Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katrinb
7. júl 2010

@juliagregor dakujeme kraaaasne. Si zlatucka, ze si si spomenula........budeme sa lubkatr vsetci styria. Dufame, ze nam to vydrziiiiii

katrinb
7. júl 2010

@matelko1 fiiiha, super vahy........a zatial su chalosi oki? Ziadna reakcia?

matelko1
7. júl 2010

@katrinb zatial ziadna reakcia,tak pevne verim,ze ani nebude.
dr ich vybozkala,nevedela sa vynadivat 😀 ,ze maju pevne svalstvo 😵 .uz musim hodit nejake nove fotky.vcera som stahovala z fotaku.
a vy ako sa mate.uz mate 4 mes.ako to leti,ze... 😵 nedavno sme boli tehotne a uz ........

katrinb
7. júl 2010

@matelko1 bozinku, ani nehovor, leti to hrozne moc. Az prilis by som povedala....ja e´vobec nechcem, aby uz boli velke, chcem si ich uzivat ako babatka, potom ako vacsie lezuce babiky.....a psotupne. Nic nechcem uponahlat..... Stale ich voniam a bozkavam...kym maju babtkovsku vonu...milujem to. No uz by bolo nacase hodit nejake fotky tvojich chalosov

matelko1
7. júl 2010

@katrinb veru ani ja nechcem nic uponahlit,ja si chcem uzivat a keby sa dal,tak aj cas zastavim 😵 ,uzivam si kazdy kazdulinky den s chlapcami,...mojkame sa kazdy den,voniam tu krasnu babetkovsku vonu 😵
alex sa uz zobudil,pockame na maxima a ideme papat.ja ich naraz krmim.

alienka73
7. júl 2010

@katrinb aj ja zelam k vasmu vyrociu vsetko dobre hlavne vela vela lasky aj do buducna 🙂 .

katrinb
7. júl 2010

@alienka73 cmuky, dakujemeeeeeee

mariett
7. júl 2010

@juliagregor no ved hej len som ti opísala ako je to tažko s tými dnešnými výťahmi.Ale ja nechcem golfáč lebo ešte sú malý na golfáče

juliagregor
7. júl 2010

@mariett máš pravdu, ja by som všetkých komunistických projektantov strieľaľa 😝

juliagregor
7. júl 2010

@matelko1 vy ste teda riadni chlapi.... 😉
dnes sa moji chlani prvýkrát boškávali, takí boli zlatí až mo slzy vybehli 😉

mariett
7. júl 2010

@juliagregor ano to ano,ved nikto nemyslel na mamičky s dvojičkami?

juliagregor
7. júl 2010

@mariett ked veľakrát sa nevytočí ani mamina s monokočíkom 😝 , ako sa majú detičky, ste zdraví? a ty ako sa cítiš? nie si moc unavená?

murkaa
8. júl 2010

mame doma chorobu - ja nemám hlas, z nosa mi tečie rovno prúd, hlava mi ide prasknúť a celú noc Marek vracal, Dalibor TT 38 stupnov a Danielka plny nos soplov. Samozrejme večer mm musel kukať fotbal. Ved deti boli v uložené. AAAAAAAAAAAAch, ide ma porazit, aj s celými majstrovstvámi.

juliagregor
8. júl 2010

@murkaa no pekne vás to chytilo, daj si tabletku a muža švacni niečím po hlave 😝
rýchle uzdravenie tebe hlavne pevbé nervy..

murkaa
8. júl 2010

@juliagregor si ma rozosmiala. Nechcem tablety, kvoli kojeniu, len do nosa take homeo a aj na kašel

juliagregor
8. júl 2010

@murkaa ja som si ibalgin dávala

matelko1
8. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

matelko1
8. júl 2010

pridala som nejake nove fotky do albumu.su tam aj starsie od 3 mes po dnesok

ajka72
8. júl 2010

@matelko1 chlapci su krásní a už veľkí nech sa vám darí 😉

matelko1
8. júl 2010

@ajka72 dakujem
ideme von,tak zatial pa 🙂

katrinb
8. júl 2010

@murkaa to mi je luto, ze ste chorlavi....prajem rychle uzdravenie......a muzovi daj ako pisala julka niecim po hlave 😉

