Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
8. aug 2009

Ahoj Kati 😉
ja mam dnes volo upratane je a tatiko vari 😎

katarinka123
8. aug 2009

NOOOOOOOO tak to mas veget.tak mozes robit rozhodcu medzi deckami.ja to robim uz od rana stale sa o nieco biju.
uz som snich unavena

jankabambulka
8. aug 2009

dobré ránko
nám tatik išiel na stavbu , borka ide do prahy na dovču a my traja varíme. chcem si uvariť aj na zajtra , lebo tatik sľúbil výlet. tak hneď o 7 som karmenádlu naložila spolu s vykosteným kolenom /ak ste to neskúšali, tak tie dve chute sa premiešajú a vznikne lahodné mäsko, mäkunké, šťavnatučké.../ postavila som slepačí vývar a doň om dala tú kosť zo stehna. už som to raz tak spravila a bolo to supiško.
babenky v útorok som mala dostať krámošky prvý krát od porodu a nič.... v pondelok som ale bola u dokiho a ten ma pozrel-bežná prehliadka - a sa smial no poďme , pozrieme či tam niečo sa nusídlilo a NIČ a teraz mi krámošky meškajú..., 😨 😅 . neviete prečo?? či to je tým , že om prvý krát vysadila antikonc. alebo prečo???

katarinka123
8. aug 2009

jani a to si preco este nemala od porodu,ty si ich doteraz kojila?

womenne
8. aug 2009

Katka ani mi nehovor,vstavali sme o 8.00 a odvtedy Nikolas ziape,plače 😝 a to je len chvuilu hore som zvedava čo bude do večera 😖

jankabambulka
8. aug 2009

jááj a ešte sa chcem spýtať, akú máte skúsenosť. totiž ja mám tú nuvaring /antikonc./ a v útorok si už mám nanovo nasadiť. môže byť , žeby som takto na prvý krát nemala menz.?
inak hlava ma tak bolí ,fakt ako nikdy. nebýva to aj pred menzesom?? ako to vy máte pred ich nástupom ?? máte bolesti alebo kŕče?? ja som doteraz nikdy nič také nemala a vždy na deň ako hodinky... NECHÁPEM TO

katarinka123
8. aug 2009

won ja som hoire uz od siedmej a tiez domko je upistany ale uz sa tesim ked o dvanastej zalahnu a bude aspon chvilu pokoj.
jani ja mam vtedy len take nafuknute brucho ale inak nic.ani ma nebolieva pri rtom brucho ani nic.nastastie

womenne
8. aug 2009

o Katu sme na tom podobne už sanmeožem dočkat poobednajšieho spanku.Som dnes chcela ist ku kaderničke ale zabudla som sa včera objednat ☹

som nas...ta bo sa mi uvolnila vložka čo mi dala včera do zuba 🙄 ja mam take slabe zuby dokelu 😔

jankabambulka
8. aug 2009

hej. ja som ich doteraz kojila teda prestala som pred mesiacom ale to mi na tú antikoncepc. čo som mala hneď dal ten nuvaring, lebo pri prechode z tej azalie je vraj lepšie hneď nasadiť bez prestávky a až potom nabehnuť na systém 3tt ant. a týždeň bez . a teraz som teda prvý krát bez antik. ale aj bez krámošiek a som z toho akási podráždená , že ich ešte nemám ...
my sme výnimočne hore pred šiestou a nie o 5h. ale o 3.30 čaj a 5.10 mlieko 😖 čiže spánok úplne o ničom

womenne
8. aug 2009

Jani vy ešte krmite v noci?ja som sa už vtedy snažila uplne odučit aby spali celu noc.O kolkej ti chodia spavat?

