Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
20. apr 2009

janett aj my sa pridavame ku gratulke dotatocne 😉

grmitko
autor
20. apr 2009

No mna asi porazi, nestaci ze ja sa enviem hybat, domko sa teraz zobudil a ma 38,9 ☹ ☹ ☹ hned som mu dala ibalgin..... no uvidim co bude do rana a prinajhorsom ideme zajtra k dokine a to som sa tesila ze sa vypytal sam ist spat 😒 😒 zvedava ako sa leusko zobudi 🙂

womenne
20. apr 2009

hi ja som zaspala pri malych hmm vonaju stale babetkovsky 😵 😵 Nikolasko ešte buva anjelik moj už od 12.00 super dufam že sa zobudi a bude nbervozny to je on vždy ked dlho spi 😝
janettba som an nepostrehla že mate narodky tak gratulujeme 😵 😵 😵

lalupa
20. apr 2009

ja som strasna mama ☹ ,chodim neskoro spat, rano neviem vstat a netusim,odkedy su male hore, chudatka,len cakaju,kedy zdvihnem kufor a idem robit mliecko...take stastne usmevy na mna hazdu,ked konecne vyleziem z postele...nechpaem, ja blb, celu noc krasne spinkaju,ja sa neviem zobudit ani na prikrytie...
keby sa nieco dialo,tak to prespim ☹

marodom prajem skore uzdravenie

yasmi, vzala si si sibnutu rodinu 😖, to ale az po rokoch clovek zistuje,ze "aka matka,taka katka" (nemyslela som to doslova 😀,len analogicky na nasich m)
my sme oki,ale som nejaka klepnuta po hlave, musela som si dnes doobedu lahnut k nim,ale chcelo by to vydatny tyzden vkuse 😀

fascinuje ma,ako deti rozumeju, ako ma pevne objimu a hodia sa mi do narucia, ako chcu byt napomocne, ako sa strasne zboznuju a robia si naprieky, objimaju sa, ked jedna place, druha ju automaticky objime, daju si pusu, presne vedia,co chcu a daju to najavo, kopiruju ma,ked sa zlostim, ukazovak a k tomu "no no!!!" 😀
uz zacinaju chapat drevene puzzle, par krat sa im to podarilo 😵
stolicky sa nam prerazaju, s umyvanim zubkov je strasny boj, najlepsie,ked same, to az vrieskaju,ked ideme do kupelne vecer, pytaju si kefky, ale dotahujem zubky ja 🙂

lalupa
20. apr 2009

asi koncime s dvoma spankami ☹

helka1
20. apr 2009

Lalu sme na to podobne, aj ja som do noci hore a potom vstavam s pomlckami namiesto oci 😀 😝 . To je super ze takto na seba reaguju, ja sa doteraz toho nemozem dockat 😝 Adamko ten je strasne citlivy ten sa dokaze rozplakat ked vidi ze smutim , ked mam hlavu dole, pride ma objat a prituli sa. Radka totak ignorantka, ta sa tuli len ked ma naladu a to nie casto 😒 A koniec tym 2 spankom - ved to muselo prist

Yasmi inac aj mne sa dnes stalo to co vam, Adamko sa mi zgrulil z postele 🙄 , neviem ako dopadol, ale zdal sa mi len vyplaseny, doudierany nebol , len som pocula nejaky rachot a rev a potom som ho uz zbierala z o zemi ☹

Janettba aj ja sa pridavam ku gratulantom, vsetko naj k 1 rociku !!!

yasmina
20. apr 2009

lalu vitaj v jednom spanku 🙂
nasi vstavaju o 7mej, idu spat o 11:30-12:00 - 14:30 a potm potiahnu poriadne dlho a zaspia okolo 21:00.
Som si objednala olejovy radiator v Nay za 60 eur a budem ho nosit k svokrovcom 😀 aj ked raz za pol roka a ten taha 2000watov za hodinu uvidime ci nezapnu plyn abo eletromer sa bude tocit jak divi 🙂
Inac BTW z nicoho nic Maxim "ozil" bol taka utiahnuta povaha a teraz pride a znicoho nic ma tresne po hlave ale s usmevom to co ma byt? aj vas biju deti? Mimi ma hryzie a smeje sa a Maxim sa smeje a pras po hlave... 🤐

