Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
18. júl 2010

@mirinda10 ahoj, už som ti dávno nepísala 😔 , ako sa má Emmka ?

andika10
18. júl 2010

@juliagregor ,aj môj Oliver ma ráno plienku, žwe by sa sňou hlava dalarozbiť, Ale maš pravdu, dieťa na to musí dozrieť, to sa nedá nanútiť, moja malá sedí na šerbli, postavi sa vykaka sa a sadne naspäť, niekedy aj 15. min. sedí a nič a keď sa postaví tak sa vyciká. Už som jej tam naliala trocha vody aby nebola sklamaná, že len Oliverovi tlieskame k uspechu. Tak sa tešila

matelko1
19. júl 2010

ahojte.prajem pekny den.
tak v sobotu sme boli trhovat.bolo fajn.uz nebolo tak horuco,dalo sa dychat.v nedelu sme mali grilovat,ale pocasie nam nevyslo,tak sme grilovacku s partiou zrusili.sice poobede sa vycasilo,ale co uz.

katrinb
19. júl 2010

@s_o_n_i_k_e - ja som rodila v KE a babatka som dostala obe naraz na druhy den, to mi nosili kazde 3 hod. na kojenie....prisatie sa. A po hodke ich brali. A na treti den som ich uz mala nonstop ...jedine okupkat ich brali. Inak sama samulinka som sa o nich starala.....ale vsade je to inak.

@juliagregor vidim, ze ty sa vynajdes stale....s tymi nocnicmaki...super. A ten bazen....no aj ja by som sa uz ponorila....my nestihame na chalupe ho naplnbit vodou...stale sa robi nieco ine.....dufam, ze tento rok stihneme HIHI A to akoze co sa ti stalo s fotkou v profile?

@fefferonka ahooooooj. A to kedy spis, ked do ruhej v noci zehlis? To ta obdivujem. Ja som po vikende na chalupe vcera zaspala s dioevcatami o 8,30.....normalne vystavena som bola. A to aj preto, lebo cely den vonku sme boli..ale bolo fajnovo. A ako sa mi maju Petko s Patkom? Nejake fotky aktualne hod.....

@matelko1 j vam krasny den prajeme....

konecne sa da dychat...aj ked zo mna sa opat leje...to ti ehlupe hormony...ale je lepsieeeee

katrinb
19. júl 2010

@lucia.kl pridte k nam uz maminky,....si pisat....aj @jennys

katrinb
19. júl 2010

par foto - takto sa hrame, ked cakame maminu, ked ideme niekam autickom. A fotka s maminkou

s_o_n_i_k_e
19. júl 2010

@katrinb na tých fotečkách sú také krásne a teké pokojné, že by človeku ani neprišlo že je s tým nejako veľa práce, ked je jedno a sú dve 🙂)) ale to by si ma hneď asi z omylu vyviedla 😀

katrinb
19. júl 2010

@s_o_n_i_k_e no ja vlastne ani neviem, ako je to s jednym....nemam s ci porovnavat.... 😝 takze ta z omylu nevyvediem. mynimalne je to dvakrat tolko casu ako s jednym babom. 😀 A oni su vlastne stale take pokojne...az na par vynimiek...ale ved aj poplakat si musia sem-tam. Hlavne je, ze nie stale.... a

lucia.kl
19. júl 2010

tak aby boli všetci spokojní, tak budem si písať aj tu 😀

jennys
19. júl 2010

Kočky, ahojte, tak som sa presunula sem, zatiaľ.... My dnes celkom fajn, chlapci dnes aj pekne jedli, zato sestrička vravela že v noci jedli zle, ale asi im viac chutí moje mlieko, ktoré nemám toľko aby mali aj na noc, takže im dávam moje len cez deň, to čo odsajem v noci. Ale inak je ho postupne viac. Do dnešného rána som odsala 210 ml takže mali na celý deň. A zčasti ich aj kojím a potom sa dokrmujú.

