Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
10. sep 2010

dobré ránko,
@beruska5 univerzálnych vecí sa báť nemusíš, aj nánožníky a aj kryty do dažďa pekne pasajú, ked budeš objednávať, tak len musíš presne povedať aký máš kočík...ja som objednávala z www.prenasedeti.sk
ale pri tých golfinách, ked sú deti väčšie, tak majú nožičky mimo krytu, trčia im zospodu, nie je to kočík do dažďa 😒

hviezda22
10. sep 2010

@matelko1 zle si ma čítala 😉 , na foto nie su moje deti, to je len fotka z netu, pisem, že sa mi velmi pači ta farba, my mame tieto........pridavam foto
Ku každému Cosatto kočíku su fusaky, ktoré su vlastne aj nanožniky, po odzipsovaní služia aj ako podložky. Na hornej strane maju suché zipsi a prichytavaju sa o chrbtovu čast kočíka a nešmykaju sa.
Ja som prekvapena, mne sa s nimi ide naozaj velmi dobre, na obrubníky lepšie než s Philom, lebo ta vaha je inak rozložena, zložím a zdvihnem ho aj ja, ja odporučam........stale treba mysliet na to, že su to golfky, napr. s Bumbleride sa ide samozrejme lepšie

@juliagregor, pravdu maš 😉 , teraz silno uvažujem o iCandy, kamaratka tu z koníka ho ma objednany, jedna mamina ho sem začala dovažat pouzity z UK, som velmi zvedava na jej dojmy a potom uvidíme

juliagregor
10. sep 2010

@hviezda22 ja neviem, mne sa nepáči, že to dítko je dole...ale ved som zvedavá, čo nám napíšeš 😉

hviezda22
10. sep 2010

V iCandy nie je dieta dole, oni su skoro rovnako dané tie sedačky, rozdiel je možno 8 cm

andika10
10. sep 2010

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... mi sme nedávno kúpili tento kočík v červenej a som snim zatial spokojná sice je širší ako 80 cm ale v pohode s nim prejdem cez 80ky dvere je k nemu nánožník aj plašť do dažďa

juliagregor
10. sep 2010

@hviezda22

https://www.youtube.com/watch?v=ViB28MpyLdg

toto je on? je dole...ale som ozaj zvedavá ako je spravené ťažisko...

matelko1
10. sep 2010

@hviezda22 ano potom som zistila,ze to niesu tvoje deti,aj som chcela napisat,ale uz sa zobudili chlapci.takze si s nim spokojna,ano....v pohode sa tam deti zmestia.....

juliagregor
10. sep 2010

@hviezda22 tento určite tiež poznáš http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/specia...
kamoška ho mala pre jeno dieťa, fajn kočík...to sú všetko také presúvadlá, vhodné skôr do mesta a do tepla, ako v zime s dekou, fusakom? ale ved to je jedno..

hviezda22
10. sep 2010

@juliagregor poznam, akurat som ho spominala v teme iCandy, ma plytké striešky, myslím že iCandy je lepší, pre jedno dieta však može byt super, je to kvalitny kočík
@matelko1 som spokojna, a aj decka, furt si beru hračky, čiapky 😀 😝 , no sranda
jaj krpci mi teraz zaspali, to mam rada 😀 , Teuško začal chodit do školky, ani domov mi nechce ist, normalne mi chyba, tak ticho je doma 🙂

juliagregor
10. sep 2010

@hviezda22 ty sa máš ja ich mám do stredy všetkých doma, už sme poskladali dve stavebnice, hrali sa s platelínou, pozreli Spievankovo, upratali a....furt niečo

juliagregor
10. sep 2010

@hviezda22 aká je veľká tá športová škrupinka? nie je to moc malé?

matelko1
10. sep 2010

@hviezda22 aj moji chlapci zaspali.varim im cuketu na obedik so zemiacikom.nezjedia mi sice vela zeleniny,musim ich potom este dokrmit mlieckom takou polovicnou porciou.
som rada,ze si spokojna s kocikom.aspon nekupim macku vo vreci.nemala som sa ani tu u nas koho spytat,ze aky to je,lebo nik ho nema.

juliagregor
10. sep 2010
matelko1
10. sep 2010

no vyzera to malicke.ktovie co stoji taka sranda.

