Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
3. okt 2010

@murkaa 😀

juliagregor
3. okt 2010

@katrinb všetko najlepšie k Tvojim narodeninkám 🙂 🙂 🙂

katrinb
3. okt 2010

@juliagregor cmuky dakujem krasne mojinko

juliagregor
3. okt 2010

@katrinb pekne osláv 🙂

u nás dnes bitky, tak sa mlátia a Andrej hodil po Maťovi hračku do čela má tam takú modrinu 😠
všetky drevené som schovala a našiel v skrini taký vešiak a to hádzal, krpec...

katrinb
3. okt 2010

@juliagregor no dufam, ze vecer vyjde cas na vinko..ked dufam nezaspim. Baby mi uz bojkotuju podvecerny spanok.....takze uz sa nam to krati na 2x - 3x denne spia....no nic moc. Jooj, tie bitky nezavidim..nochlapci su to....len to musi prejst

jennys
3. okt 2010

@katrinb aj ja sa pripájam a prajem všetko naj, hlavne kočky nech poslúchajú. Dúfam, že si to riadne oslávila.
@juliagregor vidím, že máte doma veselo, ťa obdivujem, že máš na to nervy...mne stačí keď Lucka začne vymýšľať

julietka
3. okt 2010

@murkaa 😀 to je dobry postreh murka veru v minulosti na hypertonicke dieta platil remeň a bolo vymalovane 😵 ja som nasej malej uz parkrat nalozila, ale len taku miernu vychovnu zo zaciatku sa smiala, ale teraz uz len tak pozerala ze co sa deje.
Babulky vasim drobcom sa tiez zmenila povaha v urcitom obdobi? nasa mala bola stale usmievava a vyrehotana a v poslednom obdobi cca 2 mesiace je uplne vazna ani sa nezasmeje..ale je pravda ze je zasa viac vnimavejsia..je mi len velmi luto ze sa nechce uz usmievat ..iba vtedy ked s nou "vyvadzame" a robime srandicky..esteze maly je smejko usmiaty na kazdeho 😅

julietka
3. okt 2010

@katrinb kati citam ze oslavujes 😉 aj ty si v znameni Vahy? 🙂 vsetko naj naj a vela radosti z princezniciek 😵

julietka
3. okt 2010

@juliagregor juli, chuda Matko normalne mi ho je luto ako mu ti dvaja sarkani robia zle 😨
ako to Matko vnima? place zakazdym alebo to berie tak ze chalani su este maly a on je vacsi a nevracia im udery?

katrinb
3. okt 2010

@jennys este oslavujeme s mm....pri vinku....aspon trosicku som si dovolila dat 😉 😀
@julietka dakujem moja.,...a aj ty si?

juliagregor
3. okt 2010

kočky videli ste na JOJke tých chlapcov, dvojičky?
to sú jednovaječní chalani a sú slepí obidvaja... ☹

julietka
3. okt 2010

@katrinb kati hej aj ja som 😉

julietka
3. okt 2010

@juliagregor juli nie, chudatka a to sa teraz niekedy narodili, ci?

katrinb
3. okt 2010

@juliagregor hej....no predcasnici asi

katrinb
3. okt 2010

@julietka moja v Talente repovali...ale su uzasni...

juliagregor
3. okt 2010

@julietka oi sú rovnakí a často je Maťko príčinou hnevu...ale oni si neostanú nič dlžní...ja ich nechám, riešim len ked už je zle...ked sa bijú o autíčko, tak im ho zoberiem....učíme ich požičiavať si alebo vymeniť---ale niekedy to nejde...