@katrinb tvoje kočky sú už riadne veľké a ten kočík máš teda pekný. Ja sa už teším keď budú naši doma a tiež si vyjdeme na prechádzku. To bude sranda.

katrinb
19. júl 2010

@jennys preco zatial? My sme rady, ze si aj tu. A kedy asi dojsu domkov chalani? Ja verim, ze uz sa tesis, ked budete vsetci doma....drzim palceky, aby sa to urychlilo. A aby si mala viac a stale viac mliecka

katrinb
19. júl 2010

@jennys a dakujem za kocky. A s kociarikom som aj velmi spokojna

loginka
19. júl 2010

ahojte, ideme sa vam ukazat 🙂

katrinb
19. júl 2010

@loginka aki ste uz velki...a krasnucki....Dominik je ten baculko? Ci sa mylim? Krasne deticky

zefa
19. júl 2010

ahojte
ja som tu len nakukla
aké krááásne bábetká sú tu 😵 😵 😵 😵
držkajte sa všetci

juliagregor
20. júl 2010

ahojte kočky
@loginka
@katrinb krásne bábätká máte 🙂 normálne vám závidím 😉 teda trošku, lebo ja už mám veľkých chlapov ale zase takých uceckaných 😀
@jennys to "zatiaľ" chápem ale myslím, že zase takí predčasníci nie ste, aby si nás opustila 😉, za chvíľku pojdete domov
my sme boli včera v PN na výlete, a prišli sme neskoro večer....

juliagregor
20. júl 2010

a tie profilové fotky, podľa neviem čoho, musíš mať tuším aspoň tretinu hlavy na fotke a musí ťa byť vidieť...už mi zmazali asi 5 fotiek a ja na to kašlem, ja zato nemožem, že mám tri deti a nezmestíme sa a naviac fotku z OP tu dávať nebudem... 😝

katrinb
20. júl 2010

@juliagregor no ale mohla by si dat fotku z OP....nahodou, rada by som si ju pozrela 😀 😝 😀 😝

juliagregor
20. júl 2010

@katrinb máš ju tam 😉

katrinb
20. júl 2010

@juliagregor jeej zlatino...aka si peknucka.....si sikulka.... 😀

juliagregor
20. júl 2010

ha, že peknučká...teraz sa cítim ako 100 ročná dochodkyňa ...a fotka má asi 10 rokov 😅
si zlato 😉

katrinb
20. júl 2010
jennys
20. júl 2010

nie, nie, však vás neopúšťam, budem chodiť sem 🙂 už keď sú malí na svete. Držia sa dobre. Dnes sa sestrička muža pýtala že či už vie kedy ideme domov? A on, že nie. Žeby niečo tým chcel naznačiť? Ktovie, možno budúci týždeň nás pustia, to by bolo super, nie? Inak som zistila, že tá beba ktorou ich v nemocke tlačia, im nechutí. Moje mlieko vypijú ako nič a bebu človek musí do nich tlačiť. Nemám toľko mlieka pre nich aby mali aj v noci, takže zatiaľ majú moje len cez deň a potom vždy počujem sestričku ako hovorí že v noci zasa zle papali.

@juliagregor akú peknú fotku si si dala.

jennys
20. júl 2010

@loginka tak tvoji sú riadni mackovia. Vidno že pekne papajú...

katrinb
20. júl 2010

@juliagregor y mate o chvilku 2 rocky....uz ste velki

juliagregor
20. júl 2010

@katrinb 4. augusta majú chlapci dva roky a Maťko 4 roky...ten čas strašne rýchlo letí...dnes celý deň píšema hrabe mi 😝 😀 , mm mi doniesol večeru, tak sa napchávam ...
dnes má mm narodky 🙂

katrinb
20. júl 2010

@juliagregor ej, ak vsetko naj...a poriadne to oslavte 😉

matelko1
20. júl 2010

ahojte.pekny vecer prajem.
chlapci uz spia,poobede sme sli do mesta a prisli sme az o pol 6,potom sme sa bavili a kupkanie,papanie a sup do postielok 🙂
@loginka ste krasni a aky velki 🙂
@katrinb krasne babulky a tiez ake velke.boze to leti.nedavno sme boli tehu a uz .....ved moji chlapci uz budu mat 6 mes.

katrinb
20. júl 2010

@matelko1 to si pis, ze to leti....a my starneme...hmmmm.... 😉 A ze 6 mes.....to je parada...a uz prikrmujes, ze? tak ma napadlo...ci este nie?

matelko1
20. júl 2010

@katrinb ano uz som zacala prikrmovat mrkvicka,kalerabik,petrzlenik,zemiacik.no mnam.niekedy mi viac spapaju,niekedy daju len 4 lyzicky do pusinky,ale ich nenutim,nechcu,nechcu.nahodou aby nedostali nejaky odpor ku zeleninke.

teraz bletkam po nete a hladam stolicky na papanie,aj dnes som vlastne kvoli tomu sla do mesta.jednu mi segra da,ona ma chicco a bola som kuknut co stoji,tak 120€.