grmitko
autor
20. apr 2009

yasmi mna deti biju a to pomerne casto, teraz uz az tak nie, ale ked boli vo veku ako tvoji tak v jednom kuse 🙂 len skusaju co im vsetko dovolis 😉 😉
mne najnovsie Leo obhryza ucho, on je strasne fetisista na usi, to by ste neverili, on musi stale drzat nejaky lalocik usny 😀 😀

yasmina
20. apr 2009

grmi a ako si to riesila...poviem nonono a sa smeju, dam po zadku a sa smeju, uz som aj Maximovi akoze vratila tak hoto len vyhecovalo...

grmitko
autor
20. apr 2009

yasmi u nas to iste, snazila som sa odviest pozornost na nieco ine vzdy, nie vzdy sa to podarilo, ale casom ich to prestalo bavit 🙂 len skusaju co mozu a co im dovolime 😉

kili
20. apr 2009

yas, už ti takto pravidelne spávajú? sa už konečne podarilo? 🙂

womenne
20. apr 2009

tak my sme domka bolis me u tatika na firme pozriet auta maly s štastny ako blchy skoro ani nedychali,potom som sa snimi nahanala po zahrade som sa tam vyvalila aj s Nikom na travu takže zelene koleno dufm že to pusti ale sranda bola juj už by som chcela som a takto sa blaznit stale 😵 😵 😵

Lalu ja si davam každu noc budika tak o 02.30.3.00 prikryjem malych skontrolujem či je vše ok.to je moj ritual robim to každu noc.

yas teda to sa možu hambit a tvoj čo na to????to ti normlane povedali že nezakuria????

tak ja som musela ist znova napravit chrbat predchvilou zase som nemohla dychat 😔 slubujem že zajtra okrem varenia nepohnem ani prstom 😝

zuzka.25
20. apr 2009

ahoj baby

yas, tak vitaj doma 🙂 vidím, že si sa fakt zabavila u svokrovcov :( nechápem to lakomstvo, keď ani kvôli malým nezakúrili... fakt divné... nuž a to, že manžel uprednostnil playstation, to je tiež asi bez komentára...
tak sa teraz rýchlo vyzdrav hlavne a dajte sa do normálu.. super, že už tak pekne spinkáte...

grmi, no téda, takže teplota? dufam, že to nič nebude a nechyti to druhy...

wom, nezávidím tie bolesti.. ja som mala bolesti chrbta celý prvý rok detí, potom sa to zlepšilo a teraz už druhý mesiac ťahám bolesti z toho nešťastného kašľa :( je to lepšie, ale stále nie dobré...

lalu, ja tiež spím ako zabitá, z toho si nič nerob... aj mňa fascinujú všetky tie veci, čo si popísala 🙂

my máme končne novú posteľ, sláááva.. 🙂 po vyše dvoch mesiacoch znovu spávame ako ľudia.. a je super, nemôžem si ju vynachváliť... a konečne sme cez víkend vypratali všetky haraburdy a už to u nás konečne vyzerá normálnejšie... keď bude upratané a chvíľa času, tak to nafotím a hodím fotky na rajce....

inak sme stále vonku, dnes sme boli na piesku, prišli špinaví až po plienku 🙂 ešte vo vani som vytriasala...
objednala som im do piesku crocsy, ale sú im veľké a taaak som sa na ne tešila...
no a už nič nové 🙂

katullka
20. apr 2009

caute mamulky,

po straaaasne dlhej dobe sa opat hlasim 🙂 .

Yas, no nemam slov...nechapem to.. 😕 😠 . Musis byt stastna, ze ste uz doma, a je super, ze uz sa tak pekne popravili s tym spanim 🙂 .

Wom, problemy s chrbticou su hrozne a pri dvoch detoch sa ani neda velmi setrit ☹ .

janett, dodatocne blahozelam k narodkam, drobci su velmi zlati, tak zabava sa Ti uz zacala 😅 . No netes sa, ze bude lepsie, prave naopak, ide to k horsiemu ☹ . Teda aspon u nas, cim dalej tym viac vymyslaju.

