Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
28. sep 2010

@froschka srdečne gratulujem, a skús napísať aj do súkromného dvojičkova 😉 😀

froschka
28. sep 2010

dakujeeem aaaa jasne xii si to pletiem stale
@juliagregor

janulqa07
28. sep 2010

@juliagregor kdeeee? kedy?

juliagregor
28. sep 2010

@janulqa07 🙂

jitkatatarova
28. sep 2010

@katka888 v nasej rodine sa nikdy dvojicky nevyskytli,takze sme take ako sa vravi prve lastovicky. Ale muz o nich basnil,tak si ich asi privolal.Od zaciatku sa vytesoval,no ja som bola tyzden v soku,ale nemenila by som.

janulqa07
28. sep 2010

aka ja som sikovna 😀 obed sa vari, karfiol peciem, Matus mi "pomaha" 🙂 drobatka lezia v postielke , spievame im a oni sa z nas smeju 😀 keby to tak stele s detmi islo 😒

jitkatatarova
28. sep 2010

@dracik1 musim sa trosku pochvalit,vdaka uprsanym dnom sme doma uz uplne bez plienok,davam im len na noc.Zacali sa aj pekne pytat,na nocnik ale chodia tak 2x za hodinu,to uz mam odsledovane.Obcas sa im stane nehoda,ale len ked v tu chvilu nie som s nimi,no ked to porovnam z pred tyzdna,tak sa to ani neda porovnat.Uz som aj nakazala svokrovcom,aby im ani oni nedavali u nich plienky,ved ked to zvladam s nimi ja sama,tak traja to uz musia ustriehnut.Dam im este par dni a nedam im oplienky ani von.Tak uvidim.

dracik1
28. sep 2010

@jitkatatarova vidis, gratulujem...a neboj sa, urcite to pojde uz len k lepsiemu......a svokrovci nech nedavaju plienky, aby ich neplietli

@taella aj ty si sa tusi pytala na nocnik, jasne, ak mas cas, daj ich, treba to vyuzit, ak ti tam chcu sediet...napr. nasi nikdy nechceli na nocniku sediet, ani citat, teraz v pohode si kreslia a vydrzia 🙂

janulqa, keby to bolo aspon viac x take kludne co???? 😉

juliagregor
28. sep 2010

pred chvíľkou mi volala Katka, tak Lucinka je maminka 🙂 🙂 🙂
nestíha na net..-

gilotek
28. sep 2010

Ahoj všem. Jdu si k vám pro radu a zkušenost.
Do kolika měsíců vám miminka nosili velikost 56? Děkuju 😉

juliagregor
28. sep 2010

@gilotek záleží či sa narodia v termíne a aké budú veľké, my sme ju nosili cca 2 mesiace a starší týždeň 😎

lucia.kl
28. sep 2010

@gilotek my sme ju nosili mesiac, baby mali pri pôrode 2,5kg

bombula
28. sep 2010

@gilotek cca mesiac, nepamatam presne. to je ta newborn velkost? lebo tu nosili 3 tyzdne..

gilotek
28. sep 2010

Holky díky, Mám nakoupeno jednak tu newborn a 0 - 3 měsíce a zdá se mi že toho mám už dost 😀

Syn mi vel. 56 nosil asi do 3 měsíců a narodil se 3,6kg, tak jsem nevěděla jak to bude ted, díky.

katka888
28. sep 2010

@jitkatatarova
dakujem, ja o nich tiez snivam, tak hadam sa mi to podari, ako tvojmu drahemu 🙂

bombula
28. sep 2010

@katka888 noo, pri ivf mas ovela vacsiu pravdepodobnost ak chces tomu pomoct...🙂

silvia.s
28. sep 2010

@froschka gratulujem ty to budeš mať aspoň s odstupom .držim palčeky

juliagregor
28. sep 2010

@silvia.s no teda, ty máš teda veľmi malý rozdiel medzi deťmi...musela si mať roboty 😉 a starostí ....klobúk dole

silvia.s
28. sep 2010

no mam mala som ich skoro ako trojičky ale dcera my dosť pomáhala a teraz ked mala chodi do školky a su chalani sami doma tak je to troška úlava .

froschka
28. sep 2010

@silvia.s jeeeej uf tak ty mas teda po roku, to musel byt zaberak, a dakujem za gratulku

silvia.s
28. sep 2010

hej bez 4 dni mam rozdiel 15 mesiacov ale dalo sa to zvladnutť kym mali chalni 4 mesiace mi pomáhala mama a potom ked sme sa už presťahovali do svojho tak už som makala sama a vedšinou od rana do večera sama nakolko muž bol stale v robote 😕 ale teraz sa už da ako tak su rozumnejší a vnímavejší 😉

silvia.s
28. sep 2010

@froschka ak sa ti ten dátum vydarí tak to bude super aj moja mala Dominika je 15 mája 🙂

matelko1
28. sep 2010

ahojte.a neviete ake velke babatka sa narodili lusi,lebo do sms-ky mi nenapisala.

juliagregor
28. sep 2010

@matelko1 2700 a 2100

froschka
28. sep 2010

@silvia.s no moje dvojky su 29 maj tak tento stuplik by mohol byt 9 alebo 19 maj 😀

loginka
28. sep 2010

@juliagregor ahoj juli, idem si ktebe po radu, ak mozem, nasa Laurinka mi uz nejako pretrca zo sedacky vajicka, poradis nejake sedacky? pozerala som zatial zbezne, ze su kategorie 0-18 a 9-18, asi lepsie tu druhu - asi dlhsie vydrzi, ze? co sa tyka znacky , pocula som ze Maxi Cosi su dobre, ale ta cena, no dost

este ma zaujima ci ste davali deticky na nocnik aj skor, len tak si posediet, aby si zvykli, alebo az teda neskor ked chapu o co ide

@matelko1 ako sa mate? ake mate pokroky? pozeram novu fotku, teeeda chodite plavat?

juliagregor
28. sep 2010

@loginka taký dlhý príspevok sa mi stratil 😠
sedačka 9-18 kg, značku ti presne nepoviem, ale pošlem ti nejaké testy bezpečnosti a pozri, že aj lacnejšie sedačky sú dobré...
ja predávam túto, Chicco Zenith Race
chlapci majú Chicco Key One, bez isofixu táto je dobrá, ale tá s isofixom neobstála kvôli uchyteniu hornej kotvy
ostatné dopíšem neskôr

loginka
28. sep 2010

juli 😉

juliagregor
28. sep 2010

@loginka http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersich... kompletné testy autosedačiek, je to prehľadné, ale neni sú tam všetky typy....
http://www.google.com/intl/sk/toolbar/ie/index.... kto nevie po nemecky (ani ja neviem), tak automatický prekladač jazykov, stiahnite si

matelko1
29. sep 2010

@loginka ano chodime plavat kazdu nedelu doobeda.chlapci vo vodicke su stastni,vobec sa neboja,uz aj pod vodou boli 😵
inac ahojte a prajem pekny den 🙂