Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zukrik
8. okt 2010

@juliagregor dakujem 🙂 myslíš,že tie látkové papučky su pevné?

juliagregor
8. okt 2010

@zukrik tie zaväzovacie na šnúrky áno, na doma stačí...

zukrik
8. okt 2010

@juliagregor dakujem,si zlatá,ako sa majú chlapci?

juliagregor
9. okt 2010

dobré ránko,

@zukrik dakujem za opýtanie, moji celkom fajn, nič im nechýba, len mne začína chýbať trpezlivosť...čo už tvoji chlapci dokážu?

inak dievčatá, jennys dáva zaujímavé články na web, čo poviete na tento
http://dvojickovo.webnode.sk/news/nocny-boj-/
ja už som tam svoj názor napísala, aká máte vy? máte zrovna deti v tom veku, ako to riešite?

juliagregor
9. okt 2010

napadlo ma to preto, lebo dnes Šimon dvakrát plakal zo sna (teda hučal) raz chcel papať a druhýkrát auto...

murkaa
9. okt 2010

@juliagregor 😀 PowerPoint prezentácia

bombula
9. okt 2010

@zukrik nasi uz chodia ostosest a tiez chodili AJ na boso lebo sa mi nechcelo za kazdym obuvat topanky (kozene sandalky po kotnik na pracku). zacali ale 8 mesiacoch v prvych kozenych topanockach z protetiky asi, potom tie kozene sandalky a teraz uz maju take latkove botasky, uz nie po kotnik. klenbu v topanke netreba, mam potvrdene od ortopeda.

juliagregor
10. okt 2010

ahojte,
u nás je krásne...poobede ideme na návštevu, a doobeda kupanie, jaj keby nebolo tých nechtov...to strihanie býva niekedy dosť boj...
ako Vaše deti a strihanie nechtíkov?

tintin
10. okt 2010

ahojte, zase sa hlasim po dlhom case. baby ako to robite, ze mate cas na net? 😅 pridam par novych foto, vcera sme mali krstiny, dost narocne akcia to bola, male na striedacku spinkali a aj si poplakali, do toho este riesit nasu prvorodenu..no dost toho bolo.

@juliagregor Kristinka, tiez jacala, ked som jej strihala nechty, ale nejak uz ju to preslo..idem na nu tak, ze ma nechty ako jezibaba a treba ich ostrihat, lebo predsa nechce maty nechty ako ona 🙂 ale nechty na nohach to je staly boj.

tintin
10. okt 2010

@simpatica ahojko, ja som bola v nemocnici s jednou dievcinou, co sa jej stalo presne to iste co tebe. Uz aj porodila 3 dievcatka, odtiekla jej plodova voda, tusim v 28 tt. kazde malo 800g a teraz uz maju cez 2 kg. 😉

juliagregor
11. okt 2010

@tintin dobré ránko,
my už asi hodku hore a myslím, že aj susedia pod nami 😀 , masové vysýpanie hračiek z boxov...

@tintin ahoj, Kristínka dáva zabrať? , babuľky máš krásne 😉 , neboj po roku aj ty budeš mať čas na net 😀, ja som mala viac roboty s Maťom, než s tými malými, furt mu čosi nepasovalo, vadilo...ach jaj

my sme už oblečení, najedení a ešte ich nechám pohrať a pôjdeme do škôlky...

