Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
5. jan 2010

baby neviete aky je obsah kosodlžnika?a+b+c/2nie som si ista tak potvrdte 😅

juliagregor
5. jan 2010

ahojte, kočky , ktoré idete z rodičovského naspäť na MD kuknite do paragrafov
aj Gapa mi dala za prvadu, ako je možné si zvýšiť MD

womenne
5. jan 2010

tak ž vieme dik saši

evka1310
5. jan 2010

fracle- tak to mas moj obdiv s tak malymi detmi sa stahovat cez polku sveta. to si neviem ani dobre predstavit...boze 😕 😕 aspon ste uz poznali niekoho v uk?

grmitko
autor
5. jan 2010

moje deti sa tu fotia a tak fotim aj ja 🙂 🙂

jankabambulka
5. jan 2010

wom kukni toto - je to unikát - ja to mám stiahnuté pre Borku
www.bellamos.sk/getfile.php?id=67&language=1

zuzka.25
5. jan 2010

ahojte...

tak ja vám musím napísať, aké mám za sebou dva dni blbé... včera som ráno bola u svokry, zaniesť papiere do škôlky, odtiaľ som šla hľadať veterinárnu polikliniku... aj keď som si to kukala na mape, tak som to tam 3x obišla a proste som to nenašla.. je to tam teraz nejaké preorganizované, samé jednosmerky, zákazy vjazdu.. tak som sa na to vyprdla a išla som do Lidlu, mali mať pre chalanov pyžamká.. ich veľkosť nemali, ale to je nepodstatné 🙂.. ako som ich nakladala do vozíka, tak sa chalani pohádali, ktorý bude hore a ktorý v koši, kým som to riešila a vymieňala ich, tak lukymu sa zavadili nohavice a podarilo sa mi vytrhnúť mu celý cvoček na zadnom vačku aj s kusom látky... dala som ho do vačku, že doma poriešime a šla nakupovať.. potom som odchádzala, sadnem do auta, naštartujem a cítim, že sa mi niečo kĺže po ruke a to moja retiazka... zbalila som, že doma poriešime 🙂 doma kukám, retiazka nie je roztrhnutá, ale ako je tá skobička, na ktorú sa to pripína, tak sa mi nejakým spôsobom vyhákla tá pevná časť... ja neviem, asi som blbá a môj muž detto, lebo máme dva uzavreté okruhy na retiazke a nevieme ich spojiť, proste nie je kade... nuž, asi pôjde do opravy... potom ešte nejaké dolámané hračky apod... ale inak už pohoda... som si myslela, že blbý deň včera, ale chyba lávky 🙂)) čo sa dialo dneska, to bolo neskutočné.. už aby bolo 00.01 zajtra, lebo ma švihne 🙂)

Si predstavte.. dnes normalne rano fungujem v domacnosti... ked som ich obliekala, tak som zistila, ze fungl nove pancuchy maju dieru... tak som sila... o dvanastej sme si dali polievku, teda len deti... a potom si hovorim, ze ideme na otocku na postu a ked sa vratime, tak im dam druhe... dokonca som Lukymu nedala plienku, že vyskúšame prvý krát takto vonku ... vypravila som ich, teplo im aj mne bolo, otvorila som dvere, poslala ich k vytahu, ja si dala bundu, cizmy a vysla von a zavrela dvere.. lenze kluce som nechala vnutri.. v momente, ako som zavrela mi to doslo.. ja ze doriti... volam muzovi, ten hned, ze ci mi nesibe... ja hovorim, ze idem k svagrinej, byvaju asi 200 m od nas, zoberiem nahradne kluce a skusim ich potlacit von zo zamku a on nech zatial najde cislo na klucovu sluzbu.. do toho este mal prist kurier.. tak sme sli k svagrinej, nastastie je uz na materskej, takze bola doma... neprislo jej to velmi vhod, lebo sa prave ucila na skusku.. nechala som u nej deti a letela som naspat... samozrejme, ze vytlacit to neslo, tak som cakala pol hodiny, kym prisiel ujo zo sherlocku a otvoril mi dvere... tento moj zbrkly krok ma stal 28 €.. no co uz.. hlavne, ze mam kluce... potom som sla spat pre deti, sli sme domov, vyzliekla som ich, zohriala druhe a hned, ako sme zacali jest, tak telefon a vola ten kurier.. tak ja hajde zasa obliect deti, viete si predstavit, co to je, dve deti, hore dole obliekat, obuvat, hlavne teraz v zime.. pridem dolu a kurier mi nemal vydat... pyta sa ma, ci si pojdem rozmenit, ja nanho kukam, ze to asi tazko, lebo zas hore, obliect ich poriadne, potom niekde utekat rozmenit, reku nech sa nehneva, ale ze to nepojde... on ze dobre, ze teda ide rozviezt este ine veci a ked rozmeni, tak pride znovu.. tak som zasa sla hore, vyzliekla ich, zohriala jedlo znovu a ked som chcela donho zahryznut, tak zasa zvoncek a ze on uz je tu.. tak som deti nechala hore, vybehla som len v papuciach, lebo znovu to cele absolvovat.. tak to teda nieeee...
potom som konecne obedovala o stvrtej... potom ešte nejaké tie záchvatíky, plus nejaké cikacie a kakacie nehody... bola som sama až do večera, okúpala som ich, hodila do pyžama a urobila kakao... Luky neviem ako, ale padlo mu, takže kakao všade, tak som to zotrela a potom mi ešte vytiahli šnúrku z teplákov 🙂 a teraz uz len sedim a bojim sa niecoho chytit a som zvedava, co pride zajtra 😀DD