julietka
3. okt 2010

@juliagregor juli, takze robis policajta od rana do vecera 😉
myslim si ze robis spravne ze sa nemiesas do ich sporov pokial naozaj netreba, naozaj sa musia naucit riesit si sami svoje konflikty...
a aky boli ked boli uplne mali? tiez si brali hracky? pytam sa aj preto, lebo u nas mala berie vsetko malemu a on je taky dobracik ze si zoberie radsej nieco ine a hrajka sa s tym, alebo len pozera na sestricku ako sa hra s tym co mu zobrala..ale som zvedava do kedy im to takto vydrzi 😅

juliagregor
3. okt 2010

@julietka od mala robil Andrej Šimonovi zle, on je akčnejší, šikovnejší...šimon je náš hučo-bučo
teraz ich zase šimon bije....on si vydobíja svoje silou a ajko šikovnosťou...Maťko má smolu, že musel skôr dospieť ...
zase aby ste ma chápali ja ich nenechám sa biť, ale dohadovať áno...potom prídem a skúšam nejako to vyriešiť, niekedy spolupracujú a niekedy nie...ale to je asi všade...oni môžu mať uplne rovnakú hračku v ruke a aj tak chce tú bratovu...tak nekupujeme rovnaké...aj tak sa o ne tlčú...

povaha sa im tiež menila a správali sa inak, nejako si to striedali...
inak mi ešte Ajko nespí... 😠

juliagregor
3. okt 2010

na požičaj alebo vymeň väčšinou reagujú a to aj vonku..
vždy mám so sebou kopec hračiek, oni sa hrajú, ale väčšinou najradšej s cudzími hračkami, tak aby sme mali na výmenu...tu to väčšina mamín tak robí, že na ihrisku sa deti hrajú spoločne
teda nájdu sa aj prípady, že deti len prídu a berú hračky iným, ale ja som zae papuľa a už poznám deti a viem, ktorým sa mám vyhýbať a ktoré vyhľadávam...

teraz už dám jednému do ruky keksík a dám mu aj pre brata a donesie mu, pred mesiacom ešte nepustil 😀

juliagregor
3. okt 2010

toto dám pre pobavenie, moja obľúbená fotka...určite si ju niektoré pamätáte,, ale toto ich bavilo a baví furt 😀

jalao
3. okt 2010

@juliagregor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 My sme mali doma kedysi kocúra a pol dňa sme ho nemohli nikde nájsť, deti už plakali, že sa nám niekde navždy stratil, spláchol, z balkona ušiel...a večer si šiel MM pre triko do takejto skrine a Micko usalašený na jeho kope hábov, len chvost visel...presne ako tvoji pomocníci 😀 😀

juliagregor
3. okt 2010

@jalao 😀

matelko1
4. okt 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

matelko1
4. okt 2010

pisala lusi.bambulky maju zltacku,nevie kedy ich pustia domov a lusi sa zle cisti,tak ju musia zajtra uspat a vycistit zo spodu.mliecka ma az-az.

s_o_n_i_k_e
4. okt 2010

teraz mi volal brat, švagrina je v 26tt + 5deň a začala sa otvárať, ide do nemocnice ležať. Je šanca, že by tie maličké prežili, kedže čaká dvojičky? Alebo aký je postu, že ju ako zašijú ak už nie je moc otvorená a ostane ležať až do pôrodu? Strašne sa bojím o ňu a tie maličké :((((

bombula
4. okt 2010

@juliagregor kolko maju babenka na tej fotke rokov??

juliagregor
4. okt 2010

@bombula fotené 10. apríla, majú 20 mesiacov, inak u nás od 18 mesiacov mám všetky skrine stále upratané 😀

juliagregor
4. okt 2010

@s_o_n_i_k_e na šitie je už asi neskoro, treba kľud a počúvať lekárov...deti sú už životaschopné...
ja som ležala otvorená od 29 tt a nakoniec bola plánová sekcia v 35 tt...tak pozdravujem a hlavne kľud a pozitívne myslenie 😉

juliagregor
4. okt 2010

@matelko1 tak ju prosím ťa pozdravuj, ale zase lepšie, ked je ešte v nemocke a vylieča sa, ako znovu tam ísť z domu...

julietka
4. okt 2010

@juliagregor 😀 😀 😀 😀 😀 😵 to je ozaj krasna fotka juli, najskor som pozerala ze co to?? 😀

my tiez nekupujeme rovnake hracky a povedala som aj ostatnym ze to nechcem, pretoze presne ako vravis nech je to aj trikrat rovnake, vzdy bude chciet jeden to co ma druhy 😅
s keksikom je to mile 🙂 aspon sa naucia sa pekne podelit