Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
20. jan 2009

jami, to teda hej, pri umyvani riadu takto vystylovana 😉
nan, lenka, tak si jednu fotecku urobte, len pre kona 😉

baby, ja som na injekciach, seklo ma tak poriadne, ze deto chodia lepsie ako ja 😢

sebastiankom vsetko naj !!!

grmitko
autor
20. jan 2009

lalu, tak sa daj rychlo do poriadku, viem ake to je neprijemne ☹

nana77
20. jan 2009

kocky, tak som tam smolkla jednu, ktoru sme robili 2 tyzdne po svadbe.... takze ma dva rocky a par mesiacov... 😀 este ze mam USB...

lalu...joooj, to je neprijemne... ty s tym mas velke patalie stale, vsak?

grmitko
autor
20. jan 2009

no januli, jaka KOCKA 😉

nana77
20. jan 2009

saska, diky!!!! ty ma poznas, tak vies, co s clovekom urobia dva roky 😀

grmitko
autor
20. jan 2009

ale ved praveze s tebou nic neurobili, ty si aj nazivo SUPER KOCKA 😀 😉

nana77
20. jan 2009

sasiiii 🙂 🙂 🙂 dakujem!!!! to by som mohla pocuvat od rana do vecera 😀 😉 a este tycku do fazule - to slovne spojenie skratka zeriem!!! 😀

lalupa
20. jan 2009

nan, no vidis cica 😉
sasi, nan, dik, hej, je to ako casovana bomba ☹

grmitko
autor
20. jan 2009

ale ved vy ste tu vsetky do jednej ako tycky do fazule, tak nie je o com 🙂 len ja som biela vrana, ci cierna ovca, ci ako to je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 proste vytrcam z davu 😉

kiwuska
20. jan 2009

lalu, aj mna ☹ ja som to este nemala, musela som si lahnut a dala som si ibalgin,
ake je to tu vynovene, sa mi to paci 🙂 asi najkrajsie kocky na koniku 🙂
este dam aj ja prihodu zo vcera bola pri chlapcoch asi dve hodky moja babina lebo so musela do skoly, chalani velmi dobre vedia, ze ona ich nahant nebude, tak doma spust ked som prisla. pytam sa ich co ste robili s babkou a kubo na to ze citali 😀

grmitko
autor
20. jan 2009

kiwus na to musim reagovat, nasi si tak strasne vymyslaju, ze to az pekne nie je, a tlez sa tvaria jak neviniatka pri tom, ale tak vedia zaklamat a pritom mi pozeraju do oci a usmievaju sa, potvory jedny male 😀

dracik1
20. jan 2009

nana, Jurko cuva 😀 som sa dnes rehlila, namiesto toho aby siel dopredu cuva 😀 , Jakub vegetak, nic 😀

som sa pozmenila v pase 😀

kiwuska
20. jan 2009

no presne saska, tak sa tvaria ako neviniatka 🙂 dnes bol kubko trikrat v kute, zacina byt strasne vzdorovity, ale mi ho bolo strasne luto, tak sme si to neskor vynahradili a sme sa mojkali 🙂

lalupa
20. jan 2009

dracik, to nasim ociam neujde 😉
kiwi, chudatko, jja som uz zvyknuta... ☹ nech ti to rychlo prejde...

grmi, ty sisi!!! 😠

moje zboznuju telefonovat, vtedy spustia taaaaky dlhy monolog a tak vazne sa pri tom tvaria,az sa rehocem 😀 skoda,ze nerozumiem ☹
a mimochodom - telefonuju so vsetkym - hracky, rohlik, dialkove, mobil, nic, len ruka na uchu, no zlate
a tancuju na vsetko, asppon nieco dobre po mne zdedili 😵

froschka
20. jan 2009

kiwus je to tazke udelit detom tresty, ja som bola dnes velmi zla na Heidi ked nechela spat ☹ ale nedalo sa mi inak...a ma to strasne mrzi, som si precitala par storry na nete o detoch co nechcu spat tak uz mam vycistenu mysel...a ako si ich prosim ta naucila chodit do kuta????nam to mamina robila ked sme mali 3,4 roky ale 2 rocnym???ja len zvedava ako ho tam udrzis?

