Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
12. júl 2010

a dobré som zabudla

matelko1
12. júl 2010

no veru,hracky su drahe.....boli sme von,o chvilku ideme kupkat a papat a potom haju babiky 😵

juliagregor
12. júl 2010

dvojky sú demolačná čata, oni zničia všetko 😝 , Maťkovi vydržali auta, traktory doteraz, teda dokedy to krpci nechytili do ruk 😖

katarinka123
12. júl 2010

no tak mi sme dosli pred chvilov s vonku .sme uvareny za ziva sli sme von oklo 16 lebo decka len von...okupany a v postelach tak hadam bude uz pokoj.inak taky tichi dazd na noc by neuskodil

katrinb
12. júl 2010

@matelko1 skoda, ze si nepovedala, ze chces take zirafky....mne ich poslala jedna mamina z Francuzska, a za obe s postovnym som zaplatila tusim do 20 €

@juliagregor - no zaspinkali obe krasne dnes vonku...a Vivien asi po hodke zacala trucovat. Ale nejako smo ju s hrackou zabavila....ale uz som sla aj tak dom. A oni mi niekedy spia bez pohybu...v kociariku...resp. jedna spi a druha sa zobudi....uz som to skusala viackrat. A co sa tyka spania doma....oni vzdy zaspavaju same....nikdy ich nemam na rukach. Cize obed v postielkach by nemal byt problem. jedine vonku sa s nimi hybe. Ani do ziadneho hojdacieho kresielak ich doma nedavam. Takze doma stale len staticky zaspavaju. Aj vonku na balkone zaspia bez pohybu...ale ked sme na prechadzke...tak sa chcu "prechadzat" 😉

katrinb
12. júl 2010

@katarinka123 ten dazd by som brala....

juliagregor
13. júl 2010

ahojte,
asi budeme zase bez elektriky, tak rýchlo píšem 🙂
@katrinb super, že ste včera pekne spinkali, vieš oni sú už väčšie a už ich to nebaví, len tam ležať ...no rastiete, včera som pozerala dior fotky a takí sú krásni a malinkí, až mi je ľuto, že ja už mám takých veľkých chlapov aj fefferonka má krásnych chlapcov ....a vlastne všetky máte krásne detičky..
zase strašné teplo, ja nemusím taký hic a ešte do toho variť, no tichý úžas... 😠

juliagregor
13. júl 2010

@fefferonka kedysi dávno sme rozoberali papanie detí http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7087888&tab=1
tento e-obchod mám osvedčený, a ked objednávam dvojmo, je to bez poštovného

matelko1
14. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
no,dnes vyzera na dalsi horuci den.az tak teplo nemusim,mam rada leto,ale ....

@katrinb tak to je rozdiel zapatit do 20€,ako 30€.ale co sa da robit.mne sa tak zirafky zapacili,ze som ich musela kupit.moj mm a ty niesi normalna 😵 a ja mu tak kolko das denne za cigarety.....1,60,tak si to zrataj kolko je to do mesiaca a mas.... 😵
u nas zajtra zacinaju spisske trhy,ale je tak horuco a este v meste tam sa ani listok nepohne,tak neviem,neviem ci vobec pojdem do mesta,ale ma prist do SNVprist ajka aj s detmi,a rada by som ju spoznala,no uvidim....a mm maju v robote volno,sef im dal,ze su trhy,dobry sef 😀 😀 😀

juliagregor
14. júl 2010

ahojte,
aj u nás je veľmi teplo, už ked sa mi potia oči je zle 😝 😀
ideme rýchlo von, nech si trošku pobehajú a potom ich budem aspoň do 16.00 držať doma...

matelko1
14. júl 2010

aj my vychadzame az okolo 4-tej von,aj to sme na zahrade a v tieni.neda sa vydrzat.len pijem,pijem a pijem... 😀 ,ale vodu cistu 😀 😀 😀
trosku som povysavala,umyla podlahu a uz som spotena.este nejaky rychly obed hlavne nech je lahky....