jankabambulka
5. jan 2010

dievčatá čo máte osvedčené na škvrny - mastné - ja i pripadám ako nemožná ženská. chlap si zamastil zasa tričko tentokrát od vývaru a to mastné= som vyždímávala v jari, potom vo vaniši a nakoniec v ariel na škvrny a je to tam stále priam doprala práčka 😠 mňa asi j....e zúfalstvo najväčšieho kalibru a to nie je jedna vec totiž čo mám fľaky a nejde preč

katarinka123
5. jan 2010

ahojte
jani mne chalani vyliali po celej kuchyni fritak plny oleja a aj na seba,a vyprala som to na 90 v arielia plus som tam pridala ten aruiel tekuty na skvrnya vsetky mastne flaky mi zmizly.tak vyskusaj

jankabambulka
5. jan 2010

ale farebné tričká -chlap má zelené, čierne... alebo biela vydrží asi len pokia zamkne byt- a to sa bojím na vysokej teplote. či si to na vysokej 90-tke prala farebné?? ďakujem aj tak skôsim na bielom dať do vývarky

katarinka123
5. jan 2010

NO NEVIEM JANI TO FAREBNE
JA SOM PRALA BIELE A VYPRALO ALE AJ TAKE BLEDOMODRE NA 910 AVSETKO BOLO OK
VED UVIDIS neviem keby si to skusila len namocit do toho odstranovaca co by to urobilo.

grmitko
autor
5. jan 2010

jani farebne by ti vybledlo asi a aj sa zrazilo, niektore materialy nevydrzia taku vysoku teplotu

juliagregor
5. jan 2010

jankabambulka kúp nové tričko, keď si porátaš koľko ťa stoja všetky odstraňovače škvrn, prach, energia, voda ...a nervy sa nedajú ohodnotiť ...

niektoré materiály ti škvrnu aj tak nepustia alebo zničíš farbu

dracik1
5. jan 2010

zuzi, den ako blbec 😝

katulka, mas sikovne deticky, ked sa tak skoro pytaju na nocnik, boze ja mam hrozu, ze sa nam ten cas blizi a ako to chalani zvladnu

juli, deti chore neboli, dneska ma koniec pipika uz cerveny a mozem si za to sama...lebo som mu dala namiesto pamppersiek lienky babylove 😠 , on skratka ine plienky ako pampersky nemoze mat, uz sa nam to stalo pa rx, mal cervenu ritusku...chcela som setrit na nespravnom mieste 😔 , wom, boze, nestars ma ze hnis na pipiku, neviem v tomto zapadakove u nasich nahanat urologa 😨

mysite, ze pomozu kamilky na cerveneho pipika?

a s tymi peniazmi ani nehovorte....nikdy v zivote som si nemyslela, ze budem ratat centy, bohuzial my sme s MM stale v debete 😔 , nejak to nepusti, deti su strasni papkaci, hypoteka, najomne, oblecenie, auto...blablabla a to som bola od narodenia deti iba 2x u holicky, ani raz u kozmeticky ci pedikura ako som bola zvyknuta ked som robila, fu, no co sa da robit, normalne som rada, ze zvysenie budem brat 6 mesiacov 😀

grmitko
autor
5. jan 2010

dracik kamilky pomozu, repik je este lepsi, macat v tom 🙂

dracik1
5. jan 2010

jani, niektore skvrny skratka nevyjdu...resp. ja to neviem vyprat...ako pises, farebne muzove tricka na 90 stupnov prat nebudem, lebo ich znicim, kupila som si taky gulicovy odstranovac skvrn, ale ani ten nepomohol 🙄

baby, moji rodicia si v tomto zapadakove zriadili internet, su taki zlati ako surfuju po nete 😀

grmitko
autor
5. jan 2010

🙂 dracik ze zapadakove 😀 😀 ale su super pokrokovi, ked si zriadili net 😉

dracik1
5. jan 2010

sasi, skusim zajtra obist celu rodinu, ci nemaju repik...bohuzial zajtra je sviatok, v zapadakove nic nefunguje 😝 , ale zasa to nie je take strasne

a vy ste uz lepsie?

