Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
8. júl 2009

tak mne Sebko vstal predchvilou prave papa,dospaval noci chudatko mal take kruhy pod očami ☹ sa tu prenala riadna burka a ja som sa dozvedela užasnu novinku ktora ma uplne dostala... 😢 ☹
my stym to naštatsie nemame problem maly mi spavju na obed oni by to ani nevydržali a zaspali by samina gauči alebo deke takže vtomto mam štastie klop klop klop občas Niko ale zle vstane a je potom do večera uplakany to vždy na nom vidim ako sa vyspi 😎

womenne
8. júl 2009

videli ste toto??teda super maly sa mi na tom rehlia 😀 http://www.pluska.sk/aktuality/babatka-na-korcu...

yasmina
8. júl 2009

wom uzasne video reklama na evian mnineralku

adrolka
8. júl 2009

jááj baby dobre som sa zasmiala, čo tí vaši malí huncúti vymýšľajú 😀 😵

nestrašte s tým spaním...
zuzka no kolotoč mi ani nehovor, tiež mi z toho už švitorí 🙄

grmitko
autor
8. júl 2009

jej Dani to je uzasne video 🙂 som sa pobavila 🙂

kamaratom sa dnes narodil syn, Viktor, 3400 g a 50 cm, tak muz ide zapijat, chcela som ist aj ja, ale ziao nema nam kto strazit deti, tak ja nemozem ist, co ma mrzi, sestra ma velmi sklamala, raz za 3 roky od nej chcem aby mi postrazila deti a aj to sa na mna vys.rie ☹ ☹ som z toho sklamana 😒

kiwuska
8. júl 2009

janka, krasne aj s detickami. blahozelam. ako ste to zvladli? a cesta? dufam ze vsetko dobre dopadlo. mna to caka v utorok

grmitko
autor
8. júl 2009

jani krasne fotecky, este raz srdecna gratulujeme k titulu 🙂

womenne
8. júl 2009

jani superfotky,teda už maš potom šikula si 😵 ta posledna fotka je dobra aj komentar 😀

Saši ☹ mamina nemohla?

kiwuska
8. júl 2009

xixi ta posledna batmanovska 😀

jankabambulka
8. júl 2009

Ďakujem . neposlúchli sme a dali sme malej štvrťku kinedrilu a prespala a nevracala . svokrovcom sa po ceste spôť pokazilo auto a v servise nevedia čo mu môže byť. asi už ani nepôjde ☹ . ale inak bolo fajn a boli sme sa najesť v doteraz pre mňa najkrajšej najlepšej... kolice. jedlo bolo viac ako svelé... skrátka supiško a pre deti bolo spravené tak že je tam aj pieskovisko, ohrňače, autá, kúu na kreslenie.. pridám fotku i Ke´ˇd to tam asi ani tak nebude vidieť ale potom to hneď zmaže aj čo sme tam s rodinou mojou teda a po mojom boku stáli svokrovci a na opačnej moji rodiačia ..

jankabambulka
8. júl 2009

http://www.maguradonovaly.sk/docs/koliba_foto_l...
ale idem pridať moje fotky s tade

womenne
8. júl 2009

tak ste si užili čo? 😵 my sme tiež boli na obede ked moj promoval so svokrovcami a oni mali potom ešte doma oslavu,ja som musela do prace 🙄
teda tak to je super reštika kde sa to nachadza?a kde si vlastne chodilado školy?

grmitko
autor
8. júl 2009

Dani maminka robi, skusam sa jej dovolat, uvidim, mozno pride na dve hodky ona a ja budem moct ist za nimi 🙂

lenkamt
8. júl 2009

ahojte baby 🙂
nestiham dočítať aj keby som neviem ako chcela 😒

dúfam, že sú všetci zdraví 😵 a dodatočne gratulujem všetkým oslávencom + promovateľkám 🙂

moja ségra mala promocie minulú stredu, akurát sme boli v turecku, bolo super, fotky sú tu:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Turecko2...