Baby, ti moji dvaja spekulanti vobec nechcu obedovat, resp. len velmi malo, v stolickach stale len stoja a vyliezaju na pulty, provokuju ma, v kociku vydrzia tak 5 min. a uz aj vstavaju hore.. 😝 . Obdivujem Vas, co ste same na drobcov, je to fakt drina. Nasi uz spavaju dost malo. Paulinka spala napr. na velkon. pondelok asi 15min. za cely den. Inak tak hodinku az hodinku a pol. Takze o zabavu je postarane. Chodievam s nimi na take uzatvorene ihrisko, tam sa daju ustrazit, aj ked dnes to bolo o drzku, zacali vyliezat na smyklavku kazdy z jednej strany, mala som co robit aby mi odtial nespadli rovno na hlavicky.

Adrol, aj ja mam ten isty problem, sme na 3posch. a bez vytahu ☹ . No a je to dost velky problem, pomahaju mi s drobcami svokrovci a aj moj otec, no napr.zajtra som s nimi sama, tak ich budem musiet naraz vliec dole aj spat, uz su mi dost tazki, no budem riadne fucat.. 😝 Ale kym sa naucim s nimi chodit po schodoch to asi este potrva.

Lalu, cau cau 🙂 . Takze babulkam uz sa nechce tolko spinkat, no uz sa asi nebudes tolko nudit 😀 😀 😀 . Ale ked by Ti spali tak 3h raz za den, tak to by bolo v pohode. Inak co uz vedia povedat? Nasi nic moc, len tata, baba, dedo, mama, to to, kde je..Uz dlho iba tolko. Dnes som na pieskovisku stretla jedneho chlapca v nasom veku a len som cumela, ze mami caj, dolu..pekne rozpraval, no asi je to dost indi vindi.

kili
20. apr 2009

kati, naši vždy pekne čakajú na schodoch, kým prídem pre toho druhého 🙂
a mynule sme boli na ihrisku, ja so S. na hojdačke a A. sa šmýkal, teda ja som sa hojdala kým on vyliezol hore a potom som išla a pomohla mu šmyknúť a tak dokola 🙂
a včera ako som bola na inom ihrisku, tak tam bola dosť strmá šmýklavka, predtým sa na inej už šmýkal sám, len som ho chytila, ale teraz zistil po prvom raze, že je to moc strmé, tak potom vždy počkal, kým ho chytím za ruku 😵 . A bol tam jeden otecko, ktorý mal tiež 2r syna a ten že sa sám ešte nešmýka, teda neskúšali. no ani sa nedivím, keď bol taký opatrný pri A. tak ako musí byť opatrný pri svojom vlastnom dieťati. totiž A. držal za hrudník, keď liezol po schodíkoch a odmietal ho pustiť, že spadne 😀

kili
20. apr 2009

yas, S. strihala svokra, držal ho MM ale stále sa mykal, ale neplakal. A. začala svokra, ale tak vrešťal, že ho MM ani neudržal a nechali sme to tak. dostrihala som ho ja v pohode doma, sedel na jedálenskej stoličke a kukal reklamy 🙂 , tak odporúčam to tak skúsiť, alebo krtka tuším tvoji sledujú

kili
20. apr 2009

jo, a tým prvým príspevkom som chcela povedať, že ma fakt fascinuje, ako oni vedia, že čo si môžu dovoliť, vedia svoje možnosti. vždy sú opatrný a pri každkom pokuse čoraz odvážnejší a odvážnejší, keď vidia, že im to ide. 😎

yasmina
21. apr 2009

dobre ranko...prva...
no zaspavaju pekne moji ale Maxim strasne splakava idu nam stolicky Mimi to zvlada bravurne ale Max reveee.... 😖

womenne
21. apr 2009

čaute 😎 😎 😎
tak my sme mali noc Sebastian každu chvilu vykrikoval značky aut:DAF,Nakldni auto,džip,hummer,Pajerro,Desta,Bobcat 😀 robil to asi hodinku sa mu otom snivalo potom bol klud 😀 Sme sa rozhodli že im už tak vela aut nebudeme kupovat stači ich zobrat na firmu to je lepši darček 😵 😵 😵 Nikolasko ten povie iba auto a stači 😝

yas a kde ti tamspavali či stebou v posteli???

