Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katarinka123
22. aug 2009

AHOJTE ja ho berem medzi nas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj mi sme boli len v tescua le po ceste domov nas tiez chytila burka

grmitko
autor
22. aug 2009

caute,
ja som Rickyho fanynka uz davno, ja by som ho sem hned BRALA 😀 😀 😀 😀

teraz sme prisli z navstevcy, boli sme pozriet babatko 🙂

astora
22. aug 2009

grmi nebojis ze sa to na teba prilepi ??? 😀 😀 😀

nana77
22. aug 2009

ahojte dievcence!
super foto zo stretka!!! vsetky deti su na spapkanie a maminy fesandy 😉

sasi, dnes som ta videla... trubim ako o dusu a chuanita nevnima... 😀

lalupa
22. aug 2009

ahojte
nestiham,nie sme poriadne ani doma

janulkam zo srdiecka vseeeetko naj naj aj pusy

zuzkinym fesakom prajem k 2r same zdravie,radost a lasku 😵

ad ricky, ja som sa s nim kedysi stretla,mam foto ako sa na mna zbozne pozera.... 😵 😔 , ale to na kazdeho 😀

fotky si pozriem,ked bude chvila volna

myslim na vas,papa

grmitko
autor
22. aug 2009

nanus a kde to bolo? a kedy? prepac ze chuanuita nevmima 😉

nana77
22. aug 2009

som isla po gagarinovej smerom domov a ty si stala pred prechodom na semafore na cervenu, tam pri policajtoch. tak zastavka pobliz sa tusim vola ondrejovova...? ale videla som, ze si zamyslena... mohlo byt cca 12.30-13.00 tak niekde medzi

grmitko
autor
22. aug 2009

ano to som isla akurat z mesta, prepac ze som si nevsimla, ja vacsinou nereagujem ked niekto trubi, lebo nemam pocit, ze by mal niekto trubit na mna 😀 nabuduce ma zraz, to si ta vsimnem urcite 😝 😝

grmitko
autor
22. aug 2009

astora ved som muzovi vravela ze chcem este babatko, take malicke a krasne, ale musi to byt dievcatko 😀 😀 😀 trosku som do neho rypla 🙂
dufam ze sa na mna nic lepit nebude, ja mam tychto mojich dvoch sintrov a stacia mi 🙂 🙂

katullka
22. aug 2009

caute baby,

vsetkym oslavencom dodatocne prajem vsetko najlepsie, hlavne pevne zdavicko, vela lasky a radosti v zivote! 🙂

No a my sme zase chori 😢 😢 . Asi tak tyzden boli zdravi a dnes chytili priserne sople, Paulinka je chudatko, kazdu chvilku hore, co nemoze dychat, cez den spala asi 20min. ☹, je velmi vycerpana, ale neda sa jej spat. Samko je na tom trosku lepsie. Neviem, ci pri kupani nachladli, alebo co ich to zase chytilo.

Pozerala som si fotky zo stretka, baby ste velke fesandy a mate krasne deturence, bolo Vam spolu urcite super 🙂.

Sasi aj ja by som chcela malicke krasne babatkko 😵

grmitko
autor
23. aug 2009

bre ranko zelame 🙂

womenne
23. aug 2009

Dobre ranko babule 😵

katarinka123
23. aug 2009

dobre ranko
co dnes dobre varite? 😉

grmitko
autor
23. aug 2009

Kati ja varim kuracie prsia na stave a k tomu ryzu 🙂

womenne
23. aug 2009

unas je dnes zemiakovy šalat a rezen,maly maju od včera mesove gulky s paradajokovou omačkou.

Saška ako robiš tie prirodne rezne?

grmitko
autor
23. aug 2009

mnam Dani to by som si dala 😵 😵 😵 zemiakovy salat a rezne, musim niekedy spravit 🙂

prisa nasolim, dam grilovacie korenie, korenie na kura, len tak zlahka, a potom ich iba opeciem zprudka na troske oleja a potom stiahnem ohen a pomalicky prepekam, pustia stavicku, pripadne podlejem trochou vody 🙂 ten vypek mozes pripadne zahustit, ja ale radsej robim tak, ze zrpudka opeciem, potom dam do zapekacej nadoby a dam do truby na 170 stupnov prepakat 10-15 minut, davam na to este aj syr, alebo broskynu a syr, pripadne zeleninu a syr a zalejem rozslahanou smotanou s vajcom a vegetou, to je tiez vyborne 🙂

womenne
23. aug 2009

jejda to spravm cez tyžden.

Fuj ale som sa napratala,chceš pošlem ti 😀

tak ti naši zmetkovia ešte nespia ja ich.....

katarinka123
23. aug 2009

mnam veru
aj mi sme mali rezne ale zo zemiakvovov kasov.
moji loptosi uz spia od pol 12.som zvedava dokedy.vcera spali od popl dvanastej do po tretej.a domko tahal az do pol 4.neviem co sa im stalo ale to bol rekord po dlhej dobe.ale asi to je tm ze su chory su umravcany a bolo dobre pocko-prsalo .a komu by sa vtedy dpbre nespalo

grmitko
autor
23. aug 2009

posli mi dam si mnam 😉 🙂

vranka4
23. aug 2009

Ahojte žienky,mňam,aké fajnotky ste dnes vyvárali 😕 ,my sme dnes,teda ocko,ten sa realizuje v nedeľu 🙂 ,kurací vývar s rezancami,bravč.mäso na divoko 😀 a kolienka,..womenne,hoď z toho rezňa a šalátu !Zrovna,to čo nemám,na to mám chuť 🙂

womenne
23. aug 2009

baby chytajte hadžem 😀 😀 😀 mate všetke?dufam že stačilo 😀

vranka aj moj chlap sa realizuje v nedelu občas aj v sobotu,inak varim ibaja kedže je cely den v praci.Unas sa ešte spi teda Sebko ešte buva Nikolasko prave vstal ama na ustach aftuhore pod perami chuda ho to bolka neviete čo je na to dobre?

grmitko
autor
23. aug 2009

ach jaj, ja vam zavidim tych chlapov co varia ☹ ten moj nevie ani caj poriadne 😒
ale tak zase aby som bola aj pozitivna, zase vie ine veci 🙂

grmitko
autor
23. aug 2009

no a kde ste dnes vsetky? ako ste vikendovali?

katarinka123
23. aug 2009

ahoj ja som tu
deti spia
az na jedno domko zaspal mi v kociku spal do 19 som zvedava kedy pojde
dala som ho do postele zatial pozera rozpravku.no uvidime 😝

katarinka123
23. aug 2009

kde ste kdo?

helka1
23. aug 2009

Ahojky,
u nas bol tento vikend country vikend tak sme sa boli zabavat 😀
Jankam dodatocne vsetko naj k meninkam , hlavne usmievave a zdrave deticky !!! 😵 😵 😵
Zuzkinym fesakom vsetko naj k 2.rociku !!! Hlavne nech su zdravi az posluchaju maminku 😉 😉 😉 /ci maminka ich ???/ 😀 😀 😀
Grmi krasne fotecky, tiez rada fotim a vela ale MM to uz dobre lezie naz nervy 😖 😠 😝
Yasminka ak citas pozdravujem !!! A prajem nech sa vsetko vyriesi k tvojej spokojnosti ! 😉

Katulka zasa chorucki ? Chudatka, davas aj nieco na posilnenie imunity ?

grmitko
autor
23. aug 2009

Heli aj mojmu to ide na nervy lebo nechape, co mozem tolko fotit 😀 😀

grmitko
autor
23. aug 2009

babulky idem spinkat som uz straasne unavena, zelam dobru nocku vsetkym maminkam a ich detickam 🙂

katarinka123
24. aug 2009

dobre ranko
kde ste vsetky , 😲

kiwuska
24. aug 2009

pekny dnik, tak aj my sme uz doma, stretko bolo super, deticky vsetky uzasne🙂 mali sme pekne pocko, skratka paradicka, saska je najlepsia fotografka, super fotecky, som sa nasmiala, ale este by som chcela vidiet aj z LM z dovolenky🙂 Lenka so segrou su fakt kocky, musim ukazat foto brachovi🙂 ale aj babulky aVerca nemali chybu!!!!🙂
dufam ze si to zopakujeme este niekedy a mozno aj vo vacsej zostave (nemyslim ze by sme sa chceli rozrastat, myslim dalsie baby a dvojky z MK)🙂