Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
20. jan 2010

Ahojte 🙂

Adri..aj ja budem musieť ísť k zubárovi s múdrym zubom..mne sa zas rozpadáá a derie mi ďasno..sme to tu zdedili ako štafetu po diddi?hergot aj zo zubami 😠 nás bolia,deti bolia

aj ja mám takú peňaženku..to fakt uľahčí platenie..a tiež to koľkokrát triedim doma ako popoluška 😉

janka..držím palce , nech to prejde aby si mohla s malým do nemocky..a hlavne aby všetko dopadlo dobre

lalupa
20. jan 2010

vyyyybornaaa kukurickova polievka!!! mnamka lili,dikes 😉 miesto smotany som dala mliecko, nemali sme doma 😅

jankabambulka
20. jan 2010

lalu- to je aká polievočka ??? ja hovorím večer chlapovi vyber balíček z mrazáku s nápisom polievka . no problém bol v tom , že sa odlepila lepka s nápisom ploievka a prilepila sa na sáčok kde boli stehná (našťatie ja ich balím po 3ks). ráno keď som zbadala vonku stehná skoro ma trafilo. no nič tak som z nich vývar a namiesto cestovín je z nich rizoto. to bude barborka potešená 😝 😅 . ona chcela cestoviny 😀

zefa
20. jan 2010

jani na str.578 alebo 579 to bolo

som dala fotky postelí pre deti do albumu môžte si kuk

helka1
20. jan 2010

Ahojky,
wom som tu , len nie je akosi o com pisat 😅 . Na FB vyzeras fakt akoby si bola sestra nie mama, si krasne stihlucka
Jankabambulka, prajem nech operacia dopadne na 1 a nech ten herpesik co najskor zmizne 😉
LAlu, ani ja som nevedela ze sa herpesu povie horucka 😅 asi to na vychode nie je zauzivane - taketo oznacenie 😉
Adrolka nech zubky rychlo prebolia ...

Marg na teba mam spesl otazku, je nejake miesto v BB kde sa deticky vyhraju ? (nejaky detsky kutik , hm ?)

evka1310
20. jan 2010

zefi -aj ja sa beham so zubom...uz od septembra si musim dat vythnut zub mudrosti...sa dost bojim...uz to odkladam, sa mi medzicasom zapalil nerv v inom a tak mi riesil ten a zajrta mi to uz uzvrie a bude na case ten zub mudrosti...

inak mi dnes mame 18 mesiacov...😀 sma na pol ceaste k 3 rokov, ked to uz vraj bude dobre 😀 😅

lumah
20. jan 2010

wom noooooo volá sa to europeňaženka. 😀

womenne
20. jan 2010

lumi 😀 😀 😀 tak už viem čo kupim máti 😀 😝

inak blizko našej ulice vyčinal pedofil donutil 2 male deti k oralu vyhrožoval im nožikom 😔 chudata teraz ako sa stme nieje ani jedno dieta von a predtym tu bolo do večera strašne vela deti...

womenne
20. jan 2010

aj vam stale vypadava faccebok?ani chat mi nejde..

grmitko
autor
20. jan 2010

ahoj ahoj,

dnes rano ked sa deti chystali do skolky, sa Leo snazil objimat Domka a hovoril mu lubim ta, lubim ta, Domko sa odtahoval a hovori mu, ale ja ta nelubim a v tom prisla hlaska dna: L: ale ja ta budem vzdy lubit, lebo si moj bracek 🙂 🙂 ja som az mala slzu v oku, aky bol zlatucky ked to hovoril, lasenka moja 🙂

jankabambulka
20. jan 2010

sašenka museli byť úžasníí 😵 😵 😵
keď píšeš sašenka milú píhodu napíšem aj ja dnes doobeda
varím a dlho som malých nepočula búchať tak idem kuknúť na nich reku čo robia, no a oni ležali oproti stromčeku (dobre čítate, mi máme ešte vianočný stromček 😀 ) na barborkininej posteli a hlavami pri sebe a pusinami blízko seba (zo zadu to vypadalo ako keby sa išli bozkávať 😀 . podídem s predu a oni hlavy mali pri sebe preto , že žuli salónky každý jednu. ja uväzujem salónky dve na krátku nitku.a asi nevedeli roztrhnúť tak ležali spolu a hryzkali .... 😵 😵

zuzka.25
20. jan 2010

čauteeee

wom, aká fotka? aj ja si prosím IP 🙂
s tým rozdelením v škole by som nesúhlasila za žiadnu cenu.. radšej by som toho šikovnejšieho ešte nechala rok v škôlke

musím mrknúť tú polievočku ešte raz, som si to neuložila, ale ked je taká fantastikuš, tak iste vyskúšame..

