Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

evka1310
11. jan 2010

sasi drzim palce 😀 daj urcite vediet

ja sa hlasim do klubu Zumba 😀 som to dnes skusala..je to strasne zabavne...dokonca sa stavila susedka, tak som jej to pustila a niektore kroky na Salsu sme skusali spolu...som sa vyblbla.. 😀 dnes sa idem prihlasit na cvicenie, akurat mam trochu problem, ze maju blbe casy cvicenia 😒

inak v Taliansku sa vcera narodilo 6 deti.. su strasne drobne maju od 500 do 800 gramov... chudatenka male..ale vraj sa maju dobre...inak v USA je jedna zena co mala najprv dvojicky -ako my - a potom ostala tehotna a porodila 6torcata...tak ma teraz doma 8 .. 😀 😀 takze clovek nikdy nevie 😝

womenne
11. jan 2010

Ak bude toto Nikove obdobie trvat do 4 rokoch tak ja skončim na psychiatrii,Už 2 dni bez pričiny reve a hneva sa pre nič za nič,reve a reve a reve........ako to vydržat?dnes poslala kamoška malym perfektnu bonbošku som polku sucovala ja sama čo nemam rada čokoladu ale na nervy to pomaha ☹

fracle
11. jan 2010

Caute kocky, vobec vas nestiham citat odkedy je manzel spat v praci 😒. A chalani zacinaju odmietat poobednajsi spanok, alebo teda chodia spat ovela neskor a rano vstavaju skor.

Dufam, ze vsetky deticky su koncene zdrave.

Idem vas precitat aspon od poslednej strany 😅 😀.

Evka, ta rodinka s tymi 2 + 6 detickami v USA to ozaj nema lahke. Inac su momentalne v rozvodovom konani.

Womenne, co sa deje s Nikom?

Lalu, kockam vsetko najlepsie k druhym narodeninkam 🙂. A teba nech ta depka / smola alebo cokolvek to je rychlo opusti.

adrolka
11. jan 2010

Lalupka, tvojim krásnym princeznám želáme nádherné 2. narodeniny!!! veľaveľa zdravia, preveľa lásky, šťastia 😵 😵 . Dúfam, že dnes ste si to užili a zlé prehrmelo 😉 😉
evi, to nie je tá mamička z usa, čo má tak veľa detí, čo sa už aj stihla rozviesť, mala takého "číňana" za muža? ide s nimi seriál aj v telke?? Kate niečo sa volá..... potom je tam aj tá, čo mala 8-morčatá a k tomu už má 6-torčatá!? tá je tiež "úžas"!!!

womenne
11. jan 2010

fracle Niko mava take stavy že len plače a plače a plače.Nič nepomaha ani ustup ani zavretie v izbe nič.Včera tak preplakal 3 hodiny a aj večer.Dnes všetko ok pokial nevstal revy len preto žeon chcel velku čokoladku a bola len mala reval 1,5 hodiny nedal si to vysvetlit.Doteraz jedol olovrant 🙄 ale asponbez revu.Ja neviem prečo to robi.Dkonca ako chodi do školky musim si knemu lahnut aby zaspal 😖

zefa
11. jan 2010

wom.heh u nás to trvá už skoro rok..moje nervy melú z posledného..preto sme brali tie homeo. a zas berieme 😝

lumah
11. jan 2010

grmi aj som kukala na topánky, ale to sa bojím dopredu moc kupovať, momentálne zháňam ešte jedny sandálky na doma-jedny nové som už zohnala-teda spravila som výmenu s jednou maminou. 😝 Som sa bola úpýtať v zdravotníckych, či nemaju nejaké sandálky vo výpredaji, že za 30€-no nech si ich nechajú! 😠

evi pekný mafiansky príbeh si nám tu opísala! 😀

lalupkaaaa tak už je to tu??? Gratulujeeeeem babulkám k dvom ročikom!!! 🙂

zuzka.25
11. jan 2010

laluuu, babulkám všetko najsamlepšie 🙂

take zachvatove stavy revu bez priciny mame na dennom poriadku.. hlavne luky to predvádza :( pristupujem k tomu s ignoranciou... ak má totál záchvat, tak ho buď prenesiem do izby a zavriem, alebo ho vreštiaceho prekročím a robím si ďalej svoje.. iné naňho neplatí...

