Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
7. aug 2009

zinus IP 😉

jankabambulka
7. aug 2009

ahojte, prosím bol už niekto z vás na dovolenke na blatone. teraz som to hodila do vyhľadávača. ke=dže skrz prácu môjho chlapa-potápača nemôžeme na dolenku normálnu , rozmýšľam len takto vybehnúť niekde a balaton mi napísalo 330- 390km. a to sa dá spraviť za 4h čižeby sme tam mohli ísť na 3dni. aspoň niekam, alebo nemáte pre mńa nejaký iný tip kam na tak krátky čas 3-4dni?? ďakujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jankabambulka
7. aug 2009

no a teraz som mu volala, že keby sme išli aspoň tam a hovorí, že nie , vraj tam bol a to nie je dobré. kruci a ja chem na dovlenkúúúú. som koza , že som nenástojila aby sme išli v júli 😠

adrolka
7. aug 2009

janka, balaton je super miesto, hlavne dole na juhžnej strane, voda tam je po plytká, ideál pre deti. najlepšie je tam na tej časti Zamárdi. tam je vstup na pláž zadarmo. Ale pozor, Balaton je celkovo drahý, asi ako chorvátsko (hlavne čo sa týka jedla) Naši svokrovci tam teraz boli so švagrinou a malou, veľmi si chválili vodu, malá bola v kuse vo vode, dospelým tam bola voda po pás....ale to potápačovi asi nebude kóšer. 😅 😅

adrolka
7. aug 2009

píšem jak hotentot 😒

lenkamt
7. aug 2009

ježiš fakt Domko mal meniny, bože baby veď sa pripomínajte, to sa nedá ustriehnuť 😖 dodatočne všetko naj

Saši - jasné že budeme doma, to by mi Verča neodpustila, keby sme sa nestretli 😀 tá sa furt na vás pýta 😀

inak ahojte 😀

my sme už s Lenkou absolvovali dnes ráno očkovanie - druhá hexa a ani nemrnkla, hrdinka moja 🙂

jankabambulka
7. aug 2009

adrolka - jemu to bude asi jedno či tam bude potápať -on je profesionálny potápač, čiže v robote stále potápa ☹ . tam ide o nás, aby sme išli k vode, ale tam ma zahatil že nie, vraj tam kedysi dávno bol a to je ako u nás rybníky, špinavá voda.. 😖 . mňa asi trhne a tak som sa tešila na dovču a skrz jeho prácu sme doma . ach joj. ale počula osm , že aj kdesi v maďarsku je niečo dobré nejaká lokalita na kúpanie ale veru nespomeniem si na názov..

idula
7. aug 2009

Ahojte baby, občas sem nakukbem, prečítam, ale nemám veľmi čas na písanie. Ste tu už veľmi zohratá partia, tak dúfam že sa môžem pritať.
Naši chalani sa chystajú v septembri do škôlky, mám z toho trošku obavu, ale verím že to zvládnu, keďže sú dvaja. S oslavou menín to riešime aj my tak že dostanú darček obidvaja, nie veľmi drahé darčeky, nejakú maličkosť, alebo dostanú darček spoločný. Môj muž je tiež z dvojičiek a vždy dostávali darčeky obidvaja, aby nebolo tomu druhému ľúto.
Iva3m ahoj, aj ja som z NR. Odkiaľ si presne?

lalupa
7. aug 2009

pre pana jana baby, co necitate vsetko??? ved som v utorok gratulovala dominikom, ale moja, chyba, pamatala som si iba janetku, lebo zdrobnelinky u sasky mi do hlavy ako kalendar nejdu, ospravedlnujem sa, materska... ☹

kiwuska
7. aug 2009

baby tym co nejde otvorit album na FCB skuste tento link malo by to uz ist
http://www.facebook.com/album.php?

kiwuska
7. aug 2009

pardon toto by mala byt spravna adresa🙂
http://www.facebook.com/album.php?aid=2034330&i...

