Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
22. jún 2010

a píšem ako hotentot....
stoličky na jedenie jednoznačne odporučam...nie je nad to, ked deti sa v nich naučia papať, žiadne lietanie po byte a krmenie v behu...
a aké? každá si môžeme dovoliť do výšky platu alebo do šírky kuchyne .....

jankabambulka
22. jún 2010

@bombula -aj fabulky majú železné nohy , @julinka ja ich mám z druhej ruky -čiže už majú asi 4roky a zatiaľ- musím si zaklopať nič - to je asi aj ako sa vydaria. zrovna ku vám idem predať vajíčko a už budem konečne bez kočíkov a ostane mi už len ten jeden - som taká šťastná - a pritom som tie kočíky predávala spolu a zadarmo som dávala vajíčka, tašku odsávačku avent+ náhradné nové diely k tomu , vaničku sedátkodo vane, leháko... a nemohla som tie novulinké kočíky predať za 4tisíce a teraz ke´d som to dala sólo tak do týždňa ani nie je všetko fuč. a to čo som chela dať zadara mi aj ostalo 😀 😀 a predala som to cez 2tis drahšie ako som chcela

jankabambulka
22. jún 2010

julinka inak súhalasím s tebou -kto čo môže a za koľko

juliagregor
22. jún 2010

@jankabambulka janka gratulujem k predaju...lepšie sa predáva na solo....

jankabambulka
22. jún 2010

hm a to som nevedela, a si zober že keby som to bola predala hneď sólo , dotyčné mohli mať aj záruku na kočíky a pritom som tam aj písala , ež sú novučké a pôvodná cena 18tis a nič . vytešujem sa a aj oblečko ide akosi teraz ale aj sašenka,... my hovoirli , že tam to mám hoodne za lacno , ale nech to radšej ide hoc aj za 1€ to je fuk

katrinb
22. jún 2010

@juliagregor - my sme prerobilibyt tak, ze kuchynu sme zvacsili o celu kupelku. A kupelku mame na druhej strane bytu, nez bola piovodne 😉 takze kuchynu mame celkom velku 😀 tak to vyzera, ze na tie stolicky sme ju zvacsovali....len sme to nevedeli 😅 . A ako sklenie? To si mala len jeden den? Ked vo stvrtok uz pises test...ci nieco take

juliagregor
22. jún 2010

zajtra mám už test zo školenia a hned potom ešte skušku....a hotovo 😀
a vidíš ani ste netušili ako rýchlo vám bude treba väčšia kuchyňa 😉

katrinb
22. jún 2010

@juliagregor - tak som to poplietla....zajtra teda drzim palce....vsetky!!! A tu kuchynu aspon patricne vyuzzijeme...... 😅

loginka
22. jún 2010

juli aj ja sa pripajam, drzim palce, obdivujem vsetky zienky co stihaju, deti a aj skolu a zaroven aj MK 🙂

my uz sa pomaly chystame do sportaku, vanicky zacinaju byt male...
len nie som moc rada, ze bumbleride sportovy moze byt otoceny len v smere jazdy, ja by som na deti este rada videla
inak ma priserne boli chrbat, v noci sa neviem ani hnut, tie deti maju uz riadne vahy

katrinb
22. jún 2010

@loginka - pripajam sa k bolesti chrbta + krizov.....uz aj zumbu mam stiahnutu...no este sa bojim zacat ju cvicit, kedze kojim...a je pravda, ze zatial ani neviem kedy by som ju scvicila...ja este popri babikam este robim do prace....ale nie nonstop. Tak cca 2 tazdne z mesiaca....a to uz ledva stiham.....ale rozmyslam aspon nad nejakymi cvikmi cisto na chrbat. A mozno sem.-tam masaz...no ale nad tym rozmyslam uz hodne dlho a nic z toho neroibm. ty to ako riesis?

juliagregor
22. jún 2010

dakujem 😉

loginka
22. jún 2010

katrinb@ aj ja sa uz usilovne chystam na masaz, pomohl ami trochu taka naplast, al ezase chrbat boliiiiii, zumba b ysa mi este nechcela, asi by som moc nevladala, a tiez kvoli kojeniu, ale taka joga alebo pitates by pomohla, al eto tiez asi taky domaci trojminutovy 🙂
inak to telo je to hroza po tom porode...do plaviek sa moc toto leto nechystam 😎

bobicek5
23. jún 2010

@katrinb ty zvladas este aj pracu popri detoch? No to klobuk dolu. Mna tiez oslovili z roboty, ale popravde neviem kedy by som to stihala. Aj ked peniaze by sa zisli 😅

bibijanka
23. jún 2010

Ahoj, poradíte mi? Keď chceme ísť s deťmi do Maďarska, potrebujú pasy alebo ako sa to teraz vlastne rieši?