zaba2707
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia.kl
11. okt 2010

ahojte, tak aj my sme nahodili fotky do albumu 🙂

jennys
11. okt 2010

@juliagregor u nás niečo podobné, tiež s Luckou niekedy viac roboty ako s nimi, stále sa handrkujeme, včera mala zasa večerný výstup, škriekala ako bláznivá, som ju musela ísť nakoniec do izby ukľudňovať, ale v takej chvílu stačí že potom keď je už ako tak pokojná, že niekto niečo povie čo jej nesadne alebo urobí a už je znova rev. A vaši susedia musia mať teda radosť. A nechty že je dobré strihať keď deti spia. Lucka nám v pohode drťžala aj keď nespala, títo dvaja uvidíme.
My sme boli minulý týždeň v poradni, už vážime 4 kg, Vilko takmer. Inak sa máme fajn, to počasie je úžasnéé tak si to užívame. Fotky som dávala zatiaľ len na FB.
A inak kočky, ktoré nie sú so mnou v kontakte na FB tak to dám aj sem, kuknite si toto a napíšte mi, môžete aj cez IP alebo je tam adresa. Ďakujem. A inak asi v najbližšom čísle Mamina bude o dvojčatách, niektoré som ohľadom toho kontaktovala cez fb.
Tu ten sľúbený link: http://dvojickovo.webnode.sk/products/otazky-kt...

juliagregor
11. okt 2010

ahojte,
čo sme tu mali za príspevok?

@lucia.kl kočky sú super, a akosi rýcho rastiete 😉
@jennys no veru, som zvedavá, koľké sa v mamine stretnú 😀 , myslím, že MK nesklame 😀
Maťko nechty v pohode, ale tí krpatí 😝 , šimon je strašne šteklavý a ani nohu mu chytiť nemôžem 😀
no a dnes som sa naserkala, čakám na balíček z Markízy (kozmetika) a po mojom upozornení, že m nič neprišlo, mi poslali nejaké CD s džezovou hudbou 😠 😝

jennys
11. okt 2010

@juliagregor nejaká kočka predávala veci po deťoch tak hodila link na tie veci.

matelko1
11. okt 2010

ahojte.pekny vecer prajem.
ja som len na skok prisla vas kuknut a pozdravit a precitat si vas.
zajtra idem na preventivku zo zubami a zubara mam v poprade.mm berie deti do prace.super co...

jandura
11. okt 2010

Matelko a ty si odkial,ze zubara mas v poprade?

loginka
11. okt 2010

ahojte maminky! aj ja som na skok, kym ma neodvola Laurinka na cicku 🙂 teraz mam pocit som jej zivy cumlik, ked sa prebudi, nepomoze nic
su strasne zlati, len ich musime davat od seba, lebo si robia zle, dnes sa spolu kupali a obchytavali sa a rehotali sa, boli rozkosni

loginka
11. okt 2010

tak prave sa mozem pridam k tebe juli, Laurinka ma znovu uz asi 4 raz od vecerneho zaspatia, zavolala na kojenie a skusila som ju chvilu pohladkat, dat cajik a taaaaky revisko, ze neni cicka, ze zobudila Dominika, ktory spi vo vedlajsej izbe, ze sme ho museli dlho ukludnovat, tak neviem pri dvojickach take rady asi fakt neplatia

inak nechty, ja zatial nemam problem, ale to su este mali, pozeju na noznicky a chcu ich chytat
idem uz spat, lebo ma stipi oci
bru

tintin
11. okt 2010

@juliagregor vies co, Kristinka je v pohode, ale je to proste fakt narocne mat popri dvojkach 3 rocne dieta..vsak vies o com hovorim 😉 ma proste iny rezim, ine poziadavky a tak.
Okrem toho sa ideme stahovat, tak radsej nechcem vediet co nas caka 😕
ozaj tie ktore maju 3 mesacnych drobcov, uz ste niektore babatka zaockovane?

jennys
12. okt 2010

@tintin tak my máme asi rovnako staré deti, len moja Lucka má 4 roky ale je to asi také ako keby mala tak ako tvoja, nevidím v tom moc rozdiel. Tiež si pri nej teraz užijeme, ale včera bola v pohode, aj sa hneď prezliekla keď prišla domov zo škôlky, akurát z ihriska mi moc nechcela ísť a večer sme ju zasa naháňali do postele. Ale inak bola zlatá, dali sme jej malých do izby na posteľ tak im čítala rozprávku. Naši sa idú očkovať o mesiac, teraz sme boli vporadni aj doktorka rozmýšľala že ich zaočkuje ale nakoniec povedala že ešte počkáme. Tiež majú 3 mesiace ako tvoji.

jennys
12. okt 2010

@tintin už si napamätám ale malá ti chodí do škôlky? Lebo naša chodí takže je to fajn, inak neviem ako by som sa jej popri malých doma venovala.