katullka
20. jan 2009

Caute kocky 🙂

no tak ste sa v pasoch zase pozmenili, nana, dracik, wom, sekne Vam to! Tak ked uz ste vsetky osamote na fotkach, musim aj ja vyhladat nejaku samotnu fotku, kde som aspon trochu co k comu, len neviem, ci taku najdem, asi tiez len svadobnu, alebo sa budem musiet odfotit 😅

fro, male su prekrasne, take okanky kucerave 😵

Baby, chcela som sa Vas spytat, Vy ktore davate na noc mlieko, aky mate casovy rozdiel medzi vecerou a mliekom? Nasim davam na veceru kasu a potom ked idu spat asi o cca 1h dostanu mlieko, no vypiju max. 120ml, a to sa mi zda dost malo. Moze to byt kvoli tej kasi, ze uz nevladzu???
Inak dnes som tie moje chudiatka strasen prehriala, boli dost zababuseni a vonku teplo, taki dosli spoteni, boli so svokrom a ten im este aj fusaky vytiahol snad az po striesku 😠 . Dufam, ze nedostanu nejake teploty z toho ☹

kiwuska
20. jan 2009

dracik, no ved to bola podmienka ze v novom dvojickove musia byt nove fotky 😉
to cuvanie musi byt zlate 🙂
lalu ty chodis aj na injekcie? dufam ze mi ten ibalgin zaberie, no skoro sa vyzdravme, lalu/

dracik1
20. jan 2009

kiwus, nana mi to posepla 😀

katulka, neboj, neochoreju, ja som ich zasa dnes obliekla chudatka malo, som sa bala, ze ake budu vymrznuti a neboli, ale fakt som sa bala....mne sa ich obcas podari obliect zle, niekedy su spoteni---ale prezleciem ich a vyutieram hlavky 🙂

dracik1
20. jan 2009

katulka, odkedy davam nasim na olovratn kasu / cca tyzden/ uz tak pred vecerou neplacu, kasa ich fakt asi zasyti......

katullka
20. jan 2009

lalu, chuda, to su neprijemne problemy ☹ , rychlo sa daj do kopy! Aj nasi telefonuju a najradsej tatinovi 😅 .

Baby, ja som dnes nejaka unavena, tak padam do postele, vcera som dostala MS a este na mna tusim aj nieco lezie.

Tak dobru noc!!

kili
20. jan 2009

ja ako som začala dávať kašu, tak už potom mlieko nemali, S. už odmietal, išli spať vlastne hneď po večery.

jami3
20. jan 2009

Lalu - ešte som nebola "odstrojená" z nákupov - vieš, raz začas idem medzi ľudí - tak som sa pokúsila vyzerať ako človek. Inak tepláky, botasky a šiltovka to istia -tá skryje dosť 😀
Ale desím sa, že do práce už budem musieť aj trochu vyzerať - neviem, či nebudem chodiť z domu o hodinu skôr - nech sa ešte sčlovečím 😕 😀

Mňa kedysi tiež seklo -štvtok večer pred svadbou -som sa bála aj svadobné kolo tancovať..., našťastie sa to zopakovalo odvtedy len raz - vyťahujem malého zo stoličky a nemohla som ho ani na zem položiť. Odvtedy klop klop nič, ale chrbát cíti stále - no a dvojky tomu nasadili len korunu ...

Fro -u nás je najväčší trest - keď si idem s nimi poobede lahnúť - aby nezbombardovali celú spálňu, tak som tam radšej s nimi - . A už funguje aj to - urobil to Samo a druhý kričí - ja nie to Filip - a teraz komu veriť??????

kiwuska
20. jan 2009

katulka, neboj, teplotky nedostanu, ked si ich potom dala do sucheho, no len fakt ked tak strasne nemrzne je lepsie dat viac lahsich vrsteiv.
a myslim ze kasa dost zasyti a skor sa cudujem ze po hodine vobec to mliecko este piju, a nejde to prehodit, ze by koncili kasickou?

jami3
20. jan 2009

A kaša na noc na zasýtenie u nás nefungovala 😢 -budili sa stále rovnako 😢 a mlieko musí byť pred spaním stále 😉

froschka
20. jan 2009

tak uz aj ja ma new foto aby som nezaostavala xi xi

kili
20. jan 2009

fro, no a teraz sa môžme všetky strčiť do pitla, keď ty prídeš z takou fotkou 😠 😀

kili
20. jan 2009

baby, chcem sa spýtať, že či aj vaši prejavujú takú súrodeneckú sústrasť, keď ten druhý plače, že nosia hračky a pod., zdá sa mi, že ste to tu už písali, ale chcem si to potvrdiť 🙂

jami3
20. jan 2009

vou, fro babule majú byť po kom kočenky 🙂

katullka
20. jan 2009

fro ina dracica 😀 😵

kiwi, oni na zaspatie potrebuju to mlieko su zvyknuti, tak neviem ako to budem robit, ci budem tu kasu davat skor?

Jami, a Ty kedy im davas veceru a aku, ked piju potom este mlieko???

jami3
20. jan 2009

kili, u nás sa to občas stane 😉 alebo som jedného chcela vytrestať - zavrela som ho za dvere a ten druhý plakal ešte viac za ním, že niééééééé.... 😀