Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
11. feb 2010

Baby, ja by som fakt najradsej vydrzala do toho najvysieho cisla 2v1, ale bude to asi tazke mam nizko placentu, navyse jej koniec je pred brankou a z toho som krvacala 😝 , nariadeny prisny klud. rezim ☹ (da sa to vobec pri dvojkach ???) nic takze nezdvihat, no neviem , budem vdacna za kazdy den navyse 😔 ked budem pohromade 😔
Navyse z nemocky som prisla s laringitidou, hlasivky mi odchadzaju, mam nasadene atb 😝
Btw, pohlavie vieme naisto mam to v pase 😉
Vsetky vas pozdravujem a dufam, ze chore deticky uz vyzdraveli 😉

grmitko
autor
11. feb 2010

Juli pc zatial nijako ☹ ☹ ☹ uvidime, ako to dopadne, verim ze aspon co to sa podari zachranit....

Dani, Lelko berie dlhodobo atb, a vyzera to ze ich nasadi aj Domkovi, uvidime v pondelok....

nana77
11. feb 2010

heli!!! tak gratulka k chlapcekovi!!!! ako sa bude volat? neboj, dobre to dopadne vsetko. myslim, ze vsetky, ako sme tu, na vas myslime a drzime palcoky!!!! kazdopadne, uz ste za kritickymi tyzdnami, kdyby neco... ale verim, ze potiahnete co najdlhsie. hlavne davaj na vas pozor a snaz sa co najviac oddychovat... aj ked pri dvojickach...neviem, neviem, ako sa to da...

womenne
11. feb 2010

Heli aj my gratulujeme k chlapčekovy 😵 😵 😵 už mate vybrane meno?a muž si nemože zobrat na par dni volnoalebo ist k niekom kde si oddychneš daleko od svokruše....Ono sa to ukludni len teraz musiš vela oddychovat,mne hovorili že nemam šancu a v martine mi ako pomohli len ty maš doma detičky to maš tažšie....

Baby pochvalte mna 😎 so dnes spravila vybornu kyslu kapustu hurááá no ale ešte to nieje ako tatova 😅 ale bližime sa..ja rozmyšlam ist na par dni na slovensko 😔 nezvladam nič absolutne nič,hram sa na silnu ale som slaboch...za 2 tyždne su t jarne prazdniny tak uvidim ako maju netere prazdniny...

lalupa
11. feb 2010

heli, placenta sa moze este posunut, teraz zacnete viac rast,tak drzim palce 😉

lenkamt
11. feb 2010

ahojte.

Heli - držíme palčoky aby placenta vyšla vyššie a gratulujeme k chlapčekovi 😵

no a v lidli akcia na plienky 3balenia 180--/50ks plienok 😉

elenita
11. feb 2010

Ahojte maminky. Dakujem vsetkym za podporu a mile slova, zial, neda sa mi napisat vsetko, co by som chcela, lebo som zistila, ze MM si to tu cita.. 😖 aby sa zasa vsetko neobratilo proti mne ☹

zefa
11. feb 2010

ahojte

Helka..keby si bola tu ja by som ti deti vzala aspoň občas aby si si oddýchla,ja viem,že pri dvojkách to nejde..kašli na všetko na čo sa kašlať dá a dávaj na seba pozor 😉 ..tak to bude další chlapec do partie...treba to tu tuším zas vyrovnať babami 😉

elenita...ejha..musíme si dávať pozor na to čo tu píšeme.. 😉 drž sa

lenkamt
11. feb 2010

dnes toto slovo použijem už asi 4x - SILA 😝 El - drž sa myslíme na teba 😉

treba viac dievok???? 😀 požičiam chlapa??? 😀

katarinka123
11. feb 2010

ahojte babulky tak aj ja sa hlasim pon dlhsej dobe viodim ze ste skoro vsetci chory... 😝 no mitiez okrem marka ten chodi poctivio do skolky.a jka s dvojkami marodujeme.je mi blbo a malim tiez.tak vam prajeme skore uzdravene.
helka gratulujeme k chlapcekovi.a oddychuj aj ked viem ze je to tazke prideckach.
elenita drz sa

grmitko
autor
11. feb 2010

Elenitka, drzim paste nech sa to vyriesi cim skor

Heli, gratulujem k chlapcekovi, aj sestra caka chlapceka, ma necely mesiac do porodu, bude to Lukasko 😵 😵 😵 sestrina mala sa uz strasne tesi 😵 😵

ajka72
11. feb 2010

dievčatá pridala som fotky nejaké aktuálne nejaké z karnevalu,

hely gratulko k chlapčekovi tak nech čo najdlhšie vydržíte 😵 😵 😵

tak čo kto bude ten predseda organizátor stretka?