juliagregor
12. okt 2010

@tintin sťahovanie s tromi malými detičkami 😎 no budem na teba myslieť 😉 ale zase lepšie kým ešte ležkajú a kde ich dáš, tam ich nájdeš ...
mne Martin pri deťoch "hlúpol", veci, ktoré boli pred tým samozrejmé vyžadoval odo mňa a naviac všetko som musela robiť ja, tata nie...dokonca bol ešte aj v plienkach, ale zase on mala dva roky, ked sa chlapci narodili...
majte sa pekne, idem sa pokusiť sa učiť... 😅

tintin
12. okt 2010

@jennys hej Kristinka, tiez chodi do skoly, teraz mala sopliky, tak som ju mala doma..ale nastastie mohla pendlovat medzi oboma starymi rodicmi, lebo fakt je to dost narocne mat aj ju cely den doma. celkom sa okolo obeda zacne nudit a ja nemam cas sa s nou stale hrat. ale nastastie sa vie dost zahrat sama, lebo inac neviem

@juliagregor juli, ten rok je dost rozdiel..aspon medzi 2 a 3 rokom..aspon ako mam odpozorovane u nasej Kiki, to je neskutocny skok ak porovnam minuly a tento rok. velmi jej tiez pomohla skolka. Ona sestricky velmi neriesi, akoze vnima ich, hladka ich...ale neberie ich ako partakov. tak ak by som mohla z mojej skusenosti odporucit, dvojky ako druhe babo az ked prve ma 3 roky a viac 😉 fakt klobuk dole pred tebou, ze si to zvladla celkom v pohode a bez pomoci svokry 😀

juliagregor
12. okt 2010

@tintin ja mám jednu obrovskú výhodu a to je muž, on robí z domu...
čiže on navaril a ja deti, alebo kto mal voľné ruky, ten robil....
ale náročné to bolo, lebo "mama je len jedna"...deti som kojila pritom som čítala Maťkovi knižku a tak... 😀
ale teraz je to super, ozaj tú starosť do roka vynahrádzajú, mám ich ako divadlo a kino v jednom,,, 😀
len keby sa o tie hračky stále nebili 😝

lucia.kl
12. okt 2010

@tintin my sme už absolvovali očkovanie, Alex so strašným plačom ale inak v pohode, a Nicol bez plaču a v noci s horúčkou 39 stupňov... ale to bolo všetko

jennys
12. okt 2010

@lucia.kl no super, tak aspoň to máte za sebou, nás to čaká za pár týždňov, zvládli ste to ale super.
My sme mali dnes zasa urevaný večer, ale nie malí ale Lucka. Chodí na tanečný tak malých chcela do izby že im bude tancovať. Pustila si pesničky a oni kukali, bola som sa aj ja pozrieť, išlo jej to super, lenže potom bola tá pesnička Pláva kačka po jazere... a tam sa to zrýchľuje a ona ako zrýchľovala a šibrinkovala rukami tak si pichla prstom do oka, no to bolo revu a potom už bola rozladená kým nešla spať. Našťastie už keď šla spať bola v pohode, aj rýchlo zaspala. Inak všetci nám už spia, tak ja idem asi do sprchy, musím si umyť tie svoje mastné vlasy. 🙂

tintin
12. okt 2010

@lucia.kl juuj tak to ste fakt dobre zvladli. a dala si Nicol cipky alebo nieco proti horucke?
a baby ako je to s tym, ze sa ma dat do 6mesiaca babatku lepok ako prevencia proti celiakii, budete to realizovat?

@jennys tie baby su na jedno kopyto, mne dnes Kristinka hucala, lebo do nej babina nechtiac drgla vypadol jej z ruky Brumik...zacala plakaaat ako o dusu spasenu a do toho mi vrieskala Simonka, lebo som ju obliekala von, co ona z duse neznasa a ked ju dam do autosedacky, no to je vrchol hnevu..tak z jednej strany mi ujukala Kiki a z drhej Simi..no ale inac pohodickaaaa