ajka72
8. aug 2009

janka mne pred kramošami sa zvyknu naliať prsia, asi dva dni pred som dosť nervozna a požeriem všetku čokoládu aku nájdem doma, mám aj vačšie bruško ktoré niekedy boli a niekedy nie, bolieva ma hlava a v deň keď dostanem m., tak sa mi chce hrozne spať, bože ako je dobre chlapom keď to teraz čítam 😀

ajka72
8. aug 2009

no musím sa pochváliť dievčatá si už pekne sadnu na nočník a čurkaju ale len keď maju hole zadočky, keď im dám nohavičky tak si ich zabudnu dať dole resp. im to tak ešte nejde a čurkaju do nich a kričia čuram, ale ke´d su bez tak pekne keď im treba tak sadkaju a čurkaju alebo kakaju,pekne ich pochválime, zatlieskami a vzájomne si daju pusku su rozkošné hotový riruál 🙂 joj som rada aj za tento uspech, verím že postupne sa naučia dať dole gatky a potom budeme cvičiť vonku bez a nakoniec aj v noci, ale to je ešte dlhá cesta, ale som rada aj za tieto uspechy 😵 😵 😵
janka možno sa tvoj organizmus spamatáva že si skoničla s kojením potom ant., musí si na novoty zvyknuť určite ti to príde 😉

jankabambulka
8. aug 2009

spať chodia okolo 19- 19.20. a to sa navalia kaše miško okolo 280-310 a katka trocha okolo 150. ale tá prespí celkom v pohode ale miško 😠 . potešila som sa ked bol posun hodín. hovorím si bude posun o hodinu a nebude teda vstávať o 5 ale o 6 ale prd. posunul si to aj on!!!skúšali sme ho asi cca týždeň dávať spať neskôr okolo 21 h nielen že nevládal vydžať dovtedy a to viac mnj polo spal mpolo bdel ale ani po týždni sa posun cstávania neupravil.
čo sa týka kŕmenia- júúj už toto máme pokrok on by bol schopný cucať aj v noci o 1, 3, a 5h a to nie cuckať ako cumlik ale natvrdo jesť.ale to už máme za sebou. tak sme najskôr asi mesiac sa prúčali z mlieka na čaj . a to boli vresky. veľakrát zobudil aj katka tým rikom aj barborku cez 3 steny!! oklamať sa nedal. no tak teraz má čaj. katka našťastie už dávno sa budí len okolo 3-4 čiže raz za noc ale to keď jej dám hned v začiatkoch mrkania potiahnuť čajík tak spí ďalej /ale ona celkovo vypije len trocha mlieka nie ako mišo liter aj viac../
po dvoch týždňoch takto skúšania s čajom som chcela skúsiť ho úplne vynechať ale to nešlo to aj hodinu bučal len aby ho dostal. skrátka je to mliekačofil...
neviem ako nˇn, dokina povedala, že sú deti čo skrátka musia v noci mať.. tak neviem.
PORAĎ PROSÍM ako si ich ty odnaučila. ĎAKUJEM

ajka72
8. aug 2009

katarinka práve som pozerala fotečky máš rozkošných chalošov len prosím ťa ako dvojky rozoznáš su na neroroznanie 😅

katarinka123
8. aug 2009

jani to si pekne vydrzala.
ja davam nasich spat oklo 20:45 potomsa maximum preberu okolo polnoci daju si caj a potom okolo 4 mlieko
a vstavaju oklo 7
niekedy aj skor.ale vedia v noci byt aj castejsie hore ked sa im zadari

katarinka123
8. aug 2009

ajka ja si to moc nemyslim
ale musim dohodit nejake nove
a tieto dat prec.lebo som zase nafotila ako diva.
a musim sa vam pochvalit davidko na mna vykrikuje nie mama ale po novom katka 😀

ajka72
8. aug 2009

no to aj moje dievčatá mi začali hovoriť aja, ajka, a mužovi Rene, samozrejme bez r, jene 😅 , a Lenka mi hovorí mamka, a natálke natálka 🙂 keď hovorí to k v slove je rozkošná 🙂

ajka72
8. aug 2009

inak lenke a lucke k ich dvom ročkom všetko naj naj naj, 😵 😵 😵

katarinka123
8. aug 2009

aj mne povie ze chatka nie katka
ale ved sa len uci ma len 15 mesiacobv

katarinka123
8. aug 2009

aj mi sa pipajame kum gratulacii

jankabambulka
8. aug 2009

aj my prajeme lenke a lucke všetko naj naj naj - hodne zdravia , šťastia, lásky. nech sa im tie jazýčky rozpletú do výrečníc, ...

