Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
1. mar 2009

helka a kde si rodila? ved som ta mohla prist pozriet 😉
no my tiiez mame podlahy a kamen a sklo 😅 , navyse podlahove kurenie , tak len vydrzat...

leho29
1. mar 2009

ahojte
no ja zase nestíham čítať.
My v dome tiež nemáme koberce, akurát v obyčke, bo tú sme ešte nestihli prerobiť, a ani tam nebudeme mať, pri našich, to aby človek stále behal s vysávačom a potom mu ujde , ociká a vyleje čosi.. Tie fľaky ...
Dáme plávačku, to máme všade, aj v kuchyni. Iba kolo linky máme dlažbu.
dobre sa to upratuje, iba poumývam dlážky a hotovo.

yasmina
1. mar 2009

lalu a to my mame bytik a ty domcek...tak mas co robit 🙂))

ivet77
1. mar 2009

ahojte,
ninazoja - fotecky su nadherne, vsetky som si kukla, najviac sa mi paci ta, kde su baby na tatinovi-konikovi a ta posledna, kde ste vsetci styria na zemi, a aj tie CB, a ... vlastne ...tazko sa vybera, ktore su najkrajsie, vsetky su krasne 😵

Ani my nemame koberce, v obyvke a spalni mame plavajucu, v chodbe a kuchyni dlazbu. A byvame na prizemi a az teraz citim, ze je chladno. Kym sme nemali deti, zdalo sa mi to uplne v pohode. Tiez to budeme musiet riesit asi nejakym kobercekom.

lalupa
1. mar 2009

yas, deti lestia 😀 (ale nie, jasne, ze treba denne, niekedy aj 2x, lebo ony najdu aj malinku spinku , pridu ku mne a podavaju mi ju, ze "bak") 😵
kde nie sme cele dni, tam sa to zanedbava...no co uz
som stastna, ze ste oki, dnes svieti slniecko, tak hajde vonku 😉

womenne
1. mar 2009

ved praveže naši su tiež tak šikovny že stale beham iba s metlou a zametam vysavam gauč 🙄 musim nejaky obkukat možno kupi 2 menšie.

grmitko
autor
1. mar 2009

ahojte,
my mame vsade plavajuce, iba v kuchyni dlazbu, a malym som dala do izby taky behun, aby tam nemali zimu ked tam sedia, lebo sme nad garazaou, zospodu zla izolacia, tak tu mame dost velku zimu odspodu a v oyvke som tiez dala lent take dva behune pred gauc nechc nesedia na zemi, inak plavajuca 🙂

jzfr
1. mar 2009

my zatial koberce tiez nemame - no mali by sme mat aspon kvoli susedom pod nami 😅 , inak nemame zimu a decka su zvyknute vyberat zakruty aj na kachlickach (ale my mame obycajnu dlazbu a nie taku lestenu, takze na nasej je asi deckam menej smyklavo 😅 )

tie dva koberce sa tu bezne pouzivaju - najma na opticke oddelenie obyvacky a jedalne (kedze tu je zvykom mat velky jedalensky stol a nie kazdy ma este jednu miestnost na jedalen a tak v najvacsej izbe mame obyvacko-jedalen (do kuchyne sa stol nezmesti 😝 ))

no a s tym upratovanim to je u nas to iste (akurat sa chystam vytriet podlahy, kym spia, lebo to potom s nimi sa neda - vzdy mi rozhadzuju zozmietanu spinu a na mokro sa ani popri drobcoch nepokusam, bo to by som ich mala skor nasackovanych vo vedre ako by som stihla zmyt co i len jednu izbu 😝 )

helka1
1. mar 2009

Ahojky, som bola s drobcami trosku na cerstvom vzduchu 😵 Sme sa poprechadzali do sytosti 🙂

Lalu rodila som Na terase a bola som s malymi na JIRSke mesiac a ani som do temy dvojicky velmi neprispievala skor do augustoviek, vsak Lenka 😉, len ked sa mi pritazilo, tak som sem prisla riesit problemy 😅. A ty neviem do akych diskusii si chodila 😎 - skratka vtedy sme sa este nepoznali 🙂

Co sa tyka podlah, vsade sme na celom poschodui dali plavajuce a pod stolom v obyvacke mame koberec aj na chodbe

nana77
1. mar 2009

my mame v obyvacke a v spalni drevene podlahy, cize co sa tyka tepla, je to ok, kedze drevo je prirodny material, ale zato sa smyka a je tvrde, takze momentalne v celej obyvacke mame puzzle penove a paplony a vankusiky - ked padaju zo sedu, nech padaju na makke. a v chodbe a kuchyni je dlazba a pracovna a detska este nie su prerobene, chystame sa na to v lete. do detskej pojde tiez drevena podlaha a na nu koberec, kym nebudu vacsi.

kocky, tak vam tu posielam link, ako dokaz toho, ze lopta ja najsrandovnejsia vec na svete!!! kvalita nie je bohvieaka, bola som rada, ze som vobec stihla zapnut kameru:

https://www.youtube.com/watch?v=eGL71fEqZ4c
grmitko
autor
1. mar 2009

nanuska ako krasne sa smeju tie tvoje lasky, uzasne 😀

bibianka
1. mar 2009

Nana, 😀 😀 😀 😀 😀 Inak u vás v obyvačke to vyzerá ako u nás 😉

nana77
1. mar 2009

dakujeme 😀 , boli strasne podareni, isli sa normalne usulat od smiechu, tak som vam to sem musela dat 😀 .