juliagregor
8. júl 2010

@matelko1 normálne som sa musela ešte raz pozrieť, či sú to ozaj Tvoji, akí sú už veľkí a krásni samozrejme, už žiadne bábätká, normálne už veľkí chlapi 😉

juliagregor
8. júl 2010

chlapi by už preventívne mali dostať niečím po hlave, ako v tom vtipe, ved ty už vieš za čo 😀 😝
dnes má mm meniny, tak som dobručká 🙂 😀

matelko1
8. júl 2010

@juliagregor veru uz su velki,leti to strasne.to su take nase slniecka,stale sa usmievaju 🙂
o chvilku ideme kupkat.

matelko1
9. júl 2010

dobre ranko prajem 🙂
tak co mate dnes v plane? 🙂 🙂 🙂
my sme pekne bubali,vstali rano o 5:30,potom sa napapali a maxim sa zobudil o 8-mej a alex este spinka 😵
dnes musim ist do mesta,mm ma v nedelu narodky,tak mu musim nejaku drobnost kupit.chce hokejovu prilbu,ale to este nepredavaju teraz hokejovu vystroj,tak ak bude tak to dostane dodatocne.to si musi aj vyskusat.

juliagregor
9. júl 2010

dobré ránko,
my ideme dnes pre Maťka, je u babky na prázdninách a idem s ním aj na očné, potrebuje silnejšie okulky, odmieta mi nosiť okluzor, že nevidí ☹
malí sa trošku okupkajú (možno) a večer opečieme slaninku... 🙂
včera mi Ajo na obed nespal a vydržal až do večera, krpec malý, doobeda som bola pozrieť bobiček5 je krásna guľatučká a jej chlapci sú takí škerkovia podarení 😉

jaja717
9. júl 2010

Ahojte dvojickovske mamicky :O)...Chcela by som sa vas spytat ako ste riesili spankovy rezim u vasich ratolesti..Ja sa im ho snazim vybudovat,ale trha mi srdiecko ked ich musim budit.

matelko1
9. júl 2010

ja nastastie nemusim riesit spankovy rezim.obidvaja mi zaspavaju narovnako a aj sa budia tak.jedine vtedy ich budim ak ideme k lekarovi a trha mi srdce ked vidim ako sladko bubaju.

@juliagregor a maly ma ake velke dioptrie......takze vecer opekate,mnam,mnam 😝 ...my musime nieco cez vikend zorganizovat a neviem ci hodime masko na gril,alebo uvarime kotlikovy gulas.

katrinb
9. júl 2010

@jaja717 ahojky, no mi cez den nebudime...viac menej mi zaspinkaju rovnako. Ked ich ukladam...snazim sa v rovnaku hodinu....teda nie presne, to sa neda. ale napriklad doobedu opkolo 10-11. Zavisi od toho, kedy ich kojim, teraz sa nam to cele opsuva...uz vydrzia dlhsie ako 3 hod, takmozem to zase cele odsledovat...a upravitrezim. Cez den teda nebudim, ked jedna chce spinkat 2 hodky, a druha hodku...tak ich necham. A v noci nebudim, budia sa rozne...teda aj ja, kedze kojim. napr. dnes v noci som bola hore 8x....prva chcela papat uz o 23,30, zaspala som pri nej, potom som sa zobudila....dala do postielky. Zaspala, druha sa zobudila na papanie, opat som pri kojeni zaspala...zobudila sa, dla ju do postielky...a tak dookola....az do rana. Alevcelku som vyspata.... horsie je, ked sa v noci zobudia - niekedy - a myslia si, ze je rano.....to ma viac vycerpava. Chvalabihu to nie je casto......

katrinb
9. júl 2010

@juliagregor tisko zavidim opekacku. my ideme sice zajtra na chalupu..ale ja take aj tak nepapam....takze mam smolu. Ale nejaky gulasik....dietny 😉 - by som hadam mohla uvarit.....hmmmm

krasny slnecny dnik vsetkym maminkam a ich sdetickam prajem