Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
20. jan 2009

inak babule nebyvate niektora v blizkosti strkovca? uz druhy krat som tam videla taku maminu s dvomi dievcatkami tak vyse roka sa prechadzat, ked idme okolo autom pre malych do jasli 🙂 ja len ze ci nahodou 😉

lilinka76
20. jan 2009

No, Grmi, to vies, na svadbe je kazda kocka, keby si ma videla dnes... jednym slovom des... 😀

womenne
20. jan 2009

baby kolko vam vydrži farba?ja som si farbila na vianoce a včera som zbadala že mi už vyrasta a pritom ma vydržat 4-6tyždnov ak nie viac. ☹
tatolu trisky su vyčistine uvidime zajtra kupim aj novu avivaž.

miriamkac
20. jan 2009

lili...aj ja sa kazde rano lakam, ked sa pozriem do zrkadla..... 😀

fro...kraaaasne bambulky naozaj bude treba na ne davat pozor, lebo sa chlapci budu na ne riadne "lepit".

kiwuska
20. jan 2009

takmoja mamina dostala mail z madarska ohladom toho nutrilonu, ja som sa konkretne pytala na Nutrilon 4, a tam vobec nie je stvorka rgistrovana, teda ju ani nepredavaju. ta kamoska mamina je detska lekarka, takze je to 100%, ostatne maju, ale som sa o cenu nezaujimala. tak tak

kili
20. jan 2009

kiwi, ale ževraj 3ka je už až do konca, ale teda môže sa vystriedať potom 4kou ale nemusí. to mi povedali v lekárni.

lumah
20. jan 2009

froschka krásne babulky máš. 😀

kiwuska
20. jan 2009

kili asi to tak bude, lebo aj ona pisala, ze trojka sa moye davt potom stale, aleja neviem, ked uz maju dlhsie stvorku, uy nepojdem na slabsie. ale chlapcii by uz mohli aj krabicove, ale chcem vydrzat s nutrilonom cez zimu aby mali dostatok vsetkych latok aj kvoli imunite. no co uz este vydrzime, skusim objednat cez internet tam je to lacnejsie

womenne
20. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... pridala som fotky
dikes Saška keby som nemala teba... 😉

lilinka76
20. jan 2009

Baby, ked tu pisete o tych Nutrilonoch, od kedy mozu deti pit kravske mlieko??? Nie zeby som ho uz chcela davat, ale pytam sa, aby som bola mudrejsia.

miriamkac
20. jan 2009

womwnne super foto.....unavena mamina, ale kocka.... 😎

grmitko
autor
20. jan 2009

Danka s radostou 😉

womenne
20. jan 2009

a strapata 😉 dakujem¨
to ja jedina davam krabičkove mlieko od 2rokov?

lumah
20. jan 2009

lilinka čítala som, že od dvoch rokov až.

miriamkac
20. jan 2009

womenne nie si jedina, nasa mala frci na kravskom mlieku od 2 rokov tiez...aj ked na vecer si vypije este UM.

womenne
20. jan 2009

už som sa zlakla 🙂 že ja som jedina tu na

grmitko
autor
20. jan 2009

Nasi maju kasu s krabicoveho mlieka tak od roka aj kusok, ale ciste ho nepiju

womenne
20. jan 2009

Saška maš pekne okupiare aj ja ybom potrebovala nove musim si skočit na očne ☹
idem drahemu večeru sice už jedol ale on je stale hladny 😝 😀

grmitko
autor
20. jan 2009

dakujem Dani 🙂

lenkamt
20. jan 2009

ahojte kočky 🙂

Froschka - malé sú krásne . a asi presne ako u nás, Lenka pózuje ako najatá a Lucka účes dole a vždy zdrhne 😀

Womene - malí su super na tých bicykloch a mamina aj unavená je riadna kočica 😉
a mlieko krabicové ja dávam od roka 😅

žeby som aj ja šupla foto kde som sama? 😀 nech sme jednotné 😀

jankabambulka
20. jan 2009

sebastiankovi

Pošepkal mi malý škriatok,
že máš dneska pekný sviatok,
že dnes sláviš veľký deň,
ktorý patrý tebe len.
Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu,
a vždycky dobrú náladu.

nana77
20. jan 2009

ahojte!
baby, ja ziadne foto, kde som sama ano nemam 😕 ... archiv je zniceny 😒 a v novych som stale s detmi...

tatolu
20. jan 2009

wom - skontrolovala som upravenú maminu. Schvaľujem 😉
Ešteže som čítala ďalej, lebo som sa už drahého pýtala, ako vyčistiť trisky ak sú priamo v pračke 😅
A nie si jediná, čo dáva kravské - ja dávam krabičkové od 1,5 roka.

Froschka - krása - toľko báb pokope - Tvoj drahý musí byť rád 😉 Keď odrastú bude odháňať všetkých chlapov 😠

katarinka123
20. jan 2009

ahojte no mala by som hodit aj ja nejake same foto
fro malinke su zlatucke,su ako jedna

tatolu
20. jan 2009

No však moje foto je tiež dva dni pred svatbou.
Musela som preisť všetky fotky. Mám iba svadobné na CD, dve pred svatbou (z toho jednu s MM) a našla som aj jednu so svokrou, ale tú som dať nemohla. Náhodou by ste si pomýlili nás dve 😉

jami3
20. jan 2009

baby, - ja tiež skoro žiadne foto nemám-lebo fotím 😀 a toto foto v pase bola špeci momentka z telefónu pre MK od MM - lebo som mu uši pílila, že nemám žiadnu do pasu - tak ma cez rampu cvakol v kuchyni - ešte som mala ruky v drese 😀

a ozaj tie deti zvládajú prechod na Euro lepšie ako my : dnes sa Sami hral s plišákmi a bola tam vysačka od Burda Toys - a oni majú pri tom nápise také veľké E. A naše dieťa si zapotí - "to je za euro kúpené, že?" skoro som na riť padla / v Mikulášskych balíčkoch mali čokopeniažky a Oli im stále vtĺkal do hlavy - že to nie sú koruny ale eurá - takže sú na tom lepšie ako ja - stále mám problém so zmenou meny 😝 /

jami3
20. jan 2009

a krabicové mlieko tiež pijeme dávno 😔 - drobci jak sa odstavili, odmietali fľašu a UM ani cítiť -trápila som sa s nimi vyše mesiaca a nič /pritom UM som im dávala do kaše a polievok - tak jeho chuť poznali/ . Tak po porade s dokinou sme skúšali KM - tiež to trvalo vyše mesiaca - kým mi aspoň 1/2 dcl vypili - a postupne sa to zlepšovalo a našťastie ho pijú dodnes - ráno aj večer. Ešteže milovali ostatné mliečne veci - jogurty, syry.... tak som ich v tom zlom období ládovala tým a ešte strukoviny - aj tie majú vysoký obsah vápnika 😉

grmitko
autor
20. jan 2009

jani ale mas super foto, na to ze to bola rychlovka 😉
a deti mas velmi sikovne, my ked niekedy pojdeme babinke v lete, tak dame stretko, ved ste odtial na skok 😀

grmitko
autor
20. jan 2009

jami malo byt, uz dnes nevidim, ale ved ani nevstavam kazdy den o 3,43 😀 😎

froschka
20. jan 2009

dakujem babulky za komlimenty 😵

inak mam problem so spanim s detmi, odkedy tu bola svokra tak su naucene spat cez den iba vonku v kociku no a vecer Heidi nechce zaspat sama v posteli, je to dost trapenie ale uz ju nemozem nechat revat proste, ona si ma strasne vyzaduje, a musim s nou ist do spalne a lahnut si k nej musi ma citit a potom zaspi a za 10min ju prenesiem do jej postele....takze s detmi musim chodit von na spanok zial si ten pokoj hodinky doma nevychutnam ale co uz pre dobro deti....snad ked bude strasia sa jej to bude dat vysvetlit kde sa ma spinkat...mali ste aj vy niekto takyto problem? a preslo to po case alebo to bude trvat kym nepojde do skoly 😀