čo sa tu zaujimavé udialo??????????????????????????????????

jankabambulka
8. júl 2009

chodila som kuk album - robila sašenka 😉
koliba na donovaloch 🙂

kiwuska
8. júl 2009

leni nejde mi to otvorit, sak vydrzim 😎 uz som zvedava
saska, skoda, viem ako sa popri detoch ziada trosku zmena. snad mamina pride

kiwuska
8. júl 2009

jani, naaadherne a ty si kde??????

lenkamt
8. júl 2009

Kiwu neviem prečo ti to nejde, baby tu z mk si to pozerali v pohode, ale mne doma napr. cez explorer to ide a cez mozzilu nie, tak možno preto.

kiwuska
8. júl 2009

ale ze nvie najst server, ono to asi pojde neskor. skusim. my ideme na dovcu koncom mesiaca. uz sa tesim.

womenne
8. júl 2009

Ježiš to jedlo vyzera neskutočne užasne mne až teču sliny 😲 teda to ste tam mali každy den?by som sa vykrmela jak ... 😀

jankabambulka
8. júl 2009

waaau leni krásne . aký to je rezort??? aký hotel ?? tak tam pôjdeme nie tento rok ale na budúci .. ešte raz waaaau .
to ste tam boli asi s tvojou maminkou a segrou?? či sa mýlim?

janettba
8. júl 2009

Jankabambulka - veľká gratula!!! 😉

Leni - vitaj doma, úžasné fotečky, museli ste sa mať báječne... 😎 😉 Ako ste zvládali baby, dalo sa??? Mali ste dobré, že ste tam mali aj posilu, čo asi pomohla aj so strážením. 🙂

mima595
8. júl 2009

Yas - minule som videla, že pisala Kili do alternativnych mamiciek, takže žije 😉

kiwuska
8. júl 2009

leni, wow, krasne 🙂 super vyzeras mas krasne vsetky tri babule, este som nedopozerala, isla by som hned, a tie mnamky, prehltam slinky, ja totiz chudnem. muselo byt super. idem sa pokochat dalej 🙂

womenne
8. júl 2009

ja si ich ešte stale pozeram neskutočnekrasne 😵 Leni a male nemali nejake problemy?jedli to čo vy?či si mala pre nich?

lenkamt
8. júl 2009

boli sme tu - http://www.medina.sk/katalogMedinaSk.aspx?akce=...

bolo tam ako v rozpravke, to jedlo neskutočné, také mnamkové koláče som v živote nejedla.

a bolo tam 5 párov dvojičiek - 12roční chalani jeden ryšavý druhý čierny, potom rovnakí maďari, my, ešte jedny dievčatká ale tie odišli v hneď ako sme tam my prišli , no a potom prišli 1,5ročné jednovaječné dievčatká, narodili sa trojkilové, ale teraz vyzerali úplne ako 9mesačné, aj ich mama vravela že to nechápe prečo sú také malé 😕

no a ségra s maminou super pomáhali, som zregenerovaná a pripravená na ďalšie boje 😀

womenne
8. júl 2009

tak super že sisi oddychla 😵 ja tu hustim do mojh a ukazujem mu fotky a hikam tu 😀
naši stale vymyšlaju kym zaspia aj 3x pit teraz Niko nabonzoval Seba že ma auto pod perinou 😀

lenkamt
8. júl 2009

Wom - jedli všetko, aj pili všetko, dokonca som im dávala aj ich polievky a v pohode 🙂

toto som písala do levíčat:
bolo super, vstavali tam o 8, potom spali od 13.30-16.00 a vecer sli spat o 22 po minidisco kakali na serble , cikali do travy ale po cupiacky same, co sa tu neda moc realizovat plienky som doniesla spat nemky sa troska pohorsovali ze curaju do travy, ale ja som sa zas pohorsovala ze ich 4rocne deti maju plienky jedli a pili sme vsetko, uplne super strava baby boli cele dni vo vode, verca v miniklube

inak zbalene sme mali dva kufre, my piati 26+10kg, dvojice pred nami mali 28+16 a podobne ked som tam jednej vravela ze mame aj sunar, plienky, termosku a serble tak nechapala

perlicka dovolenky - casnik pred baby zo srandy postavil na obed dve piva a jasne ze MOJE deti tie piva schytili a logali nazvali sme to stylom slovak children nasa povest sa rychlo rozsirila a pri kazdom bare nam nukali dve piva pre twins ked nahodou niektora spadla tak uz kricali no beers

cesta tam - vyrazili sme na obed, takže celú cestu do ba prespali v aute, na letisku sa vylietali a po kinedryle v lietadle hodinu spali a 1,5h behali pomedzi letušky😀 z letiska do hotela spali v autobuse, prišli sme tam o 23.00 najedli, zaľahli ráno vstali o 8 a držali si režim až do konca, cesta domov, v autobuse kukali na bordel popri ceste, v lietadle zaspali a spali až dodnes rána do 7, takže nabehli zase na normálny režim, úplne bez problémov, sama sa čudujem 😅

grmitko
autor
8. júl 2009

Leni kraaasne fotky 🙂 inak 14.8. sme v martine, tak ak mate poobede cas radi vas uvidime 🙂 teda taky je zatial plan, ak by sa nieco menilo, dam vediet 🙂