Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
21. sep 2009

a vsetkym Matuskom vsetko naj naj naj 🙂

adrolka
21. sep 2009

grmiiii, super správy, verím, že sa tešííš, gratulka

grmitko
autor
21. sep 2009

adrol dakujem, ano tesim sa 🙂

katarinka123
21. sep 2009

ahojte grmi gratulujem nechj ty to vyyjde.ja som ako na ihlach marko siel dnes prvy krat do skolky boze tie hodiny sa ale vlecu.
vsetkym oslavencom vsetko naj naj.a marodom skore uzdravenie

kiwuska
21. sep 2009

grmi paradicka, super, strasne sa tesim ze ti to vyslo, aj ja chceeeem (najst pracu)...

katarinka123
21. sep 2009

neboj aj to bude aj ked to bude tazke mozno
lebo sem tam si myslim ze ked ides do zamestnania a vedia ze mas doma make deti tak sa vykrucajku

zinuska
21. sep 2009

ahojte! tak sasi mooooc mooooc sa s tebou tesim! tak super,konecne svita aj na lepsie casy. snad to zle vas uz bude len obchadzat.

adrol,boooze ☹ to je smola. uz sa to nijako neda zachranit,aby muzovi nevzali vodicak? a to preco mu ho chcu vziat? ci teraz uz sa berie aj za skaredy pohlad? 😠 niekedy mi pridu predpisy dost nespravodlive a prisne. a just sa nieco stane prave takym,ktori si davaju maximalny pozor.
babam davas sinupret,ked pises,ze stale odsavate? lebo pri sinuprete sa dlho nemusi odsavat,tak rychlo pomoze.

Katarinka, myslim na Marka,potom napis,ako to zvladol. a siel hned na cely den??

nas Maxo aj dnes siel rad do skolky,odviedol ho tam prvy krat muz a tiez mu maxo nestihol dat ani pusu,co sa tak ponahlal do triedy 😀 no uzivam si ten dobry pocit. dufam,ze s tym jedenim zlepsenym to nieje len docasne. ze uz bude konecne normalne jest stale.

baby dakujem za odpovede na moje otazky ohladne mmr. ale vystrasili ste ma,teraz neviem,co mozem cakat,ak ich dam zaockovat. ake byvaju rizika a reakcie na toto ockovanie. moje dvojky tiez boli po tbc dvakrat na vytlacani,co im to tak hnisalo ☹ a teda ak takto zle reagovali na tbc,je pravdepodobne,ze aj na mmr tak budu reagovat???? no desim sa toho 😖

katarinka123
21. sep 2009

ahoj zinus
jasne ze dam
no bodaj by aj nas marko chcel sa tak poleúsit v tom jedeni
ano siel hned na cely den

zinuska
21. sep 2009

no ved uvidime Kati,dokedy mu bude chutit 😀 Marko tiez nieje papkac?

inak ja som total unavena. najprv ta angina u vsetkych troch,teraz ma Alex horucky,asi z tych zubov,idu mu stolicky,ma hnacky,je nonstop urevany 😝 🙄 🙄 taka som nevyspata. v noci zobudi aj Miu tym svojim revom. Mia je dost odolna voci jeho placu,lebo hold si zvykla za ten rok,ze on stale place v noci,ale co robieva posledne noci,no des 🙄 on ma doslova nervy,kope,dudel hadze na druhy koniec izby,jeduje sa,vrieska.. 😝 dost mu pomaha ten vibrucol,ale ked mu dam paralenovy cipok kvoli horucke,uz donho nechcem tlacit dalsi cipok. kedy sa ja uz poriadne vyspiiim??? ☹

grmitko
autor
21. sep 2009

dakujem babulky moje, ze sa tesite so mnou, vsak uvidime ako s ami bude darit, prvy mesiac sa tam robi iba na dohodu a ak sa clovek osvedci tak potom na tpp, ale tak na zaciatok je to celkom fajn, pracovna doba super, budem v pohode stihat pre deti, mna sa deti nepytali nastastie an pohovore, ja to neznasam ked kladu otazky, co nemaju klast 😠

grmitko
autor
21. sep 2009

zinus to by nemalo vadit ked das aj viburcol a s odstupom aj paralen 🙂

zefa
21. sep 2009

grmi aj ja sa pripájam ku gratulácii,pretože teraz nájsť prácu je fakt fuška

zinuska..dobrá otázka,že kedy sa vyspíš..by som to aj ja rada vedieť...ja spím denne asi 4 hod
ale ak sa mi podarí neaká robota,tak si vyberiem pár dní dovolenku len na spánok...muž v práci,deti v škôlke a ja v posteli..toto je moja predstava 😀

astora
21. sep 2009

grmi gratulujem dufam ze to bude dobra praca a ze si ta nechaju , aj ja mam dobru spravu - mozno, pisali mi zo socialky ze vracaju moju ziadost predlzenia rodicovskej opät na riesenie tak držte pasticky .

grmitko
autor
21. sep 2009

jej astora tak velmi drzim paste nech ti tu matersku predlzia 🙂 🙂

no uvidime ako ta praca, hadam si ma nechaju, verim ze hej 🙂

zefa, ja som si tiez myslela ze ked deti budu cely den v skolke tak si oddychnem, ale akosi nemam kedy 😀 😀 stale je doma co robit 🙂 🙂 ale ved jedneho dna sa snad vyspime vsetky 🙂 ako vravel moj ocko, v drevenom spacaku sa vyspim az az...

vieruna
21. sep 2009

Grmitko blahozelam k novej praci. A ked len mesiac na dohodu, tak to je super. Vacsina firiem berie na rok na dobu urcitu a az potom na neurcitu. A rande hadam niekedy dame. Andris pojde v stredu do skolky. Dnes som volala dr. a mali vsetky stery negativne, uz ho poraza, ale dnes som ho odhlasila aj na zajtra. Lenze rano ho vozi M a ja chodim prenho. Dufam,ze nebudu uz otravovat s tymi dvomi hodinami, lebo to je na palicu 😝 Najradsej by som bola, keby tam mohol uz po nejakych dvoch dnoch aj spat.
Astora drzim palce nech ti to predlzia. Ale hadam, ked sa s tym uz zaoberaju, tak to bude pre teba pozitivne
A ked hovorite o jedeni. Zinus a ostatne co mate deti okolo roka. Kolko asi zjedia??? Lebo mne sa zda, ze nasi malo. Teda ked to porovnam s Andrejkom v tomto veku. Oni zjedia dvaja tolko, co on zjedol sam

grmitko
autor
21. sep 2009

vieruna, no prvacikovia uz oddnes spia 🙂 🙂 takze to uz bude v pohode aby tam spal 🙂
nasi doteraz jedia velmi malo, obaja ak jednu porciu dokopy, a to maju 3 roky, ale nasi su velmi slaby jedaci

mima595
21. sep 2009

Ahojte - Grmi - super, držim paste, nech je to praca podla tvojho gusta - ja som sa tiež kvalitne stresovala kvoli praci a pozri ako som dopadla 😀 😀

Dakujem za Matuska - ten vsade rozhlasuje, že ma dnes meniny, a maju mu davat darceky - dokonca mi dnes sam povedal, že mu možem dať pusu 😕 😲 - čo on teda zasadne nemusi 😀 😀
Totiž, ked idu naobed spat, tak Baska stale chce pusu a on už zdialky krici - ja necem, ja neceeeeem.
No a dnes volal dedko, že všetko najlepsie k meninam, a že mu mam dat zanho pusu - a Matus už ležal v posteli a pýta sa, že kto vola, tak mu vravim, že dedko, že mu mam dat pusu zanho - a Matus - no možes mi dat, a možes mi dat aj ty 😀 😀 😀 - proste takym dolezitym hlasom to povedal, že som sa skoro po.......la od smiechu.

vieruna
21. sep 2009

Grmi to akoze doteraz tam s tych drobcov nikto nespal????? 😲

grmitko
autor
21. sep 2009

vieruna, nie, doteraz tam boli len na 4 hodiny a oddnes tam spia 🙂 tiez to natahuju ako sople tuto dochadzku 🙂

vieruna
21. sep 2009

No tak si budem musiet pripravit rec pre pani ucku, nieco na ten sposob, ze by som kazila moralku u ostatnych deti, ked budem pre A chodit skor 😀

grmitko
autor
21. sep 2009

hej hej treba 😀 😀 ved predsa nebudes kazit moralku 😀 😀

grmitko
autor
21. sep 2009

no tak sme doma, deti urevane, celu cestu domov bliakaju kvoli nicomu ☹ ☹ uz nech je vecer a nech idu spat, lebo sa zblaznim

ajka72
21. sep 2009

ahojte dievčatá už neviem presne ktorá z vás písala že dáva svojim deťom na podporu papania pangamín od koľkých rokov sa dáva 😒

womenne
21. sep 2009

čauky baby mymame problem ☹ Nikolasko mi dnes stale otvaral usta že boli sa pozeram a nič som ymslela že si buchol ale ked sa zobudil stale len bol a boli tak kukam na zubky ajemu krvaca dasno ama ho uplne opuchnute 😔 chuda asi si buchol a zapalilo sa mu to bořatko moje hned sme volali k zubarke tak zajtra rano tam ideme hadam ho nebudu musiet vytrhnut lebo sa mu trolinku kniše.No a som zistila že ma zubky po mne teda dasienka chuda už vidim tie problemy ☹

adrolka
21. sep 2009

zinuš, nedávam sinupret, lebo mi ho vyvracali obidve...takže tie hlieny budú ešte dlhšie....
a k mmr: ja mám taký ten materinský inštinkt, že mojej Amirke veru ublížil.... akoby bola po ňom pár mesiacov v letargii, to čo vedela dovtedy už nevedela, nerobila, mala som pocit, že má autistické črty...ešte stále si ju veľmi všímam, už je to lepšie, ale aj tak...

lenkamt
21. sep 2009

ahojte 🙂

Saška - gratulujeme 😵

Matúškom všetko naj k meninám, tomu do Prešova špeci pusinky 😀

Wom - chúďa, snáď to nebude nič vážne 😉

to mmr/priorix - áno je to živá vakcína a preto robí problémy ako tbc, nás dr. poslala na imunologiu na vyšetrenie bunečnej imunity ak to bude dobré tak môžme očkovať, ale aj tak stále váham 😝

helka1
21. sep 2009

Ahojky ! 😉
Adrolka uff ☹ je to naprd, ale hlavne, ze sa nikomu nic nestalo, ale slacny museli byt riadne vyplasene, co ? Inac ten vodicak fakt nie je zla vec, ja si bez neho neviem predstavit zivot, ale dost je to aj o tom, ze k nam nejazdia tak casto autobusy a tak nie som odkazana na verejnu dopravu . Uz sme museli niekolko krat na pohotovost 😖

Ajka co dievcence ti nechu jest ?

lenkamt
21. sep 2009

Adrol - ☹ preboha, no hlavne že sa vám nič nestalo

a ževraj po mmr veľa detí zostalo v stave podobnom autizmu, tak ja neviem 😨

Helka - už 9tt, aj Retaux bude mať májovčiatko, škoda že už nechodíš do levíčat 😉

ajka72
21. sep 2009

helka oni celkom pekne papali i ke´d nikdy z nich veľké papáčky neboli a podľa mňa ani nebudu a hlavne po dovolenke v Tatrách sa pekne rozpapali ale teraz čo boli choré resp. ešte doberáme ant. ale je to už lepšie už sme bez teplot a už nemaju také choré očká však to určite poznáš sa im veľmi papať nechce chápala som to že ke´d mali teplotku tak chuť do jedla nemali ale už som čakala že sa im chuť do jedla obnoví ale sa im asi stiahol žaludok a na všetko čo sa ich opýtam či nechcu papať povedia že nie tak začínam buď zúfala lebo buchtičky z nich nie su a bojím sa aby veľmi neschudli tak im chcem trošku pomocť a rozmýšľam ako ☹

grmitko
autor
21. sep 2009

ajka ja davam pangamin 🙂 je to pre deti od troch rokov