jankabambulka
8. aug 2009

ajka - super , gratulujeme k nočníkovaniu.
náš miško volá na katku - ka-ka a to t ako keby zjedol povie ho tak zadne. ale rád na ňu volá aj kata a zasa to t ako keby zjedol. srandovný je. a katka??? ta nepovie skoro nič ale o tom sú tie dvojvajcové dvojíčky - každé je iné a tieto sú extrém.rozdielny 😀

katarinka123
8. aug 2009

jani ja mam jednovajecne,ale poviem ty kazdy su iony aj povahovo.aj recovo.davidko je viac vyrecnu

grmitko
autor
8. aug 2009

Leni,
Lucke a Lenke zelame vsetko najlepsie k dnesnym krasnym 2. rockom, zelame im vela zdravia, stastia, lasky a nech posluchaju rodicov a robia vam len samu radost 🙂 🙂 drobci posielaju bozteky, kazdej dva 😵 😵

margaretka11
8. aug 2009

Ahojte 🙂

Leniiii, všetko najlepšie prajem tvojim krásnym bambuľkám Lenke a Lucke k narodeninám, nech sú zdravé a robia vám aj naďalej hlavne veľa radosti. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

margaretka11
8. aug 2009

a ospravedlňujem sa za nepozornosť a všetkým Dominikom dodatočne želám všetko naj, naj, naj k meninkám. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

womenne
8. aug 2009

Leni malym prajeme všetko najlepšie k narodkam,vela lasky, zdravička štastia,klidnych rodičov a kopec darčekov 😵 😵 😵

Ja som sa pred chvilou dozvedela že pride segra na tyžden s neterami juj sa tešim bude žužo len mam dostat kramy takže kupalisko sa nekona 🙄

bola som sa smalymi byciklovat a zase sa pokazili pomocne kolieska tentokrat Sebkovi,sakra take boli drahe tie bycikle a stale sa to odpojuje,inak stabilitu ma super len tie pomocne nas štvu..asi ich začneme učit bez pomocnych 😎

jankabambulka
8. aug 2009

dievčatá ., niečo na rozveselenie
http://www.wimp.com/partlycloudy/

dracik1
8. aug 2009

vsetko NAJ Lenke a Lucke k ich 2 rocikom, hlavne vela zdravicka 🙂

vranka4
8. aug 2009

Ahojte,gratulujem všetkým oslávencom 🙂 ,prajem véééľa zdravíčka,hračiek,trpezlivých rodičov 😀 , aj všetkým drobcom,ktorí urobili nejaký pokrok,či už nočníkový,alebo s papkaním ,novým slovíčkom a potešili nás maminy 🙂 ,zaujímavé,že každé dieťa je úplne iné a navzájom sa dopĺňajú 🙂 ,naša Ivka je urečnená aj za Mareka,zaujímavé,že keď ja občas nechápem,čo Marek hovorí-nerozumiem mu,medzi nimi funguje akási dorozumievacia reč,ona to hneď preloží 🙂 ,je super ich sledovať 🙂 ,včera ju volal-Ika,poť opavovať s najadim(poď opravovať s náradím) a ona mu nato-ja nemožem opavovať,ja som dievčatko 😀 a rozkazuje mu presne tak ,ako to my hovoríme 🙂 .....napriek tomu,že majú svoje horšie dni,ako každé deti,sú našimi anjelikmi 🙂 ...prajem vám všetkým príjemný víkend 🙂