Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ivet77
13. júl 2009

lili - 😀

a spominali ste tu koberce - my sme nasim tiez zrusili penove puzzle, nasi ich stale obzuvali, a kupili sme taky makkucky koberec, teda s vysokym vlasom a sme velmi spokojni, je to makke a aj ja na nom rada lezim 😎 .
je taky svetlozeleny a vobec na nom nevidno omrvinky, lebo sa to v tom vysokom vlase strati. Je super. (Ale to neznamena, ze ho nevysavam 😀 ) Len je to super, ze ked ma niekto prepadne, tak nevidno omrvinky z rozka a pod. 😉

ivet77
13. júl 2009

nanus - kocik je super!!!! Za nic by som ho nevymenila, taki sme spokojni a krpcekom sa v nom tiez velmi paci. mame uz aj tie madielka a dokupila som aj take slnecne clony (akoby pokracovanie streisky) a je to super. Len to obcas tahaju a stahuju 😀 , ale ked im zacne svietit slnko, tak hned prestanu 😎
A vy ste ho uz predali? Lebo je super, kludne by som ho doporucila aj v cakame dvojicky teme. Nechces ho tam spomenut? popdporim ta.

nana77
13. júl 2009

my tak isto - akurat vcera sme zrusili puzzle a dali kobercek. taky peknucky, s nejakymi postavickami od disneyho, skusim pridat stranku:
http://www.jutex.sk/kusove_koberce.php?sid=22&p...

nie prva rada, ale ta druha - animal friends, a druhy koberec - tam kde je bambi 🙂

helka1
13. júl 2009

Ahojky,
my sme dnes mali skaredy zazitok ☹ . Mozno 5 min pred nami skaredo havarovalo auto. Muselo ist vo velkej rychlosti vraj islo aj vo vzduchu , sofer vypadol z auta, manzel ho vytahoval z priekopy ☹ . Musel vyletiet von z okna ale on isiel aj po vlastnych ale v tom soku vosiel do priekopy ☹ . Kurnik ist tak 5 minut skor s autom to by bola stretavka ☹ . Ja som toho teda vela nevidela, skor som ukludnovala nervozne deti v aute 😒

nana77
13. júl 2009

jeeeezisi, helka ☹ 😔 . to je fakt skaredy zazitok... chvalabohu, ze sa nikomu nic nestalo 😔

helka1
13. júl 2009

No nam urcite nie, ten sopliak /este asi ani nema vodicak/ ma asi ponaucenie na cely zivot, vyzeralo to len na povrchova zranenia, ale z azuta bol kvalitne hotovy /bol to nejaky jeep/
Inac tie koberce vyzeraju supis 🙂. Vedela by som si vybrat 😉

nana77
13. júl 2009

tak mu treba, len nech ho ma rozbite, to auto, ked jazdi ako blazon. mozno, keby bol v slabsom aute, po vlastnych by uz nesiel...
a co, hlavne, ze ste v poriadku!!!
no veru, kobercov vselijakych tam maju a dost velke zlavy, na niektore aj 50%

womenne
14. júl 2009

čaute kočky 🙂 ja by som buvala ☹

Helka teda to musel byt šok ale ma jazdit pomaly a hlavne s vodičakom zasran maly nechapem tych šoferov denne zomieraju nevinny ludia 😔 ja mam vždy strach ked niekam ideme.

ivett no hura že si sa ukazala nas zanedbavate aj lilinkou 😉

idem zachvilu s malymi na kontrolu Sebo ešte pokašliava len už nemam lieky a neviem čo mu dat tak nech ho skontroluje,lennas včera videla v meste dufam že nebude proti 😲 inak zajtra na mna myslite a držte mi hrozne palce prosííííííííííííííííííím.

nana77
14. júl 2009

ahojky!
wom, co je zajtra??? budem drzat palce a paste!!!!!!!

ivet77
14. júl 2009

Dobre rano, helka, uf, hrozn yzazitok. 😝 Nastastie pri tom nevyhasol nevinny ludsky zivot 😠

