Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

astora
28. aug 2009

wom sasi takze stretko plakajucich zahajujem 🙂

nana ta zenska to jak keby si o mojej susede pisala 😔

lilinka76
28. aug 2009

Cafte baby,

tak u nas hotovy lazaret, vcera som skoro umrela ja, dnes prelezal cely den manzel, k tomu dve chore deti, ktore uz tyzden nevykukli z bytu = hotova katastrofa.

Myslite si baby, ze to nevadi, ked jeden chrustik nechce moc papat a berie pritom silne antibiotika??? Som z toho chora, mlieko mu moc davat nechcem, lebo su obaja zahlieneni az-az, aspon nie cez den, dost, ze ho pije v noci a cez den do neho nieco dostat je umenie. Neuskodia mu tie antibiotika a kopec dalsich liekov na zaludocek??? Inak probiotika davam.

A este, ak viete poradit, ktore probiotika su podla vas lepsie Bio Gaia alebo Infants Dophillus.

Diky

Nana, to musela byt riadna krava... Nemala 16-nást???

womenne
28. aug 2009

babyja už bulim pišem si sjednou pani o anjeloch bože to je užasne.

lilinka to velmi envadi hlavne im davaj polievky najlepšia je kuracia,naši ked su chory tiež nechcu mesko a tažke jedla.Viete že ja somvobec nevedela že mlieko zahlienuje?davala som ho normlane a nič nikdy nemali problem teda aspon som si nevšimla 😒 klp klop klop

grmitko
autor
28. aug 2009

no ja som popratala kuchynu a nechc sa mi do toho pradla, ale musim 🙂

womenne
28. aug 2009

si rychla moj si robil hranolky sprace on 😀

grmitko
autor
28. aug 2009

ja ked su chori tiez stale davam mlieko, jednak preto, ze nic ine jest nechcu a jednak preto ze v nom maju aspon ten zaklad vitaminov a zivin

astora
28. aug 2009

baby este k tomu stretku je tu niektora z vas aj od dostihovej drahy ?? Aspon by som nesla sama myslim ak by som sla busom lebo v podstate ja nikoho z vas osobne nepoznam preto sa pytam 😎

nana77
28. aug 2009

lili, vy ste teda dopadli... ☹ chudatka ☹ . prajem vam rychle uzdravenie!!!!

astora, my byvame vo vrakuni...

a ta baba s tym malinkym babatkom a cigaretou v paprci bola podla mna tak trosku socialny pripad...aspon som to tak vydedukovala podla chovania, bezzubej pusy a toho ako, kde a cim krmila to dieta... chudatko male... ale aspon ho nepohodila najprv do pola a po par hodinach pred kostol, ze? ja ked som v spravach videla dom tej zenskej, som skoro odpadla... normalne situovana zenska, usporiadana rodina (teda aspon na vonok) a ona pohodi dieta... ☹ , bestia 😠

womenne
28. aug 2009

baby keby to bolo cez vikend tak by som možno možno došla ale takto nie škoda hadam orok.

katullka
28. aug 2009

caute zienky,

lili, chudatka, skore uzdravenie Vam vsetkym prajem!Ma Vam kto pomoct s detmi? Je to hrozne, ked su deticky chore a este aj Vy ☹ . Inak vacsina deti nechce jest, ked su chore, tak sa netrap tym. A co sa tyka probiotik, tak ja davam Dophilus.

Sasi, pozerala som fotecky, chalani su strasne zlati, taki vysmiate, vyzerate tak spokojne 🙂 . To muzem, v ktorom ste boli, to je kde?? A ta fontana, to bolo v Liptovskom Mikulasi? Nasi v nej lietali hore dole, az boli celi mokri, no strasne sa v nej jasili.
A to, co si pisala o drobcovi, to mam doma aj ja. Paulinka je na mna neskutocne naviazana a tiez som z toho obcas na nervy, ked spusti krik, lebo idem na zachod ☹ .

Baby, tie hlasky deti ma pobavili. Aj u nas uz to zacina, a uz sa tesim, ked zacnu viac rozpravat. Teda Paulinka uz opakuje vsetko, no Samko este pomenej. Paulinka na mna dnes kricala: Maminkaaaa kapky! Akoze jej mam ist dat kvapky do nosa 😀 . Samko sa uz pokusa povedat Paulinkine meno, no zatial iba "Pau" 😅

womenne
28. aug 2009

a mte to aj tak že jeden rozprava pekne a druhe horšie?Nio stale uplne oničom ☹

grmitko
autor
28. aug 2009

lilinka rychl sa vyliecte, je to strasne ked ste vsetci chori, ja to poznam ☹ ja ked som chora, tak to nikoho nezaujima, muz chodi do prace a ja musim deti zvladnut, chora nechora takze viem ake to je, verim ze sa skoro vyliecite

katulka, muzeum je v liptovskom mikulasi a fontana tiez 🙂

womenne
28. aug 2009

nevšimajte si tie moje chyby ale blbne nam klavesnica musim silno tukat do pismenok.

