Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

cherry01
22. mar 2009

ahojteeeeeeeeee... asi by som mala príst aj sem..sa neviem dostat z témy Cakáme dvojicky 😀

grmitko
autor
22. mar 2009

ahoj cherry veru ty uz patris k nam alebo cakas dalsie dvojky 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ako deticky? zdrave su? urcite rastu ako z vody 🙂

lalupa
22. mar 2009

to mi je luto s wom a jej chlapcami ☹ pozdravujeme ich, myslime na nich a drzime palceky, nech to vsetko zvladnu ☹

grmitko
autor
22. mar 2009

dakujem lalu, napisem jej 🙂

katullka
22. mar 2009

caute baby,
Sasi, pozdravuj wom odo mna, aj ja na nu myslim!!!

lalu, ze dva krat 3hod, skoro som na zadok padla 😕 😀 . Nasa Paulinka zaspala vcera okolo 21h a rano uz 5:40h hore a cez den spala raz 2hod.. 😝 Samko spal 3h. No este nam zaspali v aute okolo 18h na pol hodku, ich vtedy chyta unava no to je dost o nicom cas. Ale Ty mas riadne spachtosky 😅 ..pre to Ty o nich tak pekne pises 😀 😀 😀 zartujeeeeeem! Ja som momentalne z drobcov dost vynervacena, ale nedala by som ich za nic na svete!!! 😵 Ved tie deti su take neuveritelne krasne, dnes sme mali na navsteve 6mes. babo, no ja by som ho zjedla, ale akonahle som ho mala na rukach, tak moje lasocky hned docupitali a kazdy ma chytil za jednu nohu a kricali ma-ma, ma-ma.. 😵
Ozaj a Ty uz chces davat bambulkam rybu? 😕Ja som citala, ze sa odporuca az od 2rokov, lebo morske ryby su vysoky alergen, no a sladkovodne su zase s kostami.

Baby vcera sme boli na navsteve u kamosky a jej manzel mal na starosti Paulinku a ona spadla a taku strasnu hrcu mala na hlave uplne ciernu 😢 , priserne jej to navrelo, no dali sme jej na to lad a ustupilo to. No keby ste videli toho chlapa aky bol z toho hotovy, strasne mu to bolo luto, ja som sa snazila byt kludna, no mala to fakt hrozne, ale ked som ho videla v akom bol stave..doma by som asi s nou plakala. Dnes boli u nas a priniesli jej bolestne taku peknu babiku 🙂 . Tak som povedala, ze nabuduce si dame prilbicku na hlavu a tak jemnucko padneme 😀 .

cherry uz sa pridaj k nam 😉

kili
22. mar 2009

kati, môžeš dávať pstruha, kúp takých malích, čo sú v 500g tri a oni majú úplne jemnučké kosti. jasné, že to ešte preberiem, ale aj keby som nenašla, tak sa nič nedeje, lebo sú fakt mäkké. teda tie chrbtové, hrudníkové sa vyberú ľahko. je to síce piplačka, ale čo už.
alebo môžeš ešte spraviť tak, že chrbát zješ ty a hrudník dáš malím 😉 vtedy môžeš aj väčšiu rybu

yasmina
22. mar 2009

nana isofix je podla najnovsich testov najbezpecnejsia technologia...
ale na druhej strane aj ta s pasom co ma zuzka dostala velmi vysoke hodnotenie v ADAC testoch...
a mnazel kedze je za vsetko nove a pokorokove 🙂 🙂 chcel isofix ved sme museli este hladat farbu aby ladila k autopotahom /ale to uz je ina choroba 😀 /
musim napisat wom mi je je luto je to na nu vela...

