Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
14. aug 2009

necham ti kluce na hojdacke na terase 😀 😀 😀 😀 ale psssssst nikomu nehovor 😝

katullka
14. aug 2009

jani a skusala si aj Viburcol?
Ja som to vcera dala Samkovi prvy krat a dnes tiez. Su to cipky, ktore by mali pomahat pri prerezavani zubkov. Aj ked Misko nema napuchnute dasienka, aj tak ho to moze tlacit. No co narobime s tymi chlapmi, oni su o dost citlivejsi ako baby. Inak aj ja som na Samka v noci dost nahnevana, ked nie a nie spat. Ja som ho tuto noc uspavala asi pol hodku na fit lopte, horko tazko zaspal, no ked som ho pokladala do postielky, tak uz sa isiel opat stavat, tak som mu uz povedala v hneve, ze nech si lahne, lebo dostane na zadok, 😖 lahol si a spal.
Jani a ja teda este 30 nemam, ale tiez nemam na to energiu, ked to uz trva tak dlho.

Sasi, prijemnu dovolenku, kam presne idete???

womenne
14. aug 2009

nam na zubky pomahal citron,maly ho doteraz ližu 😀

grmitko
autor
14. aug 2009

Kati ideme na liptov, do liptovskeho mikulasa a blizkeho okolia 🙂 trosku zmenit vzduch, sa tam vyhram s fotakom, muz pozical od kolegu fotak mojich snov (nikon D90) a tak sa vyhraaam, dnes om ho skusala a muz sa uz nasral, ze nech ho odlozim 😀 😀 😀 😀 ale mozete sa tesit na fotky, foti prekrasne 😵 😵 😵 ja uz mam take postihnutie 😀 😀 😀 😀 som posadnuta fotenim 😀 😀 😀

katullka
14. aug 2009

Sasi, na Liptove je pekne, my sme tam boli v juli v Lipt. Sielnici. Tak uz sa tesim na fotecky. Uzite si to a dobre si oddychnite.
Ozaj uz davnejsie ste tu spominali bratislavske stretko, aj sa nieco konalo? Lebo ja by som sa s Vami velmi rada stretla, no ked v septembri idu chalani do skolky, tak asi najlepsie este do konca augusta.

zabka0609
14. aug 2009

grmi tak prajem prijemnu dovolenku a ak sa bude dat tak si oddychni 🙂

janka to mi je luto,ze maly Misko ti tak v noci place,inak v tych okuliarkoch je bombasticky 😵 nevadi,ze su mu vecsie pokial mu ale nepadaju.a s tym placom ti moc neporadim.Mne tiez Andrejka plakavala asi 2 tyzdne noc co noc v rovnakom case,ale ked bola pri mne tak zaspala a potom som ju preniesla do postielky.inak ked mi placu teraz tak pomoze jedine teple kakavko 😵 .neviem ci to tvojim drobcom davas.ale aj mne sa zda,ze to tie zubky nie a nie sa prerezat.cize nejako to musis vydrzat ☹ inak ti s tym velmi neporadim.drzim palce a dufam,ze dnesna noc uz bude kludnejsia.drzte sa

ajka si tu?ako sa mate?

grmitko
autor
14. aug 2009

kati, zabka, dakujeme, budem sa snazit aj si trosku oddychnut 🙂

my sme tiez povodne chceli ist do lipt. sielnice, ale potom sme nasli lepsie ubytko v LM, tak ideme tam 🙂

beriem aj ntb, takze sa urcite ozvem 😉

ajka72
14. aug 2009

ahoj zabka tak už ťa čítam, taktiež prajem grmi krásnu a hlavne oddychovu a plnu zážitkov a nových fotečiek dovolenku 😉

zabka0609
14. aug 2009

dobru noc a pokojny spanocek a pekne sny papa

jankabambulka
15. aug 2009

Štebotala myška v tráve,
že Ty Zuzanku sláviš práve.
Dnes máš sviatok, šampanské sa chladí,
blahoželajú ti všetci, čo ťa majú radi.
Krásnou kyticou je vhodné dnes priať,
aspoň maličkú radosť k sviatku dať.
Aby sa ti dobre žilo,
po čom túžiš, vyplnilo.
Nech sa Ti splní každý sník,
nech pri Tebe stojí anjelik.
Veľa šťastia, milá Zuza,
drž sa dobre svojho muza.
Veľa zdravia, milá Zuzka,
tu máš od nás pekný muškát.
Neodvrávaj, Z u z i č k a,
daj sa bozkat na lícka!
Hádam je ti celkom jasné,
že ti želám všetko krásne,
Nech Tvoje srdce nepocíti nikdy lásky klam,
to Ti prajeme k dnešným meninám.
EŠTE RAZ VŠETKO NAJ NAJ NAJ