bibi, no u nas v obyvke je to momentalne ako v japonskej restauracii (teda myslim, ze fungujeme na zemi), ten neporiadok, to je nas bezny pracovny den 😀 😅

bibianka
1. mar 2009

nani, u nás zatiaľ takto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., len sa začínajú stavať na 4 (sme mínus takmer 2 mesiace).
V ktorom tt sa vlastne tvoji narodili?

nana77
1. mar 2009

ja som rodila v 38tt. pamatam sa, ze ty si rodila o dost skor, ale neviem preco... 😕

ale co, hlavne ze su deticky v poriadku, no nie?

tusim, ze tie puzzle su na kazdej fotke, na kt. su male babatka 😀 , ale podla mna su super, makke, farebne a neskor pouzitelne ako hracka. mm z nich vytvoril. nase dvojicky - ako posledny riadok 😵

bibianka
1. mar 2009

Asi to bola nejaká infekcia 😒 Malý mal zakalenú, zelenú plodovú vodu. Zatiaľ to vyzerá, že sú o.k.
Puzzle je fakt super. Predtým som tam dávala kadečo a furt sa mi tá zem zdala tvrdá. A poblinkané deky tiež nie sú bohviečo 😉 Toto jednoducho umyjem a hotovo.

yasmina
1. mar 2009

to video je uzasne!!!

rosarita20
1. mar 2009

cafte,
nana, uuuzasne video, som sa rehotala spolu s chlapcami, maju bohovsky nakazlivy smiech... 😉 😀 😀
Co sa tyka riesenia podlah, my mame koberec v obyvke a chlapcom sme kupili do izby ten taky s cestami a znackami, aby sa rovno ucili pravidla cestnej premavky s autickami 😀 😝

margaretka11
1. mar 2009

Ahojte 🙂

Nana, detský smiech je nádherný a smiech tvojich chlapčekov je úplne nákazlivý 😀 . Veľmi dobre som sa pobavila a malí sú úžasní 😵 😀

yasmina
1. mar 2009

ahojte...
fot z dnesnej slnieckovej prechadzky...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenkamt
1. mar 2009

ahojte 🙂

Nana - tak sme sa zabavili všetci piati, dvojičky výskali, Verča v nemom úžase, mne vyhŕkli slzy a manžel asi ticho závidel 😀 /tých chalanov/ a to že odskočil od futbalu je teda najväčšie vyznamenanie 😀

Yasmina - krásne fotky, si riadna kočka, ako chodíš s dvoma kočíkmi??? 😕

my máme všade plávačky a jeden malý koberček v detskej izbe - aj tak sa na ňom nehrajú 😅

idem ešte pokuk fotky 🙂

yasmina
1. mar 2009

lenka dakujem 🙂 manzel fotil mal druhy kociar 🙂

lenkamt
1. mar 2009

som si aj myslela že si bola s niekým 😀 len som chcela nenápadko zistiť s kým 😀

yasmina
1. mar 2009

s frajerom 🙂

yasmina
1. mar 2009

lenze Maxim vonku pospal a Mimi nie...a teraz Mimi spi a Maxim vystraja...takze vecer pojdu nerovnako spat 😠

lenkamt
1. mar 2009

musím si aj ja nájsť frajera na kočíkovanie 😀 najlepšie takého čo by kočíkoval a ja by som odychovala 😀

womenne
1. mar 2009

tak my sme už domka boli sme na 2pozemkoch našli sme ich na poprve čo sa čudujem 😝 no neviem mna nejak nezaujali vraj ma pozemok lakat na prvy pohlad mna teda nie 😖 som asi moc naročna ale ak mam dat pol mega tak ench je kvalitny a na dobrom mieste no nie?
boli sme pozriet aj na koberce bože to su palky ☹ takže tento mesiac nam to nevyjde bo pltime opravu auta tak musime počkat asi sa skor oplati ist do Polska tu na taky maly pod stolik stal 4000.- 🤐 na jar sa tam stejne berieme ked nam spravia balkony kupit si ratanove kresla alebo niečo ine.
yasmin nove okuliare ti pristanu kočica aj ja by som už mala niečo so sebou robit.

yasmina
1. mar 2009

wom dakujem 😉
my sme kupili pozemok v novemb.08...a presli sme predtym asi 30...takze viem o com hovoris....

womenne
1. mar 2009

no my sme tiež boli asi na tolkych ale vždy sa niečo vyskytne už ma to nebavi,ved zatial mame kde byvat ale buduci rok už budeme musiet stavat na isto.
Inač byty su strašne lacne ked som pozerala minuly rok cez leto tak boli nad milion a teraz v pohode kupit do 800-900 tisic som až čumila na tie ceny,aj makler nam včera hovoril že byty stoja 😖 že je to oničom.
a dnes ake sme videli nadherne rozostavane bungalovy no obrovske a že sa nestava 😝

nana77
1. mar 2009

ahojky!
kocky, dakujeme este raz, som rada, ze ste sa pobavili 😀
lenka, tak to je teda pocta, ked sme tatu od futbalu vytiahli 🙂 😀

yasmi, aj vy sa chystate stavat? inak, fakt si kocica a tie nove skuliny ti ozaj seknu!!! takze nech si mangel dava pozor, lebo tych frajerov kludne mozes mat na kazdy prst 10 😉

wom, ty co chces so sebou robit? ved ty si tak isto kocka 😉

my sme dnes boli na oslave, mali isli z ruk do ruk... 😝 . ale aspon zaspali takmer okamzite