Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
12. jún 2009

ahojte kocky ...
tak uz sme doma ... mam este JET LEG ale vytriezvela som hned ... Mimi silna laryngitida 39,5 C tak toto ma cakalo, dusil sa tak hned hydrokortizon ... hned som vytriezvela z unavy ... inac Maximko sa isiel zblaznit ked ma zbadal ... vrestal skakal no krasne privitanie ale Mimi ma nechce ... ☹ odstrka ma ... ked ho vezmem na ruky zacne plakat az ho zatahuje ... preco ma nechce ... teraz mam vycitky ze som ho nechala a odisla do USA...idem spat ozvem sa vam zajtra...pa

katullka
12. jún 2009

yasmi, vitaj doma 🙂 . Mimi je mozno trosku nahnevany, ze si odisla, ale neboj to ho prejde, nemaj ziadne vycitky. Chudacik, zase je chory ☹ . Ked budes mat chvilku, tak napis ako bolo.

helka1
13. jún 2009

Ahojky, Lalu pozor na slova 😀 😀 😀 bo hned mas ozvenu 😀

Yasmi super ze ste dosli v poriadku, mrzi ma ze mas drobceka choreho a to odmietanie je skor len taka prechodna zalezitost 😔
Pekny sobotny den, ideme drobcom nieco vybrat na 2. narodky 🙂 uz sa nam to blizi 😀

ajka72
13. jún 2009

dievčatá malo niektoré vaše deťatko šarlachovu anginu ak ano ako sa to prejavovalo

nana77
13. jún 2009

ahojte!
yas, vitaj doma! som rada, ze ste sa vratili v poriadku, aj ked su problemy, ale hlavne, ze ste doma. neboj, to sa spravi...

helka, ozaj, o chvilu je to tu!!!! uz ste velkaci!!! wau..! 😵

baby, ked mam blbu naladu, alebo aj ked nie, pustim si toto. niekedy aj 10xdenne, strasne sa mi paci... urco ste to videli uz sto krat, ved to obletelo cely svet, ale aj tak vam sem smolknem ĺink:

https://www.youtube.com/watch?v=CR_N9iljeMk
womenne
13. jún 2009

ahojte konečne nam ide konik,včera bola burka a dnes nešiel až teraz.
My sedime doma tatiko je chory chudatko ked som ho včera zbadala až mi ... ☹ z oči mu valia slzy,nos červeny ani dychat ale ostrihat sa musel no tak sme dali aj decka zase maju čiro su nadherny dnes pofotime ak to pojde lebo mame pokazeny fotak 😝

yas čauko doma 😉 ale neboj nepreživaj to tak hrozne ešte len budu sami neboj sa ked pojdudo školky a tak ved aj ty si musiš oddychnut 😉 no nezavidim s dovolenky hned do takeho zaberu dufam že to bude lepšie 😉

Jani jasne dam vediet musim zavolat segre kedy maju volno lebo najblišie je všetko plne.

Dnes vari tatiko svoju špecialitu kralovske koleno mnam sa zase napraskam 😵 😵 😵 som chcela nech leži ale nie tiež sa nan teši 😀 tu je hrozne škaredo stale poprcha no nič moc som zvedava akebude leto 😝

ajka72
13. jún 2009

helka potom daj prosím typ na ten darček k 2 ročkom nám sa to tiež blíži a momentálne mám tmu čo by to tak mohlo byť 🙂

womenne
13. jún 2009

ajka naši dostali bycikle ale nedoporučujem bolo to skoro naučili sa až teraz.
idem na to obed jehotovy. 😀

helka1
13. jún 2009

ajka ja sama neviem co im kupit 😒 , tie kresliace tabulky idem omrknut, ci ich niekde objavim, inspirovali ste ma, uz sme drobcom dali v ikei kupit 2 stolicky so stolikom 🙂 , vyfasovali papiere a fixy a stol uz popisany 😅 , drobcom som kupila take "ponco" ci ako to nazvat, muju to v Tescu, je to kus latky frote , ma to kapucnu a prehodi sa to cez hlavu a je to namiesto zupanu /zupany mam no neosvedcili sa/ a myslim ze je to taka volba rychleho "oblecenia" po kupani... a chcem este nieco len neviem co 😅

ajka72
13. jún 2009

inak to pončo som aj ja kupila ale v madarsku v tescu to vtedy ešte nemali tiež mi to pripadalo lepšie ako župan, tie kresliace tabulky vrelo odporučam aspoň u nás su momentálne na prvom mieste okrem bábik a kočiara, moje dievčatá radi počuvajú hudbu ak aj tvoje helka tak skuste pozrieť nejaké CD s detskými pesničkami, ja by som im tiež chcela kupiť nejakú hračku ale neviem čo by to tak malo byť, aj knižka nie je zlý nápad, tie stoličky z ikey su také farbné?

