Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katrinb
29. sep 2010

@matelko1
@juliagregor dakujem baby, ani neviem preco som sa "nepochvalila" skor....ved uz preslo pol roka-...nejako mi to nenapadlo pochvalit manzelika...aky je kreativny.... 😀

juliagregor
29. sep 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-patron-pre-dvojicky-aj-vam-sa-znicil/
kuknite...povedzte mi ako sa môže polročný kočík takto doráchať...

andika10
29. sep 2010

@juliagregor po 6m? ja používam kočík už 26m a nič mu nie je

juliagregor
29. sep 2010

@andika10 ved to, som zvedavá čo pani napíše

@katrinb 🙂

mima595
29. sep 2010

@juliagregor - 1.prispevok - nic ta nenapada??

juliagregor
29. sep 2010

@mima595 nie, a čo by ma malo? asi si sedím na kábly/i...
aké i/y ? 😎

matelko1
29. sep 2010

konecne davali v spravach o dvojcatach o prispevku.

juliagregor
29. sep 2010

pred 4 rokmi Radičová povedala, že neni politická vôľa...tak som zvedavá...ja vám to babule prajem...my sa toho už nedožijeme...
tých 190 eur je žalostne málo... 😝

janulqa07
29. sep 2010

@matelko1 a co hovorili? chcem sa zasmiat

loginka
29. sep 2010

cafte !
@juliagregor - makke 🙂 @katrinb - fee, krasny obraz, to je pamiatka na cely zivot a je vkusny
davate dobre tipy na darceky - fotky, kalendare ale ja sa neviem donutit dat ani vyvolat, ani strcit doalbumu co mam vyvolane za prvych 5 mesiacov, som hrozna

inak sme boli na rizikovej poradni dnes, Lauri 9.7kg a Domi 8.5, uz ho riadne predbehla, nas Domi chce sediet, ale nemame ho davat, samozrejme, tak sa bude hnevat, no musime sa naucit lozit a Lauri mame motivovat ab ysa viac hybala, tucka nasa mala

loginka
29. sep 2010

@matelko1 to vam zavidim to plavanie, ja by som tiez nieco brala cez vikend, lebo inak cez tyzden som nemobilna

murkaa
29. sep 2010

dievčatá - ako rýchlo píšete

@janulqa07 to ma mrzí, že ti ozaj nemá kto pomôcť. Ani susedka, alebo nejaká tetula? Ved to nemusia byť mamičky ! !
My chodíme väčšinou s manželom, na iných sa nechceme spoliehať. A ked to nejde, tak teda oslovím ostatných. Našťastie mam celú rodinu okolo, ale nie je to med lízať. Málokedy to na nich nechávam (aby nehovorili). Raz som bola sama v poradni a sestrička milo na mna, že "a nemal kto sVami prísť?" Tak som jej milo odpovedala, že "nieeee" a viac sa nepýtala. Inač u Dr. nečakám, možno len kým výjde von, kto tam bol. Chodíme na presný čas.

@katrinb dobrý nápad - ten obraz. Ja som teraz mame urobila, také DVD aj s fotkami, čo som bola ja malá.

no zajtra mam tiež lekársky den. Najprv s Daliborkom ortopédovi (nemá vyvinuté jadierka) a potom s Marekom na plúcne. Smolaje, že každé je na druhom konci Bratislavy 😖 Takže exkurzia krížom cez celé mesto. A navyše ponáhľať sa, lebo Danielka sa bude varovať. MM na rekondičnom. Naštastie som to spojila so sestrou a jej synom, aby som sa nemusela trepať sama na viac krát. Škoda, že ešte nemám to 7-miestne auto. Už by som ho využila. 😅

juliagregor
29. sep 2010

@murkaa auto ti požičiam 😉

katrinb
29. sep 2010

a uz ked hovorime o darcekoch...urcite je super digitalny ramcek...do ktoreho cez kartu viete daj kooopec fotiek...a stale samenia. pre rodicov ci starych rodicov to je na nezaplatenie podla mna....

murkaa
29. sep 2010

@juliagregor 😢 ved aj ja sa dočkám.....ale si dobrá 🙂

@loginka čo sa týka sedačiek - podľa mna ak nechodíte na dlhé trate, tak sa kľudne zameraj na 9-25/36 kategóriu. A sú už aj polohovatelné napr. toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7641250

katarinka123
29. sep 2010

@froschka tak nech je to ten vytuzeny chlapec drzim palce.ale hlavne nech je zdrave babo .to je to najdolezitejsie

loginka
29. sep 2010

@murkaa ved to neviem, lebo teraz sa mi zdaju uz terajsie sedacky male, ale 9-18 este velke a ked este nesedia, tak tiez treba trochu pockat a 9-25 by boli est edost velke , nie?