katullka
11. jan 2010

Lalu, babikam zelame vsetko najlepsie k narodeninkam, hlavne vela zdravicka, lasky a nech robia rodicom len samu radost!!! Posielame pusinky! 😵 😵 😵 😵 Dufam, ze po dnesnom radostnom dni mas lepsiu naladu 😉
Verim tomu, ze ked sa na Teba oslavenkyne krasne usmeju, tak zabudnes na depku 😅
Inak, co si pisala, ze vyzeras ako v sestonedeli, tak ja som na tom rovnako, dnes som bola aj u gyn., uz sa mi asi 4dni priserne toci hlava a strasne som unavena, robil mi ultrazvuk a vraj asi hormonalna nerovnovaha, pytal sa ma aj na vek, ze by som bola v prechode? 😕 😀 . Vo stvrtok idem na krv, tak uvidim potom.

Lumi, my sme dostali Rybomunil na imunitu, ale to je taka dlhodoba zalezitost, to sa mozno odrazi az na bud. zimu. No ani neviem, ci im mam este nieco davat, ked mali vysetrenia imunity v poriadku. Davam im cebion a probiotika. Paulinka este kasle, ale uz to vyzera, ze je to na dobrej ceste.

Inak, co ste tu pisali o spankoch deti, u nas je to tiez podobne, cez den nechcu spat, resp. spia hodinku a vcera vecer ledva o 21:45h 😝 , ale nechavame ich uz samych zaspavat, stale si tam nieco rozpravaju, ked spustia plac, tak ich prideme utisit a zase odideme. No ked ich ulozime, tak im este porozpravame rozpravky, bez toho by ani nespali 🙂 .

Zuzi, a to sme si mysleli, ze ked budu deticky vediet rozpravat, tak nebudu len tak plakat a figu.. 😀 Aj u nas su zachvaty a cim viac im dohovarame a snazime sa ich upokojit, tak tym je to horsie, naozaj je najlepsie ako si napisala, nevsimat si ich a vtedy rychlo stichnu ti nasi loptosi.

Ideme ulozit drobcov, a asi aj seba, tak Vam prajem dobru nocku, pa pa.

zefa
11. jan 2010

evi..existuje v Taliansku kalendár s menami?oslavujú tam meniny?Brácho dal Benita-Soňa a sa nevedia dohodnúť na meninách..naša Nancy má podľa akéhosi Amerického 26.7.(oni meniny nie a aj toto som našla iba na nete) dik

zuzka.25
11. jan 2010

zefi, vidis, som sa ta chcela uz davnejsie spytat na nancy.. ja som si najprv myslela, ze zijete v zahranici... mne sa pacili kadejake cudzokrajne mena, ale bolo mi to razne zatrhnute zo strany manzela 🙂

helka1
11. jan 2010

Ahojky,
Lalu vsetko naj princeznickam k 2. rociku 😵 😵 😵 hlavne zdravicka a posluchajucu maminu 😀

Nasi maju tiez otras spanok 😝 este teraz ich pocujem z postielok 😝 , no a cez obed daju tak max. hodinku 😠

aneti78
11. jan 2010

wom, ja som hovorila asi pred mesiacom dr.,ze ho beru od leta, samozrejme obcas zabudnem im dat a ona ze je rada,ze ona je za to davat dlho,ale v malych davkach. nasi beru urcite menej nez by mali podla hmotnosti, len uplne na spodok cajovej lyzicky.

lalupa
11. jan 2010

caute kecalky 🙂

dakujeme vam krasne za blahozelania 😵 , vytrapila som ich riadne fotenim a kamerovanim,ale nie vela na pouzitie...
rano ma uz bambulka klasicky zobudila tak,ze prestrcila rucku a hladkala ma,maminka vstavaj, dobre rano
cely den oki, mali sme dve torticky a velmi im chutili, mama doniesla pecene kuria s plnkou a polievocku,tak som mohla so sebou behat a vybavovat
depka suvisi so zdravotnym problemom, nahle vznikol a hrozi mi tretia jazva 😢 , staci blby pohyb a moze ma to stat zivot... 😔 takze odbery, skusia hormonalku a ked nezaberie, mozem sa tesit na repete...