jankabambulka
15. aug 2009

ježinenko veď ty máš narodeniny a nie meniny- tak to som pekne poserinkala 😠

ZUZINKA všetko naj naj naj k narodeninám !!!!!!!

jankabambulka
15. aug 2009

Štebotala myška v tráve,
že Ty narodky sláviš práve.
Dnes máš sviatok, šampanské sa chladí,
blahoželajú ti všetci, čo ťa majú radi.
Krásnou kyticou je vhodné dnes priať,
aspoň maličkú radosť k sviatku dať.
Aby sa ti dobre žilo,
po čom túžiš, vyplnilo.
Nech sa Ti splní každý sník,
nech pri Tebe stojí anjelik.
Veľa šťastia, milá Zuza,
drž sa dobre svojho muza.
Veľa zdravia, milá Zuzka,
tu máš od nás pekný muškát.
Neodvrávaj, Z u z i č k a,
daj sa bozkat na lícka!
Hádam je ti celkom jasné,
že ti želám všetko krásne,
Nech Tvoje srdce nepocíti nikdy lásky klam,
to Ti prajeme k dnešným narodeninám.
EŠTE RAZ VŠETKO NAJ NAJ NAJ

margaretka11
15. aug 2009

Zuziiii, všetko najlepšie k narodeninám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vieruna
15. aug 2009

Zuzi aj od nas vsetko naj 🙂
Inac co ste to tu minule rozoberali tych chrumkavych zajkov do pol pasa povyzliekanych....Chodte kuki do hyperky. Tam je ich teraz na vyber habakuk 😀 😀 Je tam akcia ze Nechajte sa zbalit. Do pol pasa nahaty zajo len v riflach a kravate vam pobali nakup 😎

womenne
15. aug 2009

ach baby ☹ my mame asi kiahne ☹ ☹ ☹ ☹ mna porazi prave sme prišli z pohotovosti,kde m dokina zase zdrbala,ona ma proste neznaša a ja ju,som jej dnes povedala že či ona spadla učena z neba 🙄 Nikolasko ma už 5 vyrašiek a ona stale tvri že to su štipance 🙄 no a zčoho by asi tak maly byt to by sme museli byt všetci aj netere ved spali s nami,sebastiank ma už 3 vyražky a včera mal len jednu od komara to viem na isto ale tie ostatne nie.Niko ma už aj pluzgierik.Nič mi nedalavraj kožny neodporučaju puder 😕 to nechapem ved som videla vždy ponatierane deti.Neviem čo mamrobit ak sa do zajtra obsypu idem do druheho mesta na pohotovost do Karvine už nikdy nepojdem 🤐 🤐 🤐

Nemate nahodou link kde je obrazok ako to vypada????Maly nemaju horučky ale su nervozny 😔

vieruna
15. aug 2009

Womenne kiahne sa zacinaju vyhadzovat na hlavicke. Ked maju pluzgieriky, alebo take ako vyrazky na hlavke, tak to asi budu kiahne. Ak sa da, tak ten "vysyp" skus natiahnut a ked je to od komara, tak by tam malo byt aspon trolinku vidiet vpich. Maju aj teploty?? Drzim palce ked to uz chcu byt kiahne, nech to rychlo prejde

womenne
15. aug 2009

vieruna nIkolasko mal prve 2 vyražky na hlavičke,Sebko jednu ma od komara ale ostatne nie.Niko ma na tvare už biele pluzgiere len ona tvrdi že to nič nieje 🙄 a čo ten puder dava sa či nie?