juliagregor
29. sep 2010

@loginka ono je rozdiel 10 kg dieťa, kt. má 10 meisacov a ktoré má dva roky...uplne inak drží telo, hlavičku a ide aj o výšku...tá šírka sedačiek je rovnaká, len tie bočnice sú bud vyššie alebo nižšie, alebo kde sú pásy, skúste behnúť niekde do obchodu a vyskúšať si...my sme boli oveľa skôr v sedačkách, oni mali síce malú váhu, ale boli dlhí a vajce im bolo malé, to je potom nebezpečné...hlava vonku a aj nohy...
moja neter mala 9-25 kg Babypoint a aj tak teraz kupili 18-36 kg, tam sú zase inak pásy a od 18 kg sa tiež pripútava pásmy z auta...
všetky tie zmiešané sedačky sú na nič, nevyhovujú ani malým a ani veľkým...
popozerajte niekde v akciách a potom predáte.-..

murkaa
29. sep 2010

@loginka ved v tých sedačkách si prispôsobuješ pásy. Dajú sa dať nižšie - vyššie. Neboj sa toho. Určite ich tam upevníš aj ked budú menší. A ozaj záleží ako dlho v nich detičky budú sedieť. Ak chceš vidieť a odskúšať tak skoč do Pezinka OC MOLO (hned na začiatku pri TESCU) Je tam velky výber a dá sa dohodnúť aj zľava. Inak ked porovnam ceny z netu, tak to je dosť pridražené. Ale za obhliadku to stojí.

murkaa
29. sep 2010

a ešte my sme MAreka vozili v sedačke 9-18 cca do 3 a pol roka na dlhé trate. V druhom aute len podsedák - na krátke trate až teraz sedačka 15-36 kvôli opierke hlavy.

juliagregor
30. sep 2010

dobré ránko,
u nás krásne slniečkovo 🙂 🙂 🙂

juliagregor
30. sep 2010

@murkaa nech vám dnes všetko dobre dopadne a hlavne nech Daliborkovi sa zlepšili tie jadierka..rýchlo sa vybavte...

janulqa07
30. sep 2010

@murkaa drzim palce nech su ok a mate pokoj 😉
@juliagregor skus trosku poslat nam

juliagregor
30. sep 2010

@janulqa07 už som poslala... 😉

janulqa07
30. sep 2010

@juliagregor tak mozno o chvilu ked doprsi sa ukaze 😉
ako sa mate? Matko v skolke?

juliagregor
30. sep 2010

@janulqa07 do konca týždňa je doma, ešte je taký zoslabnutý, tak nech mi zase hned niečo neschytá...
pozerali Kúzelnú škôlky a už rozhadzujú, j idem dopísať, už mám iba trochu a upraviť to celé, zajtra by som dala zviazať a pôjdem si vypracovávať otázky...
to slniečko k vám isto príde, inak som taká otrtúlená, išla som spať po 2hej 😝

janulqa07
30. sep 2010

@juliagregor ja po jednej a o siestej uz hore a medzitym asi 5x hore, este k tomu aj Matus ma zive sny zo skolky tak som ho dvakrat zo zeme zbierala 🙂
tak drzim palce nech uz to mas hotove a pokoj 😉

juliagregor
30. sep 2010

@janulqa07 že zo zeme, aj Maťo zo sna vykrikuje a aj šimon, on spí hore na psochodeovej posteli, ona má však ohrádku dokola, tak nemôže spadnúť, predtým sa tam len hrával, aby mal pokoj od krpcov, ale už dole spať nechcel...
a dik...
neboj aj ty sa dočkáš a budeš spať, mne to síce trvalo rok a pol, ale už som taká zvyknutá, že mi 5 hodín stačí spať

janulqa07
30. sep 2010

@juliagregor ani nie som nejaka extra unavena len mi hlava vybuchne.... ja som vdela co ta skolka robi... ked bol doma kludne spal, odkedy chodi do skolky zo sna vsetko vykeca , niekedy sa mu nieco prisnije a pribehne ku mne ku posteli a zacne ma bit 😀

jennys
30. sep 2010

Ahojte kočky, tak u nás škaredo, zamračené, fúka vietor, ach jaj, nebude sa mi chcieť von do tej kosy. Aspoň že Lucku chodím brávať zo škôlky aspoň sa prinútim ísť von. Včera bolo celkom dobre, ani moc zima nebola.
Vilko mi už dve hodiny spí, Samko spať nechce, aj som ho hojdala v sedačke tak spal necelú hodinku, teraz tiež sem tam drieme. Hlavne že mi dobre spia v noci, ale inak sme už od šiestej hore.
@juliagregor tak to si šikovná keď si to už ideš dať zviazať, určite si rada, že to už máš hotové, však? A veľa sa budeš musieť učiť alebo viacmenej je to opakovanie? Koľko máte otázok? Ja by som nemala veru na učenie čas, ťa obdivujem ako to všetko zvládaš.