Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katarinka123
27. jan 2009

evi vitaj.
malinky su zlatucky.
no taknasi uz spia,len marko nie.ten spal od tretej do piatej.tak ani nevuem kedy zaspi.ale co uz.ani nemammoc casu sem chodit.len takto po veceroch.

yasmina
27. jan 2009

nasi maju spanok na haku...este nespime... 😠

margaretka11
27. jan 2009

Ahojte.

Evi, vitaj medzi nami, máš krásne drobuliatka 😵 😵 😵

Kiwuska asi by sme sa mali stretnúť, moji drobci sú náramne ukecaní, hlavne Simonka má stále niečo na srdci tak by s tvojimi fešákmi hodila reč 😀

A pre všetky maminy, ktorých deti sa hasia a to každú chvíľu len oznamujem, že tie moje šidielka to robia tiež. Neprejde deň, aby som neriešila situáciu, že Simonko udrie Simonku po hlave autíčkom alebo ju kváče za páperie, no a Simonka mu to opláca tým, že mu všetko kradne. Simonko len na sekundičku maličkú spustí očko z autíčka a zrazu sa odnikiaľ objaví Simonka, čapne auto a fujasmatias, už jej niet. A ešte sa aj víťazoslávne rehoce 😀 😀 😀

katarinka123
27. jan 2009

no tak u nas je bitka toez na dennom poriadku a to mame len 9 mesiacov

womenne
27. jan 2009

fuuuuuuuuuuuuuuujj prave som videla SAW 5 ☹ 😒 😠 😖 😢 🙄 🤐 humus ja toho mojho draheho .....nebudem spat tyžden čož jemu asi vyhovuje 😀 ako možu taku blbost vymysliet blee idem spat akože

kili
27. jan 2009

naši sa furt nebijú 😕

jami3
27. jan 2009

Wom, a o čom to je - veď tam už všetci pomreli 😀 - ja som videla prvé štyri diely 😝

A aj my sa bijeme!!!!!! a strašne pri tom jačia 😝

kili
27. jan 2009

čo je to saw?

jami3
27. jan 2009

Hra o prežitie - taký humus psycho horor - ale ja hlúpa na to hladím... 😝

margaretka11
27. jan 2009

Wom tak na toto ma ešte manžel stále neprehovoril 😝 . On SAW tiež videl, neviem koľko je to dielov dokopy, ale viem, že jemu sa to páčilo..

Kili buď rada, aspoň nemusíš toľko kričať ako ja 😝

kili
27. jan 2009

no, však ja som rada, ale neviem, či to ešte len príde, alebo sa tĺcť nikdy nebudú?

jami3
27. jan 2009

Ja som to raz pozerala sama, ale som sa bála ísť aj do spálne malých pozrieť 😝 😀

kili
27. jan 2009

a to kde chodí?

margaretka11
27. jan 2009

Kili to ťažko povedať, ale ja si myslím, že to príde aj na tvojich chlapcov. Tá rivalita sa skôr či neskôr v niečom určite prejaví 😉

Jami ja som podobný pocit zažila, keď som videla Nočná obloha alebo tak nejak sa to volalo. Som sa stále obzerala za seba a aj žalúzie som si zatiahla, aby som za oknom neuvidela mimozemšťana. Aj keď asi by mi to houby pomohlo 😀 😀 😀

jami3
27. jan 2009

Kili, prvé dva diely boli normálka v telke -tuším na Nove a ostatné na CD som mala požičané 😝 😝

margaretka11
27. jan 2009

Kili tak pri tých posledných dvoch fotkách som si len tak sama pre seba tipla, že to bude asi Samko a vyšlo mi to 😵 . A tie anjelské kučierky vzadu na hlavičke sú nádherné. A akú muzičku počúval? 🙂

jami3
27. jan 2009

marg- si mi zobrala písmenká na tie anielske kučierky 😉 - zlatunkí su drobci 🙂 🙂 🙂

kili
27. jan 2009

mar, áno, S. má kučeravé vlásky, tak sa dajú rozoznať, toto bolo po kúpaní, inač to nie je tak výrazné.
netuším, čo počúval, MM mu niečo púšťal, nepoznala som to.

margaretka11
27. jan 2009

Kili tak Samko bude vždy ako taký anjelik, krásne modré očká a kučierky 😵 . Ale ako som videla na tej svadobnej fotke tvojho manžela, zrejme mal po kom podediť kučery 😉

kili
27. jan 2009

jo, MM je totál na čerta 😀 , ale keď som bola malá, som mala presne tak ako teraz S.

yasmina
27. jan 2009

no hlasim sa...mali zaspali o 23:15 a dalsia jobovka svokra zajtra pride na navstevu...uz mam tep cez 100 😒

margaretka11
27. jan 2009

muž je na čerta, ale detičky anjelici zlatučkí 😵 . Ja mám rovné vlasy, teda nie úplne, sem-tam kdesi aj zvlnené, manžel detto a teda to vidieť aj na drobcoch 😉

helka1
27. jan 2009

heh, yasminka a ked tak neskoro ti chodia drobci spat aspon ta rano nechaju vyspat ? Pisala si ze svokrovcoxh mate spod tatier, ked sa mozem spytat - odkial ?

margaretka11
27. jan 2009

yasmi to až teraz zaspali? 😲 Fúha, majú riadnu výdrž, naši malí spia od štvrť na deväť. Moja, ale teda ti dávajú do tela, mala by si si aj ty radšej ľahnúť, aby si si aspoň trochu oddýchla. A na svokru radšej nemysli, aby sa ti nesnívali zlé sny 😝

yasmina
27. jan 2009

No zo Svitu...
ano spinkaju do 8:30...ale Max placka v pravid.intervaloch uz strasne dlho...a okolo 3tej robim mliecko...uz dlho neviem co je to spinkat...
Margaretka joj som myslela ze zajtra pohodovy den ...aj ked je MM 4 dni prec som chcela trochu vypnut...ma prist sestra a aha uz zmena planu 😠

margaretka11
27. jan 2009

Yasmi tak chápem, že ťa to naštvalo, koho by to nenaštvalo.. 😠

kili
27. jan 2009

yasmina, však vypni, ich nechaj z malímy a choď preč 😀

margaretka11
27. jan 2009

no ale je na čase ísť do hajan, aby z nás ráno neboli mátohy.. Tak ja teda už idem..

Všetkým maminám a detičkám prajem tak ako vždy, dobrú noc a krásne sny 🙂

a ešte skôr ako zaľahnem utekám za Simonkou, volá ma. Zrejme zlé sníčky...

yasmina
27. jan 2009

kili nemaju u mna taku doveru 😀
ale budem nad tym uvazovat 😉

helka1
27. jan 2009

yasminka vsak oblec deti , vyprav ich von, nech ich pokocikuju a ty si na chvilu oddychni, ved hadam toho nepokazia pri kocikovani , nie ? 😀 Ale inac to poznam, nie kazdemu by som nechala deti 😔
Svit je blizo odo mna, dokonca tam sidli aj firma pre ktoru robim 😉