adrolka, zuby :( mňa tiež bolia zadné stoličky, hlavne, že mi povedala, že mám všetko ok... nech ti to skoro prejde a nemusíš ísť na to sekanie... takže babule už takto zvykáš na jasličky? a prečo tak skoro? ty nastúpiš skôr do práce?
čo si robila pred materskou?

europeňaženka, nevlastním 🙂 bachnem to všetko dokopy a potom hľadám a naštve ma, keď mám plnú priehradku drobných a keď potrebujem niečo malé zaplatiť, tak toľko nemám.. takže sa ich snažím za každú cenu zbavovať rýchlo a platím prevažne kartou aj minisumy 🙂

my sme dnes boli doma a akurát v tescu na nákupe, prišla som riadne uťahaná, lebo ten poondiaty kôš, zaťažený dvomi deťmi, práškom a ostatným nákupom sa nedal tlačiť... tie predné kolieska sa proste netočili, tak som sa akurát tak vytočila...

zuzka.25
20. jan 2010

Evka, gratulka k výročiu 🙂 no ste na pol ceste 🙂))

wom, FB mi poslednú dobu blbne ale totálne..

grmi, krááásne 🙂

ajka72
20. jan 2010

grmi, jankababuľka to su tie neopakovateľné chvíle s dvojičkami aj my máme kopec takýchto krásnych príhod dnes sme napr. išli vonku a hneď sa pekne chytili za ručky a Lenka ešte predtým hovorila Natálke daj mi pekne ručku ty si moja sestlička na to ani netreba komentár 😵 😵 😵

grmitko
autor
20. jan 2010

ajka, tiez nadherne 🙂 🙂
nasi ked si aj robia zle, a napomeniem ich, tak Lelko hned povie, Domko nemozeme si robit zle, my sme bracekovia 🙂

europenazenku vlastnim, akurat potrebujem novu, tato ma uz vyse roka a je trosku opotrebovana a trosku vyparana miestami 😀 😀 😀

zuzka.25
20. jan 2010

ajka 🙂 tiež super pocit 🙂

jankabambulka
20. jan 2010

ja europeňaženku ani vlastniť nemusím- men to moja puberťáčka stihne prebrať a keď idem platiť a predavačka povie máte tie centy ja s istotou a kľudom angličana -"jasné" a jak kukám tak kukám v peňaženke ,kde teraz bežne človek snáď každý nosí kováče(kovové peniažky)tak ani fuk... 😖

zuzka.25
20. jan 2010

jani, ona ti bez dovolenia berie peniaze? :DDD no super, mam sa na co tesit :D

grmitko
autor
20. jan 2010

no to sa asi vsetky mame na co tesit zuzi 😀 😀

jankabambulka
20. jan 2010

hej lebo na autobus a na chlebík ráno. má dovolené . inak už sa stolo , že bola aj môj sponzor. nechcelo sa mi do esta vybrať peniažky.... a platiť ju väčšími € nemám odvahu

adrolka
20. jan 2010

grmi, janka 🙂)) super!!
zuzka. veru chceme ich trošku už natrénovať na jasle. moje baby sú dosť izolované od iných detí- to bol hlavný dôvod+ mm odchádza na dlho robiť, budem v kuse sama s nimi a na ne, potrebujem aj ja dve hodinky na vybavovačky niekedy, tak aj preto, potom aj kvôli tomu, že trošku aj to prostredie nech majú iné, nie v kuse doma a u našich, je mi jasné, že v kolektíve pozbierajú rôzne sople a tak, ale to neva, aspoň ked nastúpia do škôlky už budú staré harcovníčky 😀
ja by som mala nastúpiť do roboty v septembri- učím na zéeške. chcem, aby si dovtedy na tie jasle zvykli, vtedy tam už budú na celé dni. teraz iba 3x do týždňa na 2 hodinky.