juliagregor
10. sep 2010

všade bez ceny , ale našla som toto...http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1373840

juliagregor
11. sep 2010

@hviezda22 prosím ťa, ty máš prehľad, kolko ten kočík stojí? to bude nejaká hlúposť...😎

janulqa07
11. sep 2010

@juliagregor nemaju cenu, tu povedia na zavolanie

juliagregor
11. sep 2010

@janulqa07 je to smiešne, pohľadala som na zahraničných diskusiách a niekde ho total zhodili, ....ked sa nemám za čo hambiť, cenu mám pevnú a nie aby výrobca ju podával na zavolanie,,,,pred 4 rokmi stál cez 40000 Sk....
ako sa máte, detičky už spinkali?

janulqa07
11. sep 2010

@juliagregor ja len viem co sme my zhanali kocik a vsetky novinky na trhu mali cenu na poziadanie, jeden sa mi pacil aj cenu do tel povedali v pohode, ale nakoniec zo vsetkym stal cca 40000 😲
ja uz kociky neriesim a radsej nekukam 🙂 mam z toho strach ze sa mi nieco zapaci, aj ked uz jeden sa mi paci 😀

deti... jaaaj stale na striedacku, maly sa chce stale rozpravat, vyzaduje si pozornost a mala na rukach najradsej... vonku nechcu spinkat, revu raz jedno raz druhe 😒 Matus zacina strajkovat, rano vstal ze on do skoky nejde

a vy ako uz je dobre? videla som video... 😀 ... Matus je z tvojich chalanov hotovy 😀

juliagregor
11. sep 2010

@janulqa07 no video Ti ukázalo, že sú zdraví 😀
ale sú nejakí nervozni, tlčú sa, revú pre všetko a Maťo tuším najviac, do školky pôjde až od štvrtka, ešte doberie ATB..
aj mňa bolí hlava a tuším aj tie deti zle znášajú tie zmeny počasia...

janulqa07
11. sep 2010

@juliagregor no to je pravda 😀
tak si ich teraz este uzijes, ale to pocasie robi svoje ☹

juliagregor
11. sep 2010

@janulqa07 ja to mám ľahšie, predsa ich nemusím nosiť a zabavím ich aj DVDčkom, čo sa Tebe ešte nedá

janulqa07
11. sep 2010

@juliagregor deti zvladam zatial v pohode, len som na vsetko sama a kazdy to berie ako samozrejmost, vcera na prechadzke som stretla jednu pani, zastavila ma a hovori a vy sama zvladate dve deti? hovorim mam tri a ona ze kto mi chodi pomahat, no nikto a dostali sme sa k tomu ze ma doma nevestu a su 4 na jednu dvojrocnu a nevesta sa stazuje ze nevladze...
jaaaj a vcera mi svokra povedala ze mam spat ked spia deti 😀

juliagregor
11. sep 2010

@janulqa07 šak dobrá rada, a nech ona zatiaľ uvarí, uprace a ožehlí 😝

janulqa07
11. sep 2010

@juliagregor lenze ono sa to robi same .. ty nevies??? mas tri deti a toto nevies 😲 😀
nic nestiham a teraz tu mam este mamu nasackovanu lebo chodi na nejake skolenie takze o stravnika viac a prichadza vecer straaaasne hladna 😠 ale ze ked prsi ja nemam sa ako dostat na nakup a kedy uvarit .. skoda reci lebo vsetci su mudrejsi

juliagregor
11. sep 2010

včera si Ajo zahodil niekde okuliare, nemohla som ich nájsť...
a konečne sa mi to podarilo, boli schované pod sušičkou 😅
ked sme boli u babky na prázdninách, tak ich zahrabal do kvetináča... 😀

juliagregor
11. sep 2010

@janulqa07 my máme čarovný prsteň 😉

janulqa07
11. sep 2010

@juliagregor ty si aspon vyhrala ale ja nemam ziaden ☹

juliagregor
11. sep 2010

@janulqa07 v skrini mu je dobre, ja ho nenosím, lebo mi zavadzia a už som aj Maťka poškriabala, ked som ho putala do sedačky....
nendsím prstene, ani náušnice a ani retiazku...
a myslela som Arabelin zázračný prsteň