yasmina
22. mar 2009

lalu na tej hippke je napisane morska ryba a je to biela rybka ale aka tam nepisu...
a telaci hipp im kupujem tiez ty telacinu kupujes v masiarni?kde sa da kupit?
mame pokrok mali zaspali namiesto 22:30 uz 22:15 ehehehe

kili
22. mar 2009

kati, a ešte môžeš dávať tuniaka, je to síce morská ryba, ale tá sa môže. super je kúpiť konzervu v rajčinovej omáčke a dať s tarhoňou 😉

katullka
22. mar 2009

kili, oni rajcinovu omacku velmi nelubia, inak mne sa zda ten tuniak v konzervach dost tazky na zaludokm, to by som im este asi nedavala.

katullka
22. mar 2009

Kili a teraz ma napadlo, ze Ty si tu raz davala link na take velke lego, nepamatas si to kde to bolo?

kili
22. mar 2009

kati, na stránke quelle

kili
22. mar 2009

no ale už som to tam nenašla. ale je to dosť chaotická stránka, nikdy tam neviem náisť to čo hľadám

katullka
22. mar 2009

uz to tam neviem najst 😒

luzza
23. mar 2009

Ahoj dvojmamky 🙂
Mám na vás takový dotaz...
Jsem ve 30.týdnu...jedno mimi leží správně hlavičkou dolů a druhé nad ním má polohu příčnou...
myslíte,že mám ještě šanci,že se otočí správně??
a jestli ne,znamená to císařský řez přesto,že první mimi leží správně?
nemáte někdo zkušenost?????
pořád na to myslím a jsem z toho nervózní...
moc děkuju za odpovědi 😉 🙂
Lucka

sppring
23. mar 2009

ahoj holky,

tak jsme nakonec vybrali tyto "golfky" http://www.detskydum.cz/detail/abc-design-movin...

je to spis sportak, ale kdyz se slozi (jednoduse), tak zabere misto jako golfky.

co na to rikate?? mate je nekdo???

diky.. S:

lalupa
23. mar 2009

spring, tieto sa mi pacia 😉

yas, praveze telacinku neviem zohnat, podpultovy tovar ako za sociku, ale uz som davala jemne hovadzie a hovadsku cenu 😠 ,ale chutilo

kati, ved ano, a to som myslela,ze prejdeme na jeden spanok uz pred mesiacom....spravili sme zmenu, ocividne im tam je dobre a spinka sa super, prospelo im aj nam 😵 , ved nech len spinkaju, potom su dobrucke, hladnucke a dobre sa vyvijaju

ad paulinkin pad, ani neviem, co by som robila, ale kludna by som nezostala... ja mam pred chlapmi svoj respekt 😀 , jednoducho oni nie su na strazenie...nasu malu druhu 🙂 som kedysi "poziciavala " s tym, ze pevne drzat,lebo sa metala ako ryba a aj cele krstiny som bola v napati, ci ju udrzia,ale bolo ok...
kazdy si najlespie pozname svoje deti a vieme,coho su schopne, skor som nedoverciva a popisem navod dopredu,ale nahody s a stavaju....
proste chudatko pauli, dufam,ze je ok a nebola to velka vyska ☹

yas, poznam typy a la TM 😀

nana77
23. mar 2009

ahojky!!!
babulky, yas, zuzi, dakujem veeeeelmi pekne za info ohladne tych autosedaciek!!

sppring, a ktory kocik? ten mono ABC a kupis dva? ja ho teda nepoznam a nic blizsie ti k nemu neviem povedat...

wom, teeda... 😒 . este aj operacia.. a je to uz na 100%, alebo je sanca, ze mu to zmizne?

nana77
23. mar 2009

lalu ahoj 🙂

inak, yas, aj ja poznam take typy a la tm, ale nie co sa tyka aut, ale co sa tyka elektroniky... 😀 😀 😀 . vsetky novinky, to musi mat, hotova katastrofa 😝

lalupa
23. mar 2009

baby, podarilo sa mi pripalit detom obed 😀 ja som taka sikulka... 😅 nedoliala som vodu pod paru...
to preto,lebo dlho spia 😀

sppring
23. mar 2009

lalu - z toho si nic nedelej, to se mi podarilo uz 3x!!!!!

adrolka
23. mar 2009

caute, lalupa, ja som raz pripálila čaj 😀 😀 , skoro aj dom pošiel!!!

womenne
23. mar 2009

Ahojte babulky kooonečne sme domka mali hajaju a ja si ukludnujem nervy 🙂 .Dakujem za podporu,no Saška ma pravdu ja už fakt nevladzem všetko sa na mna sype,my snad mame počarovane alebo čo..

