Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
18. máj 2009

dobre ranko yas fotky sukrasne aj ubytovjka nadhera 😵 😵 😵 my smeprave vyprevadili tatika do prace a pozerame rozpravku 🙂 dnes nam montuju žaluzie hura,len neviem kedy mame čakat do 15.00 😝

adrolka
18. máj 2009

ahojte 😉
yasmi, tie fotky sú fantastiše 😵 😵
u nás tiež žiadne rozprávanie nehrozí. len také blablatiny.
T mi ale aspoň rozumie, ked ju poprosím aby mi pomohla- napr. že vyhoď plienku/smietku do smetiaku ta kto spraví, dokonca dnes ráno aj poprosenia sama vyhodila- ona je taký pracant. A zoberiem za kuku, ukážem jej že toto je plienočka tu je smetiak takto to vyhodíme, ale kašle na to z vysoka. 🙂 ešte stále verím, že to je len jej povahou. 😵

yasmina
18. máj 2009

adrolka wom...dakujeme 😵
wom. to teraz budete do 15tej doma cakat na montaz...ufff ale aspon uz budete mat vsetko a nebude vam svietit slniecko 😉
adrol. u nas nehrozi nic, ani pocuvanie, ani rozpravanie len zlostenie....

lalupa
18. máj 2009

yas, ty koza a kost 😀 stripterka by sa mu teraz velmi hodila 😖 😀 , na formulu ani nie, to skor ja 😀 a rovno si aj zajazdit 😀
on biznis veci neznasa, ma plno gombikov odo mna,ale najradsej chodi lezerne elegantne
asi poriesime dovolenku, snad nieco koncom augusta,lebo sme obaja skapani a vycerpani
ja dnes zacinam ATB, kurnik, fasa rok
babule spinkaju, idem aj ja

yasmina
18. máj 2009

lalu M. ide tento tyzden smer zapad sa zastavi v sojke omrkne to da si ukazat izby...dame nejaku rezervacku dokonca ked rezervujes do konca maja este 15% z ceny dolu....zaujimaju ma rodinne izby 2 x spalna, obyvka a kupelna dam mu to pofotit...tak ti potom napisem info

womenne
18. máj 2009

hurra mame žaluzie 😵 😵 😵 velka vdaka vynalezcovi 😀
idem rychlo varit nemam nič som doteraz upratovala okna ☹

jankabambulka
18. máj 2009

ahojte
prosím Vás, viem , že máte zväčša o hodne menšie resp. mladšie deťúrence ale možno mi budete vedieť poradiť

dcérka 11r. má stále od večera bolesti okolo pupíka, čo by to mohlo byť?? začalo to večer, aj ju prehnalo, potom v noci chodila , že jej je na vracanie a bolí ju bruško a dnes bolenie bruška - ale len v okolí pupíka....
ĎAKUJEM

smartik11
18. máj 2009

Ahoj jankabambulka!
Nie som odbornik ale oko to opisujes vyzera to na crevnu vyrozu,mala by lezat v klude a pit cierny caj po pripade sa obrat na nejakeho pediatra.Ak sa to nezlepsi tak rano treba ist vyhladat lekarsku pomoc.

womenne
18. máj 2009

Jani a nemože to byt aj slepak??skus je stalčit na opačny bok.Určite nasadit dietu avela čierneho čajiku.

smartik11
18. máj 2009

womenne! Ahoj,keby to bol slepak bolelo by ju skor dole v oblasti vajecnikov .

Jankabambulka nech si lahne na hrbat a jemne nech pokrci kolienka a skus jej jemne preist rukov po brusku a uvidis kde presne ma tie bolesti,ak je to na pravej strane dole tak to moze byt aj slepak ale ak je to vysie tak len nieco zo zaludkom.

womenne
18. máj 2009

tie bolesti bruška su hrozne ja to priam neznaam a to iste pre deckach strašne ☹

smartik babulky su už velke ako sa mate??ja stale zhanam školku v stredu sa idem do jednej spytat hadam nas vezmu 😉
aj teba baby tak neposluchaju ako mna moji???dnes sme šli von po burke a podme hned do blata taky sme šli do obchodu 🙄

smartik11
18. máj 2009

womenne ano mas pravdu deti ma tak posluhaju ze niekedy mam pocit ze rozpravam k stenam 😉 😠
Niekedy sa poadri ze aj posluhaju🙂 😵 😵 😵
Aj my sme mali dost zle skusenosti zo skolkou ale uz je to ok🙂
Zrovna teraz riesime ich iminitu lebo ju maju oslabenu tak som zvedava ked pojdeme na vysetrenie k imunoalergicke co si pre nas priparavy🙂

Ako nahle nastupily do skolky skoro kazdy mesiac boli doma ,sopel,kasel atd uz som sa bala ze to neprestane 😒 😒 ale pomali sa z toho dostavame.