adrolka
11. feb 2010

ajka- náááádhernééé babulkyy!!!! 😵 😵
Heli, aj sa pripájam, gratulka ku chlapčekovi 🙂
každý, s kým sa rozprávam hlási hlieny u detí, to je už hrozné. a ešte k tomu nekončiace, dookola....
wom, kapusta chutila???? si šikulka 😉

womenne
11. feb 2010

adrol dik no troška kysla ale chutila 😀
dnes so volala so sestrou pride posledny februarovy tyžden na 3 dni aj s neterami tak mi to zdvihlo trošku naladu,pojde s nami aj na karneval chalani sa potešia maju ju strašne radi 😵 len dufam že sa tie kiahne vtedy neprejavia leboma...........

lenkamt
11. feb 2010

Ajka krásne sú kočky, obdivujem že vydržali byť v tých maskách, naše by mi to hneď vyzliekli 😀 krásne overalíky, krásne bundičky no nádhery vyfešákované. a máme rovnaké foťáky hello kitty 😀

ajka72
11. feb 2010

juj lenka masky boli u nás problém dať dole keď sme ich v utorok skušali tak som normálne musela s nimi bojovať aby si ich vyzliekli, a vo štvrtok ráno lenka povedala že ona znova chce ísť na karneval že chce byť včielka, to čo budu na karnevale hovorili každému kto prišiel jednoducho sa do masiek zamilovali, 😵 a čo sa týka foťáčikov vzhľadom na rovnako staré babulky myslím že tých hračiek by bolo viac ktoré by boli rovnaké 😀

grmitko
autor
11. feb 2010

nasi mali dnes v skolke karneval, ale kedze sme boli doma, tak sme si spravili karneval doma 😀 😀 Domko si sice nechcel obliect kostym, ale na chvilu som ho ukecala, tak som stihla par fotiek spravit, potom ked sa mi vrati moj pc tak pridam 😉

inak sa blaznia, ako keby nic, Domko lieta jak sarkan, poti sa, dufam ze to nebude horsie do pondelika, lebo ho uskrtim.... zajta su doma s tatom, tato ma vsetko na haku, tak som zvedava jak to bude vyzerat ked pridem 😠 😠

ajka72
11. feb 2010

lenka pri tých overálikoch nosíme tvoje čižmičky 😉

helka1
11. feb 2010

Ahojky, Lalu viem ze sa moze placenta este posunut, ale hrozba tu stale je ☹ , nastastie som sa dnes dohodla s gynekologom, ze ma bude kazde 2 tyzdne kontrolovat 😉 . A vdaka za gratulacie 😵
MM si bohuzial volno ani dovolenku vziat nemoze, lebo si to setri na prerabku bytu, nastastie v sobotu s tym uz konecne zaciname 😵
Ajka, mas nadherne okane, ale ved maju byt po kom 😉
Elenita, je mi to velmi luto 😢
Lenka mi uz sme tie plienky v akcii kupili a zdaju sa byt fajn 🙂

aneti78
11. feb 2010

ahojte

Helka, ja som mala pri dvojkach placentu (oni mysleli,ze je jedna a prekryva krcok) praevia centralis a zakrvacala som v 23.tt a potom tam lezala dva mesiace, potom boli stale na tom,ze tam ostal hematom,tak som sa sice mohla prechadzat,chodit do parku,ale musela som tam byt,aj ked mi uz nic nebolo, psychika nic moc,kedze mi povedali,ze to moze hocikedy trhnut a zide tym cela placenta...no a potom z nich vyliezlo,ze to neni hematom,ale ze su tam dve placenty a vytahuju sa hore a ze je to vlastne ta medzera. tak ma pustili na chvilu domov. ale dotiahli sme to skoro do konca,sekciu naplanovali,takze mozno by sme vydrzali aj do terminu. viem,ze som sa viac setrila,nez ty teraz,ale zas necakas dvojky,takze myslim,ze to bude ok 😉 drzim palce

El, drz sa aj ty...