ad obedny spanok, moje medzi 14-17 spinkaju, ja s nimi, ale neskutocne sladko,az sa nam nechce vstavat
vecer najskor o 21, ja uz im ani necitam rozpravky,lebo ma bud neskutocne vytocia alebo som priserne unavena

fasa mafioso story 😀 biele rifle

lalupa
11. jan 2010

janka, krasna basnicka 😵

fotky budu na Fb,kto ma nema, ip 😉

grmitko
autor
11. jan 2010

caf caf

tak mne dnes nevolali, zavolam tam zajtra rano, nech viem na com som

zajtra nas caka alergo s Domkom, tak nam drzte paste nech je tych alergii co najmenej 🙂

evi, zenska logika, uzasne 🙂 🙂

vranka4
11. jan 2010

ahojte 🙂 ,hlásim sa ,dočítala som všetko zameškané...
evi,ty to vieš tak pekne pútavo opísať.. 🙂 ...radosť čítať 🙂
zlatušikovi a pokladíkovi 😵 prajeme zdravíčko a vždy usmiate tváričky,veľa lásky ,spokojných a usmiatych rodičov 😵
zefa,naši nebývali chorí,len občas laryngitídy...donedávna som im tiež nič nedávala,ani na podporu imunity,ani vitamíny,len čerstvé v ovocí...ale v septembri nastúpili do škôlky a od polovice novembra sa nejdeme spamätať najskôr z kašľa,sopľov na striedačku raz jeden,potom druhý... a teraz Marek- dnes 5-ty deň teplotuje,dnes síce len okolo 37,tak hádam je to už na ústupe,v piatok sme boli pri dr.,vzala aj odbery-zápalovku,našťastie nízka,tak ATB nebolo treba ,čo ma teší,ale teplote sa u nás zapáčilo a včera začala teplotovať Ivka,dnes v kuse cez 39,po 3 hod. znovu,chúďatko moje ☹ ,dnes som išla k dr.,už sme sedeli v aute,kým som ich poobliekala,idem naštartovať a nič-baterka v čudu 😒 ,tak som len dr. volala a pôjdem zajtra...keď sa darí...

womenne
12. jan 2010

Ahojte babulky tak Niko sa nam večer konečne ukludnil adnes vstal s usmevm tak dufam že aj na obed.jaj baby tak to všetke mame tak dlhodobo u nas neplati zatvorenie v izbe niko dokaže aj 3 hodiny a to zase ja nechcem ☹ Ale asi si skočim na konzultaciu k lekarke ma aj homeopaticku poradnu.

Včera sa Sebino dolu pri spodnyh zubkoch vytvorila aft je to infekčne?lebo ja som ho dala do školky a poprosila učitelku či by mu to pre jedlo nenatrela aby sa mohol napapat.a ona že to je infekčne že by nemal byt v školke.Ale že ho teda možem nechatkedže si nepcha ručky do ust teraz neviem či som nespravila chybu....

lalu teda zase chudatko prajem skore uzdravenie moja maš toho dost.....

jankabambulka
12. jan 2010

baby malému dnes brali toľko krvi - ako keby šli robiť jelítka

evka1310
12. jan 2010

zefi - nie, oni neoslavuju meniny...v kalendari maju dni podla svatych a uplne dni maju meniny...v uplne ine dni...

evka1310
12. jan 2010

fracle - to som tiez citala ze sa rozvadzaju...ten chlap ju podviedol s inou...podla mna chlap co podvedie zenu s malymi detmi (a to este ze osmimi) si nezasluzi ine ako zamknut na 24 hodin s mrzutymi, hladnymi a nevyspatymi 8 malymi detmi 😝 😝 zatial co zena sa ide bavit... 😝 😝
adrolka ano to je ona...inak teraz sa prave tieto dve ta s tymi 6+2 a ta s 8+6 natahuju o to kto bude mat reality show...