tu pada krasne sneh, dufam, ze zajtra vyberieme konecne sanky.......baby, moje deti kecaju o 106, s jurkom sa uz normalne doroZumiem...dokonca mne a babke hovori maminka a babinka 😵 , Kubkovi ze Kubinko a babka ich naucila, ze su jej kpec/ krpec/ a suseň/ šušen/ 😀

grmitko
autor
5. jan 2010

Deniska to je super, ze tak krasne rozprava, to ja som mohla len snivat 🙂 🙂
tu tiez snezi, ale ci sa to udrzi to ani beh netusi

dracik1
5. jan 2010

brasko s deckami a zenou sa odstahovali do nemecka, tak Skajpuju 😀 , mama je vacsia iniciatorka , foter vacsi frflac 😀 , ale je to super, ja som rada, aspon tak skoro nepodlahnu nejakej stareckej demenci

grmitko
autor
5. jan 2010

ano je to super, ze drzia krok s dobou 😉

dracik1
5. jan 2010

sasi, Jurko krasne rozprava, vsetko krasne opakuje, uplne vsetko, Jakubko menej, ale snazi sa...dneska isiel okolo ujo na bicyklii a on krici bicykeeellllll...zato stale mam obrovske problemy so spanim.....niekedy som z toho normalne na mrtvicu.....v noci sa kazdy budi tak 2-3 x a na obed spia tak 1h10 min....vecer zaspia tak cca 20.15 rano o 5.30 su hore....stale sa utesujem,ze z toho vyrastu 😲

evka1310
5. jan 2010

zuzi to si teda mala dni...drzim palce aby to uz zajtra preslo...novy den, snad to pojde lepsie..mne sa tiez lepi strasna smola na paty v poslendej dobe 😖

lalupa
5. jan 2010

leni, dakujem krasne!!! 😉

evka1310
5. jan 2010

dievcata, ideme na navstevu za nasimi priatelmi, my takto po veceroch hravame karty a dnes je velky den - sme sa dohodli ze im vysvetlim SNAPSA...co je dost ze zlozita hra a navyse oni maju uplnei ne karty - ine obrazky, znaky a je ich 40..tak som zevdava...drzte mi palce...raz som to uz skusala naucit nasich znamich a zle to dopadlo..dovtedy koluje v kulorach taka prupovidka -ze to je jednoduche ako SNAPS.. 😒 dnes som normalne studovala pravidla...drzte palce.-.to bude zabava

grmitko
autor
5. jan 2010

Evi drzim paste 🙂 🙂

dracik1
5. jan 2010

lalu, nejake nove fiotky? rada by som videla tvoje krasavice 🙂 ..inak tebe sa pocitadlo veku zastavilo na 1 roku a 11 mesiacoch? tusim to tam vidim aspon 3 mesiace 😕

lumah
5. jan 2010

zuzi teda fakt si mala extra dni! 😒
dracik nestresuj, máš ešte čas na nočníkovanie, zo dňa nadeň sa budu pýtať. Ja to už neriešim.
dracik ja dávam mojim len babylove a nemožem si ich vynachváliť! 😝
Naši maju teraz celkom dobré spanie-už dve noci prespali celé, o ž sme im dali do postielky mliečko a hneď zaspali a spali do 8,45. 😀 Som zvedavá, dokedy im to vydrží.

nana77
6. jan 2010

ahojky!!!

danka, andrejka, kocky dodatocne zelam vsetko najlepsie k meninam!!! hlavne vela, vela, vela zdravicka!!!

lumi, tak takto dlho moje deti nespali este ani jen krat v zivote... nas rekord je tusim 8.15 a aj to sa stalo len raz...

evi, ze snaps!!!! boooze, uz som aj zabudla na tu hru... jak ja to strasne rada hram. v minulosti sme to hravali cela rodina. normalne som dostala 100 chuti aspon na jednu particku... 😅 len keby bolo s kym, v dvojke je to o nicom... a chalani su na to predsa len trosku mali 😀

juuuj, babule, tu je nasnezene a snezi a snezi a ked kukam na oblohu, tak asi aj dlho este bude... sa tesim, ze sa nam podari aspon raz tie sane pouzit. len aby to nebolo tak, ze ich budem tahat prazdne, lebo na nich nebudu chciet sediet 😀

este sa tu niektora pytala na toho hojdacieho konika. ja som ho malym kupila na prve narodeniny (ale z druhej ruky za 450sk) a musim povedat, ze u nas ma tiez taku funkciu ako u zuzky - lapac prachu 😒 . neviem , ci ked budu starsi, ich to bude viac bavit, ale teraz nula bodov...

fracle
6. jan 2010

Evka, ako dopadola vcera ta kartova hra? (musim sa priznat ze som o nej v zivote nepocula 😅 😀).

Zuzka25 - dufam ze dnesok zacal ovela lepsie 😉