ajka72
13. jún 2009

helka tvoje deti spia ešte v postielkach?, moje tam už nechcu byť tak zvažujem že ich zrušm a kupim postele

nemáte nejaký dobrý typ na postele pre deti? resp. chcela by som im urobiť detsku izbu tak aj nejaký nabýtok k tomu ak máte dobré nápady sem s nimi 😀

ajka72
13. jún 2009

womenne naši maju momentálne trojkoky aj odrážadlá bicykle su ešte pre ne ako píšeš skoro 🙂

womenne
13. jún 2009

fuj ale fučim 😝 škoda že nemam umyvačku teraz to musim ist umyt.

ajka no veru je to skoro ale zase kamoškine baby sa už vedeli 2rokoch byciklovat a tu som videla 2ročneho chlapca jazdit bez pomocnych koliekach 😕 fakt šikula to bolsom len čumila.
idem vynat tatika do postele nech sa lieči aby nas nenakazil 😒 .

helka1
13. jún 2009

Ajka ano spia v postilkach obavam sa ze keby som im postielky zrusila tam mi zutekaju a teraz nemozu 😀 😀 😀 . Ale nie teraz vazne, budeme sa stahovat do bytu a tam im planujem kupit normalne postele, tuna uz nema zmysel im nieco menit 😉 😉 takze dovtedy ostanu v postielkach.

Inac ten detsky nabytok je tuna : http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8747...

nana77
13. jún 2009

jeeej, helka!!! takze sa stahujete? a kedy? a kam? ak si o tom uz pisala, tak som to volajako nezaregistrovala... kazdpoadne, ak sa fakt stahujete, tak superrr!!! tesim!!!

moje detuchy este spia - 3hodiny!!!! 😕

helka1
13. jún 2009

nana nieeeee 😀 este bohuzial nieeee 😒 pojdeme do 4 izboveho bytu po mojich rodicoch 🤐 , najprv vsak oni musia podokoncovat dom, ktory prerabaju 😔 ,realne to vidim na jesen / zima, snad do konca tohto roka 😔 a my pred nastahovanim tiez musime riesit prerabku, chceme tam vymurat jadro, vymenit okna a pod.... Len som to stahovanie podotkla na margo stahovania deti do postielok

adrolka
13. jún 2009

ahojtee
juuj yasmi, huráááááááá, si domaaa 😵 😵 😵 😵 😵 ...a hneď choroba?!! 🙄 🙄 ako sa má dnes maličký??? nech to čím skôr prejdeeee
ja som trošku mimo.. včera mi kamoška rozprávala, že v stredu u nás pred KN bola jedna nehoda, ja ani neviem či vám to mám napísať, lebo mne je z toho zle celý deň na to myslím.. vraj to bolo v telke v správach... 4členná rodina išla s auotom, dve dievčatká vzadu -dvojičky 3ročné. otec predbiehal a čelný náraz do cisterny. obidve malôé sú medzi životom a smrťou, majú vraj úplne rovnaké poranenia, mama, poranená chrbtica a kopec dalších vecí a otec z toho vyviazol skoro bez ničoho. plno sanitiek aj helikoptéra.. sme počuli ráno v stredu, ale nevedeli sme čo to mohlo byť. až včera mi to kamoška rozprávala, skoro som sa povracala tak ma to zobralo...otrasnéééé čo sa deje. 😔 😔 😔 😔

adrolka
13. jún 2009

ahojtee
juuj yasmi, huráááááááá, si domaaa 😵 😵 😵 😵 😵 ...a hneď choroba?!! 🙄 🙄 ako sa má dnes maličký??? nech to čím skôr prejdeeee
ja som trošku mimo.. včera mi kamoška rozprávala, že v stredu u nás pred KN bola jedna nehoda, ja ani neviem či vám to mám napísať, lebo mne je z toho zle celý deň na to myslím.. vraj to bolo v telke v správach... 4členná rodina išla s auotom, dve dievčatká vzadu -dvojičky 3ročné. otec predbiehal a čelný náraz do cisterny. obidve malôé sú medzi životom a smrťou, majú vraj úplne rovnaké poranenia, mama, poranená chrbtica a kopec dalších vecí a otec z toho vyviazol skoro bez ničoho. plno sanitiek aj helikoptéra.. sme počuli ráno v stredu, ale nevedeli sme čo to mohlo byť. až včera mi to kamoška rozprávala, skoro som sa povracala tak ma to zobralo...otrasnéééé čo sa deje. 😔 😔 😔 😔