vieruna
15. aug 2009

Niekto dava niekto nie. Podla mna je to vec nazoru. Podla mna s tym nic nepokazis. Ale ja nie som zdravotnicka, takze radim len podla toho co viem ako laik. Niekto dava aj fenistil, vraj to zmiernuje svrbenie. Ked si myslis, ze su to kiahne, chod k inej doktorke. Koxo ked to tie kozy dr. nebavi, tak nech idu robit s kravami a nie s ludmi 😠 Vraj na to existuju aj nejake antivirotika.

womenne
15. aug 2009

presne segra mi hovorila nejakych tabletkach ktore pomahaju,aj na spanokproste ukludnuju svrbenie a telo si oddychne.Ona nič,vžy je na mna neprijemna podla mna nema rada slovakov 🙄 Ked pridem večer zdrbe ked rano zdrbe ma nech si vyberie ved n to je to pohotovost nie?som jej dnes povedala že či ona spadla zneba učena 🙄

vieruna
15. aug 2009

No myslim, ze normalne sa lieky nedavaju, len ked to ma nejaky brutalny priebeh. Alebo ked vysoko vyskoci teplota. Chod v pondelok vasej detskej a kasli na nu kozu 😠

katarinka123
15. aug 2009

ahojte
tak mne decka spia.
won moji ich este nemali ale zakazdim boli v styku stymi detmi co ich dostali a my chvalabohu.myslim si ze su este maly nato.ale ako ta citam tak to vypada na kiahne ved uviddis ja by som sla inde na pohotovost ak sa da aj dnes

katarinka123
15. aug 2009

zuzke vsetko naaj k narodeninam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabka0609
15. aug 2009

zuzka vsetko najlepsie k narodeninam,zdravie 🙂 ,stastie 🙂 ,lasku 🙂 a nech sa ti splnia aj tie najtajnejsie zelania 😉

lilinka76
15. aug 2009

Wom, ak Ti mozem poradit, tekuty puder sa uz fakt neodporuca, lebo ked zasusil vyrázku po kiahnach a ta sa odlupla, zostavali jazvičky.

Minule som pocula jednu magistru v lekarni, ako radila ocinovi, kt. chcel tiez puder, nech radsej natieraju fenistilom a vraj sa mozu aj oblievat telicko vlaznym odvarom z repika, prip. harmanceka, neutierat suchanim, iba prikladat uterak. Mojej kamoske sa tiez osvedcil cajovnikovy olej, jemne natierat, ked uz vysychaju vyrazky, vraj sa po nom lahko hoji.

womenne
15. aug 2009

lilinka a to mam iba natret fenistiloM?NIČ VIAC?Nikovi sa už nevyhodela ale Sebko ma o jednu viac takže štipance su to určo nie.nemože ich to štipat?lebo Sebko hovori že ho to štipe 😕 ani ich to nesvrbi.

ja som doteraz spala od 13.45som bola strašne unavena tatiko ma nechal,sranda ked som vstavala tak maly pribehli ku mne a Sebko mi hovori že im dal ttaiko keksika ja pozeram na tatika:TO ČO?a Sebko spustil No no tatika prečo si nam dal keksik?Bude nas boliet brušku,dostaneš od maminky a pojdeš do kuta 😀 😀 😀 😀 som skoro cvrkla od od smiechu 😀 😀 A muž mu hovori tak na čo si to dlavil??? 😝 😀 😀

womenne
15. aug 2009

baby ako často to možem natierat fenistilom?Sebkovi sa to rozbehlo na zadočku ma 5 vyražok 😖 su nervozny jak ...som im dala dithiaden

grmitko
autor
15. aug 2009

ahojte,
tak sme stastne dorazili, dnes sme uz aj absolvovali stretko s rosaritou, Katka veeelmi ma tesilo, ste uzasna mila rodinka, deticku su super a vy dvaja tak isto 🙂 🙂 dakujeme za prijemne popoludnie stravene s vami 🙂

deti este nespia, pozeraju miss specialny agent 2 😀 😀

Danka dufam, ze to ozaj nebudu kiahne ☹ ☹

womenne
15. aug 2009

Saška kiahne su to lebo ich maju už vela ☹ neviem ako často im to mžem natierat fenistilom ☹

diddi
15. aug 2009

wom...natieraj max.3x....mozes dat aj kvapky Fenistil..ale vtedy nedavaj masticku 12kvapiek

womenne
15. aug 2009

dik diddi 😉