Ked mi priviezli Nikana izbu chuda tak začal plakat hroza ,sa ku mnehrozne tulil aj so mnou spinkal.na druhy den mi mali dat Sebka ale stale nechodili až mi jedna pani povedala že dolu hrozne plače nech sa tam ku nemu pytam, tak som zdupala sestry ako je možne že ma nezavolali aprečo tam druha mohla byt a ja nie 🙄 ten ked ma zbadal tak sa potešil boratko moje som mu dala pit-lebo od nich nechcel ani papat pri mne vypil za pol hodinky plnu flašku a zjedol piškotky.tak som držala Nika na rukach a Sebka za ruku a čakal sme 2hodky kym dotečie infuzka-moje križe trpia jak....
Potom ho previezli na izbu a on sa odomna ani nepohol ležal pri mne najhoršie bolo že bol uplne slabunky mal teploty ked som ho davala na močnik nevladal ani stat ho hadzalo,ktomu mal ešte hnačku.spinkal so mnou a na druhy den bolo už lepšie teplota užnebola aj hnačky ustupovali.

Potom som si všimla že Nikolasko ma velku jednu gulku tak som šla za sestričkou nech sa ide pozriet tak zavolala lekara lenže kym sa on dotrepal mu to opuchlo,takže som bola na smiech,lenže ked odišiel aon znovu šiel cikat zase to opuchlo ale už som počkala na ranajšiu vizitu kdemi lekar potvrdil že je to kyla 🙄 no krasa som celu noc prerevala.
dnes sa na to pozeral primar ma to ok ale pojdeme na kontrolu k urologovui a on posudi ako je na tom či sa treba operovat alebo nie.

no a dnes ma tak naštval moj že ž ani nemam sil pisat 🤐

lalupa
23. mar 2009

juj wom, az sa to zle citalo ☹ strasne vam drzim palceky, nech mate uz zle za vami... 😔

diddi
23. mar 2009

sppring,kocik je krasny....len ak chces na neho spojky - co ti vobec neodporucam,tak ho aj tak nespojis....spojky su 3 bodove a tam tu tretiu nemas kam dat.....posli tej firme,co robi spojky mail s fotom kocika,ci to budu vediet spravit....ale v dobrom,ak nechces mat pri kocikovani neskutocne nervy s manevrovanim a tocenim prednych kolies, tak kasli na spojky!

womenne
23. mar 2009

lumah prave som sa divala na fotky z plavania jej nadherne,ja som nechodila 😢 ale nechapem ako tie deti vedia že nemaju ychat a nenapiju sa vody?????ja som ztoho debil 😖

yasmina
23. mar 2009

wom ako sa maju chlapci?co teraz robia?bol to riadny stres co?myslela som na vas?teraz dietujete?

womenne
23. mar 2009

Ahoj yasmin ale bečia mi tu chcu chrumky a všetko čo nemožu,ja mam taky strach im niečo dat aj obyčajnu polievku.Chcela som vediet či niektora zvas nevie ako mam teraz varit,myslim že ekdysi mi spominali že na vode lenže neviem ako dochuitit kazala som mojmu kuopit solamyl.
Veru stres bol riadny hrozne sa zmenili stale plaču ja už nemožem

adrolka
23. mar 2009

wom, hlavne že ste doma, už bude len lepšie, neboj. 😵

kiwuska
23. mar 2009

ahojte, wom ako dobre, ze ste uz doma, urcite to pojde len k lepsiemu, dietujte, a len lahku stravu, ale sak to vies. a snad ani ten pruh nebude treba opperovat, dajte sa skoro do poriadku.
davam foto z volieb 😎