lalupa
20. jan 2010

adrol, na oslavy vsetko pripravene? 🙂

zefi, nadherne postele, aj izbicka!!! kde ste ich objavili? a to tronenie,haha, to sa mi paci 😀

jani, drzime palceky s operaciou

zuzka.25
20. jan 2010

jankabambulka, jaaaj, tak na autobus a chlebik, to je ine :

adrol, jasne, mas to krasne premyslene 🙂 natrenujes a v septembri pojdu fakt ako ostrielane zienky 🙂

zefi, tebe som zabudla napisat.. skukla som postele, u nas ich tiez maju v drevone..inak, mate taky maly priechod medzi nimi ku dveram, ako my 🙂 sotva tam prejdem.. my sme ich sice mali inak, ale chalani mi zacali vyliezat na okno, tak sme ich museli stahovat a teraz to mame s uzkym priechodom...

zefa
20. jan 2010

grmi..ako?už si zvykáš? aj naši sa vedia pobiť a vzápätí sa stískajú a povedia si ľúbim ťa..už si povedali,že veď ty si moja dvojička 😀

evi..aj ja stále čakám,že to už bude dobre ako každý vraví..len neviem kedy to príde a čo tým myslia 😉 😀

lalu..http://www.drevona.sk/index.php?page=6&itm=2055
oni ked spia na nich vyzerajú ako machuľky 😅 a presne som vedela na čo budú slúžiť odkladacie priestory..sa do jedného dnes obaja vopchali a ešte sa aj zavreli 😨a potom na mňa volali..mami sme sa statili,hladaj nas 😝 😀
no a Samko musí čítať noviny ako tatino ináč mu to nejde 😀 😀

zefa
20. jan 2010

zuzi za Samkovou posteľou je ešte nerozobratá komoda preto je tam tak málo miesta..ked budú väčší prehodíme im izbu do terajšej spálne..je tu viac miesta...aj ked ja dúfam,že dovtedy budeme bývať v neakom dome 😉

lumah
20. jan 2010

wom preboha to čo tam máte za uchyla? Ešte ho nechytili?

grmi to je kráááásne! Aký milý rozhovor! 🙂
zuzi to poznám s tým vozíkom, hlavne ked je plne naložený-ja ho tlačím do jednej strany a on si ide kam chce-len do tej strany nie, kde ho tlačím ja. 😝 Na porazenie!!!

jankabambulka máš šikovnú dceru 😀

zuzi tá postel je dobrá 😉 Takže sem sa zašíva ten tvoj MM, aj sa zmestí, ked su také velké tie postele. 😀

zuzka.25
20. jan 2010

lumi, moj manzel sa zasiva tu: http://janculovci.rajce.idnes.cz/September_2009...

😉)) ona ma dva metre, takze sa v pohode zmesti 🙂 akurat na fotke sme ich mali este oproti sebe - jedna rovno pod oknom a chalani vyliezli na to kridlo a uz boli na okne... tak teraz je na druhej stene posunuta az za komodou, preto ten uzky prechod mame.. no co uz... bezpecnost nadovsetko

inak, vies, ake nervy som mala na ten vozik? ale bez deti isiel v pohode 🙂

evka1310
20. jan 2010

zefi - to mi nehovor...ja si hovorim ze uz aj ked budu v veku ako mas ty musi to byt lepsie... 😲

inak viete co sa mi stalo? opat raz ale tento krat sa na mna usmialo stastie...mne 10.1. skoncila rpacovna zmluva a zial to je tu tak, ze z tej zml,uvy ako mam ja, nemam narok na podporu v nezamestnanosti...dnes bola polovicka na milione uradov a co nezistil, hned ako mi zmluva skoncila, tak mi ju automaticky predlzili...obcas je fajn zit v krajine kde je bordel vo vsetkom... 😕 a moj sef ani ti co nam robia vyplaty o tom nevedia...anajlepsie je, ze mi dali zmluvu na dobu neurcitu (co sa tu nestava skoro nikdy)...tak dobre, nie? teraz keby ze zacnem chodit do prace, tak ma ani len nemoze vyhodit...len neviem kde by som nechala malych...:-/

jankabambulka
21. jan 2010

uper postele. ja som mala vybraté , úžasné a svine majú tiež 205cm na dĺžku a to my tam nezmestíme skrz nábytok . musia mať max. 195cm. asi ma šľohne a tie rozťahovacie som myslela že kúpim ale kámoška mi ich neodporučila, že vraj by ich už nehcela ani zadarmo.
tak teraz neiem čo spravím ☹

jankabambulka
21. jan 2010

zuzik-úžasný album 😵 😵 - všetko krásne rozdelené na mesiace 😵 😵 . ja som lenivá na to fotenie ako si ma to neberie a nebaví 😔 😔