Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
13. jún 2009

Nana to ma mrzi, dobra sprava je ze ten vysyp je uz len vyvrcholenie tej choroby, uz bude len lepsie !

diddi
13. jún 2009

yas,vitaj v zdravi doma!.....nemoze mat maly siestu chorobu?...pri nej su vysoke teploty do 40...trva tak 3-5dni,babo nema ine priznaky,ziaden kasel,sopliky...atb na to nezabera....na 6-7den sa vysype,tak na 3dni....nie je to nebezpecne,len treba ustrazit tu teplotu,aby neboli krce....davaj panadol sirup,kazdych 6h....ak by mal nad 39,musis mu v noci merat kazdu hodinu....tym teplomerom na celo...ten inac zhanam,je to prakticke,nemusis babo budit na meranie...

nana77
13. jún 2009

zinuska, nespim, ale uz asi pojdem, tu klipkam ocami 😅 !
vy ste dobre dosli? mali nezaspali cestou? velmi su podareni, pampusikovia a maximko iny fesak!!! a tie jeho okale!!! pekna rodinka, naozaj sa vam podarila 😵 😵 😵

kocky,tak dufam, ze to skutocne je ta 6.choroba a ze mu to uz prejde, lebo je velmi nekludny, mrzuty...

idem haji, dobru nocku prajem!

kili
13. jún 2009

diddi, ako sa máš? čo noha?

zinuska
13. jún 2009

nanuska,dobre sme dosli,deti sice pospali v aute,ale neboli potom mrzuti nastastie. sme to trosku presvihli s vyletom,ale dnes rano sa zobudili o 5.24h 😝 takze preto mali cely rezim dna posunuty.

no dakujem za pochvaly,aj mne sa Maxo strasne lubi 😀 ale teraz je jak dive vajco 🙄 a na teba toho asi muselo byt moc,hlavne zvukovo 😀 hold 5 deti naraz je 5 deti 😉 ja som na tie moje tri kusky zvyknuta aj na vyssie volume,ale teda teba mi bolo luto 😉 😉 😉

ale ti tvoji su uuuzasni,taki dobrulinki.az zavidenia hodne 🙂 takze sikovni rodicia ste vy! nasi su certi,ale co sa cudujem... sak maju byt po kom 😀 😎

neboj,malemu to prejde o chvilu. ja dufam,ze nasmu Alexovi sa tiez polepsi ☹ vecer mal vyhadzanu celu ritku,nohy ruky a tvar 😢

tak dobru noc,hoci asi uz spis,no nejako mi nejde net,vyhadzuje ma to z tadeto a neda sa prihlasit,len sem tam. 😠
Nanus dakujeme este raz!!!! 😵

zinuska
13. jún 2009

co mas s nohou diddi? 😕 dlhsie som tu nebola

ajoj Kili,ako sa mas? co tvoji drobcekovia??

kili
13. jún 2009

OK 🙂

grmitko
autor
14. jún 2009

Ahojte babulky moje. pisem z mobilu neviem kedy budeme zase pojazdni stale su nejake problemy s tym.len sa ozyvam ze zijeme a sme zdravi.vcera sme boli na leteckom dni v piestanoch a bolo super.

kiwuska
14. jún 2009

ahojte, pekne nedelne ranko. yas, super ze ste v poriadku prisli. neboj mim bude ok. sa tesim na nejake zazitky z cesty ak budes mat chut sa s nami podelit.
my sme boli vcera na vystave starych vlacikov. normalne stare parne lokomotivy. chlapci boli aj vnutri a mohli skusit ako sa na nej piska a aj para isla, suoer zazitok. aj im spravili krasny plagat ako su na lokomotive.dnes si asi spravime poobede vylet.
na dovcu ideme az koncom jula, do grecka.
inac ja mam v tatrach strasne rada penzion vesna a reitmayer v novom smokovci. ale som tam chodievala este ked sme nemali deti. ale ze nie je problem prist aj teraz s detmi. tak niekedy asi na jesen..
zda sa ze dnes bude pekne... vecer pozriem znova.

womenne
14. jún 2009

Ahojte
nana juj tak ste chory??dufam že budete čoskoro zdravy 😉 ja ani neviem čo je ta6 choroba počuvam to len od vas,na to sa davaju antibiotika?

adrol ježiš to je hrozne ja to neznašam my mame dohodu neobieha sa ked idee s detmi,a teraz večšinou jazdim zo svk ja.a ja nejdem viac ako 120 po dilanici a inač 90.,ale ono sa stane aj ked ideš pomaly.inač bola ta hrozna nehoda kde zomreli 6ludia minuly tyžden to bolo?

