Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
10. mar 2009

a kde na foteckach je sasenka ? 😎

katullka
10. mar 2009

lalu no vidis to, je to spravodlive? Nabuduce budem fotit ja 😀

lalupa
10. mar 2009

kati, ta bedrovky a holy chrbat ne? 😀
ale jasne ,pomaly mi to doslo...ved hojdacku treba uz len vam, deculka boli v puncoskach, a stolcek hraci dostali na prve narodky,ak si dobre pamatam 😉 a skrinky nemali uchytky 😀

katullka
10. mar 2009

lalu 😀 😀 😀
holy chrbat nenosim von dokonca ani v lete, uz radsej vsetko skryvam 😉
No a tie uchytky...loptosi vedia uz otvorit v obyvke skrinku aj bez uchytky 😀

grmitko
autor
10. mar 2009

lalu ja som nefotogenicka 😝 ja sa nefotim a okrem toho svojimi rozmermi by som zabrala pol fotky a to by bolo o nicom 😉 😝 😀

helka1
10. mar 2009

Ahojky,
no neviem Kati co by mala Saska mazat , vsetky fotecky som prezrela a nemas byt s cim nespokojna 😉. Muselo byt u vas veselo 🙂

Adrolka tie tvoje kocice su proste uzasne - tak odlisne 😀 a skutocne nadherne !

katullka
10. mar 2009

Sasi nevyhovaraj sa 😀

lalupa
10. mar 2009

sasi,ale seba nefot tak,ze otocis na seba fotak 😀 vtedy do zaberu fakt nevojdes,ani ja 😀 😀

katullka
10. mar 2009

Baby idem si lahnut, pa pa dobru noc vsetkym!!!!!

grmitko
autor
10. mar 2009

ja nefotim vobec seba, ja sa na fotkach nenavidim 🙂 fuj fuj zla cica

yasmina
10. mar 2009

kocky kde su fotky nikde ich nevidim 😕

kili
10. mar 2009

yas, strana späť je odkaz

kili
10. mar 2009

a čo, jak dnes spali?

yasmina
10. mar 2009

uzasne o 22:30 zaspali 😀
vstali az o 8:00...spat spom ich nedavala pokial nevydrzia som myslela ze potiahnu ale o 11:30 zalomili do 13tej....a potom opat o 17-18tej....nevydrzia...zacnu sa ukladat...maxim zaspaval po sediacky...neviem ako prejdeme na ten jeden spanok...

kili
10. mar 2009

ale to je super, že vstávali o 8mej, možno sa chystá zmena 🙂
skús ich večer zobudiť už po polhodinovom spánku, aby to bolo len také zdriemnutie a ukladať o 21

diddi
10. mar 2009

kto je tu najstarsi????? 🙂 ...aj ja som r.1973, april

kili
10. mar 2009

diddi, tak si to napísala, som to vedela, ale nechcela som na teba žalovať 😀

diddi
10. mar 2009

kludne kili,mne to neva

grmitko
autor
11. mar 2009

dobre ranko babule
vcera vecer sme boli v poluse v carrefoure a domko tam stale kychal a mal take krvave ocka co myslite, Ano ano, sople, bolave hrdlo, celu noc som bola hore ☹ ☹ ☹ ☹ cert nam to bol dlzny 😒 😒

yasmina
11. mar 2009

ahojky...
ocka mal z klimy...asi sa prechladil...sopliky odsavat ale ak ma cervene hrdlo tak to len tak neprejde...keby nemohol hltat chod s nim k lekarke nech sa na neho mrkne...

womenne
11. mar 2009

Dobre ranko
jaj Saška dufam že to prejde možno to bude len reakcia by stačil fenistil ale ak ma kašel tak nie ☹ a ty ako?potom tlačeni auta??
včera ma tu tatiko nechcel pustit tak som nemohla napisat ale ten pozemok mame na 90% 😵 😵 😵 dnes mu zavolaju z dolov a oznamia čo a ako,potom zavolame ohladom uveru a už sa to rozbehne ešte si overujeme vyjadrovačky od elektrarni,vody,plynu aj ked ja plyn nechcem no ešte uvidime.

kiwuska
11. mar 2009

dobre ranko,
saska a katka, krasne fotky zo stretka, sas, mala by si prispievat do telky dvojickovskymi reportazami. 🙂 a skoro sa vyliecte
adrolka, ake velke babulky uz mas.

zas som tu chvilku nebola. cez vikend sme trosku oslavili narodky s jednymi babkovcami,j vcera s druhymi. Inac cez vikend mi rodicia zobrali chlapcov na vylet do martina k prababicke. odkedy v sobotu rano ocka otvorili mleli dokola ze idu na vylet, a v nedelu ked prisli, kubko nechcel byt doma, ze zas na vylet 😀.
Este sa babicky s nimi chystaju na jeden predlzeny vikend do tatier. Chodievali sme tam do jedneho super penzionu v smokoci a majitel povedal aby sme uz prisli aj s detmi. tak ich asi babky niekedy v marci zoberu na dalsi vylet 🙂

lenkamt
11. mar 2009

ahojte 🙂

Kiwu - ako s tým dotazníkom??? som myslela že to treba vyplniť do tejto nedele, normálne mi nedalo spať 😀

Saši - také oči mávam z tesca aj ja aj Lucka ☹ nám to vždy do druhého dňa zmizne, tak dúfam že ste ok.

