chúďa ešte červenú ale už je to lepšie ako včera. asi sa prejedla keď tak grckala .. fakt neviem a ke´d ráno nevracala tak som nešla k dokine. inak rozmýšľala som aj nad tým, že keď grckala tak často či nemá otras mozgu i ke´d neviem či spadla ale mohla v obývke pokým som varila... preháňa ich ešte trocha oboch ale to je ais zúbkami , teda dúfam..
ajka na atopik má olej do kúpeľa balkmandol do kúpeľa - ten mu robí supiško, exipial masť, mandľový olej. ale príznaky sa mu užasne zlepšili , ke´d prestal užívať maltofer,ksrátka bolo v sama doma -čt1 , hovoril dermatológ, že železo nerobí dobre ak je exém, a tak som mu to vysadila aj bez rady s mudr. a je ok teda obrat o mnoho , mnoho %. ale dávam mu aj weledu naspäť po trochách , lebo to mal keď sa narodil/je to aj pre predčasne narodené/ a to mu nikdy, podotýkam nikdy neurobilo zle. tak nechcem tú kožu tak moooc premasťovať, tak mu to odľahčujem touto weledou.

jankabambulka
23. jún 2009

yasmin-božinku top je fľandra hnusná, ty kokos takú ženskú rezať a soliť . ja som si prešla tým, že "kámoška" išla po mojom chlapovi a viem aké to je .... ty kokos , yasminka , hore hlavu, pevné nervy, a buď statočná... vlastne ty si SILNÁ skvelá OSOBNOSŤ-ŽENA - ty to zvládneš OK a natrieš jej to aj s úrokmi.. držkaj sa .

katullka
23. jún 2009

Sasi dik 🙂 pridite radi Vas privitame 😉

jani a co Nivea sensitive?

jankabambulka
23. jún 2009

júúj nivea je postrach tej mi kožná sa kázala vyhýbať zďaleka....

katullka
23. jún 2009

pappo, veru si tu dlho nebola, pridaj fotecky nech sa pokochame 😵

pappo
23. jún 2009

caute baby
dik za pozdravy, lilinka minule som ta vídela ako kracate do parku, ale bola som na ceste autom opacnym smerom.
brknem ti ´tento týzden ked bude casu
som v jednom kole jasle, robo´ta domacnost, stahovali sme sa do noveho takze zariadovanie zhananie a podobne, uff vacsinu veci uz mam spojazdnenych a funkcnych ale aj tak mam este co robit. len vcera mi zapojili mycku 😢

katullka
23. jún 2009

no je pravda, ze Nivea a Johnson obsahuju vela parfemov.. 😒 Moji mali tiez problemy s pletou, a takuto kozmetiku som nikdy nepouzivala iba kyselinu mliecnu. S niveou sensitive som zacala az teraz a nerobi im zle, ale pravdou je ze nemame atopicky ekzem, takze by som Ti asi nemala do toho mudrovat.