grmitko
autor
21. apr 2009

Bre ranko 🙂

tak domko je na tom uz dobre, teplotku uz nema klop klop klop, uz len necelych 37, tak hadam to bolo len z unavy alebo prehriatia a uz bude dobre, lebo ani nekasle ani sopliky nema, nic mu nie je, teda radsej este raz zaklopem 😉
Mna tie krize este stale neskutocne bolia, asi zavolam maserke, nech ma vymasiruje, lebo ledva chodim ☹

yasmina
21. apr 2009

grmi to je dobre ze Domkovi je lepsie...to bolo len take kratkodobe...aj nasi ked prisli spod Tatier ich aklimatizacia bola s teplotkou...
Wom. spali sme na manzel.posteli a bol to horor 3 dni trvalo pokial si zvykli...wom mas sikovnych chlapcekov ked tak vsetko poznaju...
Grmi skusala si Voltaren naplaste?ja som si kupila lebo u svokrovcov ma to strasne bolelo a som si lepila 10 naplasti na 10 dni...a pomohlo....na krize nalepis a je to...

womenne
21. apr 2009

naplaste??to som nepočula 😕 ale mast je super v noci ma moj natrel tak a mi lepšie spalo.
Tak ja som si kupila nove plachty žlte sice obyčajne lebo som nikde nemohla zohnat taku farbu nale aj tak na chvilu a dnes mi ich Nikolas pokresli čiernym perom 🙄 🙄 🙄

Teda tie balkony im idu riadne rychlo od rana spravili 4 konštrukcie budu velke juj nech su už pri nas 😵
rozmyšlam že by som zajtra skočila knašim bo mi skončila tetanovka a kym si vybavime kartičky a najdem lekara bude aj koniec leta moj vobec nema čas 😝 by som šla na 2dni uvidim čo povie moj večer ale by som si riadne oddychla,skočila ku kamoške na kafe,poklabosit od svokra by som si požičala auto ak by mi dal tak na tosom zvedava čo povie lebo auto je doma 😕
Saška super že je Domko ok, 🙂 🙂 🙂

yasmina
21. apr 2009

ja som pouzila 2 balenia a zatial som ok...
http://www.docsimon.sk/tovar/voltaren-thermopla...

lalupa
21. apr 2009

kurnik, 20 minut pisem a zrusilo ma 😠 😠 😠

napisem neskor, uplne som sa rozladila, idem si radsej slofnut

macicek79
21. apr 2009

Ahojte,
uz som predchvilou pisala, ale akosi mi to sem nevlozilo... Uz som zalozila i temu, ale nikto mi neodpovedal. ☹ Baby, nemate skusenosti s kocikom zn Bertoni? Alebo viete poradit neaky sportak ci golfac za rozumnu cenu? 😉 Vdaka

grmitko
autor
21. apr 2009

Yasmi neskusala som, ale vyskusam dakujem za tip 😉

macicek, to ti zial neporadim 😒 my sme uz z kocika vyrastli 😀

womenne
21. apr 2009

baby ☹ ☹ ☹
tak moj prv aprilovy žart na mojho milačika sa mi vypomstil 😢 😢 😢 😢 zrobila som si srandu že som vytopila susedov a ono sa mi to splnilo dnes skoro ma šlahlo ked osm to videla,pani mi prišla zvonit že jej tečie dolu stenou 😢 😢 😢 som vytrhala gumu a vytrela vela vody tam nebolo ale naštatsie to nešlo aaž dolu.Zistli sme že mame obrovsku dieru v stene a zhnite na vymenu nemame takže urychlujeme kupu pozemku 😔 sakra ked sa drbe tak riadne mna si porazi a to som si hovorila že dnes nepohnem ani prstom sakra sakra sakra 🙄

yasmina
21. apr 2009

wom. si viem predstavit...
na rozdiel od teba vytopili nas a uz 2 x...
ked sme prerobili byt o tyzden nato pred 3 rokmi a pred pol rokom opat...prva skoda brutalna...od vody opuchli drevene dvere aj zarubna...cely stropny sadrokarton a vysktratovali svetla halogenove...katastrofen 😠

womenne
21. apr 2009

ty jo tak to je brutal jej len troška vody tieklo po umakarte,ale som sa zlakla jak....

yasmina
21. apr 2009

radost to nepirda...
moje bambuchy spia od 12tej tak oddychujem...