Inak maly mi dnes zjedli par zrničok potravy pre ryby ja snad ani nezaspim mam strach aby im niečo nebolo.

astora
28. aug 2009

wom nas maly spapal raz psiu granulu ale vyplul z nej asi mu nechutila

katullka
28. aug 2009

wom, u nas je velky rozdiel medzi Paulinkou a Samkom v rozpravani, ona uz zopakuje vsetko, aj ked v niektorych slovach ma poprehadzovane hlasky, napriklad smykat hovori "symkat", kupat "pukkat".. 😀 Samkovi ide najlepsie havo a dedo😅 , teraz uz postupne pridava: macik, haja, tajik (cajik).. A Paulinkine najoblubenejsie je "papať" 😀 . Dnes ma rano aj dost vytocila, zobudila sa asi o 6h s placom, ze chce papat, tak muz jej isiel zarobit mlieko, no skoro nic nevypila a dalej plakala, ze chce papat, tak som horko tazko vstala a isla jej urobit chlebik, no nic nezjedla, chcela ma iba dostat z postele 😀

womenne
28. aug 2009

hi aj naš Sebastiánko občas vymeni pismenka je to take smiešne,napr.vysypat-syvypat,Honzik povie Homvzik alebo tak dajak poslucham.popucham ...sa tolko dosmeje pri niektorych slovach.No a načo niesom hrda je že povie kua,sakra,daj mi pokoj,krpan,krpec 😔 😔 😔 tatiko sa musi krotit 🙄

lilinka76
28. aug 2009

Dik baby, no trapime sa jedna radost, pomoct nam nema kto, lebo sme tu v BA sami, stari rodicia na vychodnom Slovensku, ale nejako zvladame. Ja sice nenastojim na poriadku, ako ked som zdrava (a muz je konecne rad), ale hlavne je, ze si poobede s detmi pospime a snad do pondelka budem fit (teda aspon ja)

Len ma stve, ze nechcu papat, ani len vyvar.

Katulka, alko ste na tom s nocnikovanim???

Lebo nasi chodili (hoci nikdy don nic neurobili) v pohode a posledne 2-3 mesiace z neho vstavaju velmi skoro, tak som s tym na chvilku prestala, ale od 1,5 roka zacnem opat. Som trosku leniva davat ich pravidelne a casto, ked tam nikdy nic neurobia. A pritom ked sa pokakaju, tak povedia "baaaaaaaaaaaaaak", ukazu na dupku a pozeraju hore na krabicu, kde mam ulozene veci na prebalovanie.

katullka
28. aug 2009

wom, ja mam klavesnicu v poriadku, no preklepy mam aj tak riadne 😅

womenne
28. aug 2009

astora lenže naši to zjedli a neviem kolkolebo som si myslela že su to chrumky boli sme ukamošky 😔

womenne
28. aug 2009

lilnka dufam že budete čim skor ok je to na houbyked si ešte aj ty chora + deti s astarat no nezavidim.

Ja som tiež vždy na ne sama aj ked som ja chora.Viem ako ti.najme ked nemožete vobec von v takom horku.

astora
28. aug 2009

wom ake to bolo krmivo ?

womenne
28. aug 2009

ja neviem nejake granulky prečo?

astora
28. aug 2009

granulky mame aj my vraj by sa nemalo nic stat muz vravi

womenne
28. aug 2009

fakt?dufam lebo mam taky strach dokelu že som sa tam ja nepozrela,fakt musiš mat oči aj na zadku 🙄
on to ako vie?

astora
28. aug 2009

tak odhadom sak aj my mame granulkove krmivo pre ryby ale tiez si myslim ze ked doteraz sa nic nestalo tak hadam sa ani nestane u nas napriklad decka do kuchyne absolutne nepustam lebo jeden pusti sporak a druhy pracku 😖 su strasne rychli a fakt u nich nikdy nevies ....

womenne
28. aug 2009

tak mi pisala annag je sestrička vraj by im nemalo bytnič tak dik ajtebe 😉

Saška maš už chlapa doma?

grmitko
autor
28. aug 2009

ja konecne sedim, este ma dnes caka sprcha 😉

nasi tiez obcas skomolia, namiesto kokso hovoria kocko, a nevedia povedat sm napriklad, smrdi je fdi, smotana je fotana, smutno je futno 😀 😀 terz som ich ucila ssss ako hadik robi a tak sa im podari povedat, ze mami co to tu sfdi? 😀 😀

astora
28. aug 2009

wom nemas zaco 😎

womenne
28. aug 2009

no som sa vas chcela sytat ake vitaminky odporučate na imunitu?ovlada tu niektora homeopatiu??

grmitko
autor
28. aug 2009

ano dani je uz doma, pred chvilou prisiel 🙂 a uz spi na gauci, ani sa nenaje ako je unaveny po celom dni 😒