Saška hura konečne si sa ozvala dufam že ta ryhlo pripoja,už mi chyba vykecavanie stebou 😢 mobil mi hapruje včera mi spadol takže sa i ani vbolat neda asi ho hodim ete raz nech mi už tatiko kupi novy konečne dala som si zohnat a ešte sa neozval 😖

my sme včera čumili na film Jěskyne bože som sa bala jak,aj voci sa mi to snivalo som sa smiala ze tatiko pojde so mnou aj na wc 😀

ajka72
14. jún 2009

lalu to je super že sme sa terminovo zhodli s dovcou tak už len nech su deti zdravé, nech vyjde počasie a šťastlivo dorazíme a nie je problém dohodnuť konkrétny deń, verím že to vyjde aj ostatným dievčatám bolo by to super toľko dvojek pohromade 😀

ajka72
14. jún 2009

inak zdravím aj ostatné dievčatá s ktorými som ešte nebola 🙂 🙂

mima595
14. jún 2009

ahojte - Yasmi - nech už tie ATB zaberu a zlepsi sa to...
Nana - ten vysyp už je v pohode, yajtra už bude OK, ked by bolo tazko, tak davaj aj fenistil kvapky, my sa mastili fenistilom.
My sa dnes vraciame konecne domov, tak teraz poctivo balim a o 5 hodin budem zase vybalovat 😝

womenne
15. jún 2009

ahojte
tak aj vam nefunguje konik?ja som vbčera 3x pisala dlhe romany a zakaždym ma to vyplo tak som na to kašlala 🙄
Včera vbečer sme boli s malymi kopat loptu jej taka sranda bola sme zistili že Nikolas je fudbalista nahana loptu uplne skvelezabehu do nej kope,Sebo ten si ju radšej chyti aby mu ju tatiko nezobral 😀 sranda bola tak ma nohy boleliaj ttaika me sa smialy že muime začat športovat.Maly maju trošku nadchu asi od tatika tak uvidme ako sa to vyvnie dufam že dobre cez vikend chceme ist preč.

baby hodte mi nejaky overeny recept na cestoviny s omačkou a cuketou prosíííííííííííím.

diddi
15. jún 2009

boze,2rocne dvojicky vypadli z okna,z 5posch.v Nitre.....z toho mam najvacsiu moru...byvame na 12posch.... ☹

grmitko
autor
15. jún 2009

Preboha diddi a prezili to? ja teraz bez netu som neinformovana... inak my sme este vcera vecer o jedenastej sekali beton okolo novych dveri bo chybicka se vloudila... som myslela ze ma porazi

diddi
15. jún 2009

chlapcek zomrel,dievcatko je v kritickom stave na kramaroch...hrali sa v izbe,vyliezli na parapet a buchali do sietky....bol s nimi doma len otec a 6r.brat....boze.....ja nikdy,nikdy nemam otvorene okno dokoran,vzdy len na vetracku....ani tie poondate sietky nemame,kaslem na ne.....boze to je nestastie!!!!.....preco je toto dopustene?!

kili
15. jún 2009

mne to hovorila zoja, že sa to stalo. no je vôbec zvláštne, že to dievčatko vôbec žije

diddi
15. jún 2009

zatial nie su ziadne spravy....ale dopadli na beton 😢

kili
15. jún 2009

fu 😔

janettba
15. jún 2009

je to veľmi smutné ☹ , som to čítala na web stránke sme a hodinu som tu bulila, minulý týždeň tá búračka, kde boli 3.r dvojky dievčatká, teraz toto... ☹

Ja som inak z okien paranoidná - nikdy ale naozaj nikdy neotváram okno dokorán, iba ak niečo prášim z okna a hneď ho potom zavriem, máme otvorené iba vetračky, na balkóne máme posuvné okná, ktoré sa veľmi ťažko otvárajú a tam vždy nechám takú škárku 15 cm, Simon má prísny zákaz vyliezať k oknu napr. na stoličku a na parapetu som ho v živote nepostavila - no proste môj otec si ťukal po čele, keď videl, ako zaťahujem balkonové okná, keď boli u nás, hovoril mi, že veď sme v kuchyni vidíme na balkón, no ja som mu odpovedala, že sa môže stať, že z kuchyne odíde a na okno zabudne, lebo naši sú zvyknutý neustále vetrať a oká majú dokorán...