lalupa -to ma mrzi ..dufam ze to bude dobre...musis si verit...znie to banalne ale je to tak..ver svojmu telu ze to zvladne. Ja som pocas tehotenstva mal vazne problemi so zdravym a doktori mi diagnostikovali neliecitelnu a potencialne smrtelnu chorobu...a ja som sa rozhodla ze to nebudu oni ale ja kto sa rozhodne ako je na tom moje telo...ubehli dva roky a ja uz nemusim brat ziadne lieky

wom - drzim palce aby to uz bolo OK

evka1310
12. jan 2010

inak ja sa dnes stretavam s jednou holkou z CR, co som tu stretla na MK, ktora byva 50 km odtialto a dnes budu v meste...ma syna co sa narodil presne mesiac po mojich... 😀 to je prva mamicka co tu poznam...tak sa tesim aj som trochu nervozna...to je ako pred prvym rande 😝 som s nou volala, zda sa byt sympatacka (do miery do akej sa to da z kratkeho telefonatu vycitit 😀 tak drzte palce...

evka1310
12. jan 2010

lalu - mam ta ja medzi FB friends? 😨

lumah
12. jan 2010

lalupka, držím päste, aby si nemusela až pod nôž ísť, nech ti zaberu liečiky.
janka prečo mu brali krv?

zefa
12. jan 2010

ahojte
evi..dik a držím palce..aspoň by si tam nebola taká sama

lalu...ako píše evi..jednoducho povedz telu,že rezať sa nebude a basta

zuzka...ja mám mená pre deti od 15tich vybraté...Nancy a Nicolas..hotovo..mužovi som to oznámila,že nemá na výber..budeme mať dve deti a jednému dám meno ja jednému on..aj napriek takémuto ultimátu si ma vzal 😀 😀 😀 pochopil,že necúvnem 😉 ešte som mala v zálohe Jessicu a Sebastiána(mená ako má wom 😉 😀 😀

jankabambulka
12. jan 2010

lumi- miškovi na tú operáciu, lebo nastupuje 25 ak zasa neochorie a jeden rozbor krvi trá 10-12dní ale neiem na čo to je . po zajtra musíme zaniesť moč, 18.musí na očné ešte -lebo ako nosil okulky tak teraz ich nehce a žmúral keď ich mal, 20. má kontrolu od obvodnej k tej operácii, 22 predoperačné

jankabambulka
12. jan 2010

lalu niečo ženské- lebo ja asi pôjdem tiež. má cystu ktorá my stále rastie a naposledy mala 2,4cm a povedal dokino že do 2,5cm sa s tým nič nerobí ale mne ide každý mesiac o cca pol centimerta hore-narastie . už kedysi mi laparoskopicky čistili -keď rachla, ale našťastie sa vyliala z časti von a len trocha do dutiny brušnej -či ako mi to hovorili. ale hovorím , teraz sa musím dať dokopy aby som malému bola v pohode na porúdzi keď budeme v nemocke

grmitko
autor
12. jan 2010

ahojte,
tak sme boli dnes s Domkom na tom alergu a dopadol tak, ze ma pomerne dost alergiu na roztoce, oba druhy a na mackym dostal Zodac, poucili ma ako upratovat, musim kupit antialergicke vankuse a paplony, mame len obycajne z ikey, a dokoncit tu liecbu ribomunylom, 2.2 idem s Lelkom, ale myslim ze on nebude mat ziadne alergie, on nema ani ziadne prejavy 🙂

jani, miskovi drzim paste nech vsetko dobre dopadne 🙂

lalu, verim ze budes skoro v poriadku 🙂 drzim paste 🙂

grmitko
autor
12. jan 2010

zefi moj muz si ma bral tiez s tym, ze ja mam mena pre deti vybrate 😝 😝 a ze jedno vyberie on a druhe ja, ale nakoniec nechal obidve na mne, ja som chcela, ak by boli chlapcek a dievcatko Lilly a Leo, domka som vyberala podla knihy 🙂 🙂

womenne
12. jan 2010

My sme vyberali mena spolu-vybrate a odsluhlasene mnou ale milačik sa nebranil 😀

Saši no teda sa priprav na mastne ceny my sme dali našim dvom za sady 3500.-kč 😖 a ako s pracou?volala si?