Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

adrolka
1. máj 2009

ahoj 🙂
my sme dnes poobede po spaní boli tiež vonku, máme v meste tzv. komárňanské dni- celé mesto vonku!!! sme sa prebíjali s našim tankom medzi kopou ľudí. jedna mamička vraví manželovi: ježišš, dvojičky! 😀 - s intonáciou dole 😀
boli sme v detskom parku, konečne postrekovali, ta kneboli vôbec komáre, hojdali sa- Amirka to zbožňuje 😵 , dali sme si zmrzku, hranolky...a už aj spia 😉

kiwuska
1. máj 2009

ahojte, ucim sa dnes u nasich, vsetci 3 chlapi su u svokrovcov.
boze diddi, si mala zly vecer, nech sa taketo prihody vsetkym vyhybaju. som rada, ze to nakoniec dobre dopadlo.

verunke, vsetko naj k narodkam, aj od nas.

adrol, viem si predstavit tvoje obavy, ale to moze byt ozaj zhoda nahod. neviem ci som to tu uz pisala, ale ze vraj aj moj brasko mal obdobie ignorovania, a nereagovania. mama s nim bola aj u usneho ze ci mu netlacia nosne mandle na zvukovod. 😅 Dr, nic nenasiel ale nasiel nanhofintu. zasepkal ze chces cokoladu? a brasko sa otocil a spytal sa .. a mas? 🙂 . ale to mal uz vyse dvoch rokov. adrol verim ze to bude dobre

saska ☹ je mi luto, ze vas tie choroby tak casto chytaju. vyzdravte sa skoro.
takisto wom, a uzite si vyrocie 😉

aj vsetky ostatne vas pozdravujem, diplomku som odovzdala, este raz dik 😉

diddi
1. máj 2009

kili,Tyrsove nabrezie....pri Dunaji na petrzalskej strane...za parkom...este stale su tam koncerty a o 21.45 je ohnostroj

lenkamt
1. máj 2009

ahojte ženy, ďakujeme za blahoželania 😵 😵 😵

Wom - moj chlap ide zajtra s Verčou do Kopřivnice 😉

stále čakám na správy od Elenitky 😎

diddi
1. máj 2009

Co je s Elenitkou?

lalupa
1. máj 2009

ahojte, u nas dnes priserne fukalo, ako na jesen, tak sme boli v OC,vonku sme prakticky kazdy den, tak neva...
uplne najviac ma vytacaju mlade kofy,ktore idu kocikovat babatka, daju kavu a cigaretku 😠

zinuska
1. máj 2009

ahoooojte dvojhviezdy 😵 sto rokov som tu nebola,ale mala som o nicom net,no uz by to malo byt v poriadku. no spätne si vas nedokazem precitat.. co nove,take aktualne?
ahoooj Diddi 😵 😵 😵 pozdrav Lucku! ved uz jej napisem a poslem nejake foto.. lebo ani to mi nechcelo odosielat cez maily.. otras 😝

baby,taka otazocka,viem,ze vsetky tu uz mate veeelke deturence,no neostali niektorym z vas doma prve topanocky na chodenie? u nas je naprd vyber a ani vlastne neviem ake vybrat.. ak hej,budem rada a napiste mi do IP. diiik 🙂

lumah
1. máj 2009

zinuska aj vy už chodíte? 🙂 Mne predala pre obidvoch 17ky yasminka, sú super.

lumah
1. máj 2009

womenne gratulujeeeeem!! 😀
nanuska vy už budete mať o chvilu ročik! Páááni moji, ako to letí... 😀

zinuska
1. máj 2009

ale kdezeee Ludka,moji su daki spomalenii... len uz to moze kazdym dnom prist a tak chcem to mat uz doma. co tvoji nebodaj uz chodia? nasa Mia sa estelen pred par dnami prvy krat postavila v postielke. inak len stvornozkuju,ale je to sranda,lebo samozrejme kazdy na inu stranu 😀

lumah
1. máj 2009

zinuska Dado behá už mesiac-nie sám, ale za ruky, vlastne sám tiež-ale pridržiava sa nábytku, alebo šupne na štyri a kmitá 😀 . Filip ešte nevstáva, ten je lenivec, akurát sa dvihne sem-tam na štyri, alebo sa svojim zvláštnym štýlom plazí. 😝

lumah
1. máj 2009

grmitko pozerám, že už aj vy sa blížite k ďalšiemu rociku. 🙂

zinuska
1. máj 2009

no nasi za ruky tiez uz behaju,ale moc ich este nechcem silit a zatazovat,ked to na nich pride samo,tak potom,alebo az ked uvidim,ze sa uz sami postavia a pevne stoja,zatial sa bojim. a vlastne si este setrim moj bolavy chrbat 😀