vieruna
7. aug 2009

Ahojte
mozno si ma niektora este aj budete pamatat. Vidim ze tu to dvojickami zije vo velkom 😉
Darceky pre obe dvojcata su podla mna uplne v pohode. Synovcom sme vzdy nosili obom darceky, aj ked nie su dvojcata. Ved by toho druheho rozpucilo od jedu. Aj ked sa narodili nase tigre a chodili ludia na nich kukat, tak kazdy im nieco priniesol. Vacsina ludi si spomenula aj na Andrejka, ale ked niekto nie, tak som mala ja v zalohe aspon cukriky. Ved to nie je uplne o tych daroch, ale o pocitoch tych deti nie?
Nasi rastu ako z vody. Chodia popri nabytku, vyliezaju na schody, starsiemu beru hracky. No proste waterloo 😀 Najradsej ich vsetkych zbalim a vypadneme von. Mame za sebou aj uuuuplne zle obdobie ked bola zima a starsi spracovaval ziarlivost 😠 To uz mame myslim za sebou a teraz sa velmi tesim na bitky a vadenice o vsetko mozne aj nemozne. Esteze nasi susedia nic nepocuju a nevidia 😀 Dufam, ze sa mi podari sem nakuknut castejsie 🙂

zuzka0807
7. aug 2009

ahojte,

chcela by som sa spýtať, či ste využívali lehátka/sedátka, či ste boli spokojné, či tam bábätká chceli byť. rozmýšľam o kúpe senzorických sedátiek fisher price cez bazár, tak či to bude mať význam, aby sme nevyhodili peniaze zbytočne

a ešte či používate nosiče, klokanky... aký je váš názor? má niektorá z vás skúsenosť s ergonomickým nosičom manduca?

grmitko
autor
7. aug 2009

caute, tak domko ma kasela asi z alergie, dala nam sirup na alergiu ze uvidime co to spravi, mam ho davat obom, aj ked ja mam uz davnejsie podozrenie ze domko ma asi na cosi alergiu, lebo od jari do jesene ho rano trapia skarede kasle a sople, ale iba rano, cez den je klud

dracikovci!!!!!!!!!!!!!!!!! vy ste u nas na ihrisku a ty ani nezavolas 😠 😠 😠 potvora jedna, ale pristane vam to u nas, ked nahodou pojdete cez vikend, urcite daj vediet 🙂

leni aj my sa na vaaas moc tesime 😵 😵

dakujeme k domkovym gratulkam 🙂

adrolka
7. aug 2009

čaute baby 😎
júj, grmi, dáš ho aj nejako vyšetriť, aby ste zistili na čo môže byť alergický? už je pomaly zázrak, ak niekto nemá alergiu.
zuzka0807 - no my sme mali tiež fisher price- nové, potom som ich predala na mmb. mala som dva druhy, aby sme nemali rovnaké, boli obidve 3v1. boli super, ja som v tom aj niekedy pohojdala, uspala, pekne v tom ležali. potom som ich v tom aj krmila, ešte aj keď iba mliečko papali. ja môžem, len odporúčať, ale taký 3v1, aby si ich vedela využiť čo najdlhšie. ja ťapa som ich predala, lebo mi jeden čas už potom v tom nechceli byť, ale teraz som ich mohla využiť ako fotelky pre ne. teraz ľutujem, že som si ich nenechala 🙄

super, že k nám prišli aj nové dvojmamičky 😉

grmitko
autor
7. aug 2009

adrol. dokina povedala, ze uvidime do spravi ten sirup co nam dala a potom ako budu znasat nastup do skolky a potom mu da vysetrit krv a posle nas na alergologiu, tak uvidim potom

dracik1
7. aug 2009

grmi, by som ta zavolala, ale bola som tam s kamoskou/ aj vcera/ ...potom dosiel MM a bolo toho vela a museli sme este ist nakupit... 😀 , grmi, dodatocne Dominikovi vsetko NAJ / boze tie meniny su moja nocna mora/, chudatko moje, prajem skore uzdravenie 🙂

ahoj zuzka, my sme mali lehatka, obycajne polohovacie a perfektne sme ich vyuzili, na 200%.....vyuzivali sme ich cca do 7 mesiacov, potom sa uz chceli plazit...ale vyborna vec aj na prve prikrmy..

vieruna, som rada, ze aj zijes...dava ti to zabrat 3 deti 🙂

dracik1
7. aug 2009

zabudla som napisat, ze u nas bol dnes 20 min boj o motorku, baby, maju 2 UPLNE ROVNAKE MOTORKY....ale napriek tomu, strasne pistali.........druha ich nezaujimala, to bude takto STALEEEEE??????? som zatvorila balkon, lebo na detskom ihrisku to nahlas komentovali a niekto sa na tom dobre zabaval...ale verte, mne sa to zdalo zabavne asi 10 min potom nie 😝 ...som zobrala a motorky schovala 😒

kiwus , dovolenka na foto vyzerala uplne super, taka dobra atmoska, mali su fakt fesaci...hlavne ta foto s tymi modrymi dverami...inak baby, mali kiwuskovci su fesaci nielen po mamine, ale aj po ocinovi, sme ho dneska stretli v potravinach, velky fesak a sympos 😉

dracik1
7. aug 2009

a este som zabudla, prosim poradte ako umyvat hlavu dietatu, ktore ma panicky strach zo sprchy??????