Ja pri mojich troch krpcoch zisťujem, že fakt stačí pár sekúnd a nešťastie je na svete - ja sa nemôžem v poslednej dobe od nich vzdaliť a nechať ich len tak, ak musím niečo súrne spraviť, tak ich vopchám do ohrádky, aj keď blačia, lebo ich posledné akcie sú fakt o hubu - Martinko sa naučil vyliezať na konferenčný stolík, asi ho dám z izby preč a potom klasicky lezú obaja na sedačku, čo je tiež nebezpečné...

womenne
15. jún 2009

ja som otom tiež čitala už rano bože je to hrozne hned som myslela či to nieje niekto znamy,chudak matka,otec ten si to bude vyčitat 😔 😔 😔
na beton?bože 😢 😢 😢

ani ja nikdynenechavam dokoran okna len ventilačky,tiež mam z toho strach 😖

womenne
15. jún 2009

http://www.cas.sk/clanok/120737/dvojcata-ktore-...
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

adrolka
15. jún 2009

ježišii baby, čo sa to tu už dejeeeee 😔 😔 😔 😔 , toto nie je normálne!!!! je mi z toho celého zle!!!
baby a o tých dvojičkách 3ročných č osom to tu písala, neviete niečo? žijú? dúúúfam preboha

nana77
15. jún 2009

ahojte!
to je strasne smutne, co sa stalo... ☹ 😢 ... lutujem velmi tych rodicov, paneboze...

womenne
15. jún 2009

adrol neviem ☹
fakt je to strašne po tom članku čo som dala mi až slzy vybehli 😢 😔

lalupa
15. jún 2009

mna to priserne rozplakalo 😢 😢 😢 , nechcem to komentovat,lebo kazdy raz urobi chybu a ak ma stastie, dostane druhu sancu...no ale stale tvrdim, chlapi nie su zrodeni starat sa o deti
je to priserna tragedia a ten clanok, ze dievcatko sa este pokusalo vstat, cela sa tu trasiem...
idem dat pusinky mojim certiciam a pridem 😔

lalupa
15. jún 2009

akurat dnes boli ako vymenene,, nieco ako popisuje katulka, miestami som len stala a neveriacky sledovala... druha od vcera zachvaty placu, musela som ju par krat nechat, lebo som to nezvladala, miestami hystercila, uz jej dochadzala intonacia, tak som si myslela,ze prehana...vkuse na mna obe, rev, no fasa zatazova skuska
dnes detto a navyse zbytocne varim,ked mi nic nejedia, len jogurt, mlieko a chlieb ☹
mam pocit,ze sa mi bambula zacala niecoho bat... k veceru sa to ukludnilo, inac som myslela,ze si to hodim...
prva je taky sprostredkovatel, lebo uz ked mam dost,neviem sa ani usmiat, ona stale nieco vymysli,zacne sa hrat a rehotat, tak je dusno prec 😉 😵

ale po tom clanku a situacii som vdacna,ze mi doma niekto vrieska a pili nervy ☹ ,lebo verim,ze je to docasne a zas budu vesele slniecka 😵

grmitko
autor
15. jún 2009

ahojte,
fungujem na docasne riesenie, cez mobil, ale aspon nieco, urcite lepsie ako nic 🙂

boze toi je tragedia s tymi detmi, preboha, nasi lezu do okien, mam tam sietku, ale vedia sa nemozu o nu opierat, oni tam pozeraju ako rano tatino odchadza a poobede prichadza 🙂 ale uz budem to okno asi zatvarat, lebo mi je az zle po takomto niecom ☹

katullka
15. jún 2009

caute zienky,

sasi, konecne si tu 🙂 Nasi sa hravaju na balkone-mame zaskleny a tie posuvne okna mavam otvorene a je tam sietka, no po tomto ich tam uz nenecham len tak ☹ . Zacinaju si prisuvat hracky a vsade vyliezat a naozaj staci chvilka nepozornosti..boze az mam zimomriavky z toho, chudatka zlate, ja by som asi zomrela.. 😢 😢 😢

lalu, aj ja mam pocit akoby sa Paulinka niekedy bala, od rana krici "maminu, mami, mamina" a stale ju nosim na rukach, len co sa vzdialim uz za mnou place, neviem co je s nou 😒 A kam idete na dovcu?