gajana1
14. júl 2010

Ahojte

@matelko1 aj ja idem na trhy s deťurencami som presvedčila mm tak to musim využiť

aj mi chodime von až okolo 16tej vonku

ajka72
14. júl 2010

@gajana1 tak sa možno zajtra tiež stretneme 😉

gajana1
14. júl 2010

@ajka72 ale mi ideme v piatok

jelencek
14. júl 2010

Ahojte maminky dvojiciek, dufam ze nevadi, ze vam sem vpadnem, ale potrebovala by som poradit. Mam 15 mes dvojicky a dost sa biju o hracky, v podstate odjakziva, ale trapi ma, ze sa pritom hryzu,a to riadne. Hlavne maly hned ide po nej zubami, ked sa o nieco tahaju, ale aj len tak, z nejakej roztopasne. Dnes ich moja mama nechala chvilocku v ohradke samych a on jej dohryzol chrbatik, ma ho samu modrinu a skrabanec, hrozne to vyzera ☹ . Ale ani ona neni o vela lepsia. Ja ked vidim, ze idu kusnut, hned skocim, odtiahnem a zakricim Nesimies kusat! ale oni akoby nerozumeli, maly sa tomu smeje a este kusne aj mna 😝. Niekedy sa nezdrzim a aj po plienke supnem, ale to asi k nicomu dobremu nevedie.
Ako im to vysvetlit? Prejde ich to niekedy? Mate s tym niekto skusenosti? Dakujem

juliagregor
15. júl 2010

@jelencek ahoj, nepomôže nič, len dať do druhej izby 😖 , moji sa už chvalabohu nehryzú, ale ked ich tlačili zubky a boli nervní, tak sa hrýzli stále..hlavne šimon, bola som na neho zlá 😔 , a dala som mu jeho ruku do pusy a donutila som ho, sa sám seba pokusať, a to som spravila vždy, ked vedome pohrýzol brata...postupne to prestal robiť...
ja viem, že je to drastické, a určite ma veľa mamín odsúdi, ale nič iné nepomáhalo a Ajko mal modriny veľkosti mandarinky a mňa raz pohrýzol tak na stehno, že so ta mala modriny veľku ako pomaranč....
veľa trpezlivosti ti prajem

matelko1
15. júl 2010

ahojte.prajem pekny den.no dnes to znova vyzera,ze bude hic.

katrinb
15. júl 2010

maminy, moze byt, ze ked kojim 2 babule...tak mi aj napriek tomu, ze beriem vitaminy - ze sa mi robia modriny? na nohach hlavne...a urcite sa tak casto neudieram....nejako sa mi zacali objeávovat.hlvne na lytkach....hmmm? Mam zacat brat este nejaky vitamin navyse?

juliagregor
15. júl 2010

@katrinb viac vitamínov aj tak vycikáš...a nemáš to od kočíka ?

katrinb
15. júl 2010

@juliagregor od kocika asi nie....este moze byt od autosedaciek..teraz ma napadlo, ako ich nosim dole schodmi...ale neviem neviem....

murkaa
15. júl 2010

ludia, nam je teplo ! maly su celý potničkový, v dome mame 28,5 stupna. V sobotu prášime na Liptov - chladnejšie a snád vlhkejší vzduch, na tie naše laryngitídy

murkaa
15. júl 2010

a ešte foto, žeby nám išli zuby?

katrinb
15. júl 2010

@murkaa to je foto 😀

juliagregor
15. júl 2010

@murkaa ved mu daj jesť 😀 super foto 😀

@katrinb buchneš sa ani nevieš kedy, a ked vlečieš tie autosedačky, tak sa ani nedivím, ved už sú ťažké 😉 ,a zle sa nesú, lebo ruk daleko od seba... 😝 daj si spraviť krvičku na preventívnej prehliadke, aj ja som si tak dala a dr. mi povedal, že si výsledky môžem dať na nástenku, ja som stále brala Calibrum, veľmi ma boleli kolená a potom mi to prešlo ...

my máme v byte 32 a už sa mi potia oči, chystám večeru, beriem so sebou a ideme sa kupať...včera sa už konečne šimon nebál a bol vo veľkom bazéne, ajo stále kričal, ale aj tak som ho stále šupla do vody nech sa ochladí...som ja ale mrcha 😀

katrinb
15. júl 2010

@juliagregor juuj, ako vam je dobre. ze kupat...my si musime na to este pockat. Ale idem kupit bazenik a cez vikend na chalupe ich budem v nom ochladzovat...uz sa tesim. A tu krv si pojdem dat zobrat...radsej...

murkaa
15. júl 2010

pozerali ste spravy? V BA bol velký požiar a mm tam strávil 6 hodín.

katrinb
15. júl 2010

@murkaa on je poziarnik?

murkaa
15. júl 2010

no ano, sem tam sa objavi v telke, ale dnes naštastie nerozprával (on to nemá rád). Bolo ich tam hrozne veľa, tak rozrával vrchnejší!!!!!

katrinb
15. júl 2010

@murkaa no tak to mas doma hviezdu 😉