adrolka
13. jún 2009

ahojtee
juuj yasmi, huráááááááá, si domaaa 😵 😵 😵 😵 😵 ...a hneď choroba?!! 🙄 🙄 ako sa má dnes maličký??? nech to čím skôr prejdeeee
ja som trošku mimo.. včera mi kamoška rozprávala, že v stredu u nás pred KN bola jedna nehoda, ja ani neviem či vám to mám napísať, lebo mne je z toho zle celý deň na to myslím.. vraj to bolo v telke v správach... 4členná rodina išla s auotom, dve dievčatká vzadu -dvojičky 3ročné. otec predbiehal a čelný náraz do cisterny. obidve malôé sú medzi životom a smrťou, majú vraj úplne rovnaké poranenia, mama, poranená chrbtica a kopec dalších vecí a otec z toho vyviazol skoro bez ničoho. plno sanitiek aj helikoptéra.. sme počuli ráno v stredu, ale nevedeli sme čo to mohlo byť. až včera mi to kamoška rozprávala, skoro som sa povracala tak ma to zobralo...otrasnéééé čo sa deje. 😔 😔 😔 😔

adrolka
13. jún 2009

no fasa.... sorry hapruje mi mk 😠

lalupa
13. jún 2009

😢 adrol, ja o takych veciach ani nemozem pocuvat, cela sa potom trasiem a je mi strasne luto, co sa moze stat...ja som dnes zrukla na toho mojho, ze ked mieni v meste pretekat, tak soferuje moje auto posledny krat...ale to len jeden pako si chcel nieco dokazat, pridaval, hoci urcite "zipsovite radenie" mu nic nehovori 😠 😠 😠 , no ale stale vravim, ved sa nikam neponahlame,nic nam neujde, ostatnym ano...

yasmina
13. jún 2009

ahojte kocky...no mimkovi je trosku lepsie ale rano este bolo 38.6C, mate niekto skusenosti s tym ze drobec ma 5 dni teplotu aj ked uz ma druhe ATB?moj Mimi mal stale max. 2 dni a teraz prvy krat 5 dni vysoke teploty, nie je to skodlive na srdiecko?asi nezabera liecba? ale este len teraz dnes vybral druhu davku Summamedu á 24H tak asi musim vyckat pokial to zaberie...nejako my nemysli...stale mam este ten casovy posun...

yasmina
13. jún 2009

Lalu krasne foto mas na Modrom koniku a ta fotka s tou pusou nadhera!!! 😵 😵 😵

rosarita20
13. jún 2009

Caf yasmi,
vitaj doma! 😉 Mimimu prajem skore vyzdravenie, s tak dlhymi teplotami nemam skusenosti, tak neporadim.. ☹ , ale verim ze to cim skor prejde!!!
Adrol, no to je fakt hrozne s tou rodinou, celkovo same havarie vsade ☹ Radsej ani nesledovat spravy, lebo gro same horory ☹

lalupa
13. jún 2009

yasmi,
dakujem, este chcem nieco pridat,len hladam dovcu,tak nemam vela casu a jeden album mi robilo hodinu ☹
myslim na vas, nech sa mate uz lepsie, chudatko ochorelo,tak si mu chybala ☹
snad budem mat viac casu,aby som si pozrela tvoje fotecky

baby takze ja som si naplanovala dve dovolenky v tatrach, len po 3 noci, lebo netusim,ako to zvladneme a je to dost drahe...
prvy termin 22.6-26.6 a druhy 15.-18.7, takze s ajkou sa stretneme, s helkou verim tiez, lenka, rosi mozno pribehnu,je to cez tyzden, tak dufam,ze budu vediet prist
definitivne potvrdenie vam dam este vediet

lalupa
13. jún 2009

yasmi,
dakujem, este chcem nieco pridat,len hladam dovcu,tak nemam vela casu a jeden album mi robilo hodinu ☹
myslim na vas, nech sa mate uz lepsie, chudatko ochorelo,tak si mu chybala ☹
snad budem mat viac casu,aby som si pozrela tvoje fotecky

baby takze ja som si naplanovala dve dovolenky v tatrach, len po 3 noci, lebo netusim,ako to zvladneme a je to dost drahe...
prvy termin 22.6-26.6 a druhy 15.-18.7, takze s ajkou sa stretneme, s helkou verim tiez, lenka, rosi mozno pribehnu,je to cez tyzden, tak dufam,ze budu vediet prist
definitivne potvrdenie vam dam este vediet

zinuska
13. jún 2009

ahoooj yas!!! 😵 velmi sa tesim,ze ste doma a v poriadku. ked si odlietala,bola som dlho v noci hore a pochvilou som myslela na teba,ze o chvilu odchadzas.. 🙂 a moc som vam drzala palce,aby ste v poriadku doleteli a aby to aj drobci zvladli bez vas a vy bez nich. tak mi odlahlo,ked viem,ze ste ok a bez tej potvory H1N1.

adrol to je strasne 😢

helka1
13. jún 2009

Ahojky , lalu kde mas fotku 😨

nana77
13. jún 2009

ahojky!
tak uz mame oliverko komplet vysypaneho...nakoniec to asi ozaj bude ta 6.choroba...

zinuska
13. jún 2009

:( nanus,to ma mrzi,neboj,to prejde samo. aspon sa mi zda,ze tak to byva pri tejto chorobe.

a ty este nespis?? som myslela,ze budes dnes riadne unavena 😎 😉