Tak ti drzim palce nech mate viac stastia ako my🙂 😉 😵

kiwuska
18. máj 2009

janka, chod radsej na pohotovost. my to tu asi nevyriesime a slepak nie je svanda, nech si si naistom.
ucim ucim, este tyzden vydrzat..

elenita
18. máj 2009

Ahojte krasky, zajtra mam posledny a najtazsi den statnic, drzte mi prosim palceky. Potom sem uz dufam budem chodievat castejsie 😅

kiwuska
18. máj 2009

drzim palce, mna to caka bud.tyzden v pondelok a stredu🙂

grmitko
autor
18. máj 2009

elenitka budem na teba mysliet 🙂

ivanka na vas myslim kazdy den a chlapci sa uz nevedia dockat, tak nech to mas rychlo a uspesne za sebou 😉 aby sme sa videli 😉

lalupa
18. máj 2009

smartik, wom moze mat pravdu, slepaky nezacinaju ukazkovo bolestou vpravo dole, to az neskor, zacinaju skor neurcitymi bolestami bruska, pocitom na vracanie, pripadne vracanim, hnackami, deti lokalizovat bolest nevedia, ukazuju na cele brusko, je priznak akutneho bruska- je silne napnute, nevidno peristaltiku, prdiky a stolica neodchadzaju, brusko moze byt nafuknute, tvrde ako doska a priserne bolestive, horucky, vtedy necakat a utekat na chiru, prva vec leukocyty
wom dala dobry znak,ale treba ho vediet urobit spravne

ja sa stavam prisernou mamou, som len doplnkova mama a moja funkcia je len porodit ☹, som troska, vsetko sa na mna sype, som slaba, dnes som sa citila ako vecer pred EU
baby spinkali od 10 do 13,30, druha dokonca do 15,15, mama ich chodila kontrolovat, ci su oki
uz som nestastna, mam plno planov, ale nevladzem nic

eli, budeme na teba samozrejme mysliet a drzat palceky, a cakat,kedy nam oznamis dobre spravy!!! 😉

grmitko
autor
18. máj 2009

lalu drzim palceky nech sa das skoro do poriadku, musis byt raidne vycerpana z toho vsetkeho ☹

yasmina
18. máj 2009

lalu chuda moje ☹ ☹ ☹ ☹

lalupa
18. máj 2009

dikes babulky, snad to uz do par dni prejde, ved to nie je normalne...totalny syndrom vyhasnutia

elenita
18. máj 2009

Dakujem za podporu 😵
kiwi, tak aj Ty sa drzkaj potom 😉
lalu, neviem, o co ide? 😕

helka1
18. máj 2009

Ahojky,
Lalu !!! Co su to za depresivne myslienky! Odozen ich prec ! MUSIS sa dat dokopy a k tomu patri oddych, aby si sa neskor mohla venovat bambulkam !!! Plany odloz na neskor, urcite ich zrealizujes ked bude ten spravny cas !!!

Elenita drzim palce na zajtra !!! Drz sa !

jankabambulka
19. máj 2009

LEUŠKO A DOMKO 😵 😵

Všetko dobré k Vášmu sviatku,
prijmite naše želanie,
V radosti svoj život užite,
matej vždy, po čom srdce túžite,
nech Vám zo dňa na deň rastie
láska, blaho, pokoj, šťastie!

jankabambulka
19. máj 2009

elenitka kiwuška - držím vám päste - koľko pästí - toľko štestí

mne držte 28.-ja mám ale tušák , že nespravím 😢

nana77
19. máj 2009

saska, Leuskovi a Dominikovi zelame vsetko najlepsie k dnesnym 3 rocikom!!!!! vela zdravia, stastia, lasky, radosti, spokojnosti a veselych dobrodruzstiev!!!!!! paaaaaani, vy ste uz velkaci!!!!!

womenne
19. máj 2009

Ja som že budem prva 😀 takže Saška Leuškovi a Domkovi želame zo srdiečka vela zdravička,štastia,lasky,milujucich rodičov a vela novych zažitkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

baby to uteka a my starneme 😢 😀

adrolka
19. máj 2009

dobré ránko- grmi k vašim krásnym 3. narodeninám vám prajeme všetko len to najlepšieeeeeee 😵 😵

yasmina
19. máj 2009

Saska este raz blahozelame!!! mate prianie od nas na Facebooku 🙂

kiwuska
19. máj 2009

Sasi aj my zelame leuskovi a domkovi vsetko naj naj naj, a dufam ze bud.tyzden aj osobne pogratulujeme, papa

diddi
19. máj 2009

Leuskovi a Domkovi vsetko naj,naj!!! 😵