mima595
11. feb 2010

Helka - aj my sme menili okna, murovali balkonovu stenu a malovali, ked som bola 28.tt a viac - a bola to riadna makacka, aj pre mna - hoci som robila minimum veci - mala som na starosti "len dvojky", ale my sme v tom byte aj byvali ☹ .
Tým chcem povedať, že si fakt davaj bacha, premož sa, ako sa len da, a popytaj svokrovcov o pomoc, lebo už mas to najhorsie za sebou, a keby sa ti teraz tehu pokafralo, tak ti to za to nestoji 😒 😒
ja ti fakt pisem z vlastnej skusenosti, že ked prides s babom domov, tak nebudes vediet, kde skor skocit, a ked budes mat dvojky k tomu este doma, to vtedy by sa ti manželova ruka hodila najviac.

dracik1
11. feb 2010

helka, gratulujem ku chlapcekovi.... 🙂 a drzim palce, aby si to potiahla aspon 10 tyzdnov...aj ked s dvojkami to bude narocne...mima ma pravdu....premoz sa, kasli na vsetko, popytaj o pomoc, nestoji ti, aby sa ti tehu teraz pokafralo, drobcovi je zatial najlepsie v brusku 🙂

dracik1
11. feb 2010

a zabudla som, vsetkym chorusikom skore vyzdravenie.......ja sa uz od vcera citim ako clovek...nejako ta choroba konecne po dlhom mesiaci ustupuje🙂

vranka4
11. feb 2010

ahojte 🙂 ,pred hodinkou som prišla z roboty,dvojičky už čakali osprchované,zúbky umyté,len sa vystískať a šup do postele 😵 ..ráno idú do škôlky,poobede je karneval spojený s ampúšikmi a diskotékou pre detičky a rodičov...v sobotu ideme na Valentínsky ples.....veeeľa ste toho popísali,len tak letmo som to prešla,som vyšťavenáááá,zajtra mám voľno,tak v kľude dočíítam
prajem vám všetkým dobrú noc a chorúšikom skoré uzdravenie 😵

vranka4
11. feb 2010

..pampúšiky som myslela..však sú fašiangy 😀

womenne
12. feb 2010

Dobre ranko kočky 🙂 ja som si dnes nechala deti doma,mam taku depresivnu naladu že ich proste potrebujem mat pri sebe,a chalani suhlasili že dnes teda nemusia do školky 😅

anety ja som tiež strašne dlh ležala v nemocke 2,5 mesiaca a moja psychika no des,najskor som ležala v Martine na dvojke to bolo zrekonštrovane takže to bolo fajn,potom ma previezli na trojku lebo dolu boli matky len po porode,no a to bolo prišerne všetko stare,kopec matiek na izbach,spoločne wc a sprchy pre tolko izibe no des,nakoniec ma pustili na tyžden domov a po narate som sa doslova rozplakala že je na trojku proste nejdem nedokazala som sa udržat.naštatsie som tamlekarov už poznala a tak mi to vybavili,stejne to bolo lepšie pre nich maly ma pod kontrolov a sami vedia čo narobi psychika 😖

Heli takže bytik vam vyšiel no super 😵 😵 😵 teraz by si asi mala svokre ustupit aj ked to je tažke a nech ti pomože aspon na par hodin,riadne ju využi kedže pojdete preč 😀 ja by som jej aj rach dala utriet pod postelami 😀 😀 😀 a vygruntovat uplne vše 😅 😅 😅

jankabambulka
12. feb 2010

ahojte
tak všetcia komplet rodina od včera vraciame, kadíme -- všetcia hnisavá angína s brušnou chrípkou
o.i. babinka už je pri svojej láske. barborka je staočná, nie ako maminka

lalupa
12. feb 2010

jani, je mi to nesmierne luto 😔 😔 😔 😔 😔
drzte sa, chce to cas, ale vam toho osud nadeluje 😢
myslim na vas, rychlo sa vyliecte papa

lalupa
12. feb 2010

chcela som pridat tip

http://www.melrose.sk/

alebo nejake tatry, kapacitne je tam toho viac, aj na turistiku, okolie, plavanie,...
ta sorea je inac oki, titris odborar, robia ubytko s polpenziou, vyborna strava, svedske stoly, aj vonku sa griluje, gulas a pod, je tam detsky kutik, plus aquacentrum jeden vstup v cene ubytka, parkovanie zadara a blizkost stanice a centra tatranskej lomnice
http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=1...

dame si navrh na nejaky termin? co tak polka jula? kto mate rezervovane dovolenky, dajte vediet, pojdeme na vec vylucovacou metodou 😉

zefa
12. feb 2010

jani to mi je ľúto 😢
rýchlo sa vyliečte