grmitko
autor
7. aug 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=22182&id=...

dracik, no tak ti odpustam 😉

a asi ta nepotesim, ale ano bude to tak este dlho tie bitky o jednu vec 😀 😀 😀 neboj zvyknes si 😉 😀

womenne
7. aug 2009

saška byt tebou pytam sa skor aby nasadila pripadnu liečbu,tym že nastupia do školky neliečeny sa to ešte zhorši a testy sa nesmu robit ked su chory a 2 tyždne po akychkolvek liekoch.Je to dost tažke ustriehnut viem podla segry 😖

Ja si už neviem rady s Nikolasom poradte mi PROSÍIIIIMMMM 😢
on cely den vrieska,robi prieky,nepočuva ma robi naschval,ked mu poviem obleč sa neoblečie sa a ide sa hrat,pritom Sebastian je už oblečenya vždy čakame len nanho nakoniec dostane na zadok a obliekam ho ja.Teraz zase vyvadzal a nakoniec dostal po zadku,už si snim fakt neviem dat rady 😔 Ako mam docielit aby ma rešpektoval????

dracik1
7. aug 2009

sasi, to je zuzka 25? boze, ked som si pozerala kiwus foto na FB sa mi nejako zacyklil PC, som ho musela vypnut 😕

sasi, len sa vyzdravte, toto teplo je pre deti na nervy, nasi dnes spali doobeda 20 min, poobede 45 min, hroza 🙄

jezis, mam byt na deti prisna od mala? baby, co poradite?

grmitko
autor
7. aug 2009

dracik ano to je zuzka25 😀

dani ja ti neporadim lebo ja mam ten isty problem s domkom ☹ nerespektuje ma, ignoruje ma, nepocuva, nakoniec to konci tak ze dostane na zadok ☹ ☹ tiez ma to trapi, uz som sa aj k psychologicke pytala, ale dokina povedala, ze pockame ako sa bude spravat v skolke

womenne
7. aug 2009

dračik nepomože ☹ ved počkaj zachvilu sa budete farbit ako ja čo budete šedive 😀 😉 ja sa vždy necham vyprookovat a potom lutujem aj teraz som ho vystiskala 😠

proste asi maju tie svoje obdobia lenže Nikolasa to chyta každe 2 tyždne 🙄

grmitko
autor
7. aug 2009

dracik prisna na deti od mala musis byt, inak to nejde, ja som tiez, ale uz mi to nejako prerasta cez hlavu, moj muz sice tvrdi, ze som na nich makka, ale to len preto, lebo on vsetko riesi bitkou a ja sa im snazim dohovorit

katarinka123
7. aug 2009

ahojte uz som tu dlho nebola .stale sme vonku alebo dakde inde.no ved mame pekne slnecne leto 🙂
vitam nove mamicky .

womenne
7. aug 2009

Saši no presne ja mu stale dookola vysvetlujem čo smie a čo nie a on just spravi napriek 😖 Saši mame rovnake povahy synov čo?

grmitko
autor
7. aug 2009

dani to mame, ja som uz na nervy z neho, Leo si da povedat, posluchne, je to taky poklad, ale Domko, to je des, vsetko co poviem neguje ☹ ☹

dracik1
7. aug 2009

sasi, prosim ta, nepises nahodou o mojich detoch? sasi, ja som na nich prisna, podla mna az prilis , wom aj mna mrzi, ked mu jednu dam po ruke al. zadku, alebo mu capnem aj 3, ach joo. dnes som mala z toho dost depresiu ☹

katarinka ahoooj 🙂 , vzdy ked ideme okolo Beladic ku svokrovcom , myslim na vas

grmitko
autor
7. aug 2009

ano dracik o tvojich, o mojich, o dankinych 😉 😀 😀 😀

ja tiez nemam radost ked mu musim dat na zadok, ale zial inak to nejde, povedat si neda, si mozem aj hubu zodrat ☹ ☹