Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
8. dec 2009

helkka a aspoň nejaké ovocie, polievky ti papá aj to je nejaká tekutina, ja som tiež dávala nutrolin B, teraz dávam infant dophilus ale aj biogaia je dobré, len ten nutrolin B je najlacnejší, 😒

ajka72
8. dec 2009

inak ak ti z tej striekačky vypije tie probiotiká tak ju skus striedať aj s tekutinou plus s tým z čoho ti aspoň trochu pije

lalupa
8. dec 2009

heli, aj moje mavaju obdobie,ze nechcu pit, ani tych vasich 600ml vcitane mliecka...
meritkom je moc, mnozstvo a hustota, zapach, pokial je oki, tak sa nestresuj
ja im niekedy naschval urobim trosku viac slansie jedlo a to ich potom nuti pit aa maju lepsie leektrolyty

najnovsie odstavujem mrkvu s jabckom, fajnove sladunke,lebo tie hnusne bacile su vsade okolo

drzim palce na zajtra a verim,ze vysetrenie bude len pro forma

ja idem babam objednat odrazadlo worker z mmb nove, ako bicyklik,ale bez pedalov, na stabilitu a pod,ktoo chcete, poslem link
mame sane z kiky tip od lenky, tak nech uz snezi, objednala som kopec rozpravok, plno hraciek a manzel zahlasil,ze uz nevydrzi,ale dostanem notebook pod stromcek 😅

vranka4
8. dec 2009

helka,príjem by mala mať okolo 1-1,5l tekutín,ale to občas ani naši nevypijú,keď sú zdraví,nieto ešte Radka po viróze.......ja by som teraz na tvojom mieste bola spokojná aj so 600ml-je to úspech,hlavne pokiaľ už nemala žiadne straty -hnačky,zvracanie 🙂 ,trávenie sa jej upraví,len to trošku potrvá,neboj zvládnete to 🙂

ajka72
8. dec 2009

lalu sľubila si link na hračky pre naše dvojročné dietky a môžeš poslať link aj na to odrážadlo 😉

vranka4
8. dec 2009

idem ja do spišova,ráno vstávam do služby o piatej-uf....dobrú noc všetkým...hlavne detičkám,nech sa sladko vyspinkajú a nemajú žiadne bôle 🙂

dracik1
8. dec 2009

vranka, prosim ta, nasi vypiju ledva 2deci caju za den...ked citam, ze deti by mali pit vyse litra tekutin...tak neviem 😕

helka1
8. dec 2009

baby diky, ona ma teraz aj riedsiu stolicu preto som nasadila nutrolin - ten sme mali doma, ale planujem im davat nieco dlhodobejsie mozno tu bio gaiu, tych 600 ml tekutin je ked ma "dobry den" vacsinou je to menej, ale nie je to nejaky vykyv, je to odvtedy co prisla z nemocnice 😝 . Nutime ju proste pit nasilu 😔
V porovnani s Adamkom ktory dokaze na-X vypit aventacky 260 ml hrncek a denne do sebe dostane 2 l je to neporovnatelne... 🤐

lalupa
8. dec 2009

http://www.worker.sk/832/ napriklad, ak chcete, tak vam dam link na babu,co ho predava za 33,40eur

baby,nemam link na hracky,ale na stranku, co sa da s deckami od 2r robit
tu je http://www.trpaslik.wbl.sk/hry_pre_deti_od_2_ro...

kto mi pomoze so slovami jednej pesnicky??? bolo raz jablcko krasne, malo licka cervene,...ma to tri strofy, neviem si spomenut na vsetko, dikes

vranka4
8. dec 2009

dráčik,to vypijú fakt málo 😕 😕 -medzi tekutiny počítam aj mlieko,čaje,vodu...aj polievku..všetko tekuté,aj keď každé dieťa je individuálne a niektoré deti pijú veľmi málo a sú skôr na "jedlo"..občas sa nedá držať tabuliek,ale pokiaľ ti pekne prospievajú,tak to nebude asi až také zlé,aj keď ja by som im núkala minimálne 500ml 😉

lalupa
8. dec 2009

vcera som merala baby, mame 85cm, 11,3kg a 12,5kg,aj ked po dnesku vazime urcite viac 😀

katullka
8. dec 2009

caute baby,

Lumi, to bolo fakt ako naplanovane, som velmi rada, ze sme sa stretli, drobci su strasne rozkosni, Filipko sa ma dost hanbil, taky bol zlaty 😵 .

Baby, to je hruza co tu citam, tolko chorob 😢 . Vsetkym detickam prajem rychle uzdravenie!!!!
Sasi, Vam prajem hlavne pokojnu noc, dobre si oddychnite!

Inak pridala som par fotiek na facebooku, ked chcete nakuknite http://www.facebook.com/album.php?aid=1360&id=1...

ajka72
8. dec 2009

to by sa zišlo aj mne lalu zistiť len akosi nemáme váhu dobrý tip na darček 😵

ajka72
8. dec 2009

katullka mne to akosi nejde otvoriť

ajka72
8. dec 2009

lalu daj ešte tip na hračky, inak ten link na hranie sa od 2 rokov je zaujímavý, zajtra si ho poriadne prečítam 😉

grmitko
autor
9. dec 2009

katulka aki su rozkosni 😵 😵 a ako narastli od leta 😕 😕 teraz su uz taki velkaci 🙂

my sme mali noc uz pokojnejsiu ako bola ta vcerajsia, ale Domko je strasne zahlieneny, tak ho dost dusilo, ale dalo sa, hadam som aj 3 hodinky spala 😀 😀

ja som zajtra mala ist psychologicke, ale nemam koho k detom, tak sa musim preobjednat ☹ skoda lebo som sa tesila...

mna zacina akosi boliet hrdlo, lavu mandlu mam taku nejaku opuchnutu, tak hadam to nezlozi aj mna, ved v pondelok som dobrala atb 😒

lenkamt
9. dec 2009

ahojte.

chorôbkam skoré uzdravenie 🙂

Helke dodatočne všetko najlepšie - dúfam že už budete všetci v poriadku aby ste sa mohli v kľude tešiť na drobčeka.