katrinb
23. jún 2010

@bibijanka my mame chalupu v madarsku a ja mam bambulky zapisane v pase.....je to chvilka. Chod na Komenskeho, na Policiu.. a aj manzelovi mozes ty zapisat...alebo manzel zapise aj tebe. A neplati sa nejako vela

@bobicek5 - no stiham pracu, ale tie 2 tyzdne to je o drzku...kazdu volnu chvilku, ked bambule spia, robim. Ale potommam tie dalsie 2 tyzdne volno. A do prace len 1 den musim fyzicky dojst....takze da sa....ja stale hovorim. Ked sa chce...
@loginka - no plavky ani mne nehrozia tento rok...ale ja si teraz uzivam, ze mozem jest kolko chcem a kedy chcem. A ja si stale hovorim, ze potom cely zivot mam na to, aby som sa dostala do formy 😉

bibijanka
23. jún 2010

@katrinb vďaka 🙂

juliagregor
23. jún 2010

ahojte, pochválim sa, dnes som spravila poslednú skúšku a ukončila som posledný semester, už len štátnice v oktobri a diplomka 😝 a 6 rokov je za mnou 😀

andrea_b
23. jún 2010

@juliagregor gratulujem, sikulka 🙂

juliagregor
23. jún 2010

@andrea_b ako sa máte? už ste spolu?

andrea_b
23. jún 2010

@juliagregor nie, stale cakam...uz minuly tyzden sme mali ist domov, teraz mame prislub na piatok, tak cakam. musim ho odtial dostat co najskor, lebo uz mame vsetky nemocnicne choroby a problemy...zaparenu ritku (ale hrozne), zabku v puse, zlateho stafylokoka v ocku (ktory nevieme vyliecit a antibiotika mame uz vybrate, takze zajtra musi ist na ocne), uz 2den musime mat infuziu, lebo nam opuchli nozicky - vraj nejaky problem s oblickami...a este pred par dnami vraj bolo vsetko OK. tak som trochu zufala, ale aspon som sa trochu vystazovala a je mi trosinku lepsie

katrinb
23. jún 2010

@juliagregor - sikovnica jedna.....klobuk dole....sklanam sa pred tebou. Si moj vzor.....ako aj ine maminky.....ale tie tu tak casto nepisu 😉

@andrea_b - moja drzakjte sa a verim, ze vas pustia domkov co najskor...je to hrozne, ked vas tam natahuju a drzia. Ale halvne, aby ste boli zdravucki

andrea_b
23. jún 2010

@katrinb dakujem, mam pocit ze skor sa dame do poriadku doma, ako v nemocnici 😒

katrinb
23. jún 2010

@andrea_b - verim, halvne psychicky vam doma bude lepsie. tak to este vydrzkajte

bobicek5
23. jún 2010

@katrinb no veru ked sa chce...mne sa aj chce, len ten den sa nie a nie natiahnut na 30 hodin 😀

moniciak
23. jún 2010

caute dievcata kedy vam zistili ze ide o dvojcata??? 😉

juliagregor
23. jún 2010

@andrea_b ahoj, no moja čítam, že sa nemáte dobre...to ma veľmi mrzí, lebo problémy malého su jednoznačne sposobené zlou hygienou a opaterou v nemocke.....normálne som nahnevaná...my sme boli v nemocke tri týždne a o deti bolo postarané dobre a mrzí ma, že to tak nefunguje všade....držím ti palčeky, aby ste boli rýchlo doma a hlavne, aby sa malinký rýchlo vyliečil

katka dakujem...

boba už je lepšie?

moničiak mne v 10 tt, záleží kedy ideš k dr. a aké má dr. vybavenie a oči? (používa tvoj dr. vnutorné sono alebo len cez bruško?

som si pospala a teraz s mm zapíjame 😉

katrinb
23. jún 2010

@bobicek5 😀

gajana1
24. jún 2010

Ahojte baby Maťko ma ten kašlik už lepši ani hnis mu už tak nejde z očka

a inak sťahujeme sa do 3izb.od augusta dufam že to čím skôr zvladneme

juliagregor
24. jún 2010

@gajana1 to je super, že mu je lepšie a ten 3 izbový tíško závidím....
mne zase pre zmenu teplotuje Ajko, nešlo mu v noci zraziť horučku, tak sme ponocovali, blbé zuby... 😢

misabbas
24. jún 2010

Ahojte maminky dvojičiek a tehulky takisto čakám dvojičky dievčatká a som v 23. t.t., stále ešte pracujem, kedy ste vy odišli na materskú, poprípade rizikové? Dokedy ste pracovali? Lekár mi povedal, že ma pustí v 32. týždni, ale zdá sa mi to aj tak neskoro. Predsa len je to rizikovejšie... Ďakujem vopred za vaše odpovede.