Wom - gratulujeme k pozemku 😉

Kati - veď si kočka na tých fotkách, škoda že Saška zase len fotila 🤐

nana77
11. mar 2009

ahojky!
ja tiez neznasam klimatizacie v nakupakoch... vzdy mam z toho podrazdene oci, vyzeram potom ako angorak 😀

womenne, tak som zvedava ako vam to dopadne s tym pozemkom, kazdopadne drzim palce!!!

katka, ved ty vyzeras uuuplne super!!! sekne ti to a od svadby si sa vobec nezmenila 😉 , si kocka!

yasmi, s tym spanim, neskusis ich doobeda natiahnut aspon do 12.00? a potom vecer do tej 19.00? neslo by to tak? asi je to narocne a ja ti rozhodne nechcem radit, ale keby si na to zvykli aj tebe by sa dost ulavilo...

nana77
11. mar 2009

baby, este som sa chcela opytat - z toho prevenaru mohol sa maly zahlienit??? on mal na druhy, resp treti den sopliky, ale trvali presne ako pisala yasmi, tri dni a teraz vykasliava... hlavne rano. moze to byt z prevenaru? lebo oliverko nic, ani tuka...

adrolka, pridavam sa aj ja k babam a musim napisat, ze tie tvoje princeznicky su straaaaasne peknucke!!!! a fakt, uuuplne rozdielne - ako keby ich ani jedna mat nemala 😀 . a vyrastli neskutocne!!!!

yasmina
11. mar 2009

nana u nas jeden mal sopliky a druhy nie...a prevenar oslabuje imunitu organizmus zacina bojovat...vo vakcine su zive kmene virusov to t.j. ze ondrejko bol mozno oslabeny pred ockovanim a takto sa to prejavilo ako u nas...

yasmina
11. mar 2009

wom.ja som to vcera natahovala ani do spalne sme nesli a maxim zaspal po sediacky a mimi plakal polahaval daval hlavku na gauc...takze ked sme presli do spalne vypili cajik a spali...bez rozpravky hladkania mojkania...a ja som to aj poobede natahovala...si myslim ze keby vstavali o 9 tej prvy spanok by sa dal o 13tej - 15.30 a potom by som ich dala o 20tej spat ale to by boli hore uz o 5tej 😒
max reval celu noc neviem co mu bolo...a mimi sa budil a bol nervozny tak plakali obaja a o 2rano priletel manzel a zobudil nas 😠 ze aha koho som stretol ma oslovili Miklosko a vizazista Alex....asi si sadli do oka 😀

womenne
11. mar 2009

yas, a kedy ti zaspali ono to potrva kym si zvyknu na novy režim len ešte vyčkajnaši si aj teraz v noci poplaču dnes Sebo kričal:maminka Niko zobral auto,daj mi ho 🙄 no a taket blbosti,oni vlastne vnoci znovu preživaju čo robili cez den.tak ak aj cez den vela plaču tak sa mam na čo tešit aj vnoci.ale zase nieje to často 2-3x za tyžden večinou sa sami utišia ja len šepkam s postele.Ono sa hovori že ak dieta plače tak nemaš ist hned malo by sa utišit ak to pretrvava tak vtedy ist.

womenne
11. mar 2009

nana ,leni dik no bolo by na čase ved hladame už vyše roka 😖

rosarita20
11. mar 2009

cafte,
Adrol, no uzasne su babulky, kraaasne princeznicky 😉
Katka, Saska, tiez super fotecky a krasne deticky, rastu ako z vody 😀
Yasmi, no treba len trpezlivost (viem, ze sa to lahko hovori 😝 ) ale urcite to zvladnete 😉
Wom, cize ak vam to vyjde, za chvilku kopete zaklady? 😉 Uz ste sa dohodli ktory domcek budete stavat? 😵
Saska, dufam, ze Domkovi to prejde, ved tiez ste si uzili tych chorob viac nez dost...☹
A nasi stale kaslu, sice len rano, cez den naozaj len obcas a ku veceru... mam dilemu ci ist zajtra k dokine 😕
No a u nas zase vystraja perinbaba, myslela som, ze na chvilinku vybehneme von, ale do tej chumelice sa mi naozaj nechceeee 😝 😝 😝