Wom - daj Sebkovi spravit aj vyter pre istotu, svagrina takto mala choru malú a dr. jej nevzala vyter a po case jej napuchol prstek na nohe a nikto nevedel ze preco, tak chodili po doktoroch, ale nevedeli co s tym, a po polroku jej zrazu opuchlo koleno, mala tam vodu a poslali ju aj na reumatologiu, tak jej zistili, ze ma v hrdle nejakeho koka (uz si nepamatam akeho) a kedze to nebolo preliecene, tak jej to nejako kolovalo po tele a usadilo sa to na klboch. 😒 Takze doteraz chodia na reumatologiu, ale nastastie by z toho nemala mat nasledky. Akurat, ze ten prstek bude mat dozivotne opuchnuty ☹ A vraj stacilo vtedy zobrat vyter a preliecit toho koka ATB.

womenne
14. júl 2009

ježiš nestraš ma ☹ chuda mala.on mal laryngritidu tak hadam ztoho ešte pokašliava,ale spytam sa na to.ma bude mat už za blbu lebo sa chcem ešte poobjednavat na oličky a k neurologovi ale to je normlane však?ked boli predčase narodeni a všade sme chodili nasvk mi hovorili že po 3rokoch mam kontroovat ale iba ak chcem.

womenne
14. júl 2009

zajtra idem vypovedat 😔 už dnes ma boli žaludok vraj už len teraz a na budece vynesie verdikt.

ivet77
14. júl 2009

wom - myslim, ze mas narok na to, aby si poziadala svoju pediatricku o papier na neurologiu a ostatne vysetrenia. A radsej ist zbytocne na kontrolu ako nieco zanedbat.

Neviem sice o co sa jedna, ale zajtra drzim silno palce!

nana77
14. júl 2009

wom, tak to budem drzat palce ako len budem vladat... viem si predstavit tu nervozitu...

kocky, tak som dovolala s nasou pani dr, dnes uz mozeme ist von!!!!!!!!!!!!huraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! a zajtra mozeme cestovat!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! sa strasne tesim!!!!

jankabambulka
14. júl 2009

jani to som rada-teším sa s tebou 😵 😵

womenne
14. júl 2009

tak to je super že možte vonku 😵 😵 😵 muselo t byt drastak stale doma čo?my sme boli 5dni a išlo ma švihnut.

tak sme boli u dr.všetkook,ukazala som jej chrbatik a spravila par testov a je to ok,ma ju rovnu a to že občas ma tošku obluk nevadi no hlavne že to ma ok.na obličky pojdeme až na zimu teraz mojnema čas.

lalupa
14. júl 2009

ahojte babulky, som tu len na skok, balim, pokial male spinkaju

wom, drzkaj sa zajtra, myslim na teba zajtra

nani, a kam to idete? budeme cestovat virtualne spolu 😵

juj, sa nam to krati, citim sa ako decko, ktore sa tesi do skoly (myslim prvacika, ostatni nie 😀 ), ajka uz na dovci je, janka pride, katulka je uz asi tiez na cestach, s yasmi si zavolam, ale asi nie, helka dojde aj keby neviem co 🙂 v ramci prechadzky, len neviem, ci lenke a rosi to vyjde, ak by ste sa prosim mohli ozvat...

nana77
14. júl 2009

kocky, vdaka!
lalu, idem k sestre, rodinny domcek, bazen, terasa, zahrada, pieskovisko pre malych....juuuj, neviem sa dockat. a ako bonus dve aupairky v podobe mojich neteri - 9 a 4 rocnych. je to pri trencianskych tepliciach 🙂

vam prajem super dovolenku a paradne stretko!!!! fotte, fotte a este raz fotte a ked sa o 3 tyzdne vratim, tesim sa na tie foto 😉

wom, super, ze ste tak dobre dopadli na kontrole, tesim!

lalupa
14. júl 2009

😵 😵 nani, tesim sa s vami!!! jupiii , ale vam bude hej! 😵

womenne
14. júl 2009

no nana ty sa maš 😵 to znie fakt užasne.ja tu budem mat tiež netere 11 a 8 ročnu už sa tešim lebo naš ich zbožnuju aspon bude klud.

je fajn že maš kde tak vypadnut ja si myslim že dopadnem tak že nebudem chodit knikomu,mam taky pocit a doteraz sa mi vždy otom všetko naplnilo,proste vždy prišlo na moje slova 😔

rosarita20
14. júl 2009

cafte babizne, ja len tak na chvilku...
varim malinovy lekvar, tak nech nemam vsetko po peci .. 😀 😀
Na stretko som chlapa zatial spracovala tak na 60% 😀 (ma nieco v praci), zalezi aj od pocasia, ale haaaaaadam... 😉 😉
No a ja mam tiez au-pair 😀 Od vcera je u nas na prazdninach 9 rocny synovec, mali su z neho hotovi... 🙂 no a neskutocne mi pomaha, aj prezlecie, postrazi, riesi ich spory a hadky 😉 😉

grmitko
autor
14. júl 2009

caute,
rosa tak super, si trosku porobis a oddychnes 🙂

my ideme zajtra k jami, tak sa aj tesim, trosku pridem na ine myslienky lebo z mojich uzasnych deti mi uz dnes sibe 🙂

helka1
14. júl 2009

Rosi, prid 😉
Lalu ked pozriem von z kuchyne Tatry vyzeraju bozsky, super pocko 😵 , takze sa mas na co tesim, My sme drobcom nafukali bazen 1x tak uvidime co sa bude diat 😅 😀

ivet77
14. júl 2009

kocky, prajem vam vsetkym krasnu dovolenku, super pocasie a hlavne ak sa da, oddychnite si! 🤐 🤐 🤐

lalupa
14. júl 2009

heli, super spravy, nemusi velmi piect, radi sa ale schovame pod nejake tatranske stromiska, ktore este ostali 😅
chodievate plavat do aquacity?premyslam malych vziat, ale ked bude prazit, co ma tento tyzden, tak asi radsej do krytej casti???

rosi, ja s vami ratam 😉

helka1
14. júl 2009

Lalu, posledne ked sme boli v aquacity tak sa mi mali vyhadzali /asi vela chloru 😝 /-my chodime vzdy len dnu, von by som nesla to bude hlava na hlave , chodia tam same zajazdove autobusy, hm tak neviem 😅 .
Mozem poradit jedno fantastikus miesto, vcera sme tam boli s malymi, tak sa vyblazili, je tam trampolina, smykacky, velke-male , hojdacky, bufet pre obcerstvenie, ked nebudes vediet co s casom chod do Svitu , daj sa navigovat ku kolibe a je tam fajn !

helka1
14. júl 2009

Joj nasich sme pred pol hodkou vybrali z bazenika, rev neskutocny , radost ked videli bazen s vodickou obrovska 😵 , len rodicia spravii chybu ked ukazali bazenik pred obedom , to sa ani nejedlo 😅 🙄

helka1
14. júl 2009

Bola som nutena 1 album zmazat a tak som pridala fotecky do noveho. 😉

jankabambulka
14. júl 2009

ahojte babizne, aká je u vás teplota ?? u nás o 17h bolo 34,2°C aj u vás je tak desne?? konečne , že to teplo už ustupuje. ja sa priznám , že som bola s deťmivonku len doobeda a od 11h sme doma ☹

helka1
14. júl 2009

Baby, salas je objednany, ale moc sa im nepacilo ze som nevedela presny pocet ☹ , zatial som nahlasila 5 rodin, tak prosim, ktore este nemate jasno tak sa pls rozhodnite aby som to mohla este upresnit . Dik

JAnka u nas bolo cez den cca 28 stupnov, no my sme na severe a teplotka to bola idealna /aspon pre mna/