baby nebude nejake stretko? uz by som mohla aj ja a rada by som vas spoznala osobne! 🙂 poznam len niektore 😉

lumah
1. máj 2009

zinuska inak mám tie topánočky v albume.
Dnes sme boli v BA v zoo-celkom sranda bola. 🙂

jolanka
1. máj 2009

lenkamt , verunce vse nejlepsi a hodne zdravi. jenom na okraj ma stejne narozeniny jako ja akorat ze o 26 let mene. 😉

zinuska
1. máj 2009

uz som ich pozrela,dufam, ze sa tu najde nejaka mamina,ktora este bude mat niekde v skrini 🙂

Lumi kraaasne fotky z plavania! 😵 ja ked som si myslela,ze cakam len jedno mimi,tak som planovala,ze budem chodit na kurz,no po 12tt som pochopila,ze mozem zabudnut,lebo jednak muz by nemal vzdy cas ist a s dvojkami sa neda ist len sama a aj keby muz mohol,nemali by sme dat kam Maxa. 😒

ja mam fotku z plavania,ked som chodila s maxom,ale jemu sa tam nepacilo a na tej fotke je pod vodou a ten vyraz co tam ma 😀 😀 😀 no sranda,ako keby ho topili 😅

zinuska
1. máj 2009

dokedy ma fukat ten strasny vietor,neviete niekto?? 🙄

zabka0609
1. máj 2009

Ahojte babenky.Vsetky pozdravujem.My sme dnes boli vo Svidniku pri pamapetniku a tam kde su tie tanky a pamiatky a lietadlo z 2 sv vojny,ale kocky to nejako nezaujalo.Hlavne bolo,ze sme ich tlacili v novych trojkolkach.Su z nich nadsene.Pridam foto do albumu.

Dobru nocku idem si lahnut som nejaka unavena.papa

lumah
1. máj 2009

zinuska nestraš s vetrom!!! 😝 Inak s tými topánkami sa to dá aj na MMB, ja som tam našim zohnala také otvorené s pevnou patou-jedny boli nové a druhé trochu nosené. Nie sú rovnaké, ale to vobec neva.

zinuska
1. máj 2009

ja mam malo veci,co maju rovnake,uz len preto,ze su parik.

a tak 17tky mam hladat?

adrolka
1. máj 2009

zinuška ip 😉

katarinka123
1. máj 2009

ahojte vsetky.tak aj ja saa chcem pochvalit,nas davidko uz chodi sa od 11 mesiacov.a dominko sa pustil dnes konecne.v pondelok mu dali dole sadru tak uz je to oka mooze si spokojne behat.

zinuska
1. máj 2009

ajoj Kati! a co sa stalo malemu,ze mal sadru preboha?? 😨

grmitko
autor
1. máj 2009

lumah ano uz len 18 dni 😀 😝 a budeme trojrocni 😉

yasmina
1. máj 2009

zinuska take ako soom predala lumah sa daju v pohode na dobierku obejdnat daj do googlu rak s.r.o. a poslu ti...takto som kupila vacsie 😉

zinuska
1. máj 2009

dik yas,no ste zlate,ze mi radite a aj ponukate uz,super. len stale mam dilemu,ze ake cislo.. 😕
caf Grmi! tak to si neviem zatial predstavit mat dvoch trojrocnych certov doma,ja mam len jedneho a mam co robit 😀 😝

Kati a co Marko? ako v skolke? nas Max je viac doma ako v skolke,stale je chory a od neho aj dvojky... 😝

yasmina
1. máj 2009

zinuska zalezi kolko cm maju chodidielka...

diddi
1. máj 2009

cau Zinus,pozdravim....prave som Lucke a Kike-jej sestra,posunula topanocky....inac som ich kupila v PN...je tam protetika a aj detska obuv,oproti kaplnke v meste....vyberaj take co dobre drzia nozku,trochu vyssie,kozene a tvarujuce klenbu...niekedy ich ma Bata,Deichman,Humanic,ale fakt niekedy.....nase len v roku zacali stvornozkovat a behat v 17m 🙂 ....pozdrav sestru...uz sme kolegyne v ordinacii 😉

lalupa
1. máj 2009

kiwi, zabudla som, vydrz a my ti budeme zatial posielat energiu 😉

katarinka123
1. máj 2009

zinuska pustil sa sam chodit a dolamal si rucicku.mal 4 tyzdne sadru tak ho to nejako zabrzdilo