Lalu:
Bolo raz jabĺčko krásne,
malo líčka červené,
jeho jasná farba žiari,
ach mamka daj ho mne.

Keď som zaťala doň zúbky,
pochytil ma veľký strach,
lebo červík vyšiel z hĺbky
a vstal si na svoj prah.

Bolo nám to obom trápne,
že má nahryznutý dom,
on sa urazene vztýčil
a vyplazil sa von.

nana77
9. dec 2009

lalu:

Bolo raz jabĺčko krásne,
malo líčka červené,
jeho jasná farba žiari,
ach mamka daj ho mne.

Keď som zaťala doň zúbky,
pochytil ma veľký strach,
lebo červík vyšiel z hĺbky
a vstal si na svoj prah.

Bolo nám to obom trápne,
že má nahryznutý dom,
on sa urazene vztýčil
a vyplazil sa von

nana77
9. dec 2009

jeeej, leni, si ma predbehla 😀 😀 😀

lenkamt
9. dec 2009

😀 😀 😀

grmitko
autor
9. dec 2009

no vy ste ale basnickove 😀 😀 idem si to skopcit 😉

womenne
9. dec 2009

čaute kočky tu sa oslavuje?Tak baby prajeme všetko najlepšie nech sa vam dari 😵 😵 😵 😵

Heli už som ti skor pisala ale asi si nevšimla,to striedane poharikov,slamky a lyžičky fakt pomaha moj Niko mi nechcel nič pit to bolo strašne toto pomohlo.Najviac sa mu pačilo ked pil z velkeho pohara a akože sme pili kafe,aj ked sa oblial aj po zemi ale aspon pil.Neviem či je na slovensku Biopron je to probiotikum je fakt vyborne mi sme ho uživali po rotaviroch musi sa dlhodobo 3 mesiace.Nutrolin jepodla mna slabe uživali sme ho ešte na vk a 3 x za 3 mesiace sme boli v nemocke z hnačkami takže žiaden učinok.A čitala som v novom čase že na vychode zuri hnačkova epidemia vraj je hrozne vela deti chorych amaju plne nemocky.

Baby ja som bola včera v pizzerke zistila som že tam pracuje kamarat zo slovenska tak som bola cela happy a ked prišiel muž tak som tam šla,pokecali sme si krasne pospominali na školu,som rada že je tu 😵 😵 😵

Inak ja už od dnes revem a revem 😔 zajtra to mame a ja som s nervami v prdeli...........

grmitko
autor
9. dec 2009

Dani drzim paste, nech to zajtra dobre dopadne a nech uz mate po tom, viem, ze je to pre teba tazke ☹

lumah
9. dec 2009

dracik ja mám takú tabulku, ťe deto od 1-2 roky by mali vypiť 1200 - 1500ml denne, no naši tiež vypijú maximálne liter, keď rátam aj minerálku, vodu, polievku a mlieko. Mlieka tak cca 600ml a možno tých 400 ostatného. Ale vodičku majú položenu na stolíkoch a kedykolvek chcu sa napijú, v lete pili v kuse, teraz tolko nepotrebujú-teda nežiada sa im.
katrullka mne sa zdalo, že aj david sa trochu hanbil. 😀
Idem kuk tvojich drobcov.

katarinka123
9. dec 2009

ahojte
katulka krasne fotky 🙂

womenne
9. dec 2009

Saška 😵

zefa nie odtialto http://www.esennce.cz/ ale ta cena čo si dala ty je prišerna preboha 😲 ja som dala 3200.-kč a ešte sme dostali darčeky ako vstup do solnej jaskyne zdarma,30%zlavu na hotel v jesennikoch+ zlavu na buduci nakup.Aj ten baliček obsahuje viac bude jazdit hodinu,dostane darček-prototyp auta,cdčko,časopis a cely den možme byt v tom centre.

zefa
9. dec 2009

ahojte
wom..no holt slovač má väčšiu krízu ako češi

práve dováram mäsovú roládu už na vianoce(odložím do mraziaka)
potrebujete prerastený bôčik
rozrešte si ho ešte ako knihu aby bol väčší,posoľte to dobre Rýchlosoľou (to kúpite v potravinách),zrolujete,obviažete nitkou,dáte do mikrot.sáčku a dobre ho zaviažte(mäso pri varení pustí šťavu budete ju potrebovať),varíte podľa hrubky rolády 1-2 hod,dajte si na tácku vegetu a červenú slad.papriku,pridajte ten vývar z mäsa,urobte takú kašičku a v tom povaľkajte uvarenú roládu,krájajte na kolieska

zefa
9. dec 2009

koza..som zabudla napísať,že to treba dobre vyklepať na ako tenko to pôjde 😉

helka1
9. dec 2009

ahojky baby....
velky balvan mi zo srdiecka spadol, ct-cko Adamko zvladol bez narkozy, bol pri nom MM a vysledky su v poriadku 😵

Katulka pozerala som fotky drobcekov na FB a pripada mi